Αποστολέας Θέμα: MTV GREECE  (Αναγνώστηκε 13771 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
MTV GREECE
« στις: 19/05/08, 12:10 »
φτανει οσονουπω η ελληνικη εκδοση του mtv

(οι αρχικες προβλεψεις λεγανε 1/1/2008 μετα το πηγανε στον μαρτιο,τωρα λενε κατι για καλοκαιρι αλλα σιγα μην ανοιξει σταθμος ενω κανουν ολοι τα μπανια τους,οποτε κατα τον σεπτεμβρη το κοβω)

και τον σεπτεμβρη να ερθει,αυτο που πιστευω ολοι μας θελουμε ειναι να γινει ενα σοβαρο μουσικο καναλι και να χτυπησει το μονοπωλιο του μαντ χωρις να γινει ενα δευτερο μαντ

αμα μπει στην λογικη του μαντ(50% σκυλαδικα και ελαφρολαικομπουζουκοποπ και 50%ο,τι μενει)
τοτε εμενα προσωπικα θα με απογοητευσει.
εσεις τι λετε?
θα αντεξουν δυο μουσικα καναλια στην αθηνα?θα αντεξουν δυο καναλια που πιθανοτατα να παiζουν την ιδια μουσικη?
ή μηπως το mtv θα φερει ριζικες αλλαγες και στο mad???
« Τελευταία τροποποίηση: 19/05/08, 12:12 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #1 στις: 19/05/08, 12:23 »
Μακάρι να έρθει. Το mad με τις ηλιθιες εκπομπες κ τα χαζοχαρουμενα αστειακια που λενε οι παρουσιαστες (ο Θεος να τους κανει) δε τις παω με τίποτα. Μονο μια Δημητρα που εκανε εκπομπες πολλα χρόνια πριν αξιζε, καθομουν και την βλεπα.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #2 στις: 19/05/08, 12:32 »
Μακάρι να έρθει. Το mad με τις ηλιθιες εκπομπες κ τα χαζοχαρουμενα αστειακια που λενε οι παρουσιαστες (ο Θεος να τους κανει) δε τις παω με τίποτα. Μονο μια Δημητρα που εκανε εκπομπες πολλα χρόνια πριν αξιζε, καθομουν και την βλεπα.
απο,τι διαβαζω στο ιντερνετ τα προσωπα που θα αναλαβουν παρουσιαση θα ειναι καινουρια στον χωρο οποτε περιπτωση μαζικης μετακινησης χαζοχαρουμενων του mad στο mtv δεν παιζει.


αποψη μου οτι κατω απο το σημα του mtv θα ειναι κριμα να βλεπουμε τον ελληνικο βοθρο που μας πλασαρουν οι δισκογραφικες και το mad

να προωθησουν επιτελους το ελληνικο ροκ που εχει τοσες μπαντες ειδικα εδω στην θεσσαλονικη που φυτοζωουν(αν θελουν κατι απο ελλαδα)
και να γινει ανοικτο σε ολα τα ειδη της ξενης ροκ και ποπ

εν κατακλειδι:ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ!!!!!!!!
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #3 στις: 19/05/08, 12:49 »
Eγω πιστευω οτι και να ρθει τετοιο καναλι στην Ελλαδα..θα ειναι μια απο τα ιδια με το MAD.Γιατι πολυ απλα στην Ελλαδα αυτο που πουλαει ειναι το σκυλολαικοποπ κ αντε και μερικοι καλλιτεχνες που πουλανε την μουσικη τους σε διαφημισεις.Οποτε μιας και ενα καναλι ειναι επιχειρηση και αυτο και θελει να πουλησει..τετοια συνταγη θα ακολουθησει.Καλυτερα λοιπον..να ειστε ετοιμοι για κατι τετοιο...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #4 στις: 19/05/08, 12:56 »
Υπαρχει εστω και μια περιπτωση στο εκατομυριο να ανοιξει ελληνικο mtv το οποιο μαλιστα δεν θα προωθει δισκογραφικα σκουπιδια;Μην τρελλαθουμε κιολας!
Στα ιδια πλαισια με το mad θα κινηθει θελοντας και μη,λογω των αγραφων νομων της αγορας.Σιγα μην παιζει εναλλακτικα και γκαζια ολη την ημερα και τα μεσανυχτα εως τις 2 να εχει λαικοποπ σουξε.
Ποια πολυεθνικη θα επιτρεψει κατι τετοιο;
Θα πηξουν τα αυτια σου απ'το r'n'b και τα σουξεδακια των chart κατα 99% και καπου στο ξεκαρφωτο θα σου σκαει και ενα εναλλακτικο Πυξ Λαξ για παραδειγμα και νασαι ευχαριστημενος.
Τα αγρια μεσανυχτα θα σου βαλει και κανα μεταλοαντεργκραουντ για καμια ωρα και ολες τις αλλες θα πηξεις στο χαζοπρωιναδικομεσημεριαναδικο στυλακι.
Αυτα τα καναλια δουλευουνε φασον ρε παιδια-μη πολυδινετε σημασια και στο κατω της γραφης ποιος γαμει το mtv και το mad οταν στο διαδικτυο βρισκεις οτι γουσταρεις και χωρις εκνευριστικους παρουσιαστες και ηλιθιες διαφημισεις.

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #5 στις: 19/05/08, 13:00 »
Παράθεση
εν κατακλειδι:ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ!!!!!!!!
+1000 κι εγω μαζι σου..... ;D ;D ;D

Χλωμο ομως το κοβω.....
Συμφωνω με bassman(1 Hour Be4 The Trip!) μαλλον αυτα που πουανε θα παιζουν... :-\

Αποσυνδεδεμένος *stefanos*

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • stefanos
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #6 στις: 19/05/08, 13:23 »
Πολύ φοβάμαι ότι το MAD θα αποκτήσει αδερφάκι. Για να δούμε τι θα δούμε. Ή μάλλον τι θα ακούσουμε.

Αποσυνδεδεμένος Magus

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #7 στις: 19/05/08, 13:29 »
αντε ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝΕ...γιατι αυτο το mad ειναι ΣΚΕΤΗ ΞΕΝΕΡΑ...(δεσποινα βανδη gothic και τετοιες φρικες) αντε να δουμε μια ασπρη μερα στη μουσικη τηλεοραση...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #8 στις: 19/05/08, 13:36 »
Ξερετε μια εκπομπη uber alles στο εξτρα 3 νομιζω(δεν εξρω αν τη δειχνει ακομα)..Αυτο που ελπιζω ειναι να εχει μια εκπομπη τετοιου στυλ.Που δηλαδη να παρουσιαζει τα εναλλακτικα(δηλαδη οχι τα λαικο ποπ) δρωμενα να εχει καμια συνεντευξη να παρουσιαζει κανα γκρουπ...Και θελω και μια ροκομεταλ εκπομπη αρκει να μην βαλουν καναν ασχετο για τη παρουσιαση..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #9 στις: 19/05/08, 13:39 »
αντε ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝΕ...γιατι αυτο το mad ειναι ΣΚΕΤΗ ΞΕΝΕΡΑ...(δεσποινα βανδη gothic και τετοιες φρικες) αντε να δουμε μια ασπρη μερα στη μουσικη τηλεοραση...
Αν επιτρεπεται τι εννοεις με το "θα δουμε ασπρη μερα στη μουσικη τηλεοραση";
Πιανεται για μουσικη αυτες οι πιπες που παιζουν τα ανα τον κοσμο mtv;

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #10 στις: 19/05/08, 13:41 »
Ξερετε μια εκπομπη uber alles στο εξτρα 3 νομιζω(δεν εξρω αν τη δειχνει ακομα)..Αυτο που ελπιζω ειναι να εχει μια εκπομπη τετοιου στυλ.Που δηλαδη να παρουσιαζει τα εναλλακτικα(δηλαδη οχι τα λαικο ποπ) δρωμενα να εχει καμια συνεντευξη να παρουσιαζει κανα γκρουπ...Και θελω και μια ροκομεταλ εκπομπη αρκει να μην βαλουν καναν ασχετο για τη παρουσιαση..
Για το art uber alles μιλας.Οντως καλη εναλλακτικη εκπομπη,μακαρι να μπει αναλογη ενοτητα αλλα χλωμο το κοβω.

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #11 στις: 19/05/08, 15:10 »
κατω το μονοπωλειο....
ελπιζω να δουμε ασπρη μερα....

Αποσυνδεδεμένος Adoni

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 396
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #12 στις: 19/05/08, 15:14 »
Παλια που ηταν ελευθερο το ΜΤV Europe, το ειχε σβησει το -νεο τοτε- Μαντ... οχι τοσο για την ποιοτητα του, αλλα για τον ενημερωτικο του χαρακτηρα. Εβλεπες δηλαδη τι παιζεται στην Ευρωπη κ αμερικη αρκετα πριν κυκλοφορησει στην Ελλαδα, μαθαινες τι δισκοι-συνεργασιες ετοιμαζονται προσεχως κλπ... κ ειχε κ μερικες εκπομπες ή ωρες που επαιζε κ περισσοτερο εναλλακτικα... βεβαια μετα βγηκε κ το Μτν 2 το οποιο ομως δν εχω παρακολουθησει. Υποτιθεται οτι το εβγαλαν για να ασχολειται μονο με εναλλακτικη μουσικη, τωρα δεν ξερω στην πραξη τι συμβαινει.

Παντως χειροτερο απο το Μαντ δεν θα ναι... θελει προσπαθεια ;D :-X

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #13 στις: 19/05/08, 15:22 »
Ξέρει κανένας αν θα εκπέμπει πανελλαδικά ή και αυτό μόνο στην αθήνα?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #14 στις: 19/05/08, 15:47 »
Ξέρει κανένας αν θα εκπέμπει πανελλαδικά ή και αυτό μόνο στην αθήνα?

Αν ειναι να ειναι τα ιδια σκατα με το MAD τοτε να μην εκπεμπει πουθενα...Μια μ***κια ειναι αρκετη! >:(

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #15 στις: 19/05/08, 15:56 »
Αρχικά μόνο Αθήνα, στη συχνοτητα του smart tv...για βορεια ελλάδα παίζει αναμετάδοση του σηματος απο Πανοραμα TV...

...και να είστε σίγουροι για σκουπιδια... ονειρο όλων των ελλήνων λαικοποπ σταρς είναι να βλέπουν τα μουτρα τους στο MTV. Η Ηeaven θα κανει χρυσες συμφωνίες...

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι, πως δεν το εχει κανει αυτο ήδη ο Κυριακου...

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #16 στις: 19/05/08, 16:49 »
Αρχικά μόνο Αθήνα, στη συχνοτητα του smart tv...για βορεια ελλάδα παίζει αναμετάδοση του σηματος απο Πανοραμα TV...

...και να είστε σίγουροι για σκουπιδια... ονειρο όλων των ελλήνων λαικοποπ σταρς είναι να βλέπουν τα μουτρα τους στο MTV. Η Ηeaven θα κανει χρυσες συμφωνίες...

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι, πως δεν το εχει κανει αυτο ήδη ο Κυριακου...
[/quote\]

Ο Κυριακου και ο καθε Κυριακου παιζουν εκ του ασφαλους.Εδω το lost που στην τελικη ειναι σειρα και οχι ολοκληρο καναλι,το πηρε τελευταιος και καταιδρωμενος, αφου ειχε γινει επιτυχια στην Αμερικη,το ειχε προβαλει το νοβα και μετα η ΕΡΤ.Το smart tv σε ποιον ανηκει;

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #17 στις: 19/05/08, 17:13 »
Το smart tv σε ποιον ανηκει;

Στον Αλαφούζο που έχει και το ΣΚΑΪ.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος dhmhtrhs_xm

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
  • silenceeeeee i'll kill you
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #18 στις: 19/05/08, 17:17 »
το art uber alles παιδια θα ειναι στο mtv. δειτε την σελιδα του στο myspace ;)
birth is pain,life is pain,death is pain.it's all the same

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #19 στις: 19/05/08, 19:18 »
Παιδια μην εχετε αυταπατες. Αν θυμαμαι καλα ειχα διαβασει οτι το ελληνικο ΜΤV ειναι του ομηλου ΑΝΤ1, δηλαδη Κυριακου, Heaven και δεν συμμαζευεται.
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #20 στις: 19/05/08, 23:01 »
Παιδια μην εχετε αυταπατες. Αν θυμαμαι καλα ειχα διαβασει οτι το ελληνικο ΜΤV ειναι του ομηλου ΑΝΤ1, δηλαδη Κυριακου, Heaven και δεν συμμαζευεται.
το mtv greece ΑΝΗΚΕΙ στον επιχειρηματια ρεστη(51%) και ποσοστα εχει ο βαρδινογιαννης(25%) και λοιποι
ο κυριακου ΗΘΕΛΕ να το παρει αλλα δεν εσπρωξε πολλα λεφτα...
ο ρεστης λεγεται οτι θελει να παρει και το καναλι 9 του ευαγγελατου και να το κανει σαν δευτερο σκαι

((εγω τουλ αυτα ξερω stagpo αν κανω λαθος βρες κανα λινκ και πες μου))

Ξέρει κανένας αν θα εκπέμπει πανελλαδικά ή και αυτό μόνο στην αθήνα?
το MTV πουθενα στον κοσμο δεν ειναι τοπικο καναλι,εννοειται οτι θα εκπεμπει πανελλαδικα...
Υπαρχει εστω και μια περιπτωση στο εκατομυριο να ανοιξει ελληνικο mtv το οποιο μαλιστα δεν θα προωθει δισκογραφικα σκουπιδια;Μην τρελλαθουμε κιολας!
Στα ιδια πλαισια με το mad θα κινηθει θελοντας και μη,λογω των αγραφων νομων της αγορας.Σιγα μην παιζει εναλλακτικα και γκαζια ολη την ημερα και τα μεσανυχτα εως τις 2 να εχει λαικοποπ σουξε.
Ποια πολυεθνικη θα επιτρεψει κατι τετοιο;
Θα πηξουν τα αυτια σου απ'το r'n'b και τα σουξεδακια των chart κατα 99% και καπου στο ξεκαρφωτο θα σου σκαει και ενα εναλλακτικο Πυξ Λαξ για παραδειγμα και νασαι ευχαριστημενος.
Τα αγρια μεσανυχτα θα σου βαλει και κανα μεταλοαντεργκραουντ για καμια ωρα και ολες τις αλλες θα πηξεις στο χαζοπρωιναδικομεσημεριαναδικο στυλακι.
Αυτα τα καναλια δουλευουνε φασον ρε παιδια-μη πολυδινετε σημασια και στο κατω της γραφης ποιος γαμει το mtv και το mad οταν στο διαδικτυο βρισκεις οτι γουσταρεις και χωρις εκνευριστικους παρουσιαστες και ηλιθιες διαφημισεις.
το θεμα ειναι οτι με την αφιξη του μτβ οι δισκογραφικες θα βρεθουν σε διλημμα ποιο καναλι θα στηριξουν και θα υπαρξουν στρατοπεδα.ευκαιρια ειναι να το εκμεταλλευτουν αυτο μικροτερες δισκογραφικες εταιριες που συνεργαζομενες με το μτβ να προωθησουν εναλλακτικη μουσικη.με τον ανταγωνισμο ωφελημενη θα βγει η μουσικη καθως ακομα και οι μεγαλες δισκογραφικες θα αναθεωρησουν αν δουν οτι στον ανταγωνισμο δεν αντεχουν και ισως και αυτες να αλλαξουν ροτα.

υποθεσεις κανω..
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #21 στις: 20/05/08, 01:29 »
Παιδια μην εχετε αυταπατες. Αν θυμαμαι καλα ειχα διαβασει οτι το ελληνικο ΜΤV ειναι του ομηλου ΑΝΤ1, δηλαδη Κυριακου, Heaven και δεν συμμαζευεται.

το mtv greece ΑΝΗΚΕΙ στον επιχειρηματια ρεστη(51%) και ποσοστα εχει ο βαρδινογιαννης(25%) και λοιποι
ο κυριακου ΗΘΕΛΕ να το παρει αλλα δεν εσπρωξε πολλα λεφτα...
ο ρεστης λεγεται οτι θελει να παρει και το καναλι 9 του ευαγγελατου και να το κανει σαν δευτερο σκαι

((εγω τουλ αυτα ξερω stagpo αν κανω λαθος βρες κανα λινκ και πες μου))


Τελικα bairn of mosul ειχες δικιο. Το ειδα εδω http://en.wikipedia.org/wiki/MTV_Greece
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #22 στις: 20/05/08, 03:02 »
Αρχικά μόνο Αθήνα, στη συχνοτητα του smart tv...για βορεια ελλάδα παίζει αναμετάδοση του σηματος απο Πανοραμα TV...

...και να είστε σίγουροι για σκουπιδια... ονειρο όλων των ελλήνων λαικοποπ σταρς είναι να βλέπουν τα μουτρα τους στο MTV. Η Ηeaven θα κανει χρυσες συμφωνίες...

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι, πως δεν το εχει κανει αυτο ήδη ο Κυριακου...

οχι ρε συ....μεχρι πριν απο μερικους μηνες που παρακολουθουσα στο πανοραμα εβαζε 1 εκπομπη εν ονοματι ROCK FACTORY οπου ειχε τρελα γκαζια κ τπτ αλλο

επισης να μην ξεχναμε το evolution στο Ω με τον ηλια αραβιδη
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #23 στις: 20/05/08, 09:15 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Magus

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: MTV GREECE
« Απάντηση #24 στις: 20/05/08, 12:01 »
Επειδή έτυχα να βρίσκομαι κοντά στα casting που έγιναν για παρουσιαστές δε φαντάζεστε τι είδαν τα ματάκια μου και επίπεδα νοημοσύνης αντιμετώπισαν τ αυτάκια μου....
Πάντως όταν ρώτησα τι θα παίζει μου είπαν κάποιοι υπεύθυνοι
Παράθεση
πως απ τη στιγμή που θα βγει το Mtv στον αέρα το Mad θα εξαφανιστεί και πως θα παίζει στη συντριπτική πλειοψηφία ξένη μουσική.
Τώρα είδομεν....
Παράθεση

...ΑΜΗΝ...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
52 Απαντήσεις
20291 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/07, 06:44
από Χάρης(DJ Ha)
25 Απαντήσεις
10495 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/11/07, 17:22
από eleos* (Βάλια πια....)
20 Απαντήσεις
7001 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/08, 20:45
από Eagle Of Kamelot
32 Απαντήσεις
16778 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/09, 08:53
από fake7
12 Απαντήσεις
4913 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/10, 13:50
από sakman
79 Απαντήσεις
23556 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/10, 18:18
από Neikos
9 Απαντήσεις
3804 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/10, 13:11
από NickProgster
0 Απαντήσεις
1589 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/07/10, 16:12
από Garvin
2 Απαντήσεις
3342 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/10, 01:26
από diecast
0 Απαντήσεις
1804 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/02/12, 18:42
από Wickedworld