Αποστολέας Θέμα: Digitech GNX3 ή Boss GT8?  (Αναγνώστηκε 7291 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« στις: 23/01/08, 00:07 »
Γεια σας και πάλι μάγκες. Λοιπόν αυτή τη φορά η ερώτηση είναι:

-Να πάρω την μία ή την άλλη (πολύ ξεκάθαρος)?
-Ποια προτείνεται πιο πολύ για εμένα που θέλω να παίξω μουσική σε φάση Soilwork, Opeth, Exodus κ.τ.λ?
-Ποια είναι τα καλά και τα κακά κάθε μιας?

Επίσης αν ξέρετε κάποιο site όπου μπορώ να ακούσω κάποια samples από τις συγκεκριμένες?Θα βοηθούσε μιας και δεν έχω δοκιμάσει καμία από τις δύο γιατί, σε όόόόόποιο κατάστημα και να πάω δεν ξέρουν να τις δουλέψουνε οι ερασιτέχνες (μη βρίσω)...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #1 στις: 23/01/08, 00:37 »
Για samples της GNX3, κάνε κλικ εδώ. Για την GT-8 αν πας σε αυτή την ιστοσελίδα θα βρεις audio και video demos.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Heatseeker

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Ακούμπα Κούλα Τα Μπαούλα Αλλού
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #2 στις: 23/01/08, 01:00 »
Εγώ θα διακινδυνέψω μια πρόταση, βάσει της δικής μου εμπειρίας.

Λοιπόν. Είχα μια gt8 για χρόνια και την είχα αγαπήσει. Πολύ καλή εφφεδιέρα.

Χρειαζόμουν όμως ένα καλό looper. Μου πρότεινε λοιπόν ένα παλικάρι, να ανταλλάξω την gt8 με μια gnx4 (φαντάζομαι πάνω κάτω ότι είναι και η gnx3 είναι, ή όχι; ).

Την έχω για δοκιμή αυτές τις μέρες.
Μάλλον θα την κάνω την ανταλλαγή.
Το looper της είναι   κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό.
Από εφφέ όμως, είναι 2-3 ορόφους κάτω από την gt8. Προσωπικά, δε χρησιμοποιώ εφφε πια πάρα μόνο λίγο delay, οπότε δε με νοιάζει.
Αν με ενδιέφεραν όμως, μάλλον θα με χάλαγε η gnx.


Με απλά λόγια λοιπόν και χωρίς φλυαρίες:

Αν θες οπωσδήποτε looper, παίρνεις gnx3 και κάνεις γαργάρα τα μέτρια effects *.
Αν όχι, παίρνεις gt8 με κλειστά μάτια.



*= Βασικά, για να είμαι ειλικρινής, πιο πολύ με χάλασε η έλλειψη δυνατοτήτων, το customization των effects, και όχι ο ήχους τους per se.

Believe nothing of what you hear, and only half of what you see
1845 E.A. Poe

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #3 στις: 23/01/08, 12:17 »
Εγώ θα διακινδυνέψω μια πρόταση, βάσει της δικής μου εμπειρίας.

Λοιπόν. Είχα μια gt8 για χρόνια και την είχα αγαπήσει. Πολύ καλή εφφεδιέρα.

Χρειαζόμουν όμως ένα καλό looper. Μου πρότεινε λοιπόν ένα παλικάρι, να ανταλλάξω την gt8 με μια gnx4 (φαντάζομαι πάνω κάτω ότι είναι και η gnx3 είναι, ή όχι; ).

Την έχω για δοκιμή αυτές τις μέρες.
Μάλλον θα την κάνω την ανταλλαγή.
Το looper της είναι   κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό.
Από εφφέ όμως, είναι 2-3 ορόφους κάτω από την gt8. Προσωπικά, δε χρησιμοποιώ εφφε πια πάρα μόνο λίγο delay, οπότε δε με νοιάζει.
Αν με ενδιέφεραν όμως, μάλλον θα με χάλαγε η gnx.


Με απλά λόγια λοιπόν και χωρίς φλυαρίες:

Αν θες οπωσδήποτε looper, παίρνεις gnx3 και κάνεις γαργάρα τα μέτρια effects *.
Αν όχι, παίρνεις gt8 με κλειστά μάτια.



*= Βασικά, για να είμαι ειλικρινής, πιο πολύ με χάλασε η έλλειψη δυνατοτήτων, το customization των effects, και όχι ο ήχους τους per se.



Εδώ το .. παλικάρι που αντάλλαξε τη gnx4 με τη GT 8!
Συμφωνώ και επαυξάνω, με μια ΄σημείωση .. η gxn4 εχει πολύ καλυτερο looper απο τη gnx3 ( μου ' πανε ) ..

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #4 στις: 23/01/08, 12:20 »
Παιδιά με διαφωτίσατε αρκετά. Το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει η GT8, μέχρι που μπορεί να φτάσει. Μπορώ να δημιουργήσω μοντέρνω thrash ήχο σε φάση In Flames ή Opeth?
« Τελευταία τροποποίηση: 23/01/08, 12:33 από john_skylos »

Αποσυνδεδεμένος Heatseeker

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Ακούμπα Κούλα Τα Μπαούλα Αλλού
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #5 στις: 23/01/08, 12:41 »
Παιδιά με διαφωτίσατε αρκετά. Το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει η GT8, μέχρι που μπορεί να φτάσει. Μπορώ να δημιουργήσω μοντέρνω thrash ήχο σε φάση In Flames ή Opeth?

Κοίτα προς pod xt live μεριά man.
Νόμιζα ότι μιλάγαμε για effects μόνο. Αν τη θέλεις για προενίσχυση κλπ, κοίτα για το pod xt live. Σίγουρα θα βγάλεις άκρη με τους 40-50 ενισχυτές και καμπίνες που προσομοιώνει.

« Τελευταία τροποποίηση: 23/01/08, 12:49 από Heatseeker »
Believe nothing of what you hear, and only half of what you see
1845 E.A. Poe

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #6 στις: 23/01/08, 13:05 »
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Κάτι με χαλούσε πάντα στην line 6 ποτέ δεν μου αρέσε ο ήχος που περνούσε. Για παράδειγμα όλα τα videos και reviews για pod xt live μιλάνε για ωραία effects αλλά κανείς δεν έδωσε βάση στα distortion, ή στο πόσο μπορείς να φέρεις τον ήχο στα δικά σου μέτρα. Ενώ παρατήρησα ότι στην gt8 μπορείς να το ψάξεις πάρα πολύ τόσο με τα distortions όσο και με τα effects.

Αποσυνδεδεμένος Heatseeker

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Ακούμπα Κούλα Τα Μπαούλα Αλλού
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #7 στις: 23/01/08, 17:01 »
όλα τα videos και reviews για pod xt live μιλάνε για ωραία effects αλλά κανείς δεν έδωσε βάση στα distortion

Φίλε μου ακριβώς το αντίθετο έχω την αίσθηση ότι συμβαίνει.
Για τα pod πάντα επικεντρώνονται  στο modeling κομμάτι (ενισχυτές, καμπίνες κλπ) και λιγότερο στα effects.

Όπως και να'χει, προσωπικά, έχω εμπειρία από pod xt και gt8 (προσφάτως και από gnx4 :P)

Στο κομμάτι modeling το pod είναι βασιλιάς, κατά τη γνώμη μου.
Στο κομμάτι των effects, η gt8 επικρατεί, και μάλιστα με διαφορά (και πάλι κατά τη γνώμη μου).

Για μένα, από τα λεγόμενά σου, pod χρειάζεσαι.
Δε θα το μετανιώσεις.
Believe nothing of what you hear, and only half of what you see
1845 E.A. Poe

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #8 στις: 23/01/08, 17:03 »
Δλδ η gt-8 εχει καλητερα εφε αλλα το podxtlive ειναι καλητερο στο να φτιαχνεις δικους σου ηχους;
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #9 στις: 23/01/08, 18:56 »
όσον αφορά το Line 6 Pod 2 που είχα κάποτε, το μόνο που έχω να πω είναι τα pod είναι τα ποιο εύκολα στον χειρισμό από κάθε τι άλλο!!!
- επίσης εγώ που το συνέδεα σε Studio Monitor Ηχεία αρκετά δυνατά με 8" woofer(από τα μεγαλύτερα) το pod 2 σκότωνε! ακούγονταν σαν να έχεις πίσω σου καμπίνα ενισχυτή αρκετών ευρώ.Από την άλλη η απόδοσή του σε σχέση με τις gt-8 και digitech θα είναι κατεμέ υποδεέστερη σε περίπτωση που χρησιμοποιηθούν σε κανονικό ενισχυτή κιθάρας(δεν ξέρω με το fx loop τι παίζει!)  :( :-\ :-[

επίσης πάρα πολλοί shredakides χρησιμοποιούν είτε επίσημα στα live είτε σε μελέτη/στούντιο(vinnie moore) το pod 2... αυτό δεν γνωρίζω ο ίδιος αν λέει κάτι!!!

¨ένα ακόμη σημείο είναι τα υπόλοιπα εφέ τα οποία από όσα έχω διαβάσει δεν είναι και τα καλύτερα! σε σημείο που αν δεν διαχειριστείς τα pod από το pc δεν ξέρω και κατά πόσο χειρίζεσαι όλες τις παραμέτρους!

Τελικώς εγώ στα χρήματα αυτά θα κοιτούσα την Gt-8 και μόνο γιατί όσο δύσκολο να είναι με τα τόσα πετάλια της boss που έχει μέσα σίγουρα θα βγει άκρη!!!
αν μιλούσαμε για για 150Ε τότε σίγουρα θα πρότεινα pod 2...
Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #10 στις: 23/01/08, 19:44 »
Λοιπόν κοιτάξτε τι παίζει. Πεταλιέρα αγοράζω κυρίως για το θέμα των effects καθώς όπως έχω αναφέρει και σε άλλο topic, δεν θέω να δώσω μια περιουσία σε πεταλάκια και πιστεύω πως αν θες να παίξεις thrash ή death metal δηλαδή να έχεις ήχο που κατα κύριο λόγο στηρίζεται σε transistor και και όχι σε λάμπα, δεν χρειάζεσαι πολύ εξειδικευμένο wah ή delay καθώς σε μεγάλο gain αυτά ακούγονται αρκετά όμοια μεταξύ τους....με αυτά και με αυτά, αφού η GT8 έχει κάλυτερα effects και μάλιστα πολλά (μέχρι harmonizer που πιστεύω είναι μια πολυτέλεια αφου στην ηχογράφηση απλά ηχογραφείς τις αρμονίες μόνος σου). Το θέμα των distortion είναι ότι ο ενισχυτής μου δεν έχει αυτό που θέλω, οπότε δεν ξέρω αν τα distortion μπορούνε να μου δώσουνε αυτό που θέλω "μοντέρνο thrash ήχο έως και metalcore ήχο - αν και δεν συμπαθώ το είδος όπως κατάντησε". Επίσης με ενδιαφέρει να παίζω μέσω ενισχυτή οπότε προτιμώ κάτι σαν την GT8. Και μάλλον να υποθέσω ότι είναι καλύτερη από την GNX3 της Digitech καθώς την δεύτερη κανείς δεν την πρότεινε ως τώρα από όσους έχετε δοκιμάσει και τις δυό. Βέβαια, μου είπαν ότι η GNX3 είναι μια metal πεταλιέρα. Συγκεκριμένα       μου είπαν "το θέμα είναι πως θα κάνεις την πεταλιέρα να μην ακούγεται metal γιατί ό,τι και να κάνεις έχει κάτι το μεταλλικό το thrashαριστό". Βέβαια ποτέ δεν κοίταξα κάτι από τα πετάλια της Digitech καθώς μου φάνηκε ότι θα πλήρωνα πιο πολλά από όσα θα έπαιρνα.

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #11 στις: 23/01/08, 19:53 »
Παρατήρησα καθώς έψαχνα για reviews το εξής review που με τρόμαξε λίγο για την Boss GT8. Δείτε το και πείτε μου τι πιστεύετε?

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #12 στις: 23/01/08, 20:05 »
Den blepw kapoio link  ???
Egw 8a proteina Digitech gia paramorfwseis sto eidos poy 8es kai Boss gia ta efe.
An den xrhsimopoieis efe, tote GNX, poy mporeis na mi3areis dyo enisxytes meta3y toys me fobera apotelesmata (warp fuction legetai nomizw).

(sympa8ate me pali epese to greeklish to greek  :-[ )
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #13 στις: 23/01/08, 20:39 »
την GNX-3 την έχει ένα παιδί στα Γιάννενα και αν περάσεις από Old Kate όταν έχουν πρόβα ίσως την ακούσεις!τα παιδιά δεν ξέρω τι παίζουν ακριβώς αλλά σίγουρα κάτι που έχει distortion οπότε όταν έχουν πρόβα θα σου πω!!!μου έχει πει ότι έχει φτιάξει ένα φοβερό ήχο!

υ.γ. γενικά είναι δύσκολο να βγάλεις άκρη γιατί ο καθένας αναφέρει ότι του κάθεται καλά στο άκουσμα!!!!!!
Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #14 στις: 23/01/08, 22:30 »
Είμαι μεγάλος στο να ξεχνώ να βάζω links......
.....αυτό είναι το link για το προηγούμενο post που έκανα:

http://www.tonymckenzie.com/GT-8_review.htm

Αποσυνδεδεμένος Veldrin

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Tech Freak
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #15 στις: 23/01/08, 22:42 »
φίλε μου για metal σε φάση σουηδοdeath / black και ειδικά για ηχογράφηση όσον αφορά τις παραμορφώσεις, Line 6 με κλειστά τα μάτια... Καλή η Digitech αλλα ειδικά η GNX3 πλεον είναι πολύ πίσω. Τσέκαρε την GNX3000 μόνο. Αυτή ίσως επίσης να σου κάνει.

Οσον αφορά τα effects πάντως, οι Opeth τα εφφε τους live τα έπαιρναν απο GT8, το distortion ήταν απο (λαμπάτο πάντα) ενισχυτή.

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #16 στις: 23/01/08, 22:54 »
Ωραία παίδες έχω ακούσει προτάσεις, έχω δει videos, έχω καταλάβει αρκετά οπότε το θέμα πάει στο σημείο που.....
.........προτείνετε και μου λέτε αν έχετε την καλοσύνη:

-Line 6 POD XT live (αν ναι, πείτε μου τι να περιμένω από ποιότητα distortion και εφφε)?
-Digitech GNX3 (όμοια με παραπάνω)?
-Boss GT8 (όμοια με τα παραπάνω)?

Αν γνωρίζετε περίπου στο πόσο κυμαίνεται η τιμή καθεμιάς στην Ελλάδα, θα βοηθούσατε. Επίσης αν θέλετε να με αποτρέψετε από κάποια κάντε το γιατί από ότι κατάλαβα όλες καλές είναι οπότε σιγά σιγά να βγάζουμε κάποια από τις τρεις απ'έξω......

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #17 στις: 23/01/08, 23:02 »
POD 2 ΠΡΟ αν βρείς μεταχειρισμένο από Line 6. Το XT δεν μου αρέσει προσωπικά καθόλου, και θέλει πολύ δουλειά για να βγάλεις ένα καλο ήχο. Για τα αλλα όπως είπα και πιο πάνω, η Boss έχει ωραία εφέ και η GNX ωραίες παραμορφώσεις για αυτό που θες πάντα.
Σε αυτά τα λεφτά ίσως να υπάρχουν και άλλες επιλογές? ’Aκουσε τες όλες και αποφάσισε ανάλογα με ήχο και χρήση που θες. Να προσθέσω ότι όντως η Boss δεν είναι ότι καλύτερο για direct ηχογράφηση.Και αυτό το έχει μείνει πίσω που λέει ο φίλος δεν το καταλαβαίνω, υπολογιστή θες η εφέ για κιθάρα? Αν θες το δεύτερο, τότε είναι θέμα ήχου και όχι να έχεις βγάλει την version 667 της πεταλιέρας και να την αλλάζεις κάθε 2 μήνες με μικροδιαφορές.
Εξάλλου, όπως λέει ο τύπος στο link που έδωσες, η GT-5 ήταν πολύ καλύτερη από την GT-6. Οποτε ποια είχε μείνει πίσω και ποια είχε καλο ήχο? Καλή συνεχεια στο ψάξιμο!  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Veldrin

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Tech Freak
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #18 στις: 23/01/08, 23:03 »
-Line 6 POD XT live (ποιότητα distortion : Η καλύτερη που θα βρείς σε πεταλιέρα, άπειρες επιλογές, τα εφφε θέλουν ψάξιμο, καλούτσικα θα τα έλεγα, δε μου αρέσει το wah της και το chorus της.. μου ακούγεται λίγο πλαστικό σε σχέση με το G-major μου)?
-Digitech GNX3 (distortion : Λάλησε ο τζίτζικας το καλοκαιράκι... θέλει ψάξιμο σε high gain.  εφφέ : αρκετά καλά αν και δε με ενθουσίασε το reverb δεν την έχω ψάξει υπερβολικά πολύ, όμως δε μου δημιούργησε και την όρεξη να το κάνω)?
-Boss GT8 (distortion : Μέτρια πράγματα, αν και θέλει τρελό ψάξιμο και δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσω ως κλασσικός τεμπέλης με τις ώρες να παίζω για να πάρω ένα καλο distortion . εφέ : η καλύτερη με διαφορά αν και το spring reverb... έχει κάνει σχολή θαψίματος  ;D) Δεν έχει USB... έχω προπαραγγείλει την GT-10 που το έχει επιτέλους το γ***μενο !!!

Καλές αγορές  ;D

Εdit : jezus, ισως να είμαι λίγο περίεργος.. αλλα στις πεταλιέρες θέλω να νιώθω οτι έχω στα πόδια μου το state of the art τεχνολογικά. Ειδικά οταν ζητάνε τόσα λεφτά και τη δουλειά την κάνουν τα τσιπάκια.
« Τελευταία τροποποίηση: 23/01/08, 23:07 από Veldrin »

Αποσυνδεδεμένος john_skylos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #19 στις: 23/01/08, 23:09 »
Επειδή δεν τα πάω καλά με τις παροιμίες.....τι εννοείς λάλησε ο τζίτζικας το καλοκαιράκι???? ;)

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #20 στις: 23/01/08, 23:46 »
Μάλλον ότι ο ήχος είναι λίγο τζιτζίκι σε high-gain καταστάσεις  :D
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος jkstigma

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 305
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #21 στις: 24/01/08, 09:52 »
πάντως αν ψηθεις για jnx τσεκαρε κα εδώ.
ΠΩΛΕΙΤΕ ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ ΠΟΛΥΕΦΦΕ DIGITECH GNX4  :)

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Digitech GNX3 ή Boss GT8?
« Απάντηση #22 στις: 24/01/08, 11:49 »
250 είναι μπόμπα για την digitech!!!δες την αγγελία γιατί για τη λούπα και μόνο αξίζει!!!
Evangelos C. Brachos

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3549 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/11/02, 20:10
από giannis
5 Απαντήσεις
4095 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/12/07, 20:23
από Jezus
4 Απαντήσεις
3499 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/03/08, 03:33
από YmiRLinG
11 Απαντήσεις
6272 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/12/07, 19:19
από PlusYeaR
2 Απαντήσεις
2341 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/08, 16:02
από Evangelos 123
Digitech the weapon

Ξεκίνησε από hipy Εφέ

2 Απαντήσεις
2373 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/01/08, 17:30
από taxfreesax
4 Απαντήσεις
2665 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/08, 23:13
από Lightstringer
10 Απαντήσεις
5027 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/05/08, 03:06
από jim.ni
1 Απαντήσεις
1854 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/06/08, 17:11
από Ibanezακιας
Digitech RP355 vs Boss ME-25

Ξεκίνησε από jimmys_ Εφέ

4 Απαντήσεις
2935 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/10, 07:50
από pavlito29