Σελίδες:
  • #26 από Iced Jacob στις 20 Jun 2004
  • egw apo maiden psifizw to X-FACTOR (xontri m***kia...)
    to brave vew world dn ine ke toso xalia. sigoura dn ine 7th son i powerslave alla kaloutsiko..

    apo metallica: OLA META TO BLACK ALBUM
    ke apo iced earth: TO HORROR SHOW
    a nai ke i teleytea m***kia pou vgalan oi purple!!
  • #27 από Arg0 στις 03 Jul 2004
  • black sabbath - xmmm.... kati headless cross, seventh star ktl... as mh sxoliasw kalytera...

    Οχι και το TYR ελπιζω?  ;D
  • #28 από Σιδηρόπουλος στις 03 Jul 2004
  • nirvana - incesticide..
  • #29 από Symeon στις 04 Jul 2004
  • Μάλλον το on every street-Dire Straits...και τ υπόλοιπα που αναφέρετε συμφωνώ απλά η αγαπημένη μου μπάντα  (μα την πληρέστερη συλλογή) είναι αυτή...Συμφωνούμε σχεδόν σε όλα! Είμαι αρκετά πιστός των Sabbath και το headless Cross κάθε φορά που το ακούω ανατριχιάζω...Απλά το λατρεύω  ...Να έλεγες κάνα άλλο του Martins ναι αλλά όχι αυτό...
  • #30 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 22 Jul 2004
  •     rush - hold your fire
        megadeth - risk
        iron maiden - dance of death
  • #31 από naruto στις 22 Jul 2004
  • metallica-reload  ,an kai kapoia kommatia akougontai( to anger mamaei pantos)
  • #32 από KIRATZOS στις 29 Jul 2004
  • Re paidia eipame to x-factor nai alla to virtual xi oxi giati exei to clansman to futureal kai to when two worlds collide ola aua einai g**ata.athlio cd einai sigoura to No prayer for the dying me mono dyo kala tragoudia:Holy smoke kai Bring your daughter to the slaughter!
  • #33 από Arg0 στις 03 Aug 2004
  • Megadeth - Risk
    Rage - Ghosts
    Uriah Heep - Fallen Angel
  • #34 από kostasd στις 04 Aug 2004
  • Dream Theater: Falling Into Infinity    :(
  • #35 από Fteo στις 04 Aug 2004
  • Pearl Jam- Riot Act  :-X :'(
    ΠΑντως το Save you ειναι τρελη κομματαρα

    Εγω απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα δεν εχω ολη τη δισκογραφια τους για να μπορω να κρινω... ενδεικτικα αναφερω το momentary lapse of reason των Pink Floyd
  • #36 από Modmor στις 18 Sep 2004
  • αγαπημένης μπάντας....

    Δηλαδή αν διαλέξω απο καμιά δεκαριά μπάντες τα
    Διαφανα Κρίνα (αφήνω έξω απο Pink Floyd μεχρι Πετρολούκα Χαλκιά)


    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ>>> έχουν κανέναν δίσκο εστω και λίγω κατω του καταπληκτικού??
  • #37 από senzafine στις 22 Sep 2004
  • ναι ο τελευταίος..εγω τον βρησκω πολυ μετριο και μπορω να πω και καμια σχεση με τα προιγουμενα τους...

    τωρα που το σκεφτομαι, η μονη μπαντα που δεν με απογοιτευσε ειναι οι ΤΡΥΠΕΣ!!
  • #38 από PAPAJOHNNY στις 12 Nov 2004
  • Savatage - Fight for the rock.. Otan to protoakoysa den toys anagnoriza..
    αν δε κανω λαθοε πρεπει να πατωσαν ανα τον κοσμο με αυτο τον δισκο! Πρεπει να ειναι στην υπο μαστουρα περιοδο τους.Anyway...χειροτερο δισκο δεν εχω αλλα εχω χειροτερη ερμηνεια αγαπημενου μου τραγουδια,διασκευη απο ενα απο τα αγπημενα μου συγκροτηματα... Scorpions-Dust in the wind.
  • #39 από Devil Driver στις 13 Nov 2004
  • Όταν μιλάμε για αγαπημένη μπάντα δεν υπάρχουν χειρότεροι δίσκοι.
  • #40 από Σιδηρόπουλος στις 14 Nov 2004
  • + piper at the gates of dawn.. exei 1 kalo. Bike
  • #41 από Nero στις 14 Nov 2004
  • Όταν μιλάμε για αγαπημένη μπάντα δεν υπάρχουν χειρότεροι δίσκοι.

    Σωστός. έτσι πιστεύω και εγώ. Όσο για άλλα συγκροτήματα,θα πω από Metallica - Load, Re-load και απο Maiden το dance of death(αν και το ομώνυμο τραγούδι μου άρεσε! ;D)
  • #42 από ερεβος στις 17 Nov 2004
  • Όταν μιλάμε για αγαπημένη μπάντα δεν υπάρχουν χειρότεροι δίσκοι.

    Λιγη αντικειμενικοτητα δε βλαπτει ακομα και με την αγαπημενη μας μπαντα αλλιως σε τπτ δε διαφερουμε με τους πολλους που ακουνε οτι τους σερβιρουν.
  • #43 από Johnie Darko στις 17 Nov 2004
  • Δεν ειναι η αγαπημενη μου μπαντα, αλλα σιγουρα για μενα ειναι ο χειροτερος του δισκος:
    DIO- Strange Highways ... ουτε ενα κομματι δεν σωνεται απο εκει μεσα ...
    Απο εκει και περα, Maiden virtual XI και το τελευταιο ...
    Aπο Metallica, να πω την αληθεια , μετα το Load και το reload δεν πιστευα οτι μπορει να βγαλουν χειροτερο δισκο ...
    Τελικα το καταφεραν κι αυτο με το Anger και τις κατσαρολεςπου βαρανε μεσα αντι για τυμπανα ... ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
  • #44 από ερεβος στις 19 Nov 2004
  • Τελικα το καταφεραν κι αυτο με το Anger και τις κατσαρολεςπου βαρανε μεσα αντι για τυμπανα ... ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

    Μαλλον το ριξανε στη μαγειρικη τελευταια και ειπαν να χρησιμοποιησουνε τα μαγειρικα σκευη στο δισκο....Πρακτικη σκεψη...
  • #45 από The JeSTeR στις 19 Nov 2004
  • Lipamai pou to lew, alla oi teleutaioi (kai prosfatoi) diskoi twn maxairitsa, arvanitaki, tsaligopoulou, panos katsimixa, kai oi 4 (an den apatwmai) teleutaioi tou papakwnstantinou einai 8liveroi......
     twra apo metallica, to mono pou adinatw na akousw einai to St. Anger.
    Episis, oi teleutaioi diskoi megalwn 8rilwn teinoun na einai patates, opws px Santana-Shaman, kai ta teleutaia twn Aerosmith, Deep Purple, Def Leppard. twra titlous den 8imamai, den mpika ston kopo na tous kataxwrisw sti mnimi mou...
  • #46 από pistolas στις 14 Dec 2004
  • Ποιος ειναι ο χειροτερος δισκος της αγαπημενης σας μπαντας?
    metallica st. anger
  • #47 από tasosalonica στις 14 Dec 2004
  • μεγάλη πατάτα ηταν πάντως το St anger- Metallica
  • #48 από Zeppelin στις 21 Jan 2005
  • Queen - Hot Space! Σώζεται ίσως το Under Pressure!
    Είναι από τις αγαπημένες μου μπάντες και το συμπληρώνω επειδή δεν αναφέρθηκαν καθόλου μέχρι τώρα.
  • #49 από metalouda στις 25 Jan 2005
  • metallica- st.anger ψιλοαπογοητευση
  • #50 από @Morpheus@ στις 06 Feb 2005
  • Για τους metallica πιστευω οτι το st anger ηταν μια ανακαμψη γιατι μετα το black album οντως ολα ηταν παρε το ενα χτυπα το αλλο
Σελίδες: