Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικοί μας στίχοι και ποιήματα

Συλλογή στίχων - Ζητείται εθελοντής

<< < (11/11)

Ο Νέος Κιθαρωδός:
Όχι, δεν φτιάχτηκε, κανένας από όσους ανέλαβαν να βοηθήσουν δεν επέστρεψε τελικά το κομμάτι του φτιαγμένο... :-\

Απόλλων:
Έχουν περάσει πέντε χρόνια από τότε.... αλλά απ' ό,τι θυμάμαι η συλλογή των στίχων που είχαμε αναλάβει να ξεκαθαρίσουμε και να ταξινομήσουμε ήταν αρκετά μεγάλη (πάνω από 1000 τραγούδια και ποιήματα) και είχε μοιραστεί σε 5-6 άτομα, ένας εκ των οποίων ήμουν κι εγώ. Λίγο μετά το τελευταίο update, εγώ τουλάχιστον είχα τελειώσει το κομμάτι μου και το είχα επιστρέψει στο μέλος το οποίο είχε κάνει τη μοιρασιά. Τι έγινε από εκεί και πέρα δεν ξέρω. Προφανώς το όλο εγχείρημα ξεχάστηκε.

Είχα σκοπό το Σαββατοκύριακο που έρχεται να κατεβάσω τους σκληρούς μου δίσκους και να κάνω μερικά backup. Θα κοιτάξω μήμως έχω κρατήσει εκείνο το αρχείο κάπου, αν και πλέον δεν είμαι σίγουρος αν υπάρχει κάποιο νόημα...

Twix:
18 χρόνια λοιπόν μετά που ξαναμπαίνω εδώ, και χαίρομαι ιδιαίτερα γι' αυτό, αν θυμάμαι καλά εγώ είχα τελειώσει το αρχείο το οποίο σε κάποιον/α το είχα στείλει αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς και δεν ξέρω και τι απέγινε...
Κρίμα στην δουλειά που είχα κάνει ειλικρινά....

Βραζίλης:
@Twix Τα χρόνια περνάνε και όσο μεγαλώνουμε, με δουλειές, οικογένεια, κλπ, ο ελεύθερος χρόνος μας γίνεται πιο λίγος. Επίσης στα χρόνια που πέρασαν από τότε, το kithara.gr γιγαντώθηκε και έγινε ακόμα πιο απαιτητική η διαχείρισή του και τυχόν βοήθεια που είχαμε από άλλα μέλη δεν ήταν αρκετή για όλα αυτά που είχαμε κατά νου να υλοποιήσουμε, γενικά μιλώντας. Ειδικά για αυτή τη περίπτωση, θα πρέπει να απαντήσει ο Νέος Κιθαρωδός, εγώ δεν είχα ασχοληθεί με το εγχείρημα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View