Σελίδες:
  • #1 από Γιώτα Μή στις 13 May 2004
  • #2 από Απόλλων στις 13 May 2004
  • Χμμμ ... κατ' αρχήν το site αυτό ασχολείται με συναυλίες που λαμβάνουν χωρα στην Αμερική, άρα η χρησιμότητα του είναι μάλλον φιλολογική. Εκτος αυτού δεν είναι και πολύ ενημερωμένο, καθώς προσφέρει ακόμα εισιτήρια για συναυλίες που έχουν ήδη γίνει... :-\
  • #3 από Γιώτα Μή στις 13 May 2004
  • Χμμμ ... κατ' αρχήν το site αυτό ασχολείται με συναυλίες που λαμβάνουν χωρα στην Αμερική, άρα η χρησιμότητα του είναι μάλλον φιλολογική.\

    δεν καταλαβα κ πολύ καλά τι εννοείς...δεν γίνεται να παραγγείλεις το σιντί που σ'ενδιαφέρει μέσω ίντερνετ?? ???
    όσο για το 2ο το παρατήρησα αλλά φαντάζομαι θα ακολουθήσουν κ πρόσφατες συναυλίες..η τουλάχιστον ελπίζω ;D ;D

    πάντως αυτό που μου κέντρισε το ενδιαφέρον είναι η τεχνολογική αυτή εξέλιξη ..να μπορείς να αγοράζεις το σιντί του λάιβ αμέσως μετά τη συναυλία!!μακάρι να γινόταν κ στην Ελλάδα ;)

  • #4 από Γιώτα Μή στις 13 May 2004
  • Aπόλλωνα δικό μου το λάθος....νόμιζα ότι έλεγες για σιντί παλιών συναυλιών αλλά όντως το σάιτ προσφέρει  εισιτήρια για συναυλίες παλιές :-\ :-\ ???
  • #5 από Απόλλων στις 13 May 2004
  • Δεν τρέχει τίποτα... Εγώ πάντως καλού-κακού έψαξα μήπως είχαν μείνει τίποτα εισιτήρια από εκείνη την περιοδεία των Guns n' roses που θα ήθελα να είχα πάει το 1989-90, αλλα ατύχησα... :P ::)
  • #6 από Γιώτα Μή στις 13 May 2004
  •  ;D ;D ;Dσυμπάσχω!!!
Σελίδες: