Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Ενισχυτές

Αγορα λαμπατου Ηigh Gain ενισχυτη (με αρκετα euros)

<< < (15/15)

Johnie Darko:
Γινεται με 2η καμπινα  :D που θα παρω καποια στιγμη...
Τωρα εχω μια Peavey 4x12 με shefield 75αρια ηχεια, αλλα καποια στιγμη θα φυγει κι αυτη για μια καλυτερη (μαλλον με 30αρια celestion)

Jezus:
ΧΑχα την εχει ενας γνωστος μου, και εχω ακουσει τα χειροτερα για την συγκεκριμενη καμπινα, θα τον πνιγεις τον ενισχυτη  :D
Παντως, εκτος απο καποιες πανακριβες, οσες εχω ακουσει με Vintage30 δεν μου αρεσαν καθολου...

Johnie Darko:
Μπα μια χαρα ειναι... Απλα θα ηθελα αργοτερα κατι αλλο μαλλον με 30αρια οπως ειπα...

Jezus:

--- Παράθεση από: panka στις 14/12/07, 21:17 ---που να δεις και τα egnater,(και πλεων τα βρισκεις σχετικα ευκολα απο ευρωπη)

--- Τέλος παράθεσης ---

Επειδη σημερα μιλησα με διανομεα Εγκνατερ στην ευρωπη γιατι ενδιαφεροταν ενας φιλος... πληροφοριακα για οποιον το παει προς τα εκει... για να το ξεχασει να μην παιδευεται δηλαδη! Λοιπον, μου ειπε οτι δεν εχουν τιποτε σε στοκ, και οι παραγωγη ειναι σταθερη, δεν εχουν σκοπο να την αυξησουν. Η ζητηση ομως ειναι τοσο μεγαλη που σε 1 χρονο +++ θα εχουν κατι παλι σε στοκ, και ειδικες παραγκελιες που θα μπουν τωρα θα παρουν ακομα παραπανω!!!
Οποτε αν θελει καποιος το συγκεκριμενο συστημα, ας δει ρανταλ, γιατι οσο και να θελει εγκνατερ, 1 χρονος + ειναι μαγαλη αναμονη, μια ζωη ολοκληρη...

panka:
mlka

τουλαχιστων ευτυχως οι randall δεχονται τα modules tης egnater και σθντομα θα υπαρχει και μια παραλαγη για να μπορεις να αλλαζεις καναλια για τα modules της egnater (που ειναι δικαναλα)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View