Σελίδες:
  • #526 από parlats στις 07 Jul 2006
  • Αν ανεβάσεις το βιντεάκι μπορείς να με θεωρείς υπαίτιο για ότι σου συμβαίνει χαχαχαχαχα  ;D ;D
  • #527 από Ρηνιώ-kouzoulotetia στις 07 Jul 2006
  • Ιωαννιδης - Αρβανιτακη  Ιστορια παλιά...

    http://rapidshare.de/files/25168187/___ss__________ssae___-______ss_________Live_.mpeg.html

    τσιμπατε λεμεεε  ;D

    Σωτήρη,κατέ((γίδα)), Mary_Ann και Παρη
    να'στε καλα.. :)
  • #528 από Caterina__ στις 07 Jul 2006
  • Αν ανεβάσεις το βιντεάκι μπορείς να με θεωρείς υπαίτιο για ότι σου συμβαίνει χαχαχαχαχα  ;D ;D


    Δεν σου έλεγε εσένα η γιαγιά σου "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες!" ??? Την πάτησες τώρα!!!
    Από τη στιγμή που θα δημοσιευτεί το παρών μήνυμα, ανακηρύσσεσαι επισήμως ο απόλυτος και μοναδικός υπαίτιος για ό,τι (κακό) μου συμβαίνει !!  :P
    Γι' αυτό, θα σου αναθέσω μια αποστολή ώστε να αναπληρωθεί όλο το κακό που έπαθα!!  ;D ;D
    Ορίστε :

    http://rapidshare.de/files/25178017/Avseq03.dat.html
  • #529 από parlats στις 07 Jul 2006
  • Δεν σου έλεγε εσένα η γιαγιά σου "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες!"

    Αμ αυτό έκανα γι'αυτό πάτησα τα 107 κιλά  ;D ;D

    Με τι player παίζει αυτό που έστειλες? Είναι με επέκταση .dat  ::)
  • #530 από Caterina__ στις 07 Jul 2006
  • Δεν σου έλεγε εσένα η γιαγιά σου "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες!"

    Αμ αυτό έκανα γι'αυτό πάτησα τα 107 κιλά  ;D ;D

    Με τι player παίζει αυτό που έστειλες? Είναι με επέκταση .dat  ::)

    Με WMP9... Ίδιο με το άλλο, γιατί ;;
  • #531 από Mary_Ann στις 07 Jul 2006
  • Μα τι ρωτάς; Φυσικά και το θέλουμε, εγώ δηλαδή!!! Αν δεν σου κάνει κόπο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!  :-*
  • #532 από Ρηνιώ-kouzoulotetia στις 07 Jul 2006
  • βρε,αφου το ανεβασε η Κατερινουλα...δες παραπανω..

    http://rapidshare.de/files/25178017/Avseq03.dat.html
  • #533 από Mary_Ann στις 07 Jul 2006
  • Sorry παιδιά... δεν είδα ότι είχε κ άλλη σελίδα και απάντησα στην προτελευταία... Και είμαι λίγο εκτός τόπου και χρόνου... Μην με παρεξηγήτε, ζέστη...  ;D
  • #534 από Caterina__ στις 11 Jul 2006
  • Πάρτε ένα ακόμη....

    "Νανούρισμα"


    http://rapidshare.de/files/25543039/Avseq05.dat.html
  • #535 από Mary_Ann στις 11 Jul 2006
  • Είσαι ΘΕΑ!!!! Ευχαριστούμε!!!!!  :-* ;) :)
  • #536 από Σ.απ.φώΣ στις 14 Jul 2006
  • Πολύ Καλησπέρα σας!

    Δεν ξέρω πόσοι από σας είστε από Κύπρο, αλλά θα την κάνω την ανακοίνωση. ;D
     Η συναυλία του Αλκίνοου στο Σκαλί Αγλαντζιάς για τις 19 του μήνα ακυρώθηκε, γιατί δεν πωλήθηκαν αρκετά εισιτήρια. Από τη μια, στεναχωρέθηκα πολύ που το άκουσα, από την άλλη δεν αδικώ και τον κόσμο που δεν θα πάει - ανκαι θα το ήθελε. Νομίζω 17Λ.Κ. είναι αρκετά λεφτά... για ένα εισιτήριο...(αν είναι σωστά τα λίγα μου μαθηματικά είναι περίπου 30 ευρώ)...

    Όπως και να 'χει, όσοι αγόρασαν εισιτήριο για τις 19, μπορούν να το χρησιμοποιήσουν είτε για τις 17 στο Κούριο, είτε για τις 18 ( :)) στη Λευκωσία!
  • #537 από kata_to_nia στις 23 Jul 2006
  • Αλκίνοος Ιωαννίδης - Μιλτιάδης Παπαστάμου στις 24 Ιουλίου στο θέατρο Παπάγου. ;) :)
  • #538 από Steph στις 25 Jul 2006
  • Και ήταν υπέροχα στου Παπάγου... Δεν γράφω λεπτομέρειες γιατί απλά θα το χαλάσω προσπαθώντας να το περιγράψω... Φανταστείτε τον Αλκίνοο και τον Μίλτο στα καλύτερά τους... και μετά κάτι παραπάνω! Απλά θα πω ότι χαίρομαι που ήμουν εκεί!  :)

    Σωτήρη - καλά, εσένα θα σου πω λεπτομέρειες... σε πμ! ;) ;D
  • #539 από Σωτήρης στις 25 Jul 2006
  • Και ήταν υπέροχα στου Παπάγου... Δεν γράφω λεπτομέρειες γιατί απλά θα το χαλάσω προσπαθώντας να το περιγράψω... Φανταστείτε τον Αλκίνοο και τον Μίλτο στα καλύτερά τους... και μετά κάτι παραπάνω! Απλά θα πω ότι χαίρομαι που ήμουν εκεί!  :)

    Σωτήρη - καλά, εσένα θα σου πω λεπτομέρειες... σε πμ! ;) ;D
    Ειχα την ευκαιρια να ακουσω "Κεμαλ" και "Καθρεφτη" ζωντανα μεσω κινητου και μπορω να πω πως ηταν πανεμορφα! :)
    ..περιμενω λεπτομεριες στεφακι! ;)
  • #540 από Shu_Ji στις 25 Jul 2006
  • ηταν υπεροχα!! τους παει το κηποθεατρο! σωτηρη σορρυ για το αλλοπροσαλο μηνυμα αλλα ημουν σιγουρη οτι ο παπασταμου ηταν κυπριος και οταν ειπε ο αλκινοος οτι ‘τωρα θαακουσετε να τραγουδαει κυπριακα ενας καλαμαρας‘καπως μπερδευτηκα! χεχεεχε!
    πολυ ωραιο το ορχηστρικο του παπασταμου για την ταινια...
    υπεροχος και ο αλκινοος με σχολια που ηταν σουπερ ωςσυνηθως! καποιος του ζητησε το ‘αδιεξοδο‘και γυρναει κ λεει ‘ε, ρε ντερτια‘!αχαχαχχαχαχχα!αψογος!
    δεσαν παρα πολυ τα κυρπριακα με τα υπολοιπα με μια υπεροχη ενορχηστρωση!!
    απλα υπεροχη βραδια!!
  • #541 από Σωτήρης στις 25 Jul 2006
  • ξαθολου αλλοπροσαλο το σμσ! :)
    γενικα η playlist ειχε ΟΛΑ τα κυπριακα αλλα και παλια του αλκινοου;
    αν ναι ποια; γενικα πως ηταν η playlist;
    δεν ρωταω πολλα ε;  ::) :P ;)
  • #542 από Shu_Ji στις 25 Jul 2006
  • αρχισε με τα κυπριακα αλλα ενδιαμέσω ειπε κ αλλα απο τη δισκογραφία του! ειδικα στο encore και προς το τελος τα παλια τραγουδησε. πρεπει να ειπε γυρω στα 7 κυπριακα αλλα ηταν ολα τοσοωραιαβαλμενα που δεν τοκαταλαβαινες! δλδ δεν ειπε ολα τα κυπριακα και σε ξεχωριστο προγραμματα παλια! ηταν ολα στο mplenter και φαινόταν οτιολα ηταν δομημενα! τελειωσε με το κλασσικο πλεον νανουρισμα, με σβηστα τα φωτα σχεδον απευθυνόμενος στο κοινό ΧΩΡΙΣ μικροφωνο!!!! οι 2 ωρες κυλησαν νεράκι ουτε που το καταλαβαμε!
  • #543 από Mary_Ann στις 25 Jul 2006
  • 2.25 ώρες!!!!  :P
  • #544 από Σωτήρης στις 25 Jul 2006
  • 2.25 ώρες!!!!  :P
    γιατι η λεπτομερια κανει την διαφορα! :P ;D
  • #545 από Mary_Ann στις 27 Jul 2006
  • Όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες της συναυλίας του Αλκίνοου Ιωαννίδη και του Μιλτιάδη Παπαστάμου στο κηποθέατρο Παπάγου, ορίστε: http://www.musiccorner.gr/news/events/06/alkinoos/papagou.html
  • #546 από parlats στις 01 Aug 2006
  • E ρε τι χάσαμε πάλιιιιιιιιιιιιι  :( :(
  • #547 από FSL στις 03 Aug 2006
  • Σκρουντ......
  • #548 από Shu_Ji στις 03 Aug 2006
  • οποτε τη μονη συναυλια-ειδος του αλκινοου που δεν εχω δει ειναι αυτη με μια κιθαρα και φωνη,χεχεχε!Να μοιραστω αστειο της βραδιας;
    λεει ο Αλκινοος στο κοινο ‘‘και τωρα θα ακουσετε να τραγουδα κυπριακα ενας καλαμαρας, δηλαδη ενας ελλαδιτης.‘‘ οποτε ετοιμαζεται ο παπασταμου και γυρναει κ λεει του αλκινοου να κουρδισει την κιθαρα του και λεει ο αλκ.‘‘τοσα χρονια στο κουρμπετι δεν ειπα ποτε σε κανεναν να κουρδισει‘‘και απανταει αποστωματικα ο παπ.‘‘τοσα χρονια επαιζες με μουσικους που ποτε δεν ηταν ξεκουρδιστοι‘‘!!!
    ηταν το ολο υφος-στυλ-πειραγμα που πεθανα στα γελια!!!
    αντε να τους ξαναδουμε!!
  • #549 από parlats στις 03 Aug 2006
  • οποτε τη μονη συναυλια-ειδος του αλκινοου που δεν εχω δει ειναι αυτη με μια κιθαρα και φωνη,χεχεχε!

    Τις καλύτερες συναυλίες έχασες  :P :P . Παρεπιπτόντως δεν ήταν 1 κιθάρα, είχε 3 κιθάρες που τις άλλαζε αναλόγως του κομματιού  ;D ;D
  • #550 από Σ.απ.φώΣ στις 05 Aug 2006
  • λεει ο Αλκινοος στο κοινο ‘‘και τωρα θα ακουσετε να τραγουδα κυπριακα ενας καλαμαρας, δηλαδη ενας ελλαδιτης.‘‘ οποτε ετοιμαζεται ο παπασταμου και γυρναει κ λεει του αλκινοου να κουρδισει την κιθαρα του και λεει ο αλκ.‘‘τοσα χρονια στο κουρμπετι δεν ειπα ποτε σε κανεναν να κουρδισει‘‘και απανταει αποστωματικα ο παπ.‘‘τοσα χρονια επαιζες με μουσικους που ποτε δεν ηταν ξεκουρδιστοι‘‘!!!
    ηταν το ολο υφος-στυλ-πειραγμα που πεθανα στα γελια!!!
    αντε να τους ξαναδουμε!!

    Στην Κύπρο πάλι, είπαν το εξής:
    ΑΛΚΙΝΟΟΣ: Και τώρα, θα ακούσετε να σας τραγουδάει κυπριακά ένας καλαμαράς.
    ΜΙΛΤΟΣ: Κανείς δεν είναι τέλειος.

     ;D ;D ;D
Σελίδες: