Σελίδες:
  • #1 από FiGaRo στις 19 Sep 2004
  • Λοιποοοοοοοον... 2 εξαιρετα μελη του κιθαρα, ο freemind, και ο AmARok, παιζουν καθε Σαββατο στο Eagle (Ναυαρίνου 11, κάθετη στην Ιπποκράτους). Μαζί τους και η Μαρία και ο Κώστας (φωνή και κιθάρα αντίστοιχα).

    Ειναι οι Δρυϊδες της Πόλης που μερικοι ισως εχετε ακουσει μεσα στο site.

    Τι λετε? Κανουμε καμια συναντηση εκει να τους ακουσουμε κιολας και να περασουμε ομορφα???

    Περιμενω συμμετοχες... Πολλες συμμετοχες...

    Να βρεθουμε το Σάββατο 2/10.

    Ξεκινούν στις 11. Και πανε μεχρι πρωίας...

    Ποτο: 5 - 7 Ε (μπυρα ή ποτο).


    (Θα έρθουν)
    Stefania
    Dave Murray
    William Wallace
    Arg0
    eosforum Sotriani
    symeon
    Estarian
    sweet_V
    FSL
    bassman
  • #2 από Stefania στις 20 Sep 2004
  • Eκτός ότι το Σάββατο αυτό θα είμαι Αθήνα... εκτός ότι θα μένω κάπου στην Ιπποκράτους... το "Eagle" είναι απο τα λίγα μπαράκια που ξέρω... οπότε είναι πολύ πιθανό να με δείτε εκεί.
  • #3 από D@ve Murray στις 20 Sep 2004
  • Θα ειμαι και εγω εκει...οπως καθε σαββατο εξαλλου... θα εμφανιστω και εγω την συνηθισμενη ωρα προσελευσης μου...
  • #4 από bluechild στις 20 Sep 2004
  • Έχουμε μέρες μέχρι τότε, αλλά θα το προσπαθήσω ! Δεν εγγυώμαι όμως γιατί είναι και Σάββατο και παίζουν διάφορα τα Σάββατα ...
  • #5 από Πελαργός στις 21 Sep 2004
  • Θα προσπαθησω να ανεβω.Χλωμο αλλα θα το παλεψω. :-\
  • #6 από Jo. στις 22 Sep 2004
  • Ego tora ti na po?oti tha ertho? kai poios mou leei oti tha to thimitho?Pantos prota o Theos na exo ginei kala mexri tote kai tha to valo ypenthimisi :)
  • #7 από Stefania στις 22 Sep 2004
  • Ιορδάνη are you sick??? Περαστικά σου... και  ;) καλά μυαλά... γιατί μάλλον πετάνε... κάπου... για να χρειάζεσαι υπενθυμίσεις.
  • #8 από Jo. στις 23 Sep 2004
  • Ιορδάνη are you sick??? Περαστικά σου... και  ;) καλά μυαλά... γιατί μάλλον πετάνε... κάπου... για να χρειάζεσαι υπενθυμίσεις.

    I alithia einai oti den xero pou petane,to mono sigouro einai oti den patane sti gi.Kai dystixos logo diafora ypsous adynato na ta xrisimopoihso :P
    Den vrisko kai kamia kali prosfora na agoraso tipota,les na valo agelia? :-\
  • #9 από Stefania στις 23 Sep 2004
  • Τι να σου πώ... δύσκολα τα πράγματα... και εγώ έβαψα τα μαλλιά μου καστανόξανθα, αλλά τι να σου κάνουν και οι κομμωτές δεν κάνουν θαύματα... μεταμόσχευση μυαλού χρειάζομαι.

    Αγγελιά:  

    Ζητειται εθελοντής - δωρητής για μεταμόσχευση εγκεφάλου.
    Παρακαλώ o δείκτης IQ να είναι πάνω από 180.


    Ιορδάνη δουλεύω και για σένα  ;)
  • #10 από D@ve Murray στις 23 Sep 2004
  • και εγώ έβαψα τα μαλλιά μου καστανόξανθα, αλλά τι να σου κάνουν και οι κομμωτές δεν κάνουν θαύματα...

    Μην βαφετε τα μαλλια σας... το πρασινακι-μπλε ελεκτρικ του καλοκαιριου ομολογω οτι με χαλασε αρκετα...
  • #11 από Arg0 στις 23 Sep 2004
  • Πολυ πιθανο το βλεπω να παραβρεθω κι εγω... Κι ας βρει καποιος τον YEA Iced Earth για να του το πει...
  • #12 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 25 Sep 2004
  •    Παιδες βαλτε και μενα (εκτος συνταρατικου απροοπτου) θα μαι εκει με τον φιλο DAVE!
  • #13 από Jo. στις 28 Sep 2004
  • Re sy Figaro
    giaytous pou den pinoun den evales timi ::) :P
  • #14 από FiGaRo στις 28 Sep 2004
  • Re sy Figaro
    giaytous pou den pinoun den evales timi ::) :P

    Γυρω στα 5 Ε πανε και τα υπολοιπα... Κοκα κολες κλπ... (δεν εχει τυχει να πιω ποτε κατι αλλο εκτος μπυρας και γιαυτο δεν ξερω με ακριβεια)...
  • #15 από Jo. στις 28 Sep 2004
  • Tsampa nomiza oti tha pio tsampa diladi e? :P
    kala tha fero kati apo to spiti  ;D
  • #16 από Symeon στις 29 Sep 2004
  • Ρε παιδιά,(ο άσχετος!) τι μουσική περιλαμβάνει το πρόγραμμα;
  • #17 από FiGaRo στις 29 Sep 2004
  • Ρε παιδιά,(ο άσχετος!) τι μουσική περιλαμβάνει το πρόγραμμα;

    Ελληνικό ροκ και έντεχνο, και λαϊκα. Αναλογα απ τα κεφια  των παιδιων και του κοινού μπορεί να παει περισσοτερο εντεχνο ή περισσοτερο λαϊκό.
  • #18 από Jo. στις 30 Sep 2004
  • Kana tragoudaki tha poume ki emeis oi ptoxoi? :P
    Playback mi nomizeis
    an einai na fero to CD ;D
  • #19 από Estarian στις 30 Sep 2004
  • αν με θέλετε μπορεί να κουβαληθώ και εγώ :)

    υ.γ : Στεφανία (έχουμε και το ίδιο όνομα..ερμ..όχι το ίδιο εγώ έχω το αρσενικο..τεσπα :P) έχω ΙQ 480,μου περισσεύουν τα 180 να σου δώσω...
  • #20 από FiGaRo στις 30 Sep 2004
  • Kana tragoudaki tha poume ki emeis oi ptoxoi? :P
    Playback mi nomizeis
    an einai na fero to CD ;D

    Χεχ!!!! Θα δειξει!
  • #21 από Πελαργός στις 01 Oct 2004
  • Τελικα επαιξε δουλεια.Κριμα.

    Μαλλον θα παω να τους ακουσω μονος μου απο τελλος του μηνα που θα ανεβω για μονιμα...
  • #22 από sweet_V στις 01 Oct 2004
  • Kana tragoudaki tha poume ki emeis oi ptoxoi? :P
    Playback mi nomizeis
    an einai na fero to CD ;D


    Άμα είναι να τραγουδίσει ο Ιορδάνης...(ο πιο σέξυ τραγουδιστής ??? :P...)θα έρθω...δεν υπάρχει περίπτωση... ::) :P :P :P :P :P :P :P ;D 8) ::) :P
  • #23 από FSL στις 01 Oct 2004
  • Αν καταφέρω να διαβάσω τίποτα όλη μέρα θα περάσω και γω...όχι τίποτα άλλο αλλά να επιβλέψω τους πελάτες μου.... ;) ;) ;D
  • #24 από bassman(4 String Suicide!) στις 02 Oct 2004
  • Σμηνιτης Bassman...θα παρεβρεθει μαλλον...με αδεια ορκομωσιας!
  • #25 από Stefania στις 02 Oct 2004
  • Καλημερούδια απο Αθήνα!!!

    Το βράδυ θα είμαι σε ένα γάμο προς Γλυφάδα μεριά... μετά έχουμε και γλέντια κλπ... αν δεν κολλήσω πουθενά θα έρθω σίγουρα!

    Αλλιώς επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά!!!!
Σελίδες: