Σελίδες:
  • #1 από let me know 796 στις 10 Mar 2011
  • αυτο μαλιστα δεν το χανω με τιποτα. :)
    αν και Τριτη με χαλαει γιατι το βλεπω να φευγω καπακι απο δουλεια και ξημερωματα να πηγαινω παλι καπακι για δουλεια
    αλλα θα την παλεψουμε δεν πειραζει.
     θα παιξουν λεει στην Πλατεία Νερού του Ολυμπιακού Πόλου   Φαλήρου,  Η   Πλατεία Νερού βρίσκεται ανάμεσα στα γήπεδα Tae Kwon Do και Beach Volley.
    τι λεει εκει εχει παει κανεις ?
    εγω μονο στο γήπεδο Tae Kwon Do εχω ανεβει για live.

    http://www.ticketarena.gr/
  • #2 από blackmorefan στις 10 Mar 2011
  • Πςςςςςςςςςςςς κι εγω το εμαθα χτες-προχτες για το live...πραγματικα, καταπληκτικα νεα...πιο φτηνο απο το Sonisphere, και καλυτεροι headliners απο το Sonisphere

    Μαλιστα, σε mail που εστειλα στον manager του Whitesnake.com, απαντησε οτι το show θα ειναι co-headlined απο τα 2 συγκροτηματα οπως ειχε γινει με τους Def Leppard-Whitesnake...αρα θα εχουμε δυο full setlists, απο δυο απ τα μεγαλυτερα συγκροτηματα της ροκ και μεταλ σκηνης...

    Εγω εχω ηδη φυγει για εισητηρια  ;) ;)
  • #3 από TheVrachnoprofiter στις 10 Mar 2011
  • Απ' ό,τι φαίνεται, θα έρθουν και Θεσσαλονίκη την επόμενη. Δεν χάνεται με την καμία.

    http://www.metalhammer.gr/magazine/news/1166-judas-priest-whitesnake-.html
  • #4 από blackmorefan στις 24 Mar 2011
  • Ανακοινωθηκε και ημερομηνια για τη Θεσαλλονικη, στα πλαισια του 2310 Festival

    6 Ιουλιου στο Καυτατζογλειο Σταδιο

    Support της βραδιας θα ειναι οι Firewind καθως και αλλα ονοματα που θα ανακοινωθουν συντομα

    Πηγη: Rocking.gr

    Τιμη εισιτηριου: 45€ για την μια μερα, 80€ για το διημερο

    Παμεεεεεεεεε!!!
  • #5 από hot_sauce (φλουτσ) στις 24 Mar 2011
  • 2310 festival...γ**άτο! 8)
     
    αν τελικά είναι 6 ιουλίου αλλάξτε τον τίτλο...μην πάει και στηθεί κανείς 5....
  • #6 από Μητσάκος στις 24 Mar 2011
  • Ανακοινωθηκε και ημερομηνια για τη Θεσαλλονικη, στα πλαισια του 2310 Festival

    6 Ιουλιου στο Καυτατζογλειο Σταδιο

    Support της βραδιας θα ειναι οι Firewind καθως και αλλα ονοματα που θα ανακοινωθουν συντομα

    Πηγη: Rocking.gr

    Τιμη εισιτηριου: 45€ για την μια μερα, 80€ για το διημερο

    Παμεεεεεεεεε!!!


    Ωραία πράγματα!!!
  • #7 από Eagle Of Kamelot στις 24 Mar 2011
  • 2310 festival...γ**άτο! 8)
     
    αν τελικά είναι 6 ιουλίου αλλάξτε τον τίτλο...μην πάει και στηθεί κανείς 5....

    Done! ;)
  • #8 από blackmorefan στις 30 Mar 2011
  • Tελικα, ΟΙ OPETH, ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
    Τωρα ειναι που δεν το χανω με τιποτα...παμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :metal :metal
  • #9 από Μητσάκος στις 30 Mar 2011
  • Θεσσαλονίκη δεν έχει Opeth :/...?
  • #10 από blackmorefan στις 30 Mar 2011
  • Ρε Μητσο...ΚΑΙ Firewind ΚΑΙ Opeth? Σαν πολλα δε θελετε?  ;D ;D ;D ;D
  • #11 από Μητσάκος στις 30 Mar 2011
  • Ανταλλάζω άνετα... Firewind είδα το Δεκέμβριο... :/
  • #12 από YmiRLinG στις 30 Mar 2011
  • Εγώ μπορώ να ανταλλάξω άμα έχω καμιά διπλή μπάντα? ::) :P
  • #13 από hot_sauce (φλουτσ) στις 30 Mar 2011
  • κάτω απ το κυπελάκι τις βρίσκετε?
  • #14 από blackmorefan στις 30 Mar 2011
  • Ρε σεις κατι ασχετο με το λαιβ καθαυτο...εχω τις τελευταιες 2 ωρες (απ' τη στιγμη που διαβασα δλδ το οτι θα 'ρθουν και οι Opeth) μια απορια...μπορει να συμφωνησουν κι αλλοι εδω μαζι μου: Δεν ειναι λιγο αλλοπροσαλλο αυτο το line-up? Απ' τη μια το progressive-death (Opeth), το κλασικο ΝWOBHM (Judas Priest) και τελος η μπαντα χαμελαιων με μπλουζ-ροκ κομματια (πχ Ain't No Love In The Heart Of The City) ως ποζεραδικες glam metal εξαρσεις (πχ Here I Go Again '87, Still Of The Night κλπ). Προσωπικα γουσταρω ατελειωτα και τα τρια συγκροτηματα, το καθενα για διαφορετικους λογους, αλλα δεν νομιζω να υπαρχουν και τοσοι πολλοι τρελοι με γουστα σαν τα δικα μου  ;D ...ισως να 'χουμε δλδ τρεις "ομαδες" στο κοινο που η μια θα χτυπιεται με Opeth, η αλλη με Priest και η τριτη με Whitesnake, δηλαδη ενα κρυο κυριολεκτικα κοινο...δεν ξερω...
    ανησυχω
      ;D

    Παντως θα τα σπασει το live...αληθεια γιατι δεν οργανωνουμε μια ατυπη κιθαροσυναντηση εκεινη τη μερα?
  • #15 από let me know 796 στις 30 Mar 2011

  • Παντως θα τα σπασει το live...αληθεια γιατι δεν οργανωνουμε μια ατυπη κιθαροσυναντηση εκεινη τη μερα?

    κανονιστε το παιδια να βρεθουμε ! :up
    εγω κατα 99% θα ειμαι πανω και αναλογως με τις υποχρεωσεις στην δουλεια μου μπορει να ειμαι και μια μερα πριν Αθηνα
    και να φυγω Τεταρτη.

    και Opeth ? Ω!!! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!
  • #16 από master of puppets στις 30 Mar 2011
  • Ρε Μητσο...ΚΑΙ Firewind ΚΑΙ Opeth? Σαν πολλα δε θελετε?  ;D ;D ;D ;D

    το firewind το λες για θετικό Πάνο?

    θα προτιμούσα και σταμάτη γονίδη παραπάνω απο firewind....αλλά τέλος πάντων...εννοείται ότι στο 2310 (τι γελοίο όνομα... :P ) θα είμαστε εκεί...
  • #17 από Μητσάκος στις 30 Mar 2011
  • Εγκώ γκουστάρει Firewind... ;D
  • #18 από blackmorefan στις 30 Mar 2011
  • Ρε Μητσο...ΚΑΙ Firewind ΚΑΙ Opeth? Σαν πολλα δε θελετε?  ;D ;D ;D ;D


    το firewind το λες για θετικό Πάνο?

    θα προτιμούσα και σταμάτη γονίδη παραπάνω απο firewind....αλλά τέλος πάντων...εννοείται ότι στο 2310 (τι γελοίο όνομα... :P ) θα είμαστε εκεί...


    Καλα σε συγκριση με Opeth οι Firewind ειναι σαν να συγκρινεις Σασα Μπαστα με Στελιο Καζαντζιδη...αλλα δεν με χαλανε σαν συγκροτημα...αν ηταν και λιγο καλυτεροι συνθετες...παντως δεν εχεις δικιο για το Γονιδη!!! Αν κι εγω θα προτιμουσα κατι πιο
    underground
      ;D ;D ;D ;D
  • #19 από Uli Roth στις 31 Mar 2011
  • Τώρα εγώ θα πάρω το ρόλο του troll και θα πω ότι να λεει κάποιος ότι προτιμάει γονίδη απο firewind δείχνει πολλά πράγματα που θα τα αφήσω στον αναγνώστη να τα ανακαλύψει...εκτώς αν ηταν αστειακι οπότε sorry για το off-topic
  • #20 από master of puppets στις 31 Mar 2011

  • #21 από YmiRLinG στις 31 Mar 2011
  • #22 από Uli Roth στις 31 Mar 2011
  • Very old though dude...
  • #23 από gers στις 31 Mar 2011
  • Τώρα εγώ θα πάρω το ρόλο του troll και θα πω ότι να λεει κάποιος ότι προτιμάει γονίδη απο firewind δείχνει πολλά πράγματα που θα τα αφήσω στον αναγνώστη να τα ανακαλύψει...εκτώς αν ηταν αστειακι οπότε sorry για το off-topic

    Ντάξει, εγώ δεν προτιμώ Γονίδη από Firewind, απλά τους θεωρώ το ίδιο ανύπαρκτους.. ;D
  • #24 από master of puppets στις 31 Mar 2011
  • και όπου να ναι θα αρχίσουν τα flames για τον κιθαρίστα του ozzy.... ;D

  • #25 από s.s. στις 31 Mar 2011
  • Με φωνάξατε?
Σελίδες: