Σελίδες:
  • #51 από bathan στις 28 Jan 2017
  • ωραία πρότυπα δίνεις στα παιδιά. Τι θα πει η γειτονιά  ;;;  ;D ;D ;D ;D ;D


    η γειτονιά εδώ δεν ασχολείται με τον συνάνθρωπο ... (εκτός και αν πρόκειται για πλακωμό και μπινελίκωμα.)

    Το καλύτερο παράδειγμα δίνουμε. Εμένα η κόρη μου που μαθαίνει αρμόνιο μου ζητάει να παίξουμε μαζί  :D   
  • #52 από Last_Rebel στις 29 Jan 2017

  • η γειτονιά εδώ δεν ασχολείται με τον συνάνθρωπο ... (εκτός και αν πρόκειται για πλακωμό και μπινελίκωμα.)
    τεσπα, στην επόμενη αλλαγή χορδών βγάλτους και κοίτα την ημ/νια που γράφει απο κατω απο τον μαγνήτη.


    μισό παρεξήγησις . Οι 57/66 είναι καινούργιοι και solderless . Οι 81/89 ήταν μαμίσιοι της schecter (2009) και δεν ήταν solderless


    Το καλύτερο παράδειγμα δίνουμε. Εμένα η κόρη μου που μαθαίνει αρμόνιο μου ζητάει να παίξουμε μαζί  :D 



    Εννοείται.  Χιούμορ έκανα για το shredding . Μακάρι να είχα κι εγώ γονείς μουσικούς να είχα ξεκινήσει από μικρό παιδ
    ί  :)

  • #53 από panixgr στις 29 Jan 2017
  • μισό παρεξήγησις . Οι 57/66 είναι καινούργιοι και solderless . Οι 81/89 ήταν μαμίσιοι της schecter (2009) και δεν ήταν solderless


    η Schecter μπορεί να είναι του 2009, οι μαγνήτες της είναι παλαιότεροι. Εμένα η ARZ800 είναι του 2012 αλλά οι μαγνήτες του 2010. Εδώ στο http://www.harmonycentral.com/forum/forum/guitar/acapella-41/1296040- το 2005 ρωτάνε πότε η EMG εισήγαγε το quick-connect system.

    αυτοί που έχω βάλει και στους οποίους αναφέρομαι στο συγκεκριμένο νήμα και φαίνονται και στις φωτό είναι απο 2007. (με quick connect)
Σελίδες: