Ψηφοφορία: σου αρεσε η διασκευη ??

μου αρεσε ...
- 10 (90.9%)
δε μου αρεσε ...
- 0 (0%)
ετσι και ετσι ...
- 1 (9.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 10


Σελίδες:
  • #26 από vangelis στις 23 May 2005
  • h ektelesh einai para polu omorfh...auto to xerete..ALLA..h kithara trizei se arketa shmeia, auto einai apotelesma enos "akathartou" piasimatos ton xordwn, pithanon h kithara na einai polu sklhrh..opws kai na exei, ligo perissotero dunamh sto piasimo tha htan kalo,einai krima, giati xanei PARA polu to kommati apo auto...o tragoudisths prepei na doulepsei ligo thn profora kai thn arthrosh ths agglikhs.......kai na ekfrasw kai mia mikrh epithumia..me nailon xordes (klassikh) tha akougotan para polu kala to kommati auto...
  • #27 από Panos1984 στις 23 May 2005
  • Vangelis> εχεις δικιο... τριζει αρκετα.. φταιω και εγω (λιγο το αγχος,λιγο η κουραση..), ειναι και η κιθαρα σκληρη... και ακουγεται οπως ακουγεται. Μακαρι να ειχα μια ηλεκτροκλασσικη να επαιζα... οι ακουστικες δεν μ'αρεσουν καθολου (ειδικα για αυτο το ειδος παιξιματος..)

    ευτυχως στα live αυτα περνουν απαρατηρητα  ;)

    thank you all  ;D
  • #28 από old_lion στις 23 May 2005
  • Καλή η εκτέλεση τού Soldier of Fortune .
    Για την κιθάρα ήδη έγραψαν σχετικά άλλοι.
    Συμφωνώ.

    Καλή και η φωνή αν και εμφανώς ζορίζεται.
    Οι ρινισμοί είναι θέμα εκπαίδευσης.

    Συνολικά μια όμορφη διασκευή-εκτέλεση ενός τραγουδιού με ιστορία.  :)
     
  • #29 από Arg0 στις 25 May 2005
  • Arg0 => μια μικρη διορθωση ... δεν παιζει κιθαρα ο Panos324 αλλα ο Panos1984 ...
                frank sinatra ?? θα θελα πολυ να ακουσω αυτην την εκτελεση ... αν δε σου κανει κοπο gr_abbas@yahoo.gr ...


    Χιλια συγγνωμη στον Panos1984...

    Δυστηχως ουτε κι εγω εχω την εκτελεση του Frankie, αλλα αμα την βρω να εισαι σιγουρος οτι θα στην στειλω...  ;)

Σελίδες: