Αποστολέας Θέμα: Ραλι Ακροπολις  (Αναγνώστηκε 37585 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #25 στις: 15/04/07, 12:41 »
Κοιτα πιστευω τα superally εχουν χαλασει τους αγωνες σα θεσμο κ σαν ανταγωνησμο αλλα για τον θεατη πιστευω οτι ειναι ωραιο γιατι κανουμε τοσο δρομο απο ολη τη Ελλαδα π.χ για να δουμε τα μεγαλα αυτοκινητα κ αν αυτα εχουν εγκαταλειψει...ειναι απογοητευση!Το λεω αυτο γιατι το θυμαμαι κ εγω απο το 2002(δεν υπηρχε superally) που πηγα για πρωτη φορα σε Ακροπολις ηταν Σαββατο κ ο Makinen (που ηταν απο τους αγαπημενους μου μαζι με τον ΜκΡαη) ειχε εγκαταλειψει απο την Παρασκευη κ ειπα αντε του χρονου παλι..!Εγω προσωπικα σα θεατης το θελω το superally....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #26 στις: 15/04/07, 20:43 »
Εμενα δν μου φαινεται ωραιο αυτο.Με χαλαει και να τους βλεπω.Παιρνουν μια ποινη 6-7 λεπτων(καπου εκει) και μετα απλα πανε και μπαινουν στην οκταδα.Και να πω τα εργοστασιακα να τα ξαναδω αλλα τους ιδιωτες δεν αντεχω.Μ αρεσε να βλεπω αυτους που πραγματικα ηξεραν να πηγαινουν στο ακροπολις και να τερματιζουν(ξερεις σβελτος ρυθμος ομορφα περασματα και ολα καλα-παρε παραδειγμα τον Τσαμακο) αλλα οχι ολους τους αλλους που εγκαταλειπουν στα πρωτα χλμ της πρωτης ειδικης ξαναμπαινουν τη 2ημερα κλπ..Η να βλεπω την πλειαδα των Μιτσου και των σουμπαρου που δεν εχουν τπτ να προσφερουν(ο ρυθμος τους ειναι αισχρος και δεν εχουν κανενα ενδιαφερον μιας και ολα ειναι ιδια-καμια ποικιλια).
Απο την αλλη τους αγωνες του wrc τους χαλασε και το συστημα βαθμολγησης με τους 8 πρωτους διοτι παλιοτερα γινοταν μαχη να μπουν στους βαθμους ενω τωρα παιρνουν ολοι.
Και βεβαια οι λιγες συμμετοχες ικανες να κερδισουν..Μηπως μπορει να κερδισει ο ατκινσον η ο γουιλσον???οχι...
μαυρα χαλια..

ΥΓ Παυλιανη το 2002?και γω ημουν εκει.το απογευμα.! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #27 στις: 15/04/07, 21:12 »
Σωστα ειναι αυτα που λες...ηταν πολυ καλυτερα οταν βαθμολογουσαν την 6αδα
κ οταν οι αγωνες ηταν 12-14 το πολυ...16 αγωνες ειναι παρα πολλοι

ΥΓ στους Βοξιτες ημουν το 2002 ηταν πολυ καλη διαδρομη

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #28 στις: 16/04/07, 10:37 »
Προτεινω, οι πιο ενημερωμενοι να οργανωσουν μια εξορμηση kithara.gr σε καποια ειδικη διαδρομη που να βολευει. Οχι βεβαια με κιθαρες, αλλα με τις φωτογραφικες μας μηχανες.

Kiratzo, περσι δεν προλαβαμε να κανονισουμε ουτε οι 2 μας. Φετος ας οργανωθουμε απο νωρις.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #29 στις: 16/04/07, 12:00 »
Καλη ιδεα...οταν βγουν οι χαρτες κ τα σχετικα στα περιοδικα να το οργανωσουμε... :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #30 στις: 17/04/07, 23:01 »
Xεχεχε να κανονισετε αλλωστε 2-3 θα στε ;D..εγω θα γραφω ΑΟΘ το σαββατο και θα παω μονο σε μια ειδικη την κυριακη.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #31 στις: 28/04/07, 16:18 »
Βγήκαν τα εισητήρια για την υπερειδική του Ακρόπολις ...   
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&race_id=500&article_id=12206

25E φέτος η τιμή... ;) Βάλανε μυαλό τελικά απο πέρυσι που είχε 50...αφού δν πάτησε κανείς πέρυσι... :P :P Βέβαια έπρεπε να πληρώσουμε και τον Καλατράβα πέρυσι θα μου πείτε αλλά... :P :P :P :P :P :P :P

Και κάτι άλλο που θυμήθηκα .... μα καλά γιατί σε όλους τους αγώνες του παγκόσμιου πρωταθληματος βάζουν σε κάθε σκέλος 3 ειδικές τις οποίες επαναλαμβάνουν ;;; >:( >:( >:(   Τρέχουν αυτές τις τρείς τις μαθαίνουν, και μετά στο δεύτερο πέρασμα δν τρέχει κάστανο .. >:( :(  και μετά βγάλανε πρωταθλητή μας λένε... με τις ταχύτητες στο τιμόνι οδηγώ και γώ, τις τρείς ειδικές... σάμπως και η τεχνολογία κάνει κακό στα μηχανοκίνητα αθλήματα...


Αρε  Group B     8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #32 στις: 28/04/07, 21:32 »
Πες τα!!!!Αλλα αυτο δεν ειναι το μεγαλο προβλημα..το οτι κανουν συνολικα 350χλμ εκει π καποτε εκαναν 1000 και σου λεει τπτ?ασε...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #33 στις: 28/04/07, 22:34 »
Αχ ρε παιδια οσο κατεβαζω βιντεο απο το wrc τοσο απογοητευομαι....
Κιρατζο εχω πλεον ανασκοπηση επισημες κ μη επισημες απο το 1990 ως 2006....κ κατα τη γνωμη μου πρωθληματα,αυτοκινητα κ οδηγοι ηταν ως το 01...μετα τελος...!Εχω κ τον αγωνα στη Αγγλια RAC απο 93 κ ακουστε διαδρομες συνολο 33...κ μιλαμε για διαδρομες υπεροχες οχι σαν τις σημερινες....


Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #34 στις: 29/04/07, 00:46 »
Αχ ρε παιδια οσο κατεβαζω βιντεο απο το wrc τοσο απογοητευομαι....
Κιρατζο εχω πλεον ανασκοπηση επισημες κ μη επισημες απο το 1990 ως 2006....κ κατα τη γνωμη μου πρωθληματα,αυτοκινητα κ οδηγοι ηταν ως το 01...μετα τελος...!Εχω κ τον αγωνα στη Αγγλια RAC απο 93 κ ακουστε διαδρομες συνολο 33...κ μιλαμε για διαδρομες υπεροχες οχι σαν τις σημερινες....



Εγώ που έχω κάτι παλιά βίντεο του πατέρα μου από Group B ;;  :( :'( :'(   Πίκρα....

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #35 στις: 29/04/07, 12:39 »
Ναι εχω κ τετοια....απο τα περιοδικα...ενταξει δεν υπαρχουν λογια μιλαμε για τερατα...αλλα πιστευω το WRC σα θεσμος στη δεκαετια του 90 ηταν το καλυτερο δεν ξερω αν συμφωνειτε.....

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #36 στις: 01/06/07, 23:28 »
εεεε ενταξει, Α Κ Ρ Ο Π Ο Λ Ι Σ....μονο ετσι μπορω να το πω
αντε κ αυριο εκει θα ειμαστε οσοι ειμαστε.........

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #37 στις: 02/06/07, 12:15 »
Λοιπόν, εγώ πήγα την Πέμπτη στην υπερειδική και την Παρασκευή στην Θήβα και τις δύο φορές στο πεδίο βολής...
Ας αρχίσω με την υπερειδική...τί να πώ δηλαδή...ένα χάλι ήταν.. >:( >:(
Οι πανηλίθιοι είχαν κόψει παραπάνω εισητήρια για καθιστούς από ότι χωρούσαν οι εξέδρες και ο μισός κόσμος έκατσε όρθιος.....Εντάξει αυτό τρώγεται θα μου πείτε...
Μετά... η υπερειδική δεν πρόσφερε κανένα θέαμα στους θεατές παρά μόνο ευχαρίστηση στους οδηγούς... Τα αυτοκίνητα ήταν ΠΑΡΑ πολύ μακριά από τον κόσμο με αποτέλεσμα να χρειάζεσαι κυάλια για να τα δείς...επίσης λόγω του χώρου δεν άκουγες καθόλου τα αυτοκίνητα.....σε ελάχιστες περιπτώσεις...καμία σχέση με πέρυσι που ντουφέκαγε όλο το στάδιο...Επιπλέον γινόταν μπέρδεμα στα ζευγάρια που έτρεχαν...ο Φωτεινέλης που παρουσίαζε έλεγε πιό ζευγάρι ήταν στην ράμπα της εκκίνησης (όχι της υπερειδικης) και αυτό το ζευγάρι μετά από κανα 15λεπτο πήγενε να αγωνιστεί.... :P :P
Τίποτα η υπερειδική ήταν ένα αίσχος....το πάρκιν που υποτίθεται ότι είχαν γέμισε με δυο αυτοκίνητα....Πολύ μποτιλιάρισμα μέχρι να φτάσουμε στο Μαρκόπουλο.... ::) ::)

Τώρα στην Θήβα που πήγα ήταν εκπληκτικά..... Ο χώρος πολύ ωραίος χωρίς δέντρα κοντά στο δρόμο και έτσι μπορούσαμε να βλέπουμε το αυτοκίνητο για πολύ ώρα....
Είχαμε φέρει και μιά ψησταριά κοντά.... ;D Πλήρως εξοπλισμένοι...

Αυτά απο το Ακρόπολις από μένα... ;)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #38 στις: 02/06/07, 12:17 »
Θα πάει κανείς αύριο στο 3ο σκέλος για να με πάρει μαζί του;  :'(
Είτε στον Αυλώνα είτε στην Ασωπία.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #39 στις: 04/06/07, 22:45 »
Ας πω κ εγω για το Ακροπολις 2007.....ειναι το 5ο Ακροπολις που παρακολουθησα!
Στην υπερειδικη δεν πηγα, ποτε δε μου αρεσαν οι υπερειδικες τις θεωρω ανουσιες......
Φιλε Τaggαρης ακριβως τα ιδια μου ειπαν κ φιλοι μου που πηγαν....

Πηγα ομως ολες τις υπολοιπες ημερες.....ειδα διαδρομες Αγ.Σωτηρα, Αγ.Τριαδα κ Αυλωνα κ στα δυο περασματα τους....πιστευω πως απο οργανωση ηταν πολυ καλο, δε κουρασε τους θεατες κατα την προσβαση στις διαδρομες....οι διαδρομες ηταν αρκετα καλες (ομως οχι τοσο καλες σαν κ αυτες στη Λαμια) αλλα αν ειχε καποιος χρονο μπορουσε να βρει καλα σημεια....(εγω με τη μηχανη που μπηκα μεσα βρηκα... :) :))

Οσο για τον αγωνα ηταν ενας αγωνας απο τα παλια που καιρο ειχαμε να δουμε..με ανταγωνισμο κ θεαμα στις ειδικες ως την τελευταια μερα....3 ομαδες,6 οδηγοι με εκπληκτικους χρονους...επιτελους :)

Αυτα απο εμενα...αντε κ του χρονου....

