Η σελίδα της Κιθάρας > Νέα και όχι μόνο

Μέχρι να φτιαχτεί το site, δειτε το...

(1/3) > >>

Τζουράς:
Παιδιά μέχρι να φτιαχτεί το site σας προσκαλώ στο φτοχικό μου site που είναι στο ίδιο πνεύμα με το site της κιθάρας.

http://www.repertorio.addr.com/

Περιέχει πού πιο λίγα τραγούδια (κάπου 500-600) αλλά μέχρι να βρεθεί κάποια λύση εδώ μπορείτε αν θέλετε να κοιτάξετε εκεί για τραγούδια που ψάχνετε.

Δεν προσπαθώ να "κλέψω" τους επισκέπτες του site. Ούτε κάνω promotion του δικού μου. Αντιθέτως προσπαθώ να έχω χαμηλό profile γιατι ακόμα δεν με ανακάλυψε η ΑΕΠΙ  ;D

Να στε καλά,

organopextis:
re file sxedo olo to site DEN douleuei mas koroideueis?  sta links den mporeis na mpeis to diko sou kalo einai an kai st kommatia exei arketa lathoi.. :-\

Τζουράς:
Δεν κατάλαβα τι εννοείς ρε φιλε.

Ποιον κοροίδεψα δηλαδή; Απλά είπα μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα που υπάρχει στο site με τα τραγούδια, αν κάποιος ψάχνει ένα τραγούδι μπορεί να κοιτάξει στο site μου.

Που είναι το πρόβλημα;

marios009^:
 :) Παιδιά έχει δίκιο ο Τζούρας Να βόηθίσει θέλει μόνο ο άνθρωπος Πως κάνετε έτσι Εγω πάντως εκφράζω τις ευχαριστείες μου στον Τζούρα γιά την ευγενική του προσπάθεια ;) ΚΕΕΡ ΟΝ

Βραζίλης:
Τζουρά, οι ανθρωποι στην ΑΕΠΙ ειναι πιο εξυπνοι απ'οτι νομιζεις  :P Ειμαι σιγουρος οτι σε εχουν καταχωρημενο, και πιθανοτατα διαβαζουν και τουτο εδω το φορουμ. Απλα να ευχεσαι να μην ξυπνησει το τερας!  :P  ;D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View