Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Βοηθεια για ενισχυτη μεχρι 250 Ευρω

(1/21) > >>

gon:
Λοιπον παιδια αποφασισα πως θα παρω μια epiphone les paul standard.Μαλλον θα παω στο Bon studio.Τωρα για βοηθηστε λιγο για ενισχυτη.Με τι κρητηρια πρεπει να κοιταξω;Ξερετε κανα καλο με υψηλοτερη τιμη  στα 250;

kostis88:
τσεκαρε τον MARSHALL MG30DFX που εχει 215 και τον VOX AD30VT στα 225..τους εχει και τους δυο το Bon Studio,πηγαινε και δοκιμασε τους και παρε οποιον σου αρεσει περισσοτερο..

να η σελιδα με τον τιμοκαταλογο για ενισχυτες στο Bon

Πελαργός:
Καπου ειχε παρει το ματι μου καποιον ZOOM fire κατι 15αρι με πολυεφφε αν δεν κανω λαθος στα 170 έυρο και ο τριανταρης στα 200 τοσα.δεν ξερω κατα ποσο αξιζει βεβαιως...Α νομιζω ειχε και "μιμησεις" ενισχυτων

Τωρα που το θυμηθηκα αν τον εχει ακουσει καποιος ας πει καμια γνωμη γιατι ο δεκαπενταρης για το σπιτι για χαβαλε με τα εφφφεδακια πανω μια χαρα θα μου ερχοταν τοσο φτηνος που ειναι...

Α.Και κατι σε Kustom με celestion ηχειο δεν ξερω μηπως ερχεται στα λεφτα που θες

nicktzimas:
προτεινω τον Marshall MG 30DFX.Πολυ καλος...εχει και 4 εφφε ειναι με λαμπατη προενισχυση εχει και το κουμπι fdd που κανει μιμηση της αντιδρασεως ενος λαμπατου ενισχυτη με το ηχειο

gon:
Ευχαριστω Σιδηροπουλε, μου εδωσες θαρρος :P
Κατα την γνωμη σου ο αλλος ειναι καλυτερος;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View