Αποστολέας Θέμα: Guns 'N Roses. Chinese Democracy......  (Αναγνώστηκε 41578 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #25 στις: 12/06/06, 15:01 »
τελος παντων ηρεμηστε, το ρημαξατε το θεμα.
Παντως μας γκαστρωσαν με την κινεζικη δημοκρατια, εδω και ποσον καιρο ακομα το βγαζουν. Επειτα απο τετοια αναμονη αν δεν ειναι καλο θα τους κανω μηνυση ;D ;D ;D.
Αληθεια, κιθαριστα ποιον θα εχουν, γιατι αν δε κανω λαθος ο slash ειναι στους velvet revolver?

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #26 στις: 12/06/06, 15:03 »
Αληθεια, κιθαριστα ποιον θα εχουν, γιατι αν δε κανω λαθος ο slash ειναι στους velvet revolver?
Αναμεσα στους 3 κιθαριστες της μπαντας, θα ειναι και ο guitar god Ron Thal η αλλιως γνωστος ως Bumblefoot...

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #27 στις: 12/06/06, 15:24 »
... Πάντως, μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα που είχαν για το Patience με τις τρεις κιθάρες... Όλες παίζουν μία συνοδεία με κάποια Μιξολυδικά γεμίσματα κι όμως, τα έχουν καταφέρει και δεν κάνουν τριβές! Και ακόμα προσπαθώ να τους ''πιάσω''!

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #28 στις: 12/06/06, 15:33 »
τελος παντων ηρεμηστε, το ρημαξατε το θεμα.
Παντως μας γκαστρωσαν με την κινεζικη δημοκρατια, εδω και ποσον καιρο ακομα το βγαζουν. Επειτα απο τετοια αναμονη αν δεν ειναι καλο θα τους κανω μηνυση ;D ;D ;D.
Αληθεια, κιθαριστα ποιον θα εχουν, γιατι αν δε κανω λαθος ο slash ειναι στους velvet revolver?

Τί εννοείς μας γκάστρωσαν και ακόμα το βγάζουν? εγώ το έχω εδώ και ένα μήνα. μάπα είναι καμία σχέση απο guns 'n' roses παλιούς. το είχα....εμμ....αγοράσ....εεεεε...κατεβάσ....θέλω να πώ το είχα εεεεε...βρεί στο ίντερνετ (χεχε)
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #29 στις: 12/06/06, 15:37 »
Σοβαρά μιλάς ότι είναι μάπα δεν έχει κάτε σε στυλ sweet child o' mine. it's so easy paradise sity chivil war  welcome to the jungle και πολλά άλλα τίποτα δεν θυμίζει αυτά τα τραγούδια;
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #30 στις: 12/06/06, 15:47 »
Τί εννοείς μας γκάστρωσαν και ακόμα το βγάζουν? εγώ το έχω εδώ και ένα μήνα. μάπα είναι καμία σχέση απο guns 'n' roses παλιούς. το είχα....εμμ....αγοράσ....εεεεε...κατεβάσ....θέλω να πώ το είχα εεεεε...βρεί στο ίντερνετ (χεχε)

Κι εγώ είχα βρει κατά καιρούς διάφορα τραγούδια που υποτίθεται ότι επρόκειτο να συμπεριληφθούν στο άλμπουμ. Κάπου έχω ένα αρχείο με 15-20 περίπου κομμάτια τα οποία είχα μαζέψει πριν από χρόνια. Τώρα αν πρόκειται όλα ή κάποια από αυτά να υπάρχουν πράγματι όταν το άλμπουμ επιτέλους κυκλοφορήσει, είναι ένα ζήτημα το οποίο ομολογώ έχει πάψει από καιρό να με απασχολεί...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #31 στις: 12/06/06, 17:43 »
ναι εγώ τα έχω κατεβάσει απ το DC++ εκεί υπάρχει στην τελική του μορφή το Chinese Democracy (μα καλά τί τίτλος είναι αυτός? γιατί Chinese Democracy?) ??? τα τραγούδια θυμίζουν μια προσπάθεια να αντιγράψουν τον παλιό τους εαυτό. μην ξεχνάμε όμως πως σε αυτές τις συνθέσεις δεν έχει βάλει το χέρι του ο Slash οπότε δε λέει και πολύ. ούτε βέβαια οι Guns 'n' roses στα τελευταία τους μου αρέσανε. το Spaghetty incident για παράδειγμα δε μου άρεσε  :P
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #32 στις: 12/06/06, 18:11 »
ναι εγώ τα έχω κατεβάσει απ το DC++ εκεί υπάρχει στην τελική του μορφή το Chinese Democracy

Δεν ξέρω πώς είναι δυνατόν να είναι κανείς σίγουρος για την τελική μορφή του άλμπουμ με βάση τι υπάρχει στο DC++. Kαι το δικό μου αρχείο με το ίδιο όνομα μπορείς να βρεις στα Ρ2Ρ αν ψάξεις. Ειδικά μετά από τόσες καθυστερήσεις και φημολογία. Εκτός κι αν πέτυχες τον Axl σε κάποιο hub... :P
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #33 στις: 12/06/06, 18:13 »
πάντως νομίζω πως δεν έχει καταφέρει άλλο συγκρότημα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα να αγαπηθεί τόσο πολύ απο ένα τόσο ευρύ κοινό.συμφωνείτε;
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #34 στις: 12/06/06, 19:01 »
και για DEMO μορφή του άλμπουμ να πρόκειται είναι αρκετά κατατοπιστική για να διαπιστώσουμε πως το στυλ τους δεν έχει και πολλά κοινά με τον παλιό καλό guns 'n' roses ήχο.
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Costantine

  • Επισκέπτης
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #35 στις: 13/06/06, 15:48 »
Τα 15-20 κομμάτια που κυκλοφορούσαν πριν χρόνια ΔΕΝ είναι GnR.
Και ούτε έχει κυκλοφορήσει το album πουθενά στον κόσμο -(οπότε φίλε penoktonos μάλλον κάποιο άλλο album έχεις, όχι το Chinese Democracy...for sure...)-

ΕΚΤΟΣ: από 4 DEMO τα οποία είχε δώσει ο Axl se ένα ραδιοφωνικό παραγωγό για να παιχθούν σε κάποια εκπομπη και εκτοτε διέρρευσαν απο εκεί.
Τα 4 αυτά demo μπορείτε να τα βρείτε και στο www.gunsnroses.gr μεταξύ άλλων...

Προσωπικά τα κομμάτια αυτά σε γενικές γραμμές μου άρεσαν (το 1 μάλιστα πολύ). Δεδομένου ότι είναι και demo, έχω προσδοκίες από το album.

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #36 στις: 13/06/06, 17:07 »
εγώ ενημερωτικά σας γράφω τη λίστα με τα τραγούδια που βρήκα. δεν λέω πως θα είναι 100% στο άλμπουμ αλλά όποιος θέλει μπορεί να τα κατεβάσει και να τα ακούσει. (Axl είναι στα φωνητικά don't worry)

01 livin' loud
02 preechin' n' screechin   
03 there was a time
04 shodow of your love
05 marc walkin
06 the powers that be
07 my fellow americans
08 strip bar
09 prostitute
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος axlgreece

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • I HAVE a life, I'm just saving it for later...
    • Προφίλ
    • It's All Greek To Us...-Gunsnroses.gr
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #37 στις: 13/06/06, 20:03 »
εγώ ενημερωτικά σας γράφω τη λίστα με τα τραγούδια που βρήκα. δεν λέω πως θα είναι 100% στο άλμπουμ αλλά όποιος θέλει μπορεί να τα κατεβάσει και να τα ακούσει. (Axl είναι στα φωνητικά don't worry)

01 livin' loud
02 preechin' n' screechin   
03 there was a time
04 shodow of your love
05 marc walkin
06 the powers that be
07 my fellow americans
08 strip bar
09 prostitute

Lepooooooon... Ap'osa tragoudia exeis grapsei edo to mono pou tha yparxei ston disko einai to There Was A Time. Kai den einai sigouro an exeis to pragmatiko kommati i kapoia m***kia pou exei metonomastei se There Was A Time.

Gia na sigoureuteis tha sou grapso ligo apo ton stixo tou kommatiou:

Broken glass and cigarretes
writing on the wall
it was a bargain for the summer
and I thought I had it all

I was the one who gave you everything
the one who took the fall
you were the one who would do anything
the one who can't recall

kai synexizei... An to kommati pou exeis kai onomazetai There Was A Time, den ksekinaei etsi, tote den exeis to There Was A Time.

To Shadow Of Your Love exei ixografithei apo tin palia banda (nai paizei kai o Slash) kai malista yparxei kai san B-side se single apo ta Use Your Illusion.

Ola ta alla den exoun sxesi me Guns N' Roses, oso kai an sou moiazei i foni me tou Axl.

Opote opos katalavaineis to sxolio sou peri "mapa" diskou den isxyei giati aploustata den exeis akousei ton disko alla kapoia fake kommatia.

Min prospathiseis na me peiseis oti einai o Axl giati stin sygekrimeni periptosi ksero too much...
« Τελευταία τροποποίηση: 13/06/06, 20:21 από axlgreece »
www.gunsnroses.gr    
It's All Greek To Us

Αποσυνδεδεμένος axlgreece

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • I HAVE a life, I'm just saving it for later...
    • Προφίλ
    • It's All Greek To Us...-Gunsnroses.gr
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #38 στις: 13/06/06, 20:18 »
Να σας ενημερωσω λιγο και για το σταδιο στο οποιο βρισκεται το συγκροτημα αυτην την στιγμη.

Ειναι στην Ευρωπη και κανουν περιοδεια, τους ειδα ηδη δυο φορες τον Μαϊο, Μαδριτη και Λισαβωνα.

Ο δισκος θα κυκλοφορησει τελος Φθινοπωρου.

Μελη:

W. Axl Rose
Dizzy Reed (πληκτρα)
Ron "Bumblefoot" Thal (κιθαρες)
Robin Finck (κιθαρες)
Richard Fortus (κιθαρες)
Brian "Brain" Mantia (Drums)
Tommy Stinson (Bass)
Chris Pittman (πληκτρα-εφφε)

Επίσης σε κάποιες συναυλίες στην Ευρώπη εμφανίζονται ο Izzy Stradlin και ο Sebastian Bach (Skid Row) με το συγκρότημα.

Πληροφορίες για το Chinese Democracy θα βρείτε εδώ:

http://www.gunsnroses.gr/chinesedemocracy.htm

Απ'όσα τραγούδια φημολογούνται, τα μόνα που μπορείτε να βρείτε και να είναι αληθινά είναι τα εξής:

Better (διέρρευσε αρχές 2006)
There Was A Time (διέρρευσε αρχές 2006)
I.R.S. (διέρρευσε αρχές 2006)
Catcher In The Rye (διέρρευσε αρχές 2006 αλλά είναι πολύ αρχικό demo και πιθανότατα δεν θα είναι στον νέο δίσκο)
The Blues (μόνο σε live εκτέλεση)
Chinese Democracy (μόνο σε live εκτέλεση)
Madagascar (μόνο σε live εκτέλεση)
Rhiad (μόνο σε live εκτέλεση)
Silkworms(μόνο σε live εκτέλεση, παίχτηκε ελάχιστες φορές, δεν θα είναι στον δίσκο)

Και φυσικά το Oh My God το οποίο κυκλοφόρησε επίσημα στο soundtrack του End Of Days.

Για τα τελευταία νέα www.gunsnroses.gr
www.gunsnroses.gr    
It's All Greek To Us

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #39 στις: 13/06/06, 20:23 »

Ola ta alla den exoun sxesi me Guns N' Roses, oso kai an sou moiazei i foni me tou Axl.


ξέρω τη φωνή του Axl. δεν μπερδεύεται επειδή δε μοιάζει με κανενός άλλου. μπορεί να πρόκειται για τραγούδια που αποφάσισαν οι guns n roses να μην τα βάλουν σε κανένα δίσκο και τα άφησαν να σκονίζονται... αυτά με τη σειρά τους να διέρευσαν ως και καλά chinese democracy... θα δούμε...λίγη υπομονή ακόμα να έχουμε! εγώ προσωπικά θα ήθελα να δω αλλαγές (ακόμα και ο τίτλος δεν μου αρέσει,θα απογοητευτώ αν το μόνο ίδιο με τους παλιούς GnR θα είναι το όνομα στο εξώφυλλο)
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος axlgreece

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • I HAVE a life, I'm just saving it for later...
    • Προφίλ
    • It's All Greek To Us...-Gunsnroses.gr
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #40 στις: 13/06/06, 21:08 »

Ola ta alla den exoun sxesi me Guns N' Roses, oso kai an sou moiazei i foni me tou Axl.


ξέρω τη φωνή του Axl. δεν μπερδεύεται επειδή δε μοιάζει με κανενός άλλου. μπορεί να πρόκειται για τραγούδια που αποφάσισαν οι guns n roses να μην τα βάλουν σε κανένα δίσκο και τα άφησαν να σκονίζονται... αυτά με τη σειρά τους να διέρευσαν ως και καλά chinese democracy... θα δούμε...λίγη υπομονή ακόμα να έχουμε! εγώ προσωπικά θα ήθελα να δω αλλαγές (ακόμα και ο τίτλος δεν μου αρέσει,θα απογοητευτώ αν το μόνο ίδιο με τους παλιούς GnR θα είναι το όνομα στο εξώφυλλο)

Οπως σου εγραψα και στο προ-προηγουμενο μου post, ξερω αρκετα για το θεμα. Ισως περισσοτερα απ'οσα θα επρεπε.

Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum...

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσα κομματια υπαρχουν σε διαφορα μερη απ'οπου κατεβαζεις μουσικη, που "ειναι" απο τους Guns N' Roses αλλα προκειται για tribute μπαντες, στις οποιες συνηθως ο τραγουδιστης προσπαθει να μιμηθει σε υπερβολικο βαθμο τον original.

Με αποτελεσμα να νομιζεις οτι ακους Axl...

Ασε που τα τραγουδια που κατεβασες (περα των δυο που σου ανελυσα παραπανω) ειναι πολυ γνωστο εδω και χρονια στην "κοινοτητα" των Gunners οτι ειναι fake.

Το ονομα του δισκου δεν αλλαζει σ'αυτην την φαση, ειναι πολυ καλο promotion για το συγκροτημα, εχει γινει πασιγνωστο πλεον.
« Τελευταία τροποποίηση: 13/06/06, 21:11 από axlgreece »
www.gunsnroses.gr    
It's All Greek To Us

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #41 στις: 13/06/06, 21:28 »
αυτά τα κομμάτια αν τα ακούσεις θα δείς πως πρόεκιται για κομμάτια σε πολύ αρχικό στάδιο. σαν demo ακούγονται. αρκετά μάλιστα είναι μονάχα instrumental...καταλαβαίνω απ το avatar σου πως σου αρέσουν οι guns όσο καμία άλλη μπάντα. απλά ο axl είναι απο τους 2-3 αγαπημένους μου και δε θα μπέρδευα τη φωνή του. εγώ πιστεύω πως δεν πρόκειται να μπούν τα κομμάτια στο Chinese αλλά κάποιοι τα "σπρώξανε" για να δημιουργηθεί ενδιαφέρον για το άλμπουμ.πιστεύω πως πρόκειται για τραγούδια που μείνανε στο συρτάρι...
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #42 στις: 13/06/06, 21:52 »
έκανα ενα μικρό κόπο και ανέβασα ένα κομμάτι στο rapidshare. κατεβάστε το και αν θέλετε αξιολογήστε το και πείτε μου τις εντυπώσεις σας και επίσης "τί ρόλο βαράει" το εν λόγω κομμάτι.


http://rapidshare.de/files/22978441/04_-_Shadow_of_Your_Love.mp3.html
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Costantine

  • Επισκέπτης
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #43 στις: 14/06/06, 01:35 »
έκανα ενα μικρό κόπο και ανέβασα ένα κομμάτι στο rapidshare. κατεβάστε το και αν θέλετε αξιολογήστε το και πείτε μου τις εντυπώσεις σας και επίσης "τί ρόλο βαράει" το εν λόγω κομμάτι.


http://rapidshare.de/files/22978441/04_-_Shadow_of_Your_Love.mp3.html


Ρε penoktonos, διαβάζεις καθόλου τι σου γράφουμε τόση ώρα??????

Το κομμάτι που ανέβασες (shadow of your love) ξέρεις από πότε έχει ηχογραφηθεί????????

Παίζει ο Slash, είναι με την παλιά σύνθεση και έχει ηχογραθηθεί πίσω στα '80s!!!!
Απλώς δε το βάλαν ποτέ σε κάποιο δίσκο, παρά μόνο σε κάποιο B-side όπως σου είπε ο axlgreece. (και στα πρώτα demo tapes φυσικά)

Και για άλλη μια φορά: Τα τραγούδια που έχεις, κυκλοφορούν εδώ και χρόνια και ΔΕΝ είναι  καν GnR (Εκτος από το there was a time ίσως).
Τα ξέρουμε, τα έχουμε κατεβάσει,τα έχουμε ακούσει εδώ και πολύ καιρό και είναι κοινό μυστικό πλεον, πως δεν έχουν να κάνουν με GnR.

Αν τώρα εσύ επιμένεις να μην μας πιστεύεις, δε μπορώ να κάνω τίποτα...

Αυτά.
« Τελευταία τροποποίηση: 14/06/06, 01:38 από Costantine »

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #44 στις: 14/06/06, 04:19 »
ρε constantine εγώ το ανέβασα για να μου "πείτε" πληροφορίες για το τραγούδι αυτό όχι να μου "την πείτε" .
είπα πως και που το βρήκα, επέμενα πως τραγουδάει ο Axl και  επειδή δεν είχα πληροφορίες το ανέβασα να το ακούσουν και άλλοι και να ακούσω την άποψή τους ή τις γνώσεις τους για το κομμάτι.
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Costantine

  • Επισκέπτης
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #45 στις: 14/06/06, 05:11 »
Σε αυτό το τραγούδι όντως τραγουδάει ο Axl.
Αλλά δεν είναι κομμάτι του Chinese Democracy φυσικά.
Είναι πολύ παλιό. ('80s)

Το έχω σε δυο εκδόσεις καθώς και σε live.

Δεν κατέβασα την έκδοση που ανέβασες.
Είναι αυτή που ξεκινάει με τον Axl να φωνάζει: "Wake up! It's time to play!" ?
Ή το παλιότερο demo?

Anyway, όλα τα υπόλοιπα κομμάτια πάντως που ανέφερες πριν δεν είναι GnR. (με εξαίρεση το there was a time)
Ελπίζω πως λύθηκε το ζήτημα τώρα. :)
« Τελευταία τροποποίηση: 14/06/06, 05:12 από Costantine »

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #46 στις: 14/06/06, 05:18 »

Οπως σου εγραψα και στο προ-προηγουμενο μου post, ξερω αρκετα για το θεμα. Ισως περισσοτερα απ'οσα θα επρεπε.

Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum...


Ε τότε μην μοιραστείς τις γνώσεις σου μαζί μας γιατί όσα λιγότερα ξέρουμε τόσο λιγότερο κινδυνεύουμε  ;D

Και αυτό το:
"Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum..."

Δεν κάνεις και τίποτα άλλο...μόνο προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι ο πιο ενημερωμένος οπαδός τους.
Μήπως είναι ιδέα μου?  ::)

Αποσυνδεδεμένος axlgreece

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • I HAVE a life, I'm just saving it for later...
    • Προφίλ
    • It's All Greek To Us...-Gunsnroses.gr
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #47 στις: 14/06/06, 08:23 »

Οπως σου εγραψα και στο προ-προηγουμενο μου post, ξερω αρκετα για το θεμα. Ισως περισσοτερα απ'οσα θα επρεπε.

Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum...


Ε τότε μην μοιραστείς τις γνώσεις σου μαζί μας γιατί όσα λιγότερα ξέρουμε τόσο λιγότερο κινδυνεύουμε  ;D

Και αυτό το:
"Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum..."

Δεν κάνεις και τίποτα άλλο...μόνο προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι ο πιο ενημερωμένος οπαδός τους.
Μήπως είναι ιδέα μου?  ::)

Ξερεις κατι?

Εσυ έχεις δίκιο και εγώ την ησυχία μου...

Ολα τα κομματια είναι απο το Chinese Democracy, εγώ δεν ξέρω τίποτα και δεν υπάρχει κανένας λόγος να με πιστέψετε.

Enjoy life.
www.gunsnroses.gr    
It's All Greek To Us

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #48 στις: 14/06/06, 11:42 »

Οπως σου εγραψα και στο προ-προηγουμενο μου post, ξερω αρκετα για το θεμα. Ισως περισσοτερα απ'οσα θα επρεπε.

Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum...


Ε τότε μην μοιραστείς τις γνώσεις σου μαζί μας γιατί όσα λιγότερα ξέρουμε τόσο λιγότερο κινδυνεύουμε  ;D

Και αυτό το:
"Ακου και την εμπειρια λιγακι, δεν εχω αναγκη να μοστραρω τις γνωσεις μου σε ενα forum..."

Δεν κάνεις και τίποτα άλλο...μόνο προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι ο πιο ενημερωμένος οπαδός τους.
Μήπως είναι ιδέα μου?  ::)

Ξερεις κατι?

Εσυ έχεις δίκιο και εγώ την ησυχία μου...

Ολα τα κομματια είναι απο το Chinese Democracy, εγώ δεν ξέρω τίποτα και δεν υπάρχει κανένας λόγος να με πιστέψετε.

Enjoy life.

axlgreece σε ευχαριστώ για της πληροφορίες άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν.

Παράθεση
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος axlgreece

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • I HAVE a life, I'm just saving it for later...
    • Προφίλ
    • It's All Greek To Us...-Gunsnroses.gr
Απ: Μόνο για όσους ακούνε guns n roses
« Απάντηση #49 στις: 14/06/06, 13:49 »
ρε παιδιά ξέρετε άμα θα περάσουν καθόλου και απο την ελλάδα της που**νας θα γίνει έστω και έρθουν. κόβω ένα sold out σε 3 ημέρες το πολύ

Ηταν να ερθουν, ηρθαν σε επαφη με ελληνες promoters πολλακις, αλλα δυστυχως φανηκαν πολλα τα λεφτα που ζητουσαν στους promoters.

Η τελευταια πληροφορια που εχω ηταν οτι θα εριχναν τις απαιτησεις τους για να παιξουν, αλλα δεν το βλεπω να συμβαινει γιατι μενει πολυ λιγος χρονος μεχρι τα μεσα-τελη Ιουλιου, οταν δηλαδη μπορουν να παιξουν οι Guns στην Ελλαδα, οποτε δεν προλαβαινει να διαφημιστει πολυ η συναυλια.

Φετος ολοι οι promoters πανε να την βγαλουν φτηνα...

Βεβαια ποτε δεν ξερεις, οποτε κανε καμμια προσευχη το βραδυ...
www.gunsnroses.gr    
It's All Greek To Us

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
19 Απαντήσεις
6955 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/06, 18:49
από skipper37
3 Απαντήσεις
3473 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/08, 14:50
από mehiko
9 Απαντήσεις
3592 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/10, 10:33
από Mike Moss
10 Απαντήσεις
4401 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/11, 23:34
από sporosvogas
2 Απαντήσεις
38747 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/11, 20:10
από Johnpen.
8 Απαντήσεις
3215 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/07/11, 15:40
από KorakidisN
6 Απαντήσεις
3055 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/11, 03:07
από metalmike
7 Απαντήσεις
3074 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/12, 12:49
από panicX
4 Απαντήσεις
2848 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/13, 18:56
από davemurrayaris
6 Απαντήσεις
4621 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/01/18, 16:42
από davemurrayaris