Σελίδες:
  • #1 από IBANEZ1982 στις 27 Aug 2009
  • Καλησπερα παιδιά , μόλις ήρθα απο εξωτερικό, και έχω εγκατασταθεί μόνιμα ελλάδα,(μένω ελληνικό), και ψάχνω για τις πρώτες μου αναγκες ενα σοβαρό μαγαζί στα περίχωρα.. έχει κανεις υποψιν του τπτ ?
  • #2 από Guitarero 240bpm στις 27 Aug 2009
  • ARCO

    Μαραγκού 14 Γλυφάδα
    210 8941390

    www.arco.gr

    Ευγενικά και εξυπηρετικά παιδιά, όσο για τις τιμές πάντα συμβουλεύονται Thomann και σου κάνουν την ανάλογη έκπτωση. Με λίγα λόγια επαγγελματίες...
  • #3 από vagtanplan στις 28 Aug 2009
  • ARCO και ξερο ψωμι !!! οπως τα ειπε ο Guiterero η σελιδα του μπαρμπα θωμα παντα ανοιχτη και κανουν τιμες αναλογες και αντιστοιχες βασικοτερο ολων ειναι η γνωση και οι σωστες συμβουλες που εχουν και μπορουν να δοσουν και ο Δημητρης και ο Αλεξανδρος.  Ποιοτικα παντα οργανα και μηχανηματα και γρηγορη παραδοση εαν δεν υπαρχει κατι σε στοκ.

    Υπαρχει και ενα συνοικιακο καταστημα με οργανα στην Ανω Γλυφαδα, στην Γεννημτα (πρωην Υμητου) προς το τελος στα σχολεια στο βουνο....δεν θυμαμαι ονομα σορυ.
  • #4 από plusmusic στις 18 Oct 2010
  • ARCO και ξερο ψωμι !!! οπως τα ειπε ο Guiterero η σελιδα του μπαρμπα θωμα παντα ανοιχτη και κανουν τιμες αναλογες και αντιστοιχες βασικοτερο ολων ειναι η γνωση και οι σωστες συμβουλες που εχουν και μπορουν να δοσουν και ο Δημητρης και ο Αλεξανδρος.  Ποιοτικα παντα οργανα και μηχανηματα και γρηγορη παραδοση εαν δεν υπαρχει κατι σε στοκ.

    Υπαρχει και ενα συνοικιακο καταστημα με οργανα στην Ανω Γλυφαδα, στην Γεννημτα (πρωην Υμητου) προς το τελος στα σχολεια στο βουνο....δεν θυμαμαι ονομα σορυ.

     
    φιλε μου το καταστημα λεγετε plusmusic και βρισκετε γεννηματα 167 Α.Γλυφαδα
    ειμαστε οντως σε συνοικια αλλα ο καρολος και ο παναγιωτης (μουσικοι) ,κανουμε τρελλη δουλεια.
    ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ !!!!!!!!!!
Σελίδες: