Αποστολέας Θέμα: Κόμπλεξ την ώρα του live...  (Αναγνώστηκε 47587 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Lord-George

  • Επισκέπτης
Κόμπλεξ την ώρα του live...
« στις: 12/10/02, 23:16 »
Τι πρόβλημα και αυτό ρε παιδιά...

Εγώ χάνω το μπούσουλα...
Αφού μόνο και μόνο αν είναι να παίξω καμμιά ροκιά στον αιώνιο ροκά το πατέρα μου, καταϊδρώνω, ιδρώνουν τα δάκτυλά μου, γλιστράνε, παίζω μπούρδες, δε καταφέρνω να πατήσω το πενταλ για να αλλάξω κανάλι κτλ.

Έννοείτε ότι δε μπορώ με τίποτα να παίξω μπροστά σε κοινό όπως η θείοι μου, συγγενείς και φίλοι, στις γιορτές των γονιών μου κτλ. όχι μόνο γιατί "φοβάμαι" το λάθος αλλά και γιατί δεν έχω ρεπερτόριο γιατί δε ξέρω τι θέλω να ακούσουν οι άλλοι. Άμα ακούει καζαντζίδη ο άλλος τί να πάς να του παίξεις με την ηλεκτρική? ???

Όταν όμως είναι οι φίλοι μου, γ**άω και δέρνω! Χτυπιέμαι, κάνω "μαγείες" στη κιθάρα, κολπάκια, τραγουδάω κιόλας :P :P :P@#$^%

Τι να κάνω ρε παιδιά? Πως θα το περάσω το κόμπλεξ?
Εσείς έχετε περάσει τέτοια φάση?

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #1 στις: 13/10/02, 14:49 »
Φιλε Γιωργο και εχω εγω αγχος..οχι οτι ντρεπομαι να παιξω μπροστα σε κοσμο..καθε αλλο..αλλα εχω το φυσιολογικο αγχοσ να μην κανω καποιο λαθος!!!
Αλλα το ξεπερναω με το να μην κοιταω στα ματια το ακροατηριο..παντα οταν ξεκιναω να παιζω κιθαρα κοιταω κατω στο πατωμα...και γενικα ειναι σπανιες οι φορες που θα σηκωσω το κεφαλι μου για να τους δω!!!!
Ας τι τραβαμε και εμεις οι καλλιτεχνες!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #2 στις: 14/10/02, 02:34 »
Nomizw oti h texnikh tou na min koitas to koino einai ligo "kakh" giati etsi den apoktas epafh mazi tou.. egw sta prwta live eixa kolimata,koitaza katw,idrwna..... alla me ton kairo ta ksepernas giwrgo... twra na sou pw panta mprosta stous goneis mou paizw ligo atsala kai egw...einai kai ligo ayto pou les me to repertorio,giati o pateras den sktima ta solo tou satriani....
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #3 στις: 14/10/02, 02:41 »

giati o pateras den ektima ta solo tou satriani....


Περιέργως και ο δικός μου πατέρας είχε κάποιες παρόμοιες καλλιτεχνικές ενστάσεις όταν έπαιζα Guns'n'roses...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #4 στις: 14/10/02, 10:28 »
Mallon einai koino xarakthristiko twn goniwn na min moirazonati tis mousikes anisixies twn paidiwn....klaps...ligm...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος paulchro

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Guns n' Roses...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #5 στις: 24/10/02, 00:13 »
kai egw to idio... den mporw na p[aixw se syggeneis alla se filous..
She's got a smile
that itseems to me...
reminds me of childhood
memories.. where
everything was as fresh
as the bright blue sky...

Αποσυνδεδεμένος Δαμιανός

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 545
  • Φύλο: Άντρας
  • Quality Never Goes Out Of Style...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #6 στις: 24/10/02, 02:15 »
egw pali mprosta se siggeneis kai filous paizw me megali anesi. oti kai na mou  zitisoun .(as einai kala to kithara)...
se kosmo exe provlima(vlepe giortes sxoleiou ...)

Αποσυνδεδεμένος placebo

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 88
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #7 στις: 24/10/02, 15:45 »
nomizo to na min mas egrinoun oi goneis ine kapos fisiologiko pragma, palia akougan pio laiki mousiki, eno oi pio polloi apo emas akoune rock ke emis otan ftasoume kapia fora stin thesi tous meta apo merika xronia tis modas mporei na ine (opos paei dld) i trance ke aftes oi vlakies, skeftite lipon pos tha niothate otan akougate ton gio sas na kani ton DJ ke na perimenei na ise perifanos gia ekino!  :P eno esi protimas na ton akous me kithara ke o pateras sou protimaei na se akouei me mpouzouki... ;D a re vasanaaaaa
Poses fores den eftasa ekei,
pou ixa pei pos tha vro sigouria na xotho,
kati pou oloi mas leme limani,
ma den ida karavi pote pou afto na tou ftani...
*Synitheis Ypoptoi - Xristos Thiveos*

Αποσυνδεδεμένος Ερασιτέχνης

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #8 στις: 24/10/02, 17:37 »
Λοιπόν εχω κι εγω ενα παρόμοιο πρόβλημα και θα ήθελα την γνώμη σας πανω σε αυτο.
Εγω δεν εχω πρόβλημα να παίξω κιθάρα μπροστά σε οποιονδήποτε αλλα το πρόβλημα μου είναι οτι δεν εχω καθόλου καλή φωνη.
Αρα πώς να παίξεις κιθάρα σε μια παρέα αν δεν τραγουδάς;


Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους;
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις.
Κ.Καβάφης

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1239
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #9 στις: 24/10/02, 18:00 »
erasitexnh, to problhma to eixa kai egw...kai shmanthko einai pws to eixa..apla ...an theleis na tragoudhseis , tragouda..kai as eisai faltsos, meta apo xrono tha strwseis...kai egw tragoudaw, kai as eimai faltsos.... ;D

Vangelis
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος The JeSTeR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 363
  • Φύλο: Άντρας
  • "I demand that you shoot me now" : Daffy Duck
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #10 στις: 03/11/02, 12:39 »
Λοιπόν ρε παιδιά, είχαμε πάει το καλοκαίρι με κάτι φίλους μου σε ένα είδος κατασκήνωσης στο βουνό, για μια εβδομάδα. Μια νύχτα λοιπόν, πήραμε τις κιθαρούλες μας και κάτσαμε ήσυχα ήσυχα κι αρχίσαμε να παίζουμε. Παίζαμε απ' τις δέκα μέχρι τις τρείς τη νύχτα, και παίξαμε ΠΟΛΥ καλά στην αρχή. Μουβγαίναν και τα σολάκια, δεν φαλτσάραμε κιόλας... Αυτό που  δεν είχα προσέξει ηταν πως σιγά σιγά  μαζεύτηκαν καμιά πενηνταριά άτομα, και κάθισαν και άκουγαν. Όταν λοιπόν τους είδα, άρχισα να ιδρώνω, να κάνω μαλ***ες, ξέρετε, τάχετε περάσει. Ε, αυτό ήταν. Έβαλα τα δυνατά μου, το ξεπέρασα.
Μόνη λύση είναι να το αντιμετωπίσεις. Βγές στη σκηνή, και πές μέσα σου, Σιγά ρε μεγάλε, δίσκο θα βγάλω? Όπως θέλως παίζω, κι αν κάνω κανα λάθος, πολύ που με νοιάζει!!!
Άμα δεν σε νοιάζει, θα κάνεις και κείνο το κολπάκι που σκέφτηκες μα φοβάσαι πως δεν θα πετύχει, θα παίξεις πιο ανετα. Μην αποφεύγετε να δείτε τους θεατές ρε παιδιά.... Να σε δούν να παίζεις ήρθαν, όχι να σε λυντσάρουν....;)

Παρεπιπτόντως, ο δικός μου ο γέρος, δεν νευριάζει με το τί παίζω. Μου λέει " ΄πώς το παίζεις έτσι το Black Dog παιδάκι μου, έτσι το παίζει ο Jimmy Page?" ή " σε πειράζει η κλασσική, παίζε και κανα Rory Ghallaher που μ' αρέσει...ή δεν μπορείς? χαχαχαχααχαχα..." κι εγώ τα παίρνω στο κρανίο και μούρχεται να το φορέσω τον ενισχυτή στο κεφάλι........
I know the pieces fit, cause I watched them tumble down
no fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
point the finger, blame the other, watch the temple topple over.
To bring the pieces back together, rediscover communication.
Schism :Tool

Αποσυνδεδεμένος Panos1984

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 274
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #11 στις: 03/11/02, 15:17 »
lipon afto pou leei o erasitexnis einai ena provlima pou vasanizei k emena. kitakste, os kitharistas an k den theoro oti exo orea foni, tragoudao sosta, diladi xoris faltsa. etsi, eite vriskis kapion-kapia apo tin parea pou tragoudaei orea k linis to provlima sou, eite tragoudas o idios siga (gia na dineis ton tono) mazi me olous tous allous (xoris na iparxei kapios sigkekrimenos tragoudistis.
ego prosopika den vtrepome tous siggenis toso alla tous filous (oxi tous kolitous). ma pio poli tous ksenous k eidika an kseroun k ligo apo mousiki borei na katalavoun k to lathos sou. alla ola ksepernioude me tin trivi sou me to koino

Αποσυνδεδεμένος mikriarktos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 32
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #12 στις: 05/11/02, 22:03 »
oloi oi megaloi kalitexnes apo oti exo akousi se sinenteksis
tou exoun kathe fora pou vgenoun stin skini trak poso malon kapios pou den exi sinithisi se live i paromies emfanisis.
το αργα για μας ειναι νωρις

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #13 στις: 05/11/02, 22:37 »
telika den ime o monos pou exi xalia foni! den me pirazi na pezo kithara mprosta se allous.. otan ine megalitero to kino fisika kai exo trak.. alla na tragoudiso? pote! oute mprosta stous filous mou...
sxetika me to thema ton gonion.. idio provlima edo! pisteuo oti apla den ektimoun tin rock mousiki opos ipe o dave murai
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #14 στις: 10/05/03, 01:58 »
pistevw pws gia na to xeperaseis prepei apla na theleis na euharistiseis aytous pou irthan na se akousoun me kali prothesi kai gia na diaskedasoun,pioun to poto tous ktl...de prepei na dineis simasia stous kakoproeretous pou distihws polles fores iparxoun kai pou tha exoun na poun mia kakia kouveda akoma ki an ola einai telia.kaneis oti kalitero mporeis kai den anisixeis afou ta exeis kala me esena.an to trak loipon proerxetai apo fovo mipws se sxoliasoun arnitika-koroidepsoun thimisou ta parapanw,diladi pws an kapoios thelei na koroidepsei tha vrei kati na pei oti ki an kaneis.opote de xriazetai aghos giati aytos pou einai kakoproeretos exei to provlima kai ohi esi.fisika i kali kritiki einai pada dekti kai voithaei sti veltiwsi,opws episis kai i autognwsia,gia to pou diladi ftanoun oi dinameis sou...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #15 στις: 10/05/03, 03:24 »
Παράθεση
Μπορει να το ξερεις εσυ και τα υπολοιπα μελη του γκρουπ οτι εγινε, ομως αν το καλυψεις ομορφα, τοτε το κοινο οχι μονο χαμπαρι δεν παιρνει, αλλα το ευχαριστιεται!!


   Ειναι αυτο που λεω:

πολλοι θα το ακουσουν... λιγοι θα το καταλαβουν...

   ετσι?
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #16 στις: 10/05/03, 14:07 »
Πιστεύω ότι η μεγαλύτερη αμηχανία προκαλείται από το ερώτημα της αποδοχής από τους άλλους αυτών που παίζουμε και όχι το πως τα παίζουμε....
Έχω παίξει κάμποσες φορές σε φίλους γνωστούς , κλπ ακόμη και σε ταβέρνες φυσικά για την πάρτη μας και όχι για τους άλλους.
Έχω διαπιστώσει ότι όταν υπάρχουν άτομα που αποδέχονται αυτό που παίζεις και συμμετέχουν σιγοτραγουδώντας ή με άλλο τρόπο τότε λύνεσαι...Όταν όμως είναι παθητικοί και αδιάφοροι και χαζογελάνε τότε υπάρχει πρόβλημα....Ψάχνεις να δεις με τι θα τους πιάσεις , με τι θα κινήσεις το ενδιαφέρον και αναπόφευκτα αυτό και την προσοχή σου αποσπά και δεν γουστάρεις εσύ οπότε τα λάθη είναι απανωτά...
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος Stefania

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει!!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #17 στις: 12/05/03, 11:35 »
Το σημαντικότερο είναι ότι την ώρα εκείνη όλοι κοιτάνε εσένα και αυτό είναι που σε πανικοβάλλει.
Νομίζεις ότι όλα τα μάτια είναι καρφωμένα εκεί σε σένα με μια τάση κριτικής κυρίως αρνητικής.
Το είχα πάθει και εγώ το κομπλάρισμα αυτό σε ακραίο βαθμό όταν έπρεπε να αντικαταστήσω μια κοπέλα που αρρώστησε σε μια θεατρική ομάδα και να κάνω την πόρνη  ???.
Όλο το βράδυ έβλεπα εφιάλτες ότι ξέχασα τα λόγια και όλοι γελούσανε και με κορόϊδευαν.
Τελικά δεν τον έκανα τον ρόλο.
Δεν μπόρεσα...γιατί με είχε καταβάλλει πάρα πολύ αυτό το χαζό συναίσθημα.
Εννοείται ότι το μετάνιωσα μετά.
Όχι τίποτα άλλο αλλά έχασα και τη δόξα!   8)
Σε αυτές τις περιπτώσες θέλει τόλμη και θράσος.
Τουλάχιστον αυτό το έμαθα.
Στο βυθο της μουσικης συνταξιδευουμε. Στο βυθο της μουσικης τα ιδια πραγματα σ'ακολουθουν μετουσιωμενα. Η ζωη παντου μιμειται τον εαυτο της. Κι εσυ κρατωντας το φωσφορο στην παλαμη σου κυκλοφορεις ασαλευτη μεσα στις ινες της πελωριας τυχης.
- Ελύτης -

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #18 στις: 13/05/03, 02:10 »
Απολυτως λογικο να υπαρχει κομπλεξ στο live. Τωρα για τα mini-live που λες, που παιζεις δηλαδη σε παρεα, σιγα σιγα το συνηθιζεις. Δεν ειναι τιποτα εκει γιατι ξερεις οτι το κανεις για χαβαλε. Ομως οταν εχεις ενα σχολειο απο κατω, ή ενα οποιοδηποτε αλλο κοινο, τοτε πρεπει παντα να εισαι προσεκτικος. Αγχος υπαρχει παντα. Το κομπλεξ ομως σταδιακα εξαφανιζεται, με την εξασκηση κ την επαναληψη...

Αποσυνδεδεμένος Fighter

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο,τι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
    • Προφίλ
    • dimos_mp
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #19 στις: 14/05/03, 00:59 »
 :)Δεν υπαρχει live στο οποίο να μην εχω αγωνία και άγχος ,λες και ειναι το πρωτο.... :(
Πολύ ασχημο πραγμα αυτο... >:(

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #20 στις: 14/05/03, 01:55 »
:)Δεν υπαρχει live στο οποίο να μην εχω αγωνία και άγχος ,λες και ειναι το πρωτο.... :(
Πολύ ασχημο πραγμα αυτο... >:(

Διαφωνω! Αν δεν εχεις αγωνια πριν απο καποιο live, τοτε παει να πει πως δεν σου καιγεται καρφι για το τι θα κανεις εκει πανω. Δεν νιωθεις αυτο που κανεις. Η αγωνια ειναι κατι το φυσιολογικο, που το μονο που μας δειχνει ειναι οτι οντως αγαπαμε αυτο που κανουμε γιαυτο κ θελουμε να δωσουμε τον καλυτερο μας εαυτο. Αυτο συμβαινει παντου. Σε ολες τις ασχολιες. Οχι μονο στη μουσικη.

Κ γω εχω νιωσει τρακαρισμενος αρκετες φορες, ομως το αγχος εξαφανιζεται σιγα σιγα μολις αντικρυζεις ενα ζεστο κοινο. Τη θεση του αγχους παιρνει η πορωση...

Αποσυνδεδεμένος klasikos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #21 στις: 15/05/03, 01:39 »
ΕΓΩ ΦΙΛΤΑΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΑΙΖΩ.ΦΩΝΗ ΘΕΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΤΡΕΛΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ (ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΞΩ ΠΙΑΖΟΛΑ).ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΠΡΗΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΜΑΖΙ.ΛΙΓΟ ΧΑΒΑΛΕΣ,ΛΙΓΟ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΜΑ.ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΤΥΠΙΤΟ ΦΑΛΤΣΟ...ΔΕ γ**ιΕΤΑΙ

Αποσυνδεδεμένος H4RRY

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε μας χεζεις ρε Νταλαρα!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #22 στις: 16/05/03, 16:43 »
Αχ,εγω ευτυχως δεν εχω κομπλεξ στα Live πλεον!Να ναι καλα ο κοσμος...Βασικα το χοντρο κομπλεξ ειναι οταν παιζουμε στην σκηνη του κινηματοθεατρου της πολης...Αυτο επειδη πρωτον ειναι ολοι σαν τα κουτσουρα καθισμενοι κ δευτερον δεν ειναι το "δικο μας" ακροατηριο...Ενω στις αντιπολεμικες εκδηλωσεις που καναμε,με το που ανεβηκαμε αρχισαμε παλι να ιδρωνουμε,να ξεφυσαμε κτλ,μεχρι που μαζευτηκε ΟΛΟ το λυκειο κοντα στην εξεδρα,ουρλιαζοντας κτλ κτλ κ εκει που θα παιζαμε μονο αντιπολεμικα,παιξαμε απο "Paranoid" μεχρι "Τρυπες" κ ηταν σαν να παιζαμε στο σπιτι μας για παρτη μας!
Τελικα ο κοσμος νομιζω σου προκαλει ολα τα συναισθηματα...
"Να κι αν γυρίζει,να κι αν δεν γυρίζει!" Γαλιλαίος

Αποσυνδεδεμένος Infernal

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
  • kane ka8e mera kati pou se tromazei....
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #23 στις: 20/05/03, 14:22 »
egw pedes pezw 3 xronia kai doxa to 8eo pezw arketa kala, ws tote den eixa pexei mprosta se kosmo, kai otan lew kosmo enoo panw apo 5 atoma(parea) tis proales omos ena filos mou edw xanthi ekane synaylia gia giortes neolaias ktl ktl kai me ebgale live se kamia 1000 atoma. E MOU EFYGE TO SKATO.... :) ap tin wra pou ksekinisa na anebenw stin skinh prospa8ousa na 8ymi8w pio kommati paizw, kai to eixa kanei 50 fores proba, telos panton me to pou anebhkame kai o kosmos xeirokrotise, eniosa san na peza spiti mou sto domatio mou. eytixos ola pigan kala, alios 8a mena pagomenos kai 8a lega ston eayto mou "ti einai ayto pou kremetai mprosta mou? mhpos einai kithara??? " ;D ;D
Απ της ψυχής μου το ιερό,ως της ζωής μου το μπορδέλο....

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #24 στις: 20/05/03, 15:02 »
Εγώ πάλι, δεν μπορώ με τίποτα να παίξω μπροστά σε κόσμο. Όσες φορές το επιχείρησα μου έπεσε η φυσαρμόνικα. Προσπαθώ να το ξεπεράσω. Από την άλλη όποτε έπαιζα στους γονείς μου, μου έλεγαν να πάω στο δωμάτιό μου. Ο αδερφός μου όμως με έβαζε να του παίζω για να κοιμάται.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
4286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/03, 12:52
από Braindamaged
0 Απαντήσεις
2102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/04, 22:19
από ερεβος
26 Απαντήσεις
9002 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/04, 22:44
από ερεβος
5 Απαντήσεις
4473 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/04, 18:24
από Γιώτα Μή
3 Απαντήσεις
2795 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/04, 17:52
από poet
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....

Ξεκίνησε από FiGaRo « 1 2 » Συναντήσεις

34 Απαντήσεις
11503 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/10/04, 13:24
από freemind
28 Απαντήσεις
11041 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/05, 22:59
από Arg0
28 Απαντήσεις
12587 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/01/08, 16:13
από Ikaros
20 Απαντήσεις
7495 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/09, 00:37
από Spell@lchemist!
33 Απαντήσεις
9957 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/10, 11:07
από Guitarholic_punk