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #40 στις: 05/06/07, 08:35 »
Τελικά δεν πήγα πουθενά  :'( Ούτε κανένα στιγμιότυπο από τον αγώνα είδα στην τιβί. Άραγε υπάρχει στο ιντερνετ κανένα βιντεάκι;

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #41 στις: 05/06/07, 15:04 »
Χεχ.....Εγω πηγα πηγα πηγα....κοπρανα...τπτ το ιδιαιτερο.Ειδα την υπερειδικη απο την τιβι. ???..Καταφερα λογω του ΑΟΘ το Σαββτο να παω μονο Κυριακη(Βραζιλη δν εμπαινα σορυ) στην Ασωπια που ηταν μια κατα τη γνωμη μου ανουσια φλατ ειδικη με ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ στροφες...Εν τω μεταξυ ελεω των τεραστιων μεταξυ τους διαφορων ολοι πηγαιναν σαν κοτες...Εκει που λεγαμε να κατσουμε και στα 2 περασματα μολις τελειωσε το πρωτο περασμα την καναμε.....Πρωτη φορα..
Τι να πω...Το σταδιο φανηκε η εξεδρες ηταν πολυ μακρια.Ελπιζω του χρονου(αποκλειεται) να υπαρχει ΜΟΝΟ μια υπερειδικη.Γινεται?Ραλλυ ειναι ρε γ**ωτο!


Παντως ο πατερας(αμην :P) που πηγε θηβα στο πεδιο βολης λεει οτι ηταν παρα πολυ καλα!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #42 στις: 05/06/07, 16:47 »
Παντως ο πατερας(αμην :P) που πηγε θηβα στο πεδιο βολης λεει οτι ηταν παρα πολυ καλα!

Ναι ρε και γώ εκεί ήμουν....κορυφή ήταν !!!!   ;D ;D :D :D

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #43 στις: 05/06/07, 19:56 »
στην Ασωπια που ηταν μια κατα τη γνωμη μου ανουσια φλατ ειδικη με ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ στροφες...

kiratzo ετσι περιπου ηταν κ η Αυλωνα.....αλλα τα δυο πρωτα σκελη δεν ειχαν καμια σχεση.....
Ενταξει μωρε που κ που καλες ειναι κ οι φλατ....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #44 στις: 08/05/08, 21:07 »
Λοιπον λοιπον λοιπον..επαναφερω το θεμα για τους απανταχου φιλους του μηχανοκινητου(ειμαστε 2-3? :P) που θα πανε και φετος στο Ακροπολις!Μακη μη μιλησεις ;D

Λοιπον φετος το εθνικος μα ραλυ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ(ετσι να ξυπνανε μερικοι :P) θα γινει απο τις 29 Μαιου-1 Ιουνίου με κεντρο το παλιο αεροδρομιου του Τατοιου.ΤΗ Πεμπτη θα ξεκινησει με μια υπερεδικη εκει και θασ υνεχιστει με ειδικες διαδρομης στην ευρυτερη περιοχη Αττικης ???,Βοιωτιας ??? και λιγο Κορινθιας ???..Την Κυριακη το μεσημερακι θα τελειωσει με αλλη μια υπερειδικη παλι εκει.
Οι συμμετοχες δυστηχως φετος περιοριζονται στις 62 :-\ και οι οποιες αν εξαιρεσουμε τα wrc δεν εχουν τιποτα να δωσουν αφου απαρτιζονται απο Σουμπαρου και Μιτσουμπισι(Ολοι οι ελληνες πια τετοιο πηραν >:()..Δεν θα μιζεριασω αλλο ομως...
Εγω φετος θα βρεθω εκει σιγουρα Παρασκευη Σαββατο και παιζεται και κυριακη..(ισω και στην υπερειδικη πεμπτης)..Ακομα δεν εχουμε φτιαξει προγραμμα αλλα περιπου ξερουμε τις ειδικες..κανενας αλλος? :D

Για αρχη εχουμε και το ιστορικο ακροπολις αυτη τη κυριακη.. 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #45 στις: 09/05/08, 01:27 »
Λοιπον λοιπον λοιπον..επαναφερω το θεμα για τους απανταχου φιλους του μηχανοκινητου(ειμαστε 2-3? :P) που θα πανε και φετος στο Ακροπολις!Μακη μη μιλησεις ;D

Λοιπον φετος το εθνικος μα ραλυ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ(ετσι να ξυπνανε μερικοι :P) θα γινει απο τις 29 Μαιου-1 Ιουνίου με κεντρο το παλιο αεροδρομιου του Τατοιου.ΤΗ Πεμπτη θα ξεκινησει με μια υπερεδικη εκει και θασ υνεχιστει με ειδικες διαδρομης στην ευρυτερη περιοχη Αττικης ???,Βοιωτιας ??? και λιγο Κορινθιας ???..Την Κυριακη το μεσημερακι θα τελειωσει με αλλη μια υπερειδικη παλι εκει.
Οι συμμετοχες δυστηχως φετος περιοριζονται στις 62 :-\ και οι οποιες αν εξαιρεσουμε τα wrc δεν εχουν τιποτα να δωσουν αφου απαρτιζονται απο Σουμπαρου και Μιτσουμπισι(Ολοι οι ελληνες πια τετοιο πηραν >:()..Δεν θα μιζεριασω αλλο ομως...
Εγω φετος θα βρεθω εκει σιγουρα Παρασκευη Σαββατο και παιζεται και κυριακη..(ισω και στην υπερειδικη πεμπτης)..Ακομα δεν εχουμε φτιαξει προγραμμα αλλα περιπου ξερουμε τις ειδικες..κανενας αλλος? :D

Για αρχη εχουμε και το ιστορικο ακροπολις αυτη τη κυριακη.. 8)

Ισως ερθω, αλλα ακομα δε γνωριζω ποτε ειναι η εξεταστικη ::)...κι εγω ημουν το 2002...δε θυμαμαι σε ποια ειδικη ομως...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #46 στις: 09/05/08, 10:31 »
Εεελα ρε κιρατζο, καλά που μου το θύμισες γιατί θα το ξέχναγα! Ναι, πρέπει να οργανωθούμε (καλά και πέρυσι το έλεγα και δεν βρεθήκαμε τελικά). Αν είναι να πάμε όλοι μαζί, όσοι μαζευτούμε, βάλτε κι εμένα μέσα. Θα έρθω σε όσες περισσότερες ειδικές μπορώ (ανάλογα τις υποχρεώσεις). Για την υπερειδική μάλλον όχι.
Ας δούμε λοιπόν πόσοι είμαστε, τι μεταφορικά μέσα διαθέτουμε, και ας ανταλλάξουμε τηλέφωνα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #47 στις: 09/05/08, 19:36 »
Ναι ρε συ εχω περυσι εδινα πανελληνιες! ;DΠηγα μονο Κυριακη.Φετος ομως ειμαι φρη.Εμενα η εξεταστικη αρχιζει 16 ιουνη οποτε χαλαρα..Ναι να κανονισουμε.Οπως παντα θα ειμαι με τον πατερα(αμην)..Θα επανελθω παντως με πιο αναλυτικες πληροφοριες για ειδικες κλπ μιας και λιγο πολυ εχω παει σε ολες.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #48 στις: 12/05/08, 00:12 »
Καλά, εγώ όοοταν μάθω πότε θα αρχίσουμε εξεταστική, μιας και η γραμματεία τα ξύνει ολίγον τί  :P :P , θα αποφασίσω.... παίζει για παρασκευή μόνο βέβαια, αλλά θα δούμε....

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ραλι Ακροπολις
« Απάντηση #49 στις: 16/05/08, 10:54 »
Δε με βλεπω στο Ακροπολις τελικα...πρεπει να διαβασω ρε γμτ! >:(