Σελίδες:
  • #1 από iron_shit2000 στις 16 Mar 2005
  • 30/6 8essniki
    1/7 a8ina

    8a paiksoun panw apo 3 wres

    ante geiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................
  • #2 από master of puppets στις 16 Mar 2005
  • Πλάκα κάνεις????? Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Εισιτήριαααααααααααααααααααααα απο πότεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?
  • #3 από Γιάννης [nOiz] στις 16 Mar 2005
  • Καλή φάση!!!!  :D
  • #4 από inthewoods στις 16 Mar 2005
  • nai re p)(&&)*h!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #5 από Sound of Rock στις 16 Mar 2005
  • τι γίνεται αυτό το καλοκαίρι ρε παιδιά;;; όλοι αποφάσισαν να παίξουν στην ελλάδα;;;
  • #6 από Σιδηρόπουλος στις 16 Mar 2005
  •   ειναι σιγουρο 1000%??
    ποιος διοργανωνει???
  • #7 από stavrod7 στις 16 Mar 2005
  • Πάντως,αν ισχύει αυτό, δεν έχει ενημερωθεί ακόμη η επίσημη ιστοσελίδα τους ( http://www.dreamtheater.net ).
    Πού το άκουσες?
  • #8 από kiseichukan στις 16 Mar 2005
  • Το αναφέρει σε αποκλειστικότητα το Avopolis.
  • #9 από Baphomet (Πέτρος) στις 17 Mar 2005
  • ναι ισχύει οντως...τους φερνει η astra productions και οχι η didi music. το λεει και στο www.gagarin205.gr
  • #10 από Sandman1_1 στις 17 Mar 2005
  • Παίδες, προσωπικά μου αρέσουν πολύ, είναι σπουδαίοι μουσικοί, άπειρες γνώσεις,άριστη τεχνική κ πολλά ακόμα...
    ΑΛΛΑ τους είχα δεί στο Rockwave και με είχανε κουράσει,δεν ξέρω αν σας έχει συμβεί, αλλά το να παίζουν τόσο progressive τραγούδια, δεν είναι συναυλιακά κ συνεπώς δεν ξεσικώνεται τόσο το πλήθος...
    Φυσικά δεν λέω σε μερικά κομμάτια γινότανε χαμός...
  • #11 από ερεβος στις 17 Mar 2005
  • Οντως, τι παθανε ολοι κι ερχονται φετος Ελλαδα????? Ποσα λεφτα να μαζεψωουμε πια??? ;D ;D
    Παντως τρεχω.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #12 από Petrucci στις 17 Mar 2005
  • Εγω να δείς !!!  ;D  ;D  ;D   ;D   ;D 
  • #13 από Sandman1_1 στις 17 Mar 2005
  • Εγώ πάντως ρε παιδιά δεν τρέχω, άντε να περπατίσω  :)(έχω ψιλοβαρεθεί βασικά να τρέχω σε κάθε συναυλία που γίνεται...)
  • #14 από inthewoods στις 17 Mar 2005
  • re padia pou ginete h synaulia?re gamo thn tyxh mou einai idia mera me tous kansas
  • #15 από jimaras στις 17 Mar 2005
  • re padia pou ginete h synaulia?re gamo thn tyxh mou einai idia mera me tous kansas

    Δυστυχως, παντως εγω θα παω κανσας οι ντριμ θα ξαναρθουν οι κανσας δεν νομιζω...
  • #16 από ερεβος στις 18 Mar 2005
  • re gamo thn tyxh mou einai idia mera me tous kansas

    Ωωωωω!!!! Μεγαααααλο διλλημα!  ;D :P
  • #17 από margaritarenia στις 18 Mar 2005
  • Εισητήρια έχουν αρχίσει να εκδίδονται;Όταν μάθεται πείτε... :D
  • #18 από SteveVai στις 11 Apr 2005
  • Ανακοινώθηκε και στην σελίδα τους

    "June 30th - Theater Galas - Thessaloniki, Greece

    July 1st - Olympic Beach Volleyball Center - Athens, Greece"

    Ξέρει κανείς που είναι το "Ολυμπιακό κέντρο Beach Volley";
  • #19 από ερεβος στις 11 Apr 2005


  • Ξέρει κανείς που είναι το "Ολυμπιακό κέντρο Beach Volley";

    Νομιζω Φαληρο προς Αλιμο μερια....Αν και εχω καιρο να πατησω πρωτευουσα... ;D
  • #20 από Kiratzoharris στις 11 Apr 2005
  • Εγω ειχα ακουσει το Train of thought και δεν μου πολυ αρεσε δεν ξερω ως εκτελεστες ειναι σιγουρα φοβεροι αλλα τα τραγουδια τους δεν μου αρεσαν ψιλοβαρεθηκα(γνωμη μου ετσι).
  • #21 από Highway_Star στις 12 Apr 2005
  • Γίνεται το μισό μου σώμα να είναι Λυκαβηττό στους Kansas και το άλλο μισό Άλιμο στους Theater. Από τις φορές που θα ήθελες να γινόταν μοριακή διχοτόμηση ;D ;D ;D
  • #22 από twist 1N my Sobriety στις 12 Apr 2005
  • οι kansas? χμφ... γκνχ.... χαχαχαχα! ;D
    βασικα σιχαινομαι το attitude των theater αλλα οχι και kansas ρε παιδια...
    γιατι να δει καποιος τους kansas?
    θα ειναι το original line up τουλαχιστον η θα ειναι του 21ου αιωνα και αυτοι?
  • #23 από YmiRLinG στις 12 Apr 2005
  • Opoioi kai na nai re paidia twra kansas den yparxei trelos logos na pas na deis ektos apo to dust in the wind
  • #24 από @Morpheus@ στις 12 Apr 2005
  • Υπαρχει και παρα υπαρχει!!!!Για να ακουσεις classic rock απο classic ροκαδες!!!!Που γινεται και ποτε?
  • #25 από YmiRLinG στις 12 Apr 2005
  • Υπαρχει και παρα υπαρχει!!!!Για να ακουσεις classic rock απο classic ροκαδες!!!!Που γινεται και ποτε?
    Ginidai ki alles synaulies mh me rwthseis poies plz kai pas kai se kapoio rock cafe ama 8es
Σελίδες: