Ψηφοφορία

Πώς βλέπετε τη σημαντική απώλεια ψήφων των ΝΔ-ΠΑΣΟΚ, ως τώρα, στα γκάλοπ?

Επιτέλους μπορεί να αλλάξει κάτι.
8 (30.8%)
Δεν ελπίζω σε μεγάλες αλλαγές στο σκηνικό.
7 (26.9%)
Δεν εμπιστεύομαι τις δημοσκοπήσεις.
8 (30.8%)
Νομίζω πως δεν πρέπει να αλλάξουμε τρόπο διακυβέρνησης.
2 (7.7%)
Δε με επηρρεάζουν τα γκάλοπ, δε θα ψηφίσω.
1 (3.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 26

Αποστολέας Θέμα: Εκλογές 2012!  (Αναγνώστηκε 47577 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #175 στις: 07/06/12, 10:23 »
Ελληνικη πραγματικοτητα φιλοι μου...............!!!
Σφαλιαρες ζωντανα απο Κασιδιαρη στην Κανελη......
http://www.enikos.gr/ekloges-2012/50692,BINTEO.html
 
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος tsirigotis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 249
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #176 στις: 07/06/12, 10:34 »
ρε αυτός ο κασιδιαρης πρέπει να έχει πολύ βαριά @@ να βαράει και γυναίκες..... μπράβο στα ζω που τους έβαλαν στην βουλή ....well done από το κακό στο χειρότερο πάμε :(

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #177 στις: 07/06/12, 10:35 »
Και την έβλεπα την εκπομπή και αυτό το έχασα!!!! Μεγάλη πατάτα του Κασιδιάρη! Ό'τι είχε κερδίσει (σε επίπεδο κοινωνίας, γιατί οι Χρυσαυγίτες τώρα πανηγυρίζουν) το έχασε... Βεβαίως καλά θα έκανε και η Κανέλλη να γνωρίζει πως όταν βγαίνει η ίδια δημόσια και λέει στον (άθλιο κατα τα άλλα) Ντινόπουλο: "Όταν έρθει η ώρα σου θα σφάξω και 'σένα", κάποια στιγμή θα βρεθεί κάποιος άλλος πιο "μάγκας" απο εκείνη, να εφαρμόσει βία εναντίον της... έτσι πάνε αυτά... όταν εσύ Λιάνα μου, φαντάζεσαι κονσερβοκούτια, φαντάζεται και ο κάθε Κασιδιάρης τα "δικά του" ;)
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #178 στις: 07/06/12, 12:23 »
ο καθένας μας έχει εγκέφαλο ώστε να μπορεί να αναλύσει τα πράγματα, να απαντήσει όποτε και όπως πρέπει και αν ο άλλος παραφερθεί να τον κάνει να φανεί γελοίος...

όπως γράφτηκε κι αλλού, ήταν επιλογή του να χτυπήσει την Κανέλλη...

όταν έχεις μεγαλώσει μέσα σε κοινωνία που ενθαρρύνει τη βία, σου λέει πως είναι κάτι το φυσικό να χτυπάς για ψύλλου πήδημα, ακόμα και γυναίκες, τότε δε σου φαίνεται παράξενο όταν το κάνεις...και εκεί που κρύβεται θα του λένε πως καλά έκανε και θα του δίνουν και το χέρι...ο καθένας έχει το μικρόκοσμό του...αλλά πιστεύω πως όλοι έχουμε μια μεγάλη ή μικρή δόση ρεαλισμού και αίσθησης της πραγματικότητας ώστε να έχουμε μερικές σταθερές και κάποια στάνταρ για να επικοινωνούμε....

αυτό που έγινε, υπάρχει πιθανότητα να ανεβάσει τη ΧΑ και όχι να τη ρίξει μιας και ο καθένας, για τους δικούς του λόγους, μπορεί να θεωρήσει πως τον αντιπροσωπεύει και πως συμβολίζει πολλά αυτή η κίνηση.....για να δούμε....10 και σήμερα

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #179 στις: 07/06/12, 12:58 »
Φοβόμαστε τους αλλοδαπούς, τώρα να τρέμουμε κι αυτό το νέο είδος νεο-μαγκιτών ... Ελλήνων...Ντροπή, ας το ξανασκεφτούν πολύ σοβαρά όλοι αυτοί που τους έβαλαν στην Βουλή >:(


Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #181 στις: 07/06/12, 13:56 »
Παράθεση
Το αυτόφωρο λήγει το Σάββατο το πρωί.

αυτή θα είναι και η λύση πιστεύω στο όλο ζήτημα της σύλληψης...και μετά θα συνεχίσουν να τρώγωνται....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #182 στις: 08/06/12, 00:36 »
Αυτοί που τους εβαλαν παντως βλεπουν τα ονειρα τους να πραγματοποιουνται ενα ενα.. Αλλωστε δεν χτυπησε τη δημοκρατια αλλα τον κομμουνισμο-λεμε τωρα( ο οποιος οπως διδασκει η αναθεωρηση=φασισμος:P) αρα ολοι ευχαριστημενοι..

Σοβαρα τωρα τετοιες κινησεις ερεθιζουν ακομα περισσοτερο τον νεανικο στρατο που φτιαχνει η ΧΑ αλλα παραλληλα ελπιζω να βαζει σε σκεψεις ολους τους μετριοπαθεις σχετικα με το τι ειναι εθνικισμος και ρατσισμος.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος kopaniamento

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #183 στις: 08/06/12, 02:05 »
Ρε παιδιά, δεν χρειάζεται ξύλο και βιαιότητες μεταξύ μας, στο 2012 είμαστε.
Αρκει οι μετανάστες να μαστιγόνωνται όταν τηλεφωνάνε τους συγγενείς τους στην πατρίδα τους, για να μην μας έρθουν και άλλοι. Και να δουλεύουν μόνο στις σκατοδουλειές που δεν θέλουμε εμείς. Και να μην μαζεύονται σε κυριλέ γειτονιές, και μας τρομάζουν, αλλά να μαζεύονται σε γκέτο να τους βρίσκουμε ευκολότερα όταν χρειαστεί (δουλειά, ντίλια, ξύλο, πορνεια κτλ)
Πολιτισμένα πράματα...

Μου περνάει μια ιδέα για το που θα μπορούσαν να στραφούνε τώρα πολλοί από τους χαμένους ψηφοφόρους της Χ.Α.
« Τελευταία τροποποίηση: 08/06/12, 02:09 από kopaniamento »

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #184 στις: 08/06/12, 11:57 »
25 ώρες μετά απο αυτό το επεισόδιο, θεωρώ πως αξίζει να πω και τη δική μου σκέψη επι του θέματος κάπως πιο ψύχραιμα...

Ξεκινώ λέγοντας πως ΚΑΝΕΝΑ περιστατικό βίας είτε μπροστά στις κάμερες είτε σε επίπεδο κοινωνίας (χωρίς κάμερες) ΔΕΝ πρέπει να γίνεται ανεκτό, όχι τόσο για το περιστατικό το ίδιο, όσο για την κουλτούρα βίας που καλλιεργεί στην κοινωνία. Ακόμα και αν σε κάποια περίπτωση πούμε για κάποιον "ν'αγιάσει το χέρι του", είναι βέβαιο πως έτσι ακριβώς, θα "αγιάσουν" πολλά χέρια και τότε θα έχουμε χάσει το παιχνίδι ως κοινωνία. Προφανώς εξαιρώ την καθαρά αμυντική βία μεταξύ πολιτών, επι ίσοις όροις, με τα ίδια μέσα ή τη νόμιμη βία που είναι υποχρεωμένο να χρησιμοποιεί το οργανωμένο Κράτος ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ και ΟΠΟΥ χρειάζεται... Άρα λοιπόν, απο αυτή την οπτική, ορθώς ο Κασιδιάρης οφείλει να δικαστεί και να τιμωρηθεί και να δεχθεί αυτή την τιμωρία ως άνδρας που υποστηρίζει πως είναι...

Πάμε τώρα στο περιστατικό αυτό καθ'αυτό... Κατα την άποψή μου, τόσο η Κανέλλη, όσο και η Δούρου, έπαιξαν και έχασαν!! Και εξηγούμαι:

Είναι σε όλους γνωστό πως ο Κασιδιάρης έχει πρόβλημα διαχείρισης θυμού! Ακόμα και όταν καταφέρνει να μιλά όσο το δυνατόν ήρεμα, το μάτι του γυαλίζει και μέσα του βράζει. Είναι όμως επίσης γνωστό πως όσο διατηρεί την ψυχραιμία του, ο λόγος και η επιχειρηματολογία του είναι τόσο σωστά δομημένες (ασχέτως αν κάποιος συμφωνεί ή διαφωνεί μαζί του) που είναι τρομερά δύσκολο να αντιπαρατεθεί κανείς μαζί του ακόμα και αν λέγεται Λιάνα Κανέλλη! Με δεδομένα αυτά τα δύο, τόσο η Κανέλλη, όσο και η Δούρου, προσπάθησαν απο κοινού (όχι προσυνεννοημένα, άλλωστε δε χρειάζεται προσυνεννόηση σε αυτά) να κάνουν τον Κασιδιάρη να χάσει την ψυχραιμία του, προφανώς όχι για να φάνε ποτήρια με νερό και γροθιές, αλλά για να του ξεφύγει καμμία κουβέντα του στυλ: "Ναι ρε, σαπούνια θα σας κάνω" και άλλα ωραία Ναζιστικά λογάκια/χαιρετισμοί κλπ. (όπως 2 μέρες πριν είπε η Κανέλλη στον Ντινόπουλο: "Όταν έρθει η ώρα σου, θα σφάξω κι εσένα" ). Κάτι τέτοιο περίμεναν απο τον Κασιδιάρη για να βγουν αυτόματα και να πουν: "Ορίστε!!! Αποκαλύφθηκε ο Ναζιστικός χαρακτήρας τους!!! Αυτά τα απομεινάρια του Χίτλερ ψηφίσατε!!! Μαυρίστε τους!!!"

Τα πράγματα όμως δεν πήγαν καλά... ο Κασιδιάρης, απο τη λεκτική αντιπαράθεση περασε στο μεθεπόμενο βήμα (και όχι στο επόμενο, όπως θα περίμεναν οι Κανέλλη/Δούρου). Άσκησε σωματική βία και μάλιστα παρασυρμένος απο "βρασμό ψυχής" (τον ίδιο βρασμό που νιώθουν ΟΛΟΙ όσοι ασκούν βία εδώ και πολλούς μήνες μέσα απο γιαουρτώματα, αυγά, καρεκλιές κλπ.) και όχι απο "φασιστική νοοτροπία" μιας και δεν ανέφερε ακόμα και όταν χτυπούσε την Κανέλλη, τίποτα σχετικό με φασισμό/Ναζισμό (ασχέτως αν τα πιστεύει.. πρόσχημα τέτοιου είδους δεν έδωσε). Και τελικά, ο Κασιδιάρης βγήκε-άθελά του-κερδισμένος!!!

Γιατί κερδισμένος; Πρώτ'απόλα το αν κάποιος κέρδισε ή έχασε απο αυτό το συμβάν δε θα το ψάξουμε μέσα στους ψηφοφόρους του ΚΚΕ, του ΣΥΡΙΖΑ ή της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ (30% πάνω κάτω) των οποίων η άποψη όχι μόνο δε πρόκειται να αλλάξει, αλλά ενισχύθηκε κιόλας, αλλά σε όλους τους υπόλοιπους που δε στηρίζουν αυτά τα κόμματα (δηλαδή το υπόλοιπο 70% της κοινωνίας).

