Σελίδες:
  • #1 από saved στις 06 Feb 2016
  • Η γυναικα πηρε ps3 και σκεφτομαι για κανα grand tourismo και τιμονιερα.Εχει να προτινει ξανεις τιποτα;Οχι τιποτα αλλο,αν λυωνει αυτη στο παιχνιδι θα μποτω εγω να λυωσω και λιγο στο μπασο ;D
  • #2 από modfori στις 06 Feb 2016
  • Οχι τιποτα αλλο,αν λυωνει αυτη στο παιχνιδι θα μποτω εγω να λυωσω και λιγο στο μπασο ;D

    μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι ;)

  • #3 από saved στις 06 Feb 2016
  • Καπος πρεπει και εγω να βρω χρονο..παιζει ακουστικη,αρμονιο,φλαουτο,λιγο βιολι και τωρα σιγα σιγα αρχισε ακορντεον.Δεν επαιρνε καμια ντραμα να τζαμαρουμε μαζι;με τα αλλα δεν μπορω να κολησω >:(
  • #4 από AnimaPura στις 06 Feb 2016
  • Δες αν μπορείς να βρεις την Driving Force GT, αλλιώς πήγαινε για την κλασική πλέον Thrustmaster T80. Το skroutz είναι ο αγαπημένος σου φίλος.
    EDIT: Ξέχασα την Logitech G27, δες αυτήν πρώτη από όλες.
  • #5 από saved στις 06 Feb 2016
  • Ευχαριστω Πανο,
    τουτη καλη ειναι η μπαζει?
    http://www.public.gr/product/trust-gxt-288-timoniera-ps3pc/prod7861394pp/
  • #6 από Βραζίλης στις 06 Feb 2016
  • Έχεις γυναίκα που παίζει PS3 (και rally μάλιστα), ακουστικη, αρμονιο, φλαουτο, βιολι, ακορντεον... συν το οτι σε αφήνει να τραντάζεις το σπίτι με το μπάσο σου; Αυτό είναι κελεπούρι! (πριν ακόμα μάθουμε τι άλλα θαυμαστά πράγματα κάνει...)  :girl :up
  • #7 από saved στις 06 Feb 2016
  • Το ξερω οτι ειναι κελεπουρι.Βασικα δεν ειμαστε ακομα παντρεμενοι.21Αυγουστου ομως.. ;)
  • #8 από kkmspm (φλουτσ) στις 06 Feb 2016
  • εχω την g25 κοντα 7 χρονια τωρα και ειναι σκυλι. (παιζω αρκετους εξομιωτες στο pc)
    η G27 ειναι το επομενο μοντελο με μικρες διαφορες. Οποια και να βρεις απο τις 2 τσιμπα την...
  • #9 από AnimaPura στις 07 Feb 2016
  • Ευχαριστω Πανο,
    τουτη καλη ειναι η μπαζει?
    http://www.public.gr/product/trust-gxt-288-timoniera-ps3pc/prod7861394pp/

    Την συγκεκριμένη δεν την ξέρω, αν έχει force feedback θεωρώ ότι θα αξίζει.
  • #10 από Kosthrash στις 08 Feb 2016
  • Καπος πρεπει και εγω να βρω χρονο..παιζει ακουστικη,αρμονιο,φλαουτο,λιγο βιολι και τωρα σιγα σιγα αρχισε ακορντεον.Δεν επαιρνε καμια ντραμα να τζαμαρουμε μαζι;με τα αλλα δεν μπορω να κολησω >:(


    Τυχερε... ξεκινήστε με αρμονιο & Child In Time  ;)
  • #11 από saved στις 08 Feb 2016
  • Χα!και που θα βρω καποιον για τα φωνιτικα;ξερεις πολλους να μπορουν να το παιξουν ιαν γκιλαν;
Σελίδες: