Αποστολέας Θέμα: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006  (Αναγνώστηκε 17501 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kain

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Άντρας
  • Still On The Road
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #25 στις: 06/11/06, 11:35 »
Θα συμφωνήσω με τον Witchking πως φέτος, από πλευράς πρώτης ύλης, τα αυτιά μας βρίσκονταν σε ευτυχέστερη θέση από πέρυσι. Από οργάνωση-παρουσίαση πώς ήταν τα πράγματα (μια και δεν είχα την ευκαιρία να παρακολούθήσω την απ ευθείας μετάδοση)?

Καλή Τύχη σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/11/06, 11:41 από kain »

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #26 στις: 06/11/06, 12:13 »
Από οργάνωση-παρουσίαση πώς ήταν τα πράγματα (μια και δεν είχα την ευκαιρία να παρακολούθήσω την απ ευθείας μετάδοση)?

ε,μάλλον η ερτ επενδύει μόνο στην eurovision...με εξαίρεση το σκηνικό η όλη μετάδοση και σκηνοθεσία ήταν για κλάμματα... περασμένων δεκαετιών.

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #27 στις: 06/11/06, 14:00 »
Συμπαθητικά τα περισσότερα τραγούδια του Φεστιβάλ.Προσωπικά όμως δεν τα βρήκα και τόσο καλύτερα απο τα περσινά.(Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί κάνω αυτή τη σύγκριση.Άλλος χρόνος,άλλα ακούσματα..)
  Η πρώτη εντύπωση μάλιστα ήταν λιγάκι απογοητευτική.Ίσως αυτό να οφείλεται στο ότι τα περισσότερα,κάτι μου θύμιζαν.Λίγο απο Πασπαλά,λίγο απο Δεληβοριά,λίγο απ'το ένα,λίγο απ'το άλλο.Θέμα επιλογής;Θέμα ενορχήστρωσης;
Δεν ξέρω.Μου φαίνεται όμως πως επιλέχτηκαν "έτοιμα" ραδιοφωνικά χιτς,που θυμίζουν αυτά που ήδη ακούγονται και αρέσουν και πουλάνε.Μου φάνηκε δηλαδή πως μείναμε λίγο στην "πεπατημένη".Σε δρόμους γνωστούς και ασφαλείς.
  Δεν γκρινιάζω όμως,γιατί όπως είπα και στην αρχή,τα περισσότερα είναι πολύ ευχάριστα και συμπαθητικά.
Ήδη τα ακούω για τέταρτη φορά.. :)
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος spio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι D.J.s δεν είναι μουσικοί
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #28 στις: 06/11/06, 14:12 »
 Πολύ ωραίο αλλά η μπαλάντα του μαλ**α ήτανε φοβερή από όλες τις πλευρές.
 Εμένα πάντως δε μου άρεσαν καθόλου οι εξαίρεσις γιατί ψευτογκόθικ. Βγήκαν στη σκηνή με τα μαύρα και τραγουδούσαν κάτι ποπατζίδικα. Πολύ καλοί ήταν αυτοί που είπαν το "ψευδαισθήσεις". Επίσης για πρώτο θα έβαζα το ραπερολουμπαπδικο (rap, low bap) .
 


 Υ.Γ. Πρόσεξε κανείς πως ήταν playback;
Πώς από τόσο ξεχωριστά παιδιά βγαίνουν τόσο συνηθισμένοι μεγάλοι ;
http://www.knightfight.co.uk/?ac=vid&vid=63069818

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #29 στις: 06/11/06, 14:42 »
Συγχαρητήρια σ αυτούς που κέρδισαν....
Εμένα πάντως αν και μου άρεσαν κάποια κομμάτια ένα μου έμεινε στο μυαλό το "Περί φυσικής"...
το καλύτερο! δεν το συζητώ! ;D ;D ;D
μου έμεινε αμέσως από την πρώτη φορά που το άκουσα πριν αρκετό καιρό...
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #30 στις: 06/11/06, 15:18 »
Πολύ ωραίο αλλά η μπαλάντα του μαλ**α ήτανε φοβερή από όλες τις πλευρές.
 Εμένα πάντως δε μου άρεσαν καθόλου οι εξαίρεσις γιατί ψευτογκόθικ. Βγήκαν στη σκηνή με τα μαύρα και τραγουδούσαν κάτι ποπατζίδικα. Πολύ καλοί ήταν αυτοί που είπαν το "ψευδαισθήσεις". Επίσης για πρώτο θα έβαζα το ραπερολουμπαπδικο (rap, low bap) .
 


 Υ.Γ. Πρόσεξε κανείς πως ήταν playback;

Δεν έχουν καμία σχέση με gothic οι ex-αίρεσις. Επειδή φορούσαν μαύρα?............
.
.
.
.

Playback ήταν, το λέμε και σε άλλο θέμα. Μόνο οι φωνές ήταν real time.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #31 στις: 06/11/06, 19:04 »
Δεν παρακολουθησα τις βραδιες του φεστιβαλ εκτος απο την στιγμη της ανακοινωσης των νικητων στις διαφορες κατηγοριες.Δεν γνωριζα ολα τα τραγουδια αλλα μονο αυτα που μπορω να πω,ειχαν μεγαλυτερη προβολη και συζητιοταν περισσοτερο!!Ετσι λοιπον το πρωτο τραγουδι,"της αρνης το νερο" ηταν η ευχαριστη εκπληξη.Νομιζω οτι δεν ειχε δωθει και πολυ σημασια σ 'αυτο αλλα τραβηξε την προσοχη και του αξιζε!!Και το τραγουδι,και η μελωδια και η ερμηνεια αξιζαν!!Συμφωνω δηλαδη απολυτα και για την επιλογη να δωθει στο παλικαρι το βραβειο ερμηνειας,πιστευω ηταν κλασεις ανωτερος... Την μπαλαντα του μ@λ@κ@ δεν την πηρα πρεφα αλλα δε νομιζω οτι αξιζει καν το κοπο να μαθω ποιος,πως και τι...
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #32 στις: 06/11/06, 21:01 »
Αν ακούσετε για καμιά επαναληψη του τελικού, να μας το πείτε σας παρακαλώ!
Ψυχή έχουμε κι εμείς που δουλεύουμε τα Σαββατόβραδα...

Αποσυνδεδεμένος mymood

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι ειχε μια απλοχεριά να υπερπηδάς το δεν βαριέσαι
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #33 στις: 06/11/06, 21:21 »
Επίσης δε χωράει αμφιβολία οτι ''της Άρνης το νερό'' είναι ένα καταπληκτικό κομμάτι που καλύπτει μια τεράστια γκάμα συναισθημάτων στο άκουσμά του.Δικαίως ο νεαρός αξίζει συγχαρητήρια.Και είναι τυχερός που έχει μια αξιόλογη μητέρα να τον υποστηρίζει αρχής γενομένης της προσπάθειάς του καθότι συζήτησα μαζί της στο festival.Το ίδιο συμβαίνει και με τον φίλο Θόδωρο των εξαίρεσης8).Μακάρι οι αναγνώστες και συμμετέχοντες του κιθάρα να είχαν μια ανάλογη υποστήριξη απο τους γονείς τους σε παρόμοιες προσπάθειες και δε μιλάω για όλους αλλά σίγουρα για έναν σημαντικό αριθμό :(

Πρωτα πρωτα ο Σταυρος Σιόλας δεν ειναι και κανας νεαρος πρωτοεμφανιζομενος. Γνωστος ήδη απο το θέατρο και οχι μονο σαν ηθοποιος,αλλα εγραψε μουσικη για εργα στο θεατρο και οχι μονο για το θεατρο Τεχνης Κουν αλλα και για παραστασεις του Θεατρου Ανοιξης και του ΔΗΠΕΘΕ Β Αιγιου και το 2002 κυκλοφορησε τον δισκο "Μια Ησυχη Μερα" όπου ερμηνευει ο ιδιος 10 τραγουδια , ενα τραγουδι η Βικυ Σιόλα και ενα ακόμη η Βκτωρία Ταγκούλη. Επισης έπαιξε και στις Νυφες του Π Βουλγαρη και και και.... Εχει κανει πολλα πραγματα το παλληκαρι και δεν χωραει καμια αμφισβητηση και γι αυτο τοσο δακρυ την βραδια των αποτελεσματων και γι αυτο βεβαια εχει ιδαιτερη αξια και το "ευχαριστω στους γονεις μου, γιατι χωρις αυτους δεν θαμουν εδω". Κακα τα ψεματα για να κανεις τοσα πραγματα στην Τεχνη σημερα στην Ελλαδα και μαλιστα σε τοση νεαρη ηλικια, αν δεν εχεις την στηριξη των δικων σου, πολυ απλα....εγκαταλειπεις, πετας ασπρη πετσετα και χανεσαι. Μπραβο στο παλληκαρι μπραβο λοιπον και στους γονεις του. Αυτα!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 06/11/06, 21:24 από mymood »
"Κύριε, Των Δυνάμεων η Επίκληση, ελλοχεύει στην Εξάντληση." Γιωργος Μέρκας.

Αποσυνδεδεμένος alikaki

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Γυναίκα
  • @L!K@K!
    • Προφίλ
    • ELENI TSALIGOPOULOU #1 FAN CLUB
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #34 στις: 07/11/06, 15:31 »
εμενα μου αρεσε πολυ το τραγουδι με τιτλο "ΝΟΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ" που ερμηνευσε η Μαιρη Δουτση...δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο απο μουσικης και στιχουργικης πλευρας αλλα ειναι ενας συνδυασμος Μελινας Ασλανιδου,Μελινας Κανα και Γιωτας Νεγκα που ειναι καποιες απο τις πολυ αγαπημενες μου φωνες...πολυ γλυκο τραγουδι...
...he's got a smile that it seems to me,reminds me of childhood memories where everything was as fresh as the bright,blue,sky..;-)

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #35 στις: 08/11/06, 19:45 »
Εγω προσωπικα θεωρω οτι δικαια βγηκε "Της αρνης το νερο" αλλα στις αλλες θεσεις πιστευα οτι θα βγουν αλλα.Και δεν πιστευα οτι θα κοπει η "Μοναξια στην Η" αλλα κ το κομματι του Πετρακου.Η ζωη ειναι αδικη υποθετω...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #36 στις: 10/11/06, 22:16 »
Προσωπικα μου εκανε εντυπωση το ''Περι φυσικης'',τρομερη ιδεα και αψογη εκτελεση.Παντως το πρωτο θα εβγαινε σιγουρα ,αρεσε σε ολους..
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #37 στις: 14/11/06, 22:27 »
Λοιπον το κομματι που βγηκε πρωτο ειναι πραγματικα καταπληκτικο κομματι κ το αξιζε! :D
Μου αρεσαν πολυ και οι εκσερεσις κα βρηκα πολυ εξυπνο και το ονομα και το κομματι (τραγουδι  των ψυχων αν δεν απατωμαι).Στην αρχη οταν ειδα το παλικαρι λεω τωρα αυτος θα πατησει καμια μεταλλια αλλα τελικα ηταν σχετικα ηρεμο κομματακι με ενδιαφερον.Το αλλο το παιδι με την κιθαρα δν μου πολθαρεσε η αληθεια αλλα γουστα ειναι αυτα.Επισης,αυτο το 'περι φυσικης' το βρηκα τρομερη βλακεια ,οπως και την μπαλαντα του μαλακα.Ολιγον καραγκιοζε.Παντως τα τραγουδια ηταν σαφως καλυτερα απο περσυ και ελπιζω καθε χρονια που θα περναει το επιπεδο να ανεβαινει ολοενα κ περισσοτερο!  :)

Αποσυνδεδεμένος LSSPOILT

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #38 στις: 15/11/06, 15:03 »
Λοιπόν της αρνης το νερό μπορώ να πω για το είδος του τα έσπαγε και απο μουσικη και απο ερμηνεία........τώρα το τι ζητάς κλασσικός Ελληνας αντιγραφη τρυπες τελειος....και για το τραγουδι των ψυχών ελεοοοοοοοοοοοοοοςςςςς μυμουμαστε τους lordi μπας και περάσει και εδώ το στυλάκι πάντος αξίζει ένα μπραβο στην παραγωγ γιατι πρωτη φορα σε διαγωνισμο εβγαλαν αυτό που άξιζε.......εμένα μου άρεσε το πόσο μελαγχόλησε αυτός ο κόσμος (αποψη μου) αν και δεν είναι τα ακουσματα μου.........

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #39 στις: 15/11/06, 15:56 »
Λοιπόν της αρνης το νερό μπορώ να πω για το είδος του τα έσπαγε και απο μουσικη και απο ερμηνεία........τώρα το τι ζητάς κλασσικός Ελληνας αντιγραφη τρυπες τελειος....και για το τραγουδι των ψυχών ελεοοοοοοοοοοοοοοςςςςς μυμουμαστε τους lordi μπας και περάσει και εδώ το στυλάκι πάντος αξίζει ένα μπραβο στην παραγωγ γιατι πρωτη φορα σε διαγωνισμο εβγαλαν αυτό που άξιζε.......εμένα μου άρεσε το πόσο μελαγχόλησε αυτός ο κόσμος (αποψη μου) αν και δεν είναι τα ακουσματα μου.........

οι exeresis μιμηθηκαν τους Lordi>>??
T να πει κανεις... ::)

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #40 στις: 15/11/06, 16:34 »
τώρα το τι ζητάς κλασσικός Ελληνας αντιγραφη τρυπες τελειος....

και για το τραγουδι των ψυχών ελεοοοοοοοοοοοοοοςςςςς μυμουμαστε τους lordi μπας και περάσει και εδώ το στυλάκι

το μυαλό σου και ένα τρένο γάτες....
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #41 στις: 15/11/06, 16:39 »
εγω διαπιστωσα οτι αυτο, με λιγα ακομα, ηταν "ετοιμο" τραγουδι...
Ξανα μπραβο στα παιδια...


ελεος με τους Lordi..  ???
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #42 στις: 15/11/06, 17:22 »
ελάτε ρε παιδιά...ίδιοι με τους Lordi ακριβώς ήταν!! παρεμφερείς μάσκες, πλατφόρμες στα πόδια, κουρέλια ρούχα, brutal φωνητικά, νύχια αλα wolverin...

και ο άλλος όντως αντιγραφή από τρύπες!! και σαν ήχος το κομμάτι και σαν παρουσία, εμφάνιση και προφορά ίδιος ο αγγελάκας! αφού στην αρχή τους μπέρδεψα και λέω κοίτα τον άτιμο που έστειλε κομμάτι...

ζήτω η χολή ;D

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1239
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #43 στις: 15/11/06, 17:56 »
έλεγα και εγώ..βρε κάτι μου θυμίζουν οι εξαιρεσις, βρε κάποιον μου θυμίζει ο νικητής..ευχαριστώ για την διευκρίνηση.. ;D
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #44 στις: 16/11/06, 15:06 »
Καθε χρονο γινετε και καλυτερο μονο και μονο που συμμετεχουν καποια ονοματα και γινετε αποδεκτο και το σεβονται ολοι αυτο δειχνει οτι γινετε καλυτερο. ;D
Metallica

Αποσυνδεδεμένος LSSPOILT

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #45 στις: 17/11/06, 12:55 »
να σας πω κατι για ολων τις παραπανω αποψεις...οταν θελεις να πας σε εναν διαγωνισμο και το group και ο μανατζερ ψαχνουν τροπους και εμφανισεις για να δειξουν το κατι ξεχωριστο αυτη οπως και πριν ειναι η γνωμη μου γιατι δημοκρατια εχουμε το αν αρεσαν η οχι σε μενα η σε αλλους ο καθενας προβλημα του....περιμενω απαντησεις σας γιατι βλεπω εχετε πολλες ιδεες σχολιασμου.............

Αποσυνδεδεμένος pimami

  • Ανεμοσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 781
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Φωταγωγός
Απ: Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης 2006
« Απάντηση #46 στις: 17/11/06, 13:46 »
eurovision made in Greece!!!

του χρόνου, άκουσα, θα το παρουσιάσει η Μπόκοτα!

άντε γεια μας!!!
"τα ελατήρια του στρώματος βουίζουν όνειρα"

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
4135 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/06/02, 09:35
από Britney
2 Απαντήσεις
6121 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/04, 23:30
από xristina1
114 Απαντήσεις
65225 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/03/07, 08:45
από freemind
13 Απαντήσεις
9131 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/10/05, 16:01
από maria
75 Απαντήσεις
25488 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/11/06, 14:31
από Costa Ex@rho
14 Απαντήσεις
5282 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/07, 10:46
από Δημήτρης (Gear)
7 Απαντήσεις
5166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/08, 15:57
από Μαργαρίτα Π.
3 Απαντήσεις
3021 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/09, 17:25
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
2658 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/12, 17:07
από krios80
0 Απαντήσεις
5610 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/16, 22:59
από krios80