Αυτό το 70%, μπορεί να μη θέλει να ακούσει τίποτα περι φασισμού/Ναζισμού απο τον εκπρόσωπο της ΧΑ (και αν άκουγε, τότε θα της γυρνούσε την πλάτη), αλλά ήθελε οπωσδήποτε να δει να πέφτουν μερικά χαστούκια στο πολιτικό σύστημα. Και τα είδε!!!

Και μπορεί οι περισσότεροι να σέβονται την Κανέλλη επειδή είναι παλιά δημοσιογράφος, μορφωμένη και με πολύ καλή γνώση της πραγματικότητας, αλλά συχνά πυκνά, ο τρόπος με τον οποίο μιλάει στα κανάλια (εκμεταλλευόμενη την ασυλία που της δίνει ο δημοσιογραφικός κόσμος αλλα και τα νούμερα που φέρνει στις τηλεθεάσεις), την κάνει κάποιες φορές ιδιαίτερα αντιπαθή. Πάρα πολλοί έχουν πει έστω μια φορά: "δεν υπάρχει ΕΝΑΣ να της ρίξει ένα χαστούκι να συνέλθει";;; Ε, να, που αυτός ο "ΕΝΑΣ" βρέθηκε!!

Το ίδιο και χειρότερο ισχύει και για τη Δούρου η οποία όχι μόνο είναι μη-συμπαθής (στο 80+% του κόσμου που δεν πιστεύει/στηρίζει ΣΥΡΙΖΑ), μιας και έχει κληθεί να επωμιστεί το έργο του να αναπαράγει τις καθημερινές "πολιτικές παλινδρομήσεις/κυβιστήσεις" του κόμματός της, με σοβαρό και ειρωνικό/προβοκατόρικο ύφος τύπου: "αναβολή πήρες;;;", αλλά δε χαίρει και κανενός ιδιαίτερου σεβασμού απο την κοινή γνώμη μιας και είναι σχεδόν παντελώς άγνωστη (σε σύγκριση με την Κανέλλη). Και στη δική της περίπτωση, πολλοί θα έχουν πει έστω μία φορά: "δεν υπάρχει ΕΝΑΣ να της ρίξει ένα ποτήρι νερό για να συνέλθει";;; Ε, να, που αυτός ο "ΕΝΑΣ βρέθηκε!!!

Απο αυτή την οπτική γωνία, ο Κασιδιάρης βγήκε κερδισμένος, όχι επειδή είναι τόσο έξυπνος ή γνώστης του παιχνιδιού που παίζεται στα πάνελ ή κάτι άλλο, αλλά επειδή είναι υπερβολικά οξύθυμος! Μπήκε άθελά του στο παιχνίδι της Κανέλλη και της Δούρου, αλλα ΔΕΝ το έπαιξε!! Άλλα περίμεναν απο αυτόν οι συνομιλήτριες και άλλα πήραν...

Και τώρα, το υπόλοιπο 70% της κοινωνίας είναι μοιρασμένο σε αυτούς που λένε "κρεμάστε το κωλόπαιδο" και σε αυτούς που λένε "ν'αγιάσει το χέρι του"! Εσείς τι λέτε.... θα πληγεί απο αυτό το συμβάν η ΧΑ ή θα δυναμώσει κι'άλλο;; Εγώ μάλλον πιστεύω το δεύτερο...
« Τελευταία τροποποίηση: 08/06/12, 12:04 από Vaiking »
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #185 στις: 08/06/12, 12:10 »
1.Καλά και εγώ πιθανότατα θα έχανα την ψυχραιμία μου αν μου ανέφεραν το δικαστήριο για ξυλοδαρμό και κλοπή που προφανως εκκρεμεί μέχρι να αποκτήσω βουλευτική ασυλία(την οποία διαδίδω πως θέλω να καταργηθεί).. Αντιστοιχα και αλλοι ευεξαπτοι οπως η Σκορδελη.

2.Η βία δεν είναι κατι γενικό και αόριστο. Το αν θα υποστηριξεις ή οχι ενα φαινόμενο βίας δεν εξαρτάται μόνο απο το εαν συμφωνείς με την πράξη πχ. η Κανέλη ειναι αντιπαθητικη/διεφθαρμενη κλπ αρα καλα της εκανε. Πρεπει να εξετασεις ποιος το εκανε; Και με τι κινητρα; Αν εξυπηρετει σε κατι εσενα; Το να βαζουμε συνεχως ψευτοδιλληματα θεαματικου τυπου ειναι κλασικη λογικη της κυριαρχιας και μπραβο της γιατι πετυχαινει αλλα μεσα στην ιδια την κοινωνια θα ητνα προτιμοτερο να μιλαμε με αλλους ορους..

3.Η υποκρισια  περι βιας ξεσπαει και παλι.. Η τηλεοραση στη βια και στα κοινοβουλια μας ενοχλει. Η βια σε πολιτικους και δημοσιαγροφυς επισης. Η καθημερινη βια στους δρομους που κατα ενα μερος ασκειται απο διαφορους κασιδιαρηδες ειναι πλεον νομος της κοινωνιας και ακριως δικαιολγοημενη. Γιατι αραγε;

I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #186 στις: 08/06/12, 13:22 »
Γυναίκα , γύρω στα 58, άντρας 35άρης. Αληταράς. Τέλος συζήτησης.

Υ.Γ Όλα τα άλλα είναι δικαιολογίες για όσους είναι κομπλεξικοί, μισογύνηδες και έχουνε πρόβλημα που δεν τους αγάπησε η μανούλα τους, ή τους είχε τόσο στο βρακί της που τους "ευνούχισε" σε τέτοιο βαθμό που μισούνε όλο το κόσμο και ειδικότερα τις γυναίκες. Όσοι κομπλεξικοί λοιπόν προσέλθετε και ΕΓΕΡΘΗΤΙ.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #187 στις: 08/06/12, 13:49 »
Γυναίκα , γύρω στα 58, άντρας 35άρης. Αληταράς. Τέλος συζήτησης.
Αυτό εννοείται!!!


Παράθεση
Όσοι κομπλεξικοί λοιπόν προσέλθετε και ΕΓΕΡΘΗΤΙ.
Μην το λες... και η Κανέλλη "ηγέρθη" και τις έφαγε  :P :P :P Πλακίτσα κάνω εννοείται!! :) :) :)
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #188 στις: 08/06/12, 13:51 »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #189 στις: 08/06/12, 15:06 »
Θα παρακαλουσα να μην μεινουμε παρα πολυ στο συγκεκριμενο συμβαν, οχι γιατι "δε" συνεβη ( κι οσοι με ξερετε, γνωριζετε τις προσωπικες μου αποψεις για το συγκεκριμενο γεγονος ), αλλα γιατι ειναι ενα μικροτερο δειγμα της συνολικης εικονας της πολιτικης ζωης του τοπου.

Ολοι εχουν την αποψη τους επι του θεματος, ομως το συγκεκριμενο topic αφορα τις εκλογες 2012 κι οχι ενα μεμονωμενο γεγονος.

Ευχαριστω!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εκλογές 2012!
« Απάντηση #190 στις: 08/06/12, 16:16 »
αν θέλει κάποιος mod να διαχωρίσει το θέμα με την εκπομπή και να συνεχιστεί εκεί η συζήτηση! :)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
36 Απαντήσεις
10891 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/08, 14:32
από Moonchild_
8 Απαντήσεις
3626 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 16:47
από let me know 796
1 Απαντήσεις
4307 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/12/11, 20:46
από s.s.
6 Απαντήσεις
2885 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/12/11, 12:10
από Stergios Kourou
57 Απαντήσεις
16566 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/10/12, 15:08
από Crazy Heart
4 Απαντήσεις
2463 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/03/12, 12:05
από esp_guitars
14 Απαντήσεις
4294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/05/12, 09:17
από bassman(4 String Suicide!)
0 Απαντήσεις
1959 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/12, 17:15
από VaBassix
1 Απαντήσεις
2721 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/12, 14:15
από evanescence2
1 Απαντήσεις
2546 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/14, 22:10
από Ο Νέος Κιθαρωδός