Σελίδες:
  • #26 από YmiRLinG στις 27 Feb 2008
  • Αντε να τους δουμε με σωστο τραγουδιστη επιτελους >:(

    Δεν εχεις δικιο Αρη...
    Ο Owens ειναι καταπληκτικος τραγουδιστης...
    Απλα τυχαινει να αντικαθιστα τραγουδιστες οχι καλυτερους του αλλα με μια πορεια στο χωρο και λατρεια απο οπαδους...
    Ναι δεν διαφωνω. Το με σωστο τραγουδιστη εννοουσα οτι δεν ταιριαζε σε καμια περιπτωση στους iced earth, δεν αμφισβητω την αξια του.
  • #27 από gers στις 27 Feb 2008
  • O Owens απλά δεν είναι για iced earth!! Γνώμη μου πάντα...

    Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις... ;) ;)
    Δε λέω πως ο owens δεν έχει καλή φωνή... Ίσως καλύτερη κι απ τον barlow (που ο άνθρωπος έχει φωνάρα)... Αλλά το στυλ και η φωνή του μαλλιά ταιριάζουν πολύ περισσότερο στο συγκρότημα!!
  • #28 από YmiRLinG στις 27 Feb 2008
  • O Owens απλά δεν είναι για iced earth!! Γνώμη μου πάντα...

    Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις... ;) ;)
    Δε λέω πως ο owens δεν έχει καλή φωνή... Ίσως καλύτερη κι απ τον barlow (που ο άνθρωπος έχει φωνάρα)... Αλλά το στυλ και η φωνή του μαλλιά ταιριάζουν πολύ περισσότερο στο συγκρότημα!!

    E oχι και μαλλιας πια...
  • #29 από Tagima στις 28 Feb 2008
  • O Owens απλά δεν είναι για iced earth!! Γνώμη μου πάντα...

    Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις... ;) ;)
    Δε λέω πως ο owens δεν έχει καλή φωνή... Ίσως καλύτερη κι απ τον barlow (που ο άνθρωπος έχει φωνάρα)... Αλλά το στυλ και η φωνή του μαλλιά ταιριάζουν πολύ περισσότερο στο συγκρότημα!!

    E oχι και μαλλιας πια...

    γιατί πότε ηταν? δεν έιχε και ποτε πολύ μακρύ μάλι...
  • #30 από YmiRLinG στις 28 Feb 2008
  • O Owens απλά δεν είναι για iced earth!! Γνώμη μου πάντα...

    Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις... ;) ;)
    Δε λέω πως ο owens δεν έχει καλή φωνή... Ίσως καλύτερη κι απ τον barlow (που ο άνθρωπος έχει φωνάρα)... Αλλά το στυλ και η φωνή του μαλλιά ταιριάζουν πολύ περισσότερο στο συγκρότημα!!

    E oχι και μαλλιας πια...

    γιατί πότε ηταν? δεν έιχε και ποτε πολύ μακρύ μάλι...
    Δεν ειχε ο barlow ποτε πολυ μακρυ μαλλι? :P Με δουλευεις? ::)
  • #31 από Baphomet (Πέτρος) στις 28 Feb 2008
  • o barlow είχε μαλλιά μέχρι τον κώλο... και θα τα ξαναφήσει χαλαρά...

    επίσης ο barlow είναι βαρύτονος και ο owens τενόρος...δεν υπάρχει σύγκριση, είναι και οι 2 καταπληκτικοί τραγουδιστές. Απλά ο barlow ταιριάζει πολύ περισσότερο στους iced earth.

    Μακάρι ο Ripper να φτιάξει μια δικιά του μπάντα και να κάνει αυτό που ξέρει καλά χωρίς να ζει στην σκιά κανενός...
  • #32 από Spell@lchemist! στις 28 Feb 2008
  • Καλα...ο καθενας τα δικα του..
    αλλος λεει για τον Barlow αλλο για τον Owens..
    και ναι,αντικειμενικα,ο Barlow ειναι καλυτερος για τους Iced Earth απ τον Owens...
    και εχει και φωναρααααααααααα.....
    αααααχ.... :D

    πριν->
  • #33 από gers στις 28 Feb 2008
  • omg, πρώτη φορά βλέπω έτσι τον barlow!!! :o
  • #34 από Baphomet (Πέτρος) στις 28 Feb 2008
  • πάντως χαλαρά το σκίσαμε το topic ;D ;D ;D
  • #35 από gers στις 28 Feb 2008
  • Ωραία, κι αφού το σκίσαμε που το σκίσαμε... :P Ξέρει κανείς γιατί κουρεύτηκε? Είχα ακούσει πως παράτησε τους ΙΕ για να γίνει μπάτσος, ισχύει ή είναι φήμη?
  • #36 από Baphomet (Πέτρος) στις 28 Feb 2008
  • Ωραία, κι αφού το σκίσαμε που το σκίσαμε... :P Ξέρει κανείς γιατί κουρεύτηκε? Είχα ακούσει πως παράτησε τους ΙΕ για να γίνει μπάτσος, ισχύει ή είναι φήμη?

    ισχύει... έγινε και δις μπαμπάς επίσης και με τα μαλλιά τρόμαζαν τα μωρά ;D
  • #37 από SneakySneaky στις 28 Feb 2008
  • Να πω κι εγώ τι ξέρω για όλα αυτά.  Ο Barlow όντως έγινε αστυνομικός,  και απ'ό,τι κατάλαβα θα συνεχίσει να είναι.  Θυμάμαι πως ο Schaffer είπε ότι οι περιοδείες τους θα είναι περιορισμένες εξαιτίας των καθηκόντων του Barlow.  Άρα αμφιβάλλω αν θα τα μακρύνει πάλι (έτσι κι αλλιώς του πάει έτσι όπως είναι τώρα).

    Επίσης,  ο Owens θα συνεχίσει με την δική του μπάντα,  αλλά μάλλον σαν δεύτερη δουλειά,  γιατί πλέον είναι ο νέος τραγουδιστής στην μπάντα του Malmsteen.
  • #38 από Baphomet (Πέτρος) στις 28 Feb 2008

  • Επίσης,  ο Owens θα συνεχίσει με την δική του μπάντα,  αλλά μάλλον σαν δεύτερη δουλειά,  γιατί πλέον είναι ο νέος τραγουδιστής στην μπάντα του Malmsteen.

     :-X :-X :-X :-X
  • #39 από Spell@lchemist! στις 28 Feb 2008
Σελίδες: