Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Μουσικά όργανα και εξοπλισμός

Χάθηκαν - Κλάπηκαν

<< < (3/10) > >>

Denial:
Καλησπερα φιλε..Ηταν μεσημερι και ειπα να παω για καφε.Που να φανταστω!! Ελπιζω να βρεθει αν και δυσκολα.
Σκεφτηκα να προσφερω και αμοιβη αλλα δεν ξερω αν ειχε αποτελεσμα!! Τεσπα,θα δουμε,καλη συνεχεια man.

Goutara77:
Εκλάπη  κιθάρα Antonio Marin Montero κατασκευής Φεβρουαρίου 2005, έξω από το Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Αγίου Στεφάνου το Σάββατο 6 Μαρτίου 2010 αργά το βράδυ. Παρακαλώ όποιον γνωρίζει ή μάθει οτιδήποτε σχετικό να με ενημερώσει. Δίδεται αμοιβή σε όποιον τη βρει. Αν αυτός που την έχει, διαβάζει αυτές τις γραμμές, τον παρακαλώ να την επιστρέψει ανώνυμα στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Αγίου Στεφάνου ή να επικοινωνήσει μαζί μου. Με ενδιαφέρει μόνο η επιστροφή της κιθάρας.

Δημήτρης Κουρζάκης
dimkourz@otenet.gr
κιν. 6934181514

http://www.tar.gr/content/content.php?id=3040

kopaniamento:
Έχασα ένα πολυεφέ κιθάρας, Zoom 3030, στην Θεσσαλονίκη.
Το ξέχασα σε ένα ταξί, και όταν αργότερα κατάφερα να εντοπίσω τον οδηγό, μου είπε πως δεν το έχει μέσα, μάλλον το βούτηξε κάποιος άλλος πελάτης του που ανέβηκε αργότερα.

Αν κάποιος βρει κάτι, ας μου στείλει ένα p.m....

diwattos:
και εμενα μου εκλεψαν καποτε μια τζακσον κιθαρα και μαρσαλ 30 ρι ελπιζω να τα φανε σε τρελοχαπα!

Jeffknat:
Μου ανοίξαν το σπίτι προχτές και πήραν:

1. Parkefly Delux
2. Αshton ηλεκτρακουστική
3. Μastro jazzoκιθαρο   ηλεκτρακουστικό
4. Fender 12χορδη
5. Εpiphone Goth
6. Mπάσο   Squire καυσόξυλο
7. Λαγούτο του '70 κατασκευή και ανακαινισμένο -.-
8.   Χειροποίητη ηλεκτρακουστική φίρμα Κώστας Κονταξάκης (άλλη μια ίδιο   σχέδιο είναι στο μουσείο ελληνικής ιστορίας)
9. Λούπα Bosch.

Της Parker έχω το εγχειρίδιο (σειριακό αριθμό), το λαγούτο και τη χειροποίητη αρκετές φωτογραφίες με μένα να παίζω ή στο σπίτι μου μέσα. Τα υπόλοιπα μια φωτογραφία.

SOS: Όποιος ανακαλύψει τίποτα ας μου κάνει PM ή mail. Ειδικά το λαγούτο και η χειροποίητη είχαν συναισθηματική αξία. Ευχαριστώ πολύ.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View