Αποστολέας Θέμα: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...  (Αναγνώστηκε 25037 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος BluesMe

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Music is the universal language of mankind..
    • Προφίλ
ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« στις: 20/08/08, 01:59 »
Την εν λόγω ιστοσελίδα την γνωρίζω πολλά πολλά χρόνια. Φέτος όμως αξιώθηκα να εγγραφώ εδώ και να συμμετάσχω ενεργά στις σελίδες και στα θέματα του Forum. Πέρα από την συλλογή τραγουδιών, που είναι αναμφίβολα ένα διαδικτυακός θησαυρός, πέρα από τις μουσικές και τεχνολογικές γνώσεις που μας παρέχονται μέσα από τις σελίδες του Forum, τις οποίες διαβάζω πλέον καθημερινά, θέλω να σταθώ στην ποιότητα των ανθρώπων που διαχειρίζονται την ιστοσελίδα, αλλά και στα υπόλοιπα μέλη.

Οι συγκρίσεις είναι πάντα αναπόφευκτες. Συγκριτικά λοιπόν με ανάλογο Forum, ελληνικό, ίδιας θεματολογίας και πάρα πολύ γνωστό (όνομα δεν αναφέρω, δεν έχει ουσία...είμαι σίγουρος πως οι περισσότεροι το γνωρίζετε), η ποιότητα (και στέκομαι και τον τονίζω αυτόν τον τομέα) των διαχειριστών του Κιθάρα είναι απλά σε άλλο επίπεδο, προφανώς πολύ πολύ πολύ καλύτερο. Δεν θα ήθελα να επεκταθώ περισσότερο. Το θέμα δεν το ανεβάζω για να θίξω κάποιους, αλλά για να πω ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε εσάς... :)

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« Απάντηση #1 στις: 20/08/08, 09:30 »
Εγω να συμφωνήσω απόλυτα με τα παραπάνω, και να συμπληρώσω ότι το ίδιο ισχύει και για την πλειοψηφία των απλών μελών... οι "εξυπνάκηδες" και οι "ξερόλες" είναι πολύ λιγότεροι...

Αποσυνδεδεμένος BluesMe

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Music is the universal language of mankind..
    • Προφίλ
Απ: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« Απάντηση #2 στις: 20/08/08, 10:46 »
Ακριβώς qrusticks !!

Πίστευα πως ένα μουσικό Forum δεν υπάρχει λόγος να γίνει πεδίο ανταγωνισμού. Ακόμη το πιστεύω αυτό. Δυστυχώς όμως εν έτη 2008, είναι πολλοί εκείνοι που πίσω από πληκτρολόγια προσπαθούν να κατευθύνουν τον κόσμο και να τον κάνουν ακόμη και να μισήσει, οχι την μουσική, αλλά τον χώρο που την συνοδεύει. Για καλή μου τύχη, αυτό εδώ δεν βλέπω να συμβαίνει κι όπως είπες πολύ σωστά κι εσύ, βλέπω έναν σεβασμό και από τα νέα μέλη (μεταξύ αυτών κι εγώ), αλλά και από τους παλαιότερους προς τα νέα μέλη.

Αποσυνδεδεμένος MISTREATED

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« Απάντηση #3 στις: 20/08/08, 12:57 »
Πράγματι αξίζει η 'ΚΙΘΑΡΑ' ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ, θέλω να πιστεύω ότι δεν υπάρχουν 'εξυπνάκηδες' ή 'ξερόλες' μα και αν υπηρξαν ή υπάρχουν το ίδιο το Forum τούς αποβάλλει και μένουν τα μέλη ή οι επισκέπτες που μπορούν να εκτιμήσουν αυτά που προσφέρει και αληθινά είναι πάρα πολλά.
Αυτό φαίνεται και στην ποιότητα των θεμάτων και τις όμορφες συζητήσεις που δημιουργούν τα μέλη.
Μπράβο λοιπόν άλλη μια φορά.
Nobody is perfect, but who wants to be nobody...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« Απάντηση #4 στις: 20/08/08, 18:24 »
Εγω να συμφωνήσω απόλυτα με τα παραπάνω, και να συμπληρώσω ότι το ίδιο ισχύει και για την πλειοψηφία των απλών μελών... οι "εξυπνάκηδες" και οι "ξερόλες" είναι πολύ λιγότεροι...
α κανουμε ερευνα στα ποσοστα αυτων :P
δεν θελω να με ανακοινωσεις σε ποια κατηγορια ειμαι... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ...
« Απάντηση #5 στις: 25/08/08, 08:54 »
Ευχαριστούμε :)

Είναι καλό να μαθαίνουμε που και που για το πως βλέπετε το επίπεδο αυτού του site. Θετικά σχόλια μας δείχνουν ότι βαδίζουμε σε καλό δρόμο, αρνητικά σχόλια μας κάνουν να διορθωνόμαστε.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2501 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/03/02, 06:07
από Evanthia
0 Απαντήσεις
2137 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/08/02, 23:56
από bassilis
9 Απαντήσεις
3748 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/08, 12:00
από συννεφάκι
10 Απαντήσεις
42353 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 21:48
από Amylo