Σελίδες:
  • #1 από ron-t στις 12 Nov 2003
  •  Για μια φορα ολως εκτακτως αλλαζει η ημερα της ποδοσφαιροσυναντησης...
     Αυτη την εβδομαδα θα παιξουμε τη Κυριακη 16/11 στις 7.00μμ στο γνωστο γηπεδο... :DΟσοι πιστοι προσελθετε... 8)  

      Oι πιστοι ;D:1.P@nos
                      2.Fsl
                      3.Zappas
                      4.Sts ikaros(?)
                      5.ron-t
                      6.silk
                      7.Swordfish
                      8.Nostradamos
                      9.Τριανταφυλλος
                     10.Τζιμης
                     11.Σταματης
                     12.Κωστας(αδερφος Βασιλικης)

     
                   
  • #2 από dshakes στις 12 Nov 2003
  • Λυπαμαι, που θα ξεκινησω με μια αρνητικη απαντηση αλλα με καταλαβαινετε ετσι?
  • #3 από Sts_Ikaros στις 12 Nov 2003
  • φυσικά καταλαβαίνουμε. και με την ευκαιρία Διονύση
    η ώρα η καλή

    έχω όμως και να δηλώσω
    γκουχ γκουχ

    Sts_Ikaros ? (υπάρχει περίπτωση να μην έρθω)
    P@nos
    fsl
    zappas
  • #4 από Nostradamos στις 12 Nov 2003
  • Σκέφτομαι να έρθω κι εγώ παίδες... Σε ποιό γηπεδάκι είναι?
  • #5 από actr στις 12 Nov 2003
  • Στάνταρ θάρθω και εγώ, είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να σας ξεδιπλώσω το ποδοσφαιρικό μου ταλέντο... ;) ;D
  • #6 από Alchimistis στις 12 Nov 2003
  • Που ειναι το γηπεδο?
  • #7 από Jo. στις 12 Nov 2003
  • Στάνταρ θάρθω και εγώ, είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να σας ξεδιπλώσω το ποδοσφαιρικό μου ταλέντο... ;) ;D
    Na xediploseis?katse na to skeyto...to skeytika,ante na vgaloume kai ta xalia apo to patari,epiase kai kryo :P :P :P :P
  • #8 από Jo. στις 12 Nov 2003
  • Ego dystixos den tha mporeso na ertho logo idieteris meras,extos apo to oti tragoudaei i magiki foni kai gynaika mou ;D proekipse kai mia mikri synerasia,tha po ki ego 2 ragoudakia opote katalavenete einai dyskolo.Proskalo loipon olous tous megalous podosferistes kai ton Zaneti :P na erthoun sto Simpemol meta ton agona 8:30 - 9:00 :)
  • #9 από zappas στις 12 Nov 2003
  • Ego dystixos den tha mporeso na ertho logo idieteris meras,extos apo to oti tragoudaei i magiki foni kai gynaika mou ;D proekipse kai mia mikri synerasia,tha po ki ego 2 ragoudakia opote katalavenete einai dyskolo.Proskalo loipon olous tous megalous podosferistes kai ton Zaneti :P na erthoun sto Simpemol meta ton agona 8:30 - 9:00 :)



    για  τερματοφυλκας  καλος  εισαι... ??? τι  το  θελεις  το  τραγουδι????????? ;D
  • #10 από Jo. στις 12 Nov 2003



  • για  τερματοφυλκας  καλος  εισαι... ??? τι  το  θελεις  το  τραγουδι????????? ;D
    ma epeidi den eimai kalos termatofilakas eipa na afierotho se allo athlima,to tragoudi,alla na mou peis ki ekei katastrefo omada,to sygrotima tis Eirinis mou alla me tetia foni mporei na tous orthopodisei xana.
  • #11 από actr στις 12 Nov 2003
  • Proskalo loipon olous tous megalous podosferistes kai ton Zaneti :P :)
    O Zanetti δηλαδή δεν είναι μεγάλος ποδοσφαιριστής εεεε :'(
    Τα σημειώνω εγώ αυτά...   ;)  Φυσικα΄και θα έρθω στο live να ακούσω απο κοντά για άλλη μια φωρά τη φωνάρα της αδερφούλας μου :)
  • #12 από ερεβος στις 12 Nov 2003
  • Ελαβα messengerικη εξουσιοδότηση να δηλώσω τον Σταμάτη....θα προσπαθησω κι εγω. ;D
  • #13 από ron-t στις 13 Nov 2003
Σελίδες: