Αποστολέας Θέμα: Το χειρότερο....  (Αναγνώστηκε 49556 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #25 στις: 04/11/05, 15:00 »
Ζήλεια και μουρμούρα. πωωωωωωωωωω  ;D

Αποσυνδεδεμένος marfy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 200
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κάπου αλλού...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #26 στις: 04/11/05, 15:39 »
η πουτανιά της.
μπορεί να φέρει μεγάλες καταστροφές.
τα πιο όμορφα πράγματα χάνονται γρήγορα,οι άνθρωποι,τα σύννεφα,το μελάνι στα ποιήματα<br />http://mikrivolta.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #27 στις: 04/11/05, 15:59 »
η πουτανιά της.
μπορεί να φέρει μεγάλες καταστροφές.

+1  ;D
η πονηρια και αυτος ο υπουλος τροπος που εχουν μερικες για να καταφερουν αυτο που θελουν..
« Τελευταία τροποποίηση: 04/11/05, 16:04 από valia* »
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος jon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποιος θα στρίψει ??
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #28 στις: 05/11/05, 17:40 »
Ντιβανιάρα...
Μάλλον παραμεγάλωσα. Τι σημαίνει αυτό; Όχι τίποτα άλλο, να δω αν είμαι!

Η ντίβα... Αυτή που το παίζει ντόνα... Απλά η νέα γενιά αντρών πήγε τη λέξη ένα βήμα παραπέρα για εκφράσει την απέχθεια της σε αυτό το είδος γυναικών, που μπορούν να ανήκουν είτε στην κατηγορία "Χωματερή Άνω Λιοσίων" είτε στην κατηγορία Laetitia Casta... Απλά για μένα οι "ντιβανιάρες" είναι το πιο σιχαμένο είδος homo sapiens sapiens.
Stay Hungry. Stay Foolish.


Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #29 στις: 05/11/05, 23:48 »
Το να είναι κοτόπουλο. ( = να ακόυει κοκκίνου και σία, να πηγαίνει στα φλόκα και να μην έχει πρωσοπικότητα)
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #30 στις: 06/11/05, 11:09 »
Σχετικα μ’ αυτό που λετε με την αθυροστομια ειχα προβλημα στην αρχη της σχεσης… Ξερω ότι είναι πολύ «ξενερουα» να βριζει μια κοπελα αλλα ελα που ειχα μεγαλο στομα…Και η συνηθεια είναι κακο πραγμα…Τελος παντων με σκληρη προσπαθεια το ‘κοψα…
Ένα άλλο που βλεπω σε σχεσεις γνωστων και μου τη δινει απιστευτα είναι κατι που επισης αναφερθηκε…Όταν η κοπελα και καλα λεει ότι τον αγαπαει αλλα φερεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εγωιστικα και πρεπει να περναει πάντα το δικο της,βγαζει κακία και ειρωνια χωρις λογο και κανει κατι σκηνες απιστευτες…
Επισης είναι κακο (πιστευω) που υπαρχουν μερικες κοπελες με την νοοτροπια ότι ο αντρας πρεπει να πληρωνει για όλα και δε δινουν δραχμη για τιποτα, ακομη κ όταν προκειται για κατι που αφορα αποκλειστικα αυτές…
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #31 στις: 06/11/05, 11:29 »
Νομιζω η υποκρισια και το ψεμα...πραγματα που σιχαινομαι...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Σ.απ.φώΣ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 356
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ξέρω, μα επιλέγω ξανά τ' όνειρο.
    • Προφίλ
    • Μαρία Νεφέλη
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #32 στις: 09/11/05, 12:28 »
Νομιζω η υποκρισια και το ψεμα...πραγματα που σιχαινομαι...

συμφωνώ!
Ιξίονες είμαστε όλοι. Iξίονες που αγκαλιάσαμε ένα σύννεφο νομίζοντας ότι κρατούμε τα όνειρά μας...
Ν.Κ.

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #33 στις: 09/11/05, 13:23 »
η πουτανιά της.
μπορεί να φέρει μεγάλες καταστροφές.

Παίδες ότι χειρότερο είναι η γυναικεία πουτανιά!!!!

Απο κει ξεκινάνε ΟΛΑ!!!!

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #34 στις: 10/11/05, 14:01 »
14 από τις 34 απαντήσεις ως τώρα είναι από γυναίκες. Και αναρωτιέμαι ... Πού ξέρετε ρε κορίτσια ποιό είναι το χειρότερο σε μία γυναίκα εσείς ; Μήπως το χειρότερο είναι μία γυναίκα που "ξέρει" τί δεν αρέσει στους άντρες ; ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #35 στις: 10/11/05, 14:18 »
Ιt takes one to know είπαν κάτι Αμερικανάκια. Νομίζω πρέπει να είναι η καλύτερη ρήση που βγάλανε από γεννησιμιού τους  ;D ;D

Arie

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #36 στις: 10/11/05, 18:33 »
Θα βαλω το top10

1. Ζηλεια
2. Ζηλεια
3. Ζηλεια
4. Ζηλεια
5. Ζηλεια
6. Ζηλεια
7. Ζηλεια
8. Ζηλεια
9. Ζηλεια
10. Ζηλεια

Α επισης ξεχασα να ανφερω την ζηλεια....Αυτα...
δηλαδη συγνωμη αν η κοπελα σου δεν σε ζηλευει καθολου και σου λεει ατακες του στυλ"δεν πειραζει αγαπημου η διμετρη ξανθια σουηδεζα στην επεσε" η ακομα "βγες ψυχη μου με τα παιδια και πηγαινετε οπου θελετε και κανε οτι θελεις γιατι εγω καταλαβαινω οτι εισαι αντρας και εχεις και αλλες αναγκες" θα εισαι ευχαριστημενος;;; και για να εχουμε καλο ερωτημα εσυ δεν την ζηλευεις την κοπελα σου;;

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #37 στις: 17/12/05, 20:09 »
η πουτανιά της.
μπορεί να φέρει μεγάλες καταστροφές.

Παίδες ότι χειρότερο είναι η γυναικεία πουτανιά!!!!

Απο κει ξεκινάνε ΟΛΑ!!!!

Με έχετε μπερδέψει πάρα πολύ, αλλά κάτι μου λέει πως θέλετε να μας πείτε  κάτι πολύ σοβαρό. Συγκεκριμένα, τι εννοείτε με το "πουτανιά"????
 
- Την περίπτωση που μια γυναίκα είναι συστηματικά υστερόβουλη και  υποκρίτρια, και προσπαθεί να αποκτήσει πράγματα που δεν της αξίζουν μέσω των αντρών, υποκρινόμενες πως είναι ανήμπορες και αδύναμες?
 
- Την περίπτωση που μια γυναίκα εκμεταλλεύεται συστηματικά κάποια ανδρική ματαιοδοξία στον ερωτικό τομέα και παζαρεύει τη σαρκική επαφή για να πετύχει πράγματα που δε μπορεί να αποκτήσει ή δε θέλει να αποκτήσει με δική της προσπάθεια?
 
- Και  τα δύο παραπάνω??? (Σαφέστατα το δεύτερο είναι υποπερίπτωση του πρώτου, αλλά τα ξεχωρίζω για να καταλάβω αν με το "πουτανιά" εννοείτε ειδικά το δεύτερο). Επίσης να έχουμε υπ' όψη μας ότι όσον αφορά της ανδρικές ματαιοδοξίες στον ερωτικό τομέα, η φύση τα έχει κάνει έτσι για τους άντρες που στην εφηβεία, εκτός από τις βασικές ανασφάλειες και των δύο φύλων, οι άντρες έχουν και εκρηκτικότατη λίμπιντο (μιλάω για τα επιστημονικά τεκμηριωμένα όσον αφορά το μέσο όρο και όχι για το γεγονός ότι η γυναικεία σεξουαλικότητα στην εφηβεία δεν είναι ακόμη αρκετά αποδεκτή κοινωνικά). 'Ετσι, πασίγνωστο, οι περισσότεροι άντρες, ακόμη και "τα καλύτερα παιδιά" κουβαλάνε πολλές ματαιοδοξίες για πολλά χρόνια και μετά την εφηβεία, μέρος της οποίας είναι πικρία και κυνισμός για τις παλιές εφηβικές χυλόπιτες. 'Ετσι η πουτανιά με τη δεύτερη έννοια και μόνο μπορεί να γίνει άθλημα.
 
- Τελευταίο. Την περίπτωση που η γυναίκα απλά δεν έχει προσωπικότητα και ωριμότητα και ως παιδί που παραμένει σαφέστατα όλα τα παραπάνω είναι λογικός τρόπος να αποκτήσουν κάποια εξασφάλιση σε πολλά επίπεδα και ευημερία???
 
'Ηθελα απλά τη γνώμη σας, διότι για μένα πουτανιά είναι το τελευταίο, από άντρες και γυναίκες, από πολιτικούς, επαγγελματίες, παπάδες, κλπ. (Επίσης πιστεύω ότι λίγη πουτανιά με την ευρύτερη έννοια που λέω, λίγη όμως, σε κάποιες φάσεις της ζωής χρειάζεται, για να σε βάζει σε κάπως ανώτερα πεδία δράσης, η συστηματική πουτανιά είναι απλώς σαπίλα). Με τον τρόπο που αναφέρετε το πουτανιά όμως, μου φαίνεται ότι κάτι άλλο έχετε στο νου σας, κάτι πιο "γυναικείο", διότι θέλω να ξεκαθαρίσω πως δε θεωρώ ότι υπάρχουν περισσότερες γυναίκες πουτάνες, από άντρες πούτανους, απλά υπάρχει μια διαφορά στην ερωτική χειραγώγηση, για το οποίο πάλι οι άντρες φταίνε αρκετά, διότι δε φροντίζουν να λύσουν κάποια πράγματα στο κεφάλι τους έγκαιρα και τους τραβολογάνε γυναίκες μέσω του σαρκικού δέλεαρ συχνότατα.
« Τελευταία τροποποίηση: 17/12/05, 20:15 από ChristosK »

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #38 στις: 22/05/06, 16:37 »
Συμφωνώ με τον Μπλουτσαιλντ.

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #39 στις: 25/05/06, 06:09 »
Νομίζω δεν είναι τελικά θέμα γυναίκας ή άντρα..άλλα θέμα ανθρώπου.
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος sun

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοίταξε τον ήλιο και νοιώσε αυτό που νοιώθω
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #40 στις: 27/07/06, 22:58 »
Ύβρεις και θράσος να εναντιώνονται σε παρατηρήσεις του συντρόφου τους άνευ συζητήσεως αλλα μόνον και μόνον για να έχουν το πάνω χέρι στη σχέση.Τα δυο χειρότερα
Ελευθερία είναι να είσαι αέρας και οι άλλοι να μην σε αναπνέουν

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #41 στις: 28/07/06, 00:11 »
Νομίζω δεν είναι τελικά θέμα γυναίκας ή άντρα..άλλα θέμα ανθρώπου.
Ε δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα. Υπάρχουν κοινά χαρακτηριστικά στους άντρες και χαρακτηριστικά στις γυναίκες. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα  ;)

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #42 στις: 28/07/06, 10:55 »
για μενα το χειροτερο σε μια γυναικα ειναι να μην εχει εμπιστοσυνη στον συντροφο της, να του ψηνει το ψαρι στα χειλη απο τη ζηλια και να μην τον αφηνει να εχει το ελευθερο να βγει με φιλους του!!!

ειναι πραγμτα που δε μου αρεσουν κ στον αντρα όμως να τα κανει στη γυναικα!!! ;)

και καποιος αναφερει πως αν δε σε γουσταρουν οι φιλες της τοτε την εβαψες!!!
νομιζω ότι αν δε σε γουσταρουν κανεις τη προσπθεια να μιλησεις μαζι τους! αν δεις πως ειναι αδικος κοπος τοτε απλα τις αγνοεις! το θεμα κατα πόσο επιρεαζουν τη κοπελα σου μετα! δεκτον!!!
αλλα μαλον θα πρεπει να αναρωτηθεις με εκεινο το γνωμικο που λεει: "δειξε μου τους φιλους σου να σου ποιος εισαι!!!"  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 28/07/06, 11:00 από Iroukos »

Αποσυνδεδεμένος juggernot breaker*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Άντρας
  • Eγω+εσυ=τα παντα...Εγω=τιποτα
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/dimitrisbenekos
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #43 στις: 30/07/06, 00:50 »


Για να απαντήσω όμως και στην ερώτηση -μια και δεν είμαι φανατική φεμινίστρια- το χειρότερο είναι το να τα θέλει όλα, να τα απαιτεί όλα και να έχει τον άλλο να τρέχει ενώ αυτή βάφει τα νυχάκια της και απολαμβάνει την ηρεμία της!
Ας μιλάει ασχημα, ας μην είναι η πιο όμορφη του κόσμου, ας έχει και φίλες ζηλιάρες... Αν η γυναίκα δεν έχει προσωπικότητα και δεν εκτιμά τίποτα αλλά μόνο ζητάει και απαιτεί τότε είναι για πολλές σφαλιάρες...
Αλλο που τέτοιοι χαρακτήρες έχουν καβατζωμένα τα καλύτερα παιδιά...

πωπω,σε παραδεχομαι εισαι πολυ ειλικρινης.εμενα μου τη σπανε τα εξης:
1)να βριζει
2)να ειναι γαϊδπυρι(αχαριστη-αναιστητη)
3)να μην εχει θηλυκοτητα
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #44 στις: 04/08/06, 04:39 »
Νομίζω δεν είναι τελικά θέμα γυναίκας ή άντρα..άλλα θέμα ανθρώπου.
Ε δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα. Υπάρχουν κοινά χαρακτηριστικά στους άντρες και χαρακτηριστικά στις γυναίκες. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα  ;)

Δεν είναι άδικο όμως να βράζουμε όλοι μας στο ίδιο καζάνι; Δεν λέω πως έχεις άδικο, σίγουρα υπάρχουν κάποια γνωρίσματα

που ίσως παρουσιάζονται συχνότερα σε γυναίκες, λιγότερο σε άντρες.. κ.λ.π. Αλλα καλό είναι να μην υπάρχει

προκατάλληψη είτε για το γυναικείο είτε για το αντρικό φύλο αντίστοιχα. Εγώ σου λέω πως όσο ζηλεύει μία γυναίκα, θα

μπορούσε να ζηλέψει και ένας άντρας. Νομίζω είναι θέμα χαρακτήρα και ιδεών.
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #45 στις: 04/08/06, 13:02 »
Δεν είναι άδικο όμως να βράζουμε όλοι μας στο ίδιο καζάνι; Δεν λέω πως έχεις άδικο, σίγουρα υπάρχουν κάποια γνωρίσματα που ίσως παρουσιάζονται συχνότερα σε γυναίκες, λιγότερο σε άντρες.. κ.λ.π. Αλλα καλό είναι να μην υπάρχει προκατάλληψη είτε για το γυναικείο είτε για το αντρικό φύλο αντίστοιχα. Εγώ σου λέω πως όσο ζηλεύει μία γυναίκα, θα μπορούσε να ζηλέψει και ένας άντρας. Νομίζω είναι θέμα χαρακτήρα και ιδεών.
Άδικο εννοείς είναι να ΜΗΝ βράζουμε όλοι στο ίδιο καζάνι.
Υπάρχουν ορισμένα που διαφοροποιούν τα δυο φύλλα, στα οποία δε χρειάζεται να μπω σε ανάλυση. Περισσότερο όμως νομίζω οτι το θέμα μπήκε από τη σκοπιά του χαβαλέ και οχι να βγάλουμε κάποιο επιστημονικό πόρισμα...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #46 στις: 05/08/06, 01:50 »
Σίγουρα φίλε μου το θέμα έχει σαν σκοπό τον χαβαλέ, δεν ήθελα να δημιουργήσω κάποια σοβαροφανή ατμόσφαιρα.

Απλά δεν συμμερίζομαι την άποψη πως μονάχα οι γυναίκες γκρινιάζουν, ή ζηλεύουν.. όπως επίσης δεν θα δεχόμουν

και κάτι αντίστοιχο για τους άντρες. Είμαστε σύμφωνοι, δεν βγάζουμε επιστημονικό πόρισμα.. αλλα, γιατί να είναι άδικο

το να μην είμαστε όλοι ίδιοι; Με αυτό καταλαβαίνω πως όλες οι γυναίκες πρέπει να βάφουν τα νύχια τους, να φτιάχνουν

τα μαλιά τους και να τυλίγουν άντρες με την "πουτανιά' τους, όπως προειπώθηκε. Δεν νομίζω πως πρέπει όλοι να βράζουμε

στο ίδιο καζάνι λοιπόν. Αν και νομίζω καταλαβαίνω πως προσπάθησες να το θέσεις.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 05/08/06, 01:55 από Μένια.. »
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #47 στις: 05/08/06, 02:32 »
Οκ σε καταλαβαίνω είδες κάποια ατάκα κάποιου και τα πήρες κρανίο...
Εντάξει έχεις δίκιο...Τώρα να βγαίνουμε να κατηγορούμε το άλλο φύλλο, βγάζοντας αποθυμένα, είναι κάπως άσχημο, έχεις δίκιο.

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #48 στις: 05/08/06, 02:46 »
Οκ σε καταλαβαίνω είδες κάποια ατάκα κάποιου και τα πήρες κρανίο...
Εντάξει έχεις δίκιο...Τώρα να βγαίνουμε να κατηγορούμε το άλλο φύλλο, βγάζοντας αποθυμένα, είναι κάπως άσχημο, έχεις δίκιο.

Μεταξύ των άλλων ειπώθηκε πως όταν βρίζει μια γυναίκα είναι άσχημο. Συμφωνώ απόλυτα, όμως δεν νομίζω πως στον

άντρα θεωρείται περισσότερο χαριτωμένο. Εκεί θέλω να καταλήξω, αλλα έχεις δίκιο. Δεν είμαστε εδώ για να βγάλουμε

επιστημονικό πόρισμα.. οπότε.. να πω και εγώ την απάντησή μου; Αρκετά πλατίασα.... αυτό που θεωρώ ως απαράδεκτο σε

μια γυναίκα, είναι η έλλειψη διακριτικότητας και η "χύμα προσωπικότητα" χωρίς΄καθόλου μέτρο. Τώρα, να γίνω λιγάκι

ενοχλητική;.. Το ίδιο θα με πείραζε και σε έναν άντρα.  : ;D
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος fallen_angel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να σαι καλα ρε ζωη που οτι αγαπω μου παιρνεις εσυ.
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #49 στις: 08/08/06, 13:47 »
Ποιο είναι το χειρότερο ελάτωμα που μπορεί να έχει μια κοπέλα κατά τη γνώμη σας;Πέρα από την αθυροστομία-το οποίο είναι μεγάλη πίκρα όταν το συναντάς σε κοπέλα αλλά νομίζω διορθώνεται..-το χειρότερο είναι οι φίλες της!!!Το έχετε προσέξει;Άμα δε σε γουστάρουν οι φίλες τις,την πάτησες κανονικά!!Δεν έχεις ελπίδα καμιά!Το πως παρασύρονται είναι αξιοθαύμαστο..

Βασικα αν και το θεμα απευθυνεται κυριως στο αλλο φυλλο, δε μπορω να το αφησω ασχολιαστο!! ;D
Καταρχην να σου πω οτι για την αθυροστομια εχεις δικιο, αν και δε με πολυπαιρνει γιατι κ εγω ετσι ειμαι. Ειναι προβλημα ομως οταν γινεται σε κοσμο και σε κανει ρομπα. Τοτε χωσε και κανα φουσκο και να δεις για ποτε ξεχνιεται καθε μπινελικι! Οσο αφορα τις φιλες μιας κοπελας δεν εχεις δικιο. Και εμεις ανεχομαστε τους φιλους σας, τη μπαλα, συζητησεις για γκομενες και επειδη ειστε και πολυ περισσοτερο κουτσομπολιδες απο μας ξερουμε ολοι πολυ καλα τι θαψιμο τρωνε οι κοπελες των φιλων και κατα ποσο ξερουν τα παντα με καθε λεπτομερεια!! >:(  Οι φιλες οι δικες μας ειναι σαν και τους δικους. Ξερουν πολλα, λενε τη γνωμη τους, αλλα αμα η κοπελα γουσταρει γραφει και φιλους και ολα. Ασε που στις κοπελες επικραττει χοντρη ζηλια γιαυτο και φροντιζουμε να τις κραταμε και λιγο μακρυα, ας μην τα ξερουν ολα δεν πειραζει.
Το χειροτερο λοιπον ελλατωμα κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει.Ακριβως γιατι το ιδιο ακριβως μπορει να ισχυει και για τους αντρες. Ειτε ειναι αθυροστομια η οτιδηποτε. Ουφ!τα πα! :-*
Που ανηκει η ζωη μου κι οτι αγαπησα με την ψυχη μου...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
105 Απαντήσεις
39880 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/14, 14:20
από Ath
27 Απαντήσεις
10111 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/01/07, 13:34
από Blue Wizard
15 Απαντήσεις
6581 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/07, 22:37
από cosmoxamenos
14 Απαντήσεις
5257 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:11
από groovymood
8 Απαντήσεις
16169 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/18, 20:55
από saved