Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Μουσικά όργανα και εξοπλισμός

Oι καλύτερες ακουστικές κιθάρες κάτω από 200 Ευρώ

<< < (7/8) > >>

Απόλλων:
Αν o προϋπολογισμό σου είναι αυστηρά περιορισμένος, θα σού έλεγα να κοιτάξεις την Epiphone AJ220S. Eπίσης σε αυτά τα λεφτά υπάρχoυν κάποιες καλές επιλογές από την Harley Benton, όπως η HB Custom. Μέχρι τα 150 Ευρώ, αυτές είναι οι καλύτερες κιθάρες που μπορώ να βρω αυτή τη στιγμή.

Λίγο παραπάνω υπάρχει η Lag Tramontane 66 που όμως δεν έχει καπάκι από συμπαγές ξύλο όπως οι άλλες, η Cort Earth 70NS που είναι πάντα υπολογίσιμη δύναμη σε αυτή την κατηγορία και η HBJC503CEQ που φαίνεται καλή επιλογή αν θέλεις ηλεκτροακουστική.

Πάνω από τα 200 Ευρώ υπάρχουν βέβαια πολύ περισσότερες επιλογές. Εξαρτάται από το χρηματικό σου όριο και τι ακριβώς ψάχνεις.

Pavl0s:
Σε ευχαριστω πολυ! το budget μου ειναι ταβανι 200..κοιτα για τις harley benton δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα και δεν νομιζω να παρω απο θωμα γιατι δεν υπαρχει πιστωτικη οποτε θα δωσω με αντικαταβολη που δν εχει..

modfori:

--- Παράθεση από: Pavl0s στις 03/04/15, 14:45 ---δεν νομιζω να παρω απο θωμα γιατι δεν υπαρχει πιστωτικη οποτε θα δωσω με αντικαταβολη που δν εχει..

--- Τέλος παράθεσης ---

δε χρειάζεσαι πιστωτική.
μπορείς να πληρώσεις με paypal ή χρησιμοποιώντας την κάρτα ανάληψης σου ως χρεωστική.

Pavl0s:
αα ευχαριστω πολυ!

Pavl0s:
oπως βλεπω στην epiphone θα καταληξω ΠΑΛΙ!Ολες μου οι κιθαρες ειναι epiphone και ειμαι πολυ ευχαριστημενος οποτε λεω να καταληξω παλι εκει!τι λετε και για αυτην? http://www.polytopesystems.com/equipment/audio/guitar-bass/guitars/acoustic-guitars/epiphone-hummingbird-artist-faded-cherry-details

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View