Σελίδες:
  • #1 από Bucketheadland στις 12 Jan 2017
  • Καλησπέρα! Ξέρει κάποιος ,ποιος φέρνει τις κιθάρες b.c rich,και που μπορώ να βρω;Εκτός από το artmusic που έχει μερικές ήταν ο Αλβέρτος,αλλά δεν υπάρχει πια.
  • #2 από kotsos_ESP στις 12 Jan 2017
  • Τι εννοείς; Το site του Αλβέρτου (Doremi) υπάρχει: http://www.alvertos.gr/. Κι από κιθάρες, πέρα από 1 Squier, 4-5 Epiphone, και 1 Gibson, όλες οι άλλες είναι BC Rich.
  • #3 από saved στις 12 Jan 2017
  • Υπαρχει (τουλαχιστον πριν κατι μηνες που ηθελα να παρω κατι πραγματα) αλλα e-mail απαντηση ποτε δρν πηρα σε 2 διαφορετικες περιπτωσεις που εστειλα,και στο τηλ για να τους βρω..ασ το..
  • #4 από saved στις 12 Jan 2017
  • Αν ψαχνεις κανα (πραγματικα πολυ) παλιο μοντελο,μηλα με αυτον
    Euri.gr
    Εχει κατι θαμενες bc rich στο μαγαζι.
    Μηλαμε για τυπο με γνωσεις πανω στον ηχο,οχι αστεια..Εχει στεισει κεντρα στην μιση Ελλαδα,επισκευες χιλιαδες και τεχνολογικρς γνωσεις εξοπραγματικες.Εχω φαει λιγες ωρες στο μαγαζι του και παντα προσπαθουσα να ψαρεψω γνωσεις,αλλα ειναι ξυπνιος και δεν τα πετυχα και πολυ καλα.Χρεωνει λιγο τσιμπιμενα τα εργατικα αλλα κανει δουλεια απιστευτη
  • #5 από Bucketheadland στις 13 Jan 2017
  • Τι εννοείς; Το site του Αλβέρτου (Doremi) υπάρχει: http://www.alvertos.gr/. Κι από κιθάρες, πέρα από 1 Squier, 4-5 Epiphone, και 1 Gibson, όλες οι άλλες είναι BC Rich.
    Το site υπάρχει,αλλά μαγαζί υπάρχει δικό του;
  • #6 από kotsos_ESP στις 13 Jan 2017
  • Έλα ντε! Δεν έχω ιδέα... Υπέθεσα πως αφού υπάρχει το site, θα υπάρχει και το μαγαζί, μιας που έχει φυσική διεύθυνση...
  • #7 από saved στις 13 Jan 2017
  • Εγω να πω την αληθεια ειχα παραγκηλει πριλ λιγο πανω απο χρονο ενα σετ μαγνητες ονλαιν.
    Μετα απο 2 βδομαδες αναμονη,και 800 φορες τηλεφωνιμα,το σηκωνουν και μου λεν οτι δεν εχουν τον εναν και γιαυτο δεν εστειλαν τιποτα.
    Ακυρωσα την παραγκελια(ελεηνο αυτο που καναν,ουτε απαντηση σε μαηλ ουτε να παρουν ενα τηλ να σου πουν τι γινετε..ακομα θα περιμενα)
    Με τα πολλα πηγα να παρω το σετ απο τοπικο καταστημα και να τραβιξω τα χιλια μυρια..
  • #8 από Shadow_Explorer στις 13 Jan 2017
  • Ο γκούγκλης λέει πως έχει, αλλα όχι στην Ιπποκράτους που ήταν παλιά.
    Το έχει μεταφέρει στους Άγιους Ανάργυρους.. δε θα πρότεινα αγορα απο εκεί πάντως..
  • #9 από Bucketheadland στις 13 Jan 2017
  • Ο γκούγκλης λέει πως έχει, αλλα όχι στην Ιπποκράτους που ήταν παλιά.
    Το έχει μεταφέρει στους Άγιους Ανάργυρους.. δε θα πρότεινα αγορα απο εκεί πάντως..
    Γιατί;
  • #10 από Shadow_Explorer στις 14 Jan 2017
  • Το ποστ του saved είναι ενδεικτικό της συμπεριφοράς του καταστήματος
    και σε βάθος χρόνου.
Σελίδες: