Σελίδες:
  • #51 από mouz στις 15 Apr 2018
  • Ωραία η metal Britney! Πάρε και ψιλο metal Lady Gaga  ;D ;D
  • #52 από panixgr στις 15 Apr 2018
  • Guano Apes :  AlphaVille : Big In Japan

! No longer available

Η Κροάτισα φοβερή φωνή..
  • #53 από panixgr στις 15 Apr 2018
  • Ωραία η metal Britney! Πάρε και ψιλο metal Lady Gaga  ;D ;D
    http://youtube.com/watch?v=_CX3XxfXgLs

καλό!! η κοπελιά δεν τα έχει ανάγκη τα ξώβυζα να της πει κάποιος :)
  • #54 από mouz στις 15 Apr 2018
  • Guano Apes :  AlphaVille : Big In Japan

! No longer available

Η Κροάτισα φοβερή φωνή..

:up :up :up
  • #55 από Uriah στις 15 Apr 2018
  • Το bad romance οντως πολυ ωραια εκτελεσμενο. Γενικα βρισκω τη φωνη της gaga ταιριαστή σε ροκ καταστάσεις, καθως και της Παπαρίζου.
  • #56 από saved στις 15 Apr 2018

• Απο εργαρα

Το αυθεντικο

Διασκευη
    http://youtube.com/watch?v=ZhfCWRd9OjM (Embedding disabled, limit reached)

• #57 από BitCollector στις 15 Apr 2018
  • Kiuas - Hunting Girl (Jethro Tull)
    Σαφώς προτιμώ το original, αλλά η διασκευή βγάζει πιο μπορστά την κρυμμένη "αγριάδα" του.
  • #58 από Spyros Delta στις 16 Apr 2018
  • Pyramidos - Vre Melaxrinaki
  • #59 από vegos στις 16 Apr 2018
  •  ;D Α ναι, και τη Μαρία με τα κίτρινα  ;D

• #60 από panixgr στις 16 Apr 2018
  • PYRAMIDOS!!!! Θεούληδες!!!!!

Οπως και οι Ισραηλινοί απο κάτω.....  τρελή φάση... δείτε το μέχρι τέλος τα τρελά (ελληνικά) ξεκινάνε στο 0:40

• #61 από mouz στις 16 Apr 2018
    http://youtube.com/watch?v=_aeaxz2ueAc

Εννοείται φανταστικοί. Και με την ευκαρία, το γυρίζω λίγο στο GAS: Ενδιαφέρουσα Ιαπωνιά η κιθάρα (και το δουλεύει το μπικσμποειδές ο θεός στο τραγούδι) αλλά και το μπάσο!

• #62 από Spyros Delta στις 16 Apr 2018
    http://youtube.com/watch?v=_aeaxz2ueAc

Εννοείται φανταστικοί. Και με την ευκαρία, το γυρίζω λίγο στο GAS: Ενδιαφέρουσα Ιαπωνιά η κιθάρα (και το δουλεύει το μπικσμποειδές ο θεός στο τραγούδι) αλλά και το μπάσο!

Η κιθαρα ειναι Teisco.
    Κατα συμπτωση ηταν η πρωτη μου ηλ κιθαρα  ;D
    Η βλακεια μου ειναι οτι μου την εσπασε (το μπρατσο) ο ντραμερ και εγω την πεταξα γιατι ρωτησα  για κολλημα τον "Κλεφτουριαν" στον Πειραια στις γραμμες του τρενου (δεν ηξερα κι αλλους τοτε) και κοστιζε οσο μια καινουρια κιθαρα.
  • #63 από mouz στις 17 Apr 2018
  • Το φαντάστηκα. Κρίμα που δεν την κράτησες. Εμένα η πρώτη μου ήταν μία Gerley, πιο συμβατική, SP στυλ αν θυμάμαι καλά (μπορεί και SG). Την χάρισε η μάνα μου το 81 όταν νομίζαμε ότι δεν θα ξαναέπαιζα. Πολυ θα την ήθελα τώρα ρε γμτ! Anyway, μία Teisco θα την ήθελα και τώρα, τουλάχιστον for the looks χεχε.
  • #64 από peritzan στις 17 Apr 2018
  • Ποσα δινετε?  >:D
  • #65 από mouz στις 17 Apr 2018
  • Ωραίος!! (αν και προτιμώ τις πιο hardcore με τους 3 διπλούς  ;D ;D )
  • #66 από saved στις 17 Apr 2018
  • Φιλε mouz,αν θες κατι πιο hardcore,το τε θες..
    Μπασο  ;D ;D ;D

• #67 από mouz στις 17 Apr 2018
  • χαχαχα να δούμε πότε θα πιάσει η πλύση εγκεφάλου. Το μπάσο του Πυραμίδιου πάντως πλάκα είχε από εμφάνιση :-Ρ
  • #68 από Uriah στις 25 May 2018
  • Το λιωμενο παγωτο διακευασμενο και οχι σε επανεκτελεση. Δεν ξερω αν μου αρεσει, αλλα ειναι παρα πολυ καλη προσπαθεια.

• #69 από mouz στις 25 May 2018
  • Μου αρέσιε πως παίζουνε και η φωνή της κοπέλας αλλά νομίζω ότι το συγκεκριμένο ύφος δεν ταιριάζει στο τραγούδι αυτό.
  • #70 από saved στις 02 Jul 2018
  • #71 από Uriah στις 02 Jul 2018
  • Εξυπνη διασκευή.  Δεν μου αρεσε ομως το παντρεμα που εκαναν στα αργα και γρηγορα μερη.
  • #72 από hot_sauce (φλουτσ) στις 02 Jul 2018
  • Σ'αυτό το κανάλι πάντως κάνουν εκπληκτική δουλειά...μπορεί να μην είναι όλα πετυχημένα (που τα περισσότερα θεωρώ πως είναι) αλλά δεν μπορείς παρά να μην αναγνωρίσεις την δουλειά που ρίχνουν για να κάνουν αυτά που κάνουν. Αγαπημένη η Morgan James με την ΦΩΝΑΡΑ.
  • #73 από panixgr στις 03 Jul 2018
  • καλο!!
  • #74 από Uriah στις 23 Jul 2018
  • To "Γιε μου" του Σταματη Κοκοτα σε εκτελεση του κιθαριστα των sytem of a down, Daron m***kian. Ειναι στον προσφατο προσωπικο του δισκο σε ορχηστρική εκτέλεση.  Ο ήχος καθαρα ροκ με ψυχεδελική διάθεση.  Περίεργη τουλαχιστον και ακομα δεν αποφασισα τι θα μου έλεγε σαν τραγουδι πρωτότυπο.
  • #75 από panixgr στις 23 Jul 2018
  • γενικά ο Daron μετά το 2005 .... (κοντά μια 15ετία) λανσάρει στυλάκι αλα morricone/tarantino/mex φάση με ολίγον μετα-πάνκ ... προσωπικά δεν με έχει πείσει για το τι προσπαθει να επιτύχει, οι system (soad) είχαν άποψη, στυλ, μελωδίες φοβερές, τώρα ετούτοι εδώ απο το 2005 έχουν βγάλει μισό τραγούδι.
Σελίδες: