Αποστολέας Θέμα: Ιδιοτροπίες - κολλήματα  (Αναγνώστηκε 53925 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #75 στις: 02/03/07, 19:44 »
βασικα αλλα 3 πολυ σημαντικα και απο μενα!!
1 δεν αντεχω το ρουφηγμα οταν καποιος τρωει σουπα η πινει ζεστο καφε!
και οταν αρχιζω να βριζω σαν τρελος επειδη με πιανουν τα νευρα μου
απο το συνεχες ουφρφρφ μου λενε και πως να το πιουμε??
εμ ελα ντε εγω που δεν το κανω δηλαδη πως το πινω??
2δεν μου αρεσει να με στηνουν!
ιδιαιτερα η κοπελα μου!αφου της λεω επιτηδες να βρεθουμε 7 παρα 15
αφου ξερω τοι το λιγοτερο που θα ερθει ειναι 7 και 10
οποτε κανονιζω παντα 20 λεπτα νωριτερα!!
3και επισης οι χαζες δικαιολογιες!!
μια φορα μου ειχε πει καποιος οτι δεν μπορει να βγουμε επειδη
η αδερφη του εφαγε σπανακι το μεσημερι και αηδίασε!!
μετα απο αυτο πιστευω τα εχω δει ολα στην ζωη μου πια!!!
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος Ιμπανεζιος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #76 στις: 02/03/07, 21:44 »
xmmmmmmmmmm...loipon:
-Exw programatismo sto fai,dld oti uparxei sto piato to trww me ti seira,pote ola mazi,kai panta teleiwnw me tin salata
-Mou tin spaei afantasta na pianoun ta malia mou >:( >:(
-Dn xwneuw autous pou poulane pseftiki magia
-Niwthw avola otan pigainw se trentomagaza
-Mou tin spaei otan otan prospathoun na mou ti vgoun se themata peri mousikis atoma pou dn exoun pragmatika tin paramikri idea gia mousiki
-Dn borw na koimithw me anoixti porta (enw palia ginotan akrivws to antitheto)
-Dn borw na koimithw me tipota an exei zesti(to kalokairi dld)
auta......
Ρωτησα το Αγιο Πνευμα αν υπαρχει σωτηρια και μου ειπε:"Γουτ γουτ..."

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #77 στις: 02/03/07, 23:59 »
Ιωάννα ναι...ξέρω! η μαμά μου ανήκει σε αυτούς τους τύπους και μου λέει το ίδιο: δεν διψάω. με το ζόρι να πιω; πάνω από 1 ποτήρι δεν πίνει την ημέρα.
και της είπα: "πώς μπορείς; κάκτος είσαι" και μου απαντά:"εμ, δεν βλέπεις το δικό μου δέρμα σε σχέση με το δικό σου;" ;D
μου κάνει πολύ εντύπωση...εμένα πονάνε και τα νεφρά μου αν δεν πιω όσο πρέπει :-[
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #78 στις: 03/03/07, 00:29 »
Ένα από τα χειρότερα, αιτία άμεσης θανατικής καταδίκης του υποπεσόντος σ'αυτό το σφάλμα: όταν δε θέλω να μ'ενοχλούν και κλείνω το κινητό και με το που το ανοίξω παίρνουν όσοι μ'έψαχναν και αρχίζουν :"έλα, γιατί το είχες κλειστό;" ή ακόμα χειρότερα και προκλητικά: "το κινητό το πήρες για να το 'χεις κλειστό;"
Δηλαδή αναφορά θα σου δώσω ρε φίλε;

Ελα ντε!!!
Ειδικα οταν αυτη η "κριτική" ερχεται απο το εκαστοτε αγορι μου. Ναι, σε αποφευγω επειδη δεν εχεις ησυχια και παιρνεις ολη την ωρα και δεν μπορω να μιλαμε 15 λεπτα καθε λιγο και λιγακι. Βαλτο μεσα στο κεφαλακι σου αν θελεις να μεινουμε μαζι.
Α, και στην ερωτηση "που ήσουν?" απο το ιδιο προσωπο, εχει γινει πανικος...
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/07, 19:31 από Laura »
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #79 στις: 03/03/07, 01:10 »
-Μου τη δίνει η μαλακή οδοντόβουρτσα.
-Λιώνω κάθε φορά που μυρίζω βενζίνη ή πετρέλαιο. Η απόλυτη μαστούρα!
-Αν και όταν μου καρφωθεί κάτι στο μυαλό και θέλω να το κάνω δεν καταλαβαίνω τίποτα.
-Θέλω το γραφείο μου όπως το έχω αφήσει. Θα το μαζέψω όποτε εγώ θέλω και όχι οποτε θελουν οι υπόλοιποι (ακούς φανταστική μητέρα? ;D)
-Οι κάγκουρες (καθε είδους) και τα καγκουράμαξά τους, οι γύφτοι και οι τρεντόπουστες.
-Οταν κάποιος προσπαθεί να πουλήσει μούρη εκεί που δεν τον παίρνει και ενώ το ξέρει οτι δεν τον παίρνει.

Χμμ αυτά για την ώρα...
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος Ιμπανεζιος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #80 στις: 03/03/07, 01:28 »

-Θέλω το γραφείο μου όπως το έχω αφήσει. Θα το μαζέψω όποτε εγώ θέλω και όχι οποτε θελουν οι υπόλοιποι (ακούς φανταστική μητέρα? ;D)

+10000000000000000000000000000000000000 ;D
Ρωτησα το Αγιο Πνευμα αν υπαρχει σωτηρια και μου ειπε:"Γουτ γουτ..."

Αποσυνδεδεμένος George Sadoor

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 173
  • Φύλο: Άντρας
  • Love-Hate-Death-Crime-Fear- Pain
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #81 στις: 06/03/07, 01:40 »
Εγώ έχω τις εξής συνήθειες:ξυπνάω κάθε πρωί στις 10(άντε και στις 9)κάνω καφέ,πίνω 2 γουλιές και ανάβω τσιγάρο.Έχω κόλλημα να βγάζω αρκετά συχνα φωτογραφίες άσχετα πράματα μόνο και μόνο επειδή τις θέλω(δεν ξέρω γιατί).Έχουμε 2 ειδών πιρούνια σπίτι.Το ένα κάνει τετράγωνο στην κορυφή και το άλλο στρογγυλεύει.Ε...με το δεύτερο δεν μπορώ να φάω με τίποτα.Μόνο με το πρώτο.Και άλλες πολλές που δεν μου 'ρχονται.
Δεν είναι η αγάπη τίποτε άλλο παρά ένα ψέμα...!

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #82 στις: 06/03/07, 04:07 »

μια φορα μου ειχε πει καποιος οτι δεν μπορει να βγουμε επειδη
η αδερφη του εφαγε σπανακι το μεσημερι και αηδίασε!!


Χαχαχαχα ;D ;D ;D Εγω ακουσα για καποιον που ειχε πει στην κοπελα του οτι δε μπορει να βγει επειδη ειναι στην εντατικη η γατα του...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #83 στις: 06/03/07, 10:46 »
εχω κολλημα να πλενω παντα το προσωπο μου το πρωι...γιατι η γιαγια μου ελεγε οτι η μερα ξεκινα αφου πλυθεις....
Γιατι, υπαρχουν και ανθρωποι που δεν πλενουν το πρωι προσωπο(με σαπουνι) και δοντια???οεο?

Δεν έχεις ιδεα όμως...ειδικα παλιότερα στο λύκειο...ασε...μιλαμε...για ΜΠΙΧΛΑ!!!!
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #84 στις: 06/03/07, 11:08 »
Eγω εχω τα εξης κολληματα.Μυριζω οτιδηποτε πριν το φαω η το πιω.Χρησιμοποιω συγκεκριμενο πιρουνι και κουταλι.Oταν βλεπω ατομα που δεν ειναι φανταροι η στρατιωτικοι να φορανε παραλλαγη εκνευριζομαι απιστευτα.Εκτος αυτου..δεν μπορω να ακουω τις εκφρασεις που ξεκινανε με το "με"...οπως το "με εκνευριζεις".."με στεναχωρεις" κλπ.Χρησιμοποιω κυριως την εκφραση π.χ. εκνευριζομαι η στεναχωριεμαι με σενα γιατι θεωρω οτι ο πρωτος τροπος εκφρασης ειναι λανθασμενος και επιρριπτει ευθυνες στον αλλο.Ολα ειναι θεμα επιλογης ακομα και το να θυμωσει κανεις η να κλαψει.Το επιλεγει ο ιδιος.Δεν ελεγχει κανεις αλλος τον εγκεφαλο μας.Αυτο δεν το θεωρω κολλημα ..αλλα οτι ειναι σωστο.Οι περισσοτεροι ομως μου λενε οτι εχω κολλημα κ οτι κανω λαθος.Δικαιωμα τους..και επιλογη τους...
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/07, 12:21 από bassman...(keep rocking in your own way!) »
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Ιμπανεζιος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #85 στις: 20/03/07, 23:28 »
Ρε γμτ...την τελευταια εβδομαδα ξυπναω καθε μερα στις 6.30( πανω κατω) το πρωι χωρις ξυπνητηρι χωρις τπτ,ετσι στο ασχετο...και μετα δεν με ξαναπαιρνει παντα ο υπνος με αποτελεσμα να πηγαινω ψοφιος στο σχολειο...
Ρωτησα το Αγιο Πνευμα αν υπαρχει σωτηρια και μου ειπε:"Γουτ γουτ..."

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #86 στις: 21/03/07, 00:07 »
Ρε γμτ...την τελευταια εβδομαδα ξυπναω καθε μερα στις 6.30( πανω κατω) το πρωι χωρις ξυπνητηρι χωρις τπτ,ετσι στο ασχετο...και μετα δεν με ξαναπαιρνει παντα ο υπνος με αποτελεσμα να πηγαινω ψοφιος στο σχολειο...

Θέλω και γω!!!!!!!!!!!!1
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #87 στις: 21/03/07, 02:35 »

3.   να μη χτυπάνε πριν μπουν

εγω εχω κολλημα με το χτυπημα γενικα! δε μπορω οταν χτυπανε την πορτα και επειδη σιχαινομαι να ειναι καποιος απ εξω και να φωναζει, με το συγκατοικο ειχαμε παρει ασυρματους! οταν δεν ειχα προβλημα να επικοινωνησω τον ανοιγα οποτε αν ηθελε να μπει μου μιλουσε πρωτα εκει και επαιρνε την αδεια να εισελθει.

για την συνηθεια της μανας να μπαινει οποτε γουσταρει εβαζα τον καναπε πισω απ την πορτα και οταν φωναζε απ εξω δεν απαντουσα ποτε! γι αυτο μαλλον εχει γινει υστερικη

επισης δεν απανταω ποτε στα Κρις και τα κριστοφ(κυριως οι αγγλοι με λενε ετσι μεχρι να μαθουν)
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #88 στις: 21/03/07, 09:42 »
Λοιποοοοοόν...
Τραβάω χοντρό κόλλημα με τις ανοιχτές πόρτες των δωματίων στο σπίτι. Πάω και τις κλείνω ΟΛΕΣ, ειδικά πριν πέσω για ύπνο!
Δε μπορώ να κοιμηθώ με ανοιχτά παντζούρια, ακόμη κι αν έξω είναι μαύρη νύχτα.
Δεν ανέχομαι να μπει ΚΑΝΕΙΣ στο μπάνιο την ώρα που είμαι μέσα εγώ (μπορεί να σκοτώσω άνθρωπο, που λέει ο λόγος).
Αφρίζω (και συνήθως βρίζω) όταν παίρνει κάποιος τηλέφωνο και η πρώτη του κουβέντα είναι "ποιός είναι;"
Το κοντρόλ της τηλεόρασης στο υπνοδωμάτιο είναι δικό ΜΟΥ!
Ανεβάζω πίεση όταν βρίσκομαι δίπλα σε κάποιον που τρώει με ανοιχτό στόμα και χτυπάει τα χείλη του ή, αφού φάει, μετά αρχίζει να κάνει εκείνους τους περίεργους ήχους προσπαθώντας να καθαρίσει τα δόντια του.
Δε με πειράζει να φας όλο το φαγητό μου, αλλά δεν δίνω ούτε μια γουλιά από το αναψυκτικό που πίνω!
Γίνομαι έξαλλος (κυρίως στη δουλειά) όταν απευθύνομαι σε κάποιον στον πληθυντικό κι εκείνος μου απαντά στον ενικό (συνήθως καταλήγουμε σε καυγά). 
Τραβάω ΧΟΝΤΡΟ ζόρι με τις τηλεφωνικές διαφημίσεις που γίνονται, συνήθως, το καταμεσήμερο. Βρίζω άσχημα τις τηλεφωνήτριες (το ξέρω πως δεν φταίνε, αλλά σε ποιόν να τα πω; ) κι έχω κάνει αίτηση στην Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων για να μην με ενοχλούν, αλλά...του κάκου.
Δεν ανέχομαι τους τύπους που φέρνουν τα σκυλιά τους στην παραλία και τα βάζουν στο νερό.
Χειμώνα καλοκαίρι κάνω 3-4 φορές ντους κάθε μέρα, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το πρωΐ πριν φύγω για τη δουλειά και πριν ξαπλώσω στο κρεββάτι (μεσημέρι και βράδυ).
Θέλω το φαγητό μου να είναι καυτό, ζεματιστό, κι όχι απλώς ζεστό.
Δεν μπορώ να φάω ΤΙΠΟΤΑ (εκτός από πίτσα) χωρίς ψωμί.
Για να μπορέσω να κοιμηθώ θέλω απαραιτήτως δύο σκληρά μαξιλάρια, το ένα λεπτό και το άλλο πολύ χοντρό (το παίρνω αγκαλιά). Επίσης, δε μπορώ να κοιμηθώ σε σατέν γιατί νομίζω πως θα πέσω!
Όταν κοιμάμαι δε θέλω να με ακουμπάνε.
Σβήνω τα τσιγάρα στη μέση και μετά από λίγο...παίρνω τη γόπα και την ξανανάβω (τι να πεις; )

« Τελευταία τροποποίηση: 21/03/07, 09:50 από Ιανός »
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #89 στις: 21/03/07, 10:01 »
Μοιραζομαστε πολλα κολληματα τελικα.Χε χε..ετσι ;D...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #90 στις: 21/03/07, 10:44 »
Ειμαι ανεκτικος, καλος και υπομονετικος ανθρωπος γενικοτερα.. Εκτος απ'ολα τ 'αλλα φυσικα!   ;D   ::)
Αλλα τα περνω ασχημα και ταχυτατα, οταν προσπαθω να εξηγησω κατι σε καποιον με ολη τη καλη διαθεση και εκεινος ενω με κοιτουσε καταματα οσο του μιλουσα, στο τελος να λεει ...  " τι ελεγες;"   >:(
Καθως επισης με τα πατατακια και τα λοιπα μπινελικια στο σινεμα  >:(

Ιανε αυτο με τις πορτες ειναι ολα τα λεφτα! Πως το λεγε σε μια ελληνικη ταινια ο Βουτσας (νομιζω), και εκλεινε η πορτα;  Αλλο κολλημα  >:( Τεσπα, για δοκιμασε κατι σε...  σουσααμιιιι..... χεχεε  αυτοματισμοι παιδι μου  ;D ;D ;D


« Τελευταία τροποποίηση: 19/04/07, 21:57 από argentina »
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος kain

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Άντρας
  • Still On The Road
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #91 στις: 21/03/07, 10:54 »
Πως το λεγε σε μια ελληνικη ταινια ο Βουτσας (νομιζω), και εκλεινε η πορτα;

Ο Εξαρχάκος δεν ήταν; Που έκανε τον εφευρέτη; "Βαγγέλη!"

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #92 στις: 21/03/07, 10:56 »
Πως το λεγε σε μια ελληνικη ταινια ο Βουτσας (νομιζω), και εκλεινε η πορτα;

Ο Εξαρχάκος δεν ήταν; Που έκανε τον εφευρέτη; "Βαγγέλη!"
Μπραβο ναι!! Μα τι συνειρμοι ειναι αυτοι που κανω...;!  ( παραλιγο να γραψω κατι σε "Παντελη"...  αλλα δε μου κολλαγε  ;D)  ευχαριστω Kain  :)
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #93 στις: 21/03/07, 10:58 »
 ;D Ναι...Και "τράβα μαλλί, ανεβαίνουμε!"
Διευκρίνηση: κλείνω όλες τις πόρτες, εκτός απ' αυτήν της κρεβατοκάμαρας, που την αφήνω μισάνοιχτη.

« Τελευταία τροποποίηση: 21/03/07, 11:00 από Ιανός »
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

Αποσυνδεδεμένος founio

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 88
  • Φύλο: Γυναίκα
  • with the birds i' ll share this lonely view....
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #94 στις: 19/04/07, 19:16 »
συνήθως όταν έχω πολύ άγχος, ξεχνάω τα πράγματα μου δεξιά και αριστερά και όταν βαριέμαι μου αρέσει να πειράζω τα μαλλιά και τα αυτιά μου... ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Minotaur

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #95 στις: 01/05/07, 23:24 »
"Χαλιέμαι" πολύ όταν βλέπω ορθογραφικά λάθη και δεν παραλείπω να τα σχολιάσω.
Μου συμβαίνει και εδώ στο Κιθάρα..  ::) ??? αλλά αφήνω το σχολιασμό κατά μέρος. ;D

Αποσυνδεδεμένος Too Late

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • Visions of greed you wallow
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #96 στις: 02/05/07, 01:33 »
1.Κόλλημα με τον κάδο ανακύκλωσης των Windows,δε μπορώ να τον βλέπω γεμάτο!
2.Πάντα όταν τρώω και έχει 2 ή περισσότερα διαφορετικά πράγματα στο πιάτο,αυτό που μου αρέσει
πιο πολύ το αφήνω για το τέλος.
3.Δε μου αρέσει να μοιράζομαι κάτι που έχω ξεκινήσει να χρησιμοποιώ,να τρώω ή να πίνω.
Αν πίνω κοκα κολα και μου ζητήσει κάποιος γουλιά 1000 φορές να πάω να του αγοράσω μια καινούρια.
Όχι επειδή σιχαίνομαι,τα κολλήματα που λέμε :)
4.Μου τη σπαει αφάνταστα να μασάνε με ανοιχτο το στόμα,ειδικά τσίχλα!!
5.Σιχαίνομαι να κάθεται κάποιος στο κρεβάτι μου όταν δεν είναι στρωμένο,δηλαδή απευθείας στο σεντόνι
ή ακόμα χειρότερα στο μαξιλάρι.
6.Δεν αντέχω ανθρώπους που νομίζουν οτι είναι αστείοι,πετάνε απανωτές τις μαλ*κιες και περιμένουν
να γελάσεις...ε και τι να κάνω γελάω...
7.Μαρκάρω πάντα αυτό που διαβάζω στο pc,μια φορά ήρθε ο τύπος απο ενα νετ καφε που ήμουν και με
ρώτησε αν ψάχνω πως γίνεται το copy-paste :D
8.Δε μπορώ έχω τα παπούτσια μου (το ίδιο ζευγάρι) πεταμένα μακριά το ένα απ'το άλλο,
τα θέλω ακριβώς δίπλα.
Βλέπω ο ψυχαναγκασμός δίνει και παίρνει! :D :D
Link it to the world
Link it to yourself!

lakonas75

  • Επισκέπτης
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #97 στις: 02/05/07, 11:46 »
Έχω ένα απίστευτο κόλλημα με τον χρόνο.
Νιώθω ότι πρέπει να είμαι απόλυτα συνεπής σε ραντεβού, χρονικές προθεσμίες κλπ.
Αλλίμονο αν κάποιος με "στήσει"...
 >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #98 στις: 02/05/07, 13:24 »
Κολληματα? χμμμ... για να δουμε! ;D

1. Δεν δανειζω ΠΟΤΕ βιβλια, σιντι & DVD
2. Κανω συλλογη απο βιβλια της Αγκαθα Κριστι... αλλα μονο εκεινα τα κιτρινα απο τις εκδοσεις "Λυχναρι" που πουλανε στα περιπτερα! Μπορω να δωσω κ τα τελευταια μου φραγκα εκει! Μεχρι στιγμης εχω μαζεψει γυρω στα 56... κ ευελπιστω καποια στιγμη να τα εχω ολα!
3. Οποιος πειραξει το Λαπτοπ, το στερεο κ το discman μου χωρις αδεια (που δε δινω ποτε ;D) ας κανει τη διαθηκη του πρωτα.
4. Αλοιμονο σε αυτον που θα ψαξει το κινητο, τον υπολογηστη η το ημερολογιο μου >:(
5. Τα σχολια για την ακαταστασια μου απαγορευονται αυστηροτατα
6. Οποιος με ξυπνησει πριν την ωρα μου (οποτε κ αν ειναι αυτη) κ εχει το θρασος να σχολιασει κ τα μουτρα που θα εχω, εκτος απο τα σκυλοβρισιδια θα φαει κ ξυλο.. Ασε που θα πρεπει να ανεχτει τα νευρα μου ολη μερα μετα
7. Μου τη δινει που η μανα μου γκρινιαζει μονιμως για το μακρος των νυχιων μου κ μαλιστα μπροστα σε τριτους... ελεος, 23 ειμαι >:(
8. Οπως επισης η κακια της συνηθεια να συζηταει προσωπικα μου με ασχετα ατομα (για το σοι δεν το συζητω καν). Ε βγαλε με κ πρωτοσελιδο στη Εσπρεσο αμα ειναι! >:( >:( >:(
9.Μ'αρεσει να βαζω μουσταρδα στις φακες (μεχρι να κιτρινησει το πιατο σχεδον) ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!
10. Καθε φορα που παω κομμωτηριο για να κοψω εστω κ μισο εκατοστο υποφερω σωματικα κ ψυχικα. :'(
11. Μου τη δινουν οι ανθρωποι που βρισκουν τον αριθμο μου απο ασχετες πηγες χωρις να με ρωτησουν κ μου τα πρηζουν μετα.
12. Το ιδιο ισχυει κ γαι τους αντρες που δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η χυλοπιτα ειναι χυλοπιτα κ δεν αλλαζει.
13. Α, κ να μην ξεχναμε τα ατομα που παιρουν με αποκρυψη κ σου σπανε τα νευρα ειτε με αναπαντητες, ειτε με κλησεις χωρις να μιλανε ειτε λεγοντας μ@λ@κιες.
14. Δεν τρωω ποτε ψαρι. Αναγουλιαζω στη μυρωδια κ μονο.
15. Οταν κρυωσει ο καφες μου δεν μπορω να τον πιω. Γιαυτο τα παιρνω οταν μου τον σερβιρουν χλιαρο. Εχω σκοτωθει με γκαρσονα σε καφετερια για αυτο το λογο.
16. Το φαγητο μου πρεπει να καιει. Χειμωνα καλοκαιρι.
17. Απεχθανομαι τα σχολια για την γερμανικη γλωσσα, ειδικα απο ατομα που δεν εχουν ιδεα.
18. Γενικοτερα μου τι δινουν οι ψευτομαγκιες κ τα δηθεν.
19. Τρελαινομαι οταν καποιος χρησιμοποιει τα μαρκαδορακια μου κ τα παταει πολυ πανω στο χαρτι, η ξεχναει να ξαναβαλει το καπακι με αποτελεσμα να αχρηστευονται.
20. Δεν μπορω να φαω πιτσα της οποιας το τυρι εχει ξανακρυωσει. με τιποτα.

Αυτα προς το παρον... αν θυμιθω κ αλλα θα επανελθω...  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 03/05/07, 11:42 από GermanRock »
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Too Late

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • Visions of greed you wallow
    • Προφίλ
Απ: Κολλήματα...
« Απάντηση #99 στις: 03/05/07, 00:04 »
Παράθεση
20. Δεν μπορω να φαω πιτσα της οποιας το τυρι εχει ξανακρυωσει. με τιποτα.
Όχι ρε!Παγωμένη pizza για πρωινό,respect!
Link it to the world
Link it to yourself!