Σελίδες:
  • #1 από tolisguitar12 στις 19 May 2018

  • Cover με την κιθάρα μου του τραγουδιού Λιωμένο Παγωτό από τα Ξύλινα Σπαθιά. Στο cover χρησιμοποιούνται δύο κιθάρες, μία για το ρυθμικά μέρη και μία για τα σόλο μέρη. Ελπίζω να σας αρέσει!!
    https://www.youtube.com/watch?v=9YiykupuzSA
  • #2 από hot_sauce (φλουτσ) στις 19 May 2018
  • Ωραίος!  ;D

    (Το pickguard είναι ματ?)
  • #3 από tolisguitar12 στις 19 May 2018
  • Ωραίος!  ;D

    (Το pickguard είναι ματ?)
    Ευχαριστώ. όχι δεν είναι ματ είναι κάπως γυαλιστερό.Είναι μαύρο με ασημένιες γυαλιστερές κουκίδες. Κάπως έτσι https://shop.fender.com/en-CY/squier-electric-guitars/stratocaster/affinity-series-stratocaster-hss/0310700505.html?rl=en_US
  • #4 από Uriah στις 19 May 2018
  • Εκτελεστικα καλο ειναι, αλλα η μιξη ειναι απογοητευση. Αδικεις τον εαυτο σου ετσι.
  • #5 από tolisguitar12 στις 19 May 2018
  • Εκτελεστικα καλο ειναι, αλλα η μιξη ειναι απογοητευση. Αδικεις τον εαυτο σου ετσι.
    Ευχαριστώ πολύ αλλά,
    επειδή τώρα άρχισα να αχολούμαι με αυτά, τι ακριβώς εννοείς?
    Πως θα μπρούσα να το βελτιώσω.
    Τι αλλαγές χρειάζετε για να ξέρω να τα εφαρμόσω στα απόμενα βίντεο
  • #6 από panixgr στις 20 May 2018
  • εύγε και για το βίντεο editing!!
  • #7 από tolisguitar12 στις 20 May 2018
  • εύγε και για το βίντεο editing!!
    Ευχαριστώ!!
  • #8 από Βραζίλης στις 24 May 2018
  • Πράγματι, μίξη δεν είναι καλή, ούτε ο ήχος της κιθάρας μου άρεσε. Αλλά αυτά είναι δευτερεύοντα αυτή τη στιγμή. Βασικά, πρόσεχε να είσαι ακριβώς πάνω στον χρόνο, γιατί σε κάποια σημεία τον χάνεις.

    Είναι ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια, και για πολλούς άλλους...
  • #9 από tolisguitar12 στις 25 May 2018
  • Πράγματι, μίξη δεν είναι καλή, ούτε ο ήχος της κιθάρας μου άρεσε. Αλλά αυτά είναι δευτερεύοντα αυτή τη στιγμή. Βασικά, πρόσεχε να είσαι ακριβώς πάνω στον χρόνο, γιατί σε κάποια σημεία τον χάνεις.

    Είναι ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια, και για πολλούς άλλους...
    Το πρόσεξα και εγώ ότι σε καποια σημεία τα χάνω αλλά τέσπα. Τα επόμενα θα προσπαθήσω να είναι πιο προσεγμένα
Σελίδες: