Σελίδες:
  • #1 από Stergios Kourou στις 19 Aug 2008
  • Για μια καλιτεχνικότερη και καλύτερη είκόνα του forum, δεν θα ήταν καλή ιδέα οι συντονιστές μεταξύ των άλλων, να διορθώνουν τα ορθογραφικά και συντακτικά λάθη στους τίτλους? Μερικές φορές νομίζω ότι τυφλώνομαι....
  • #2 από gers στις 19 Aug 2008
  • κε αν γήναιτε, ώχοι μώνω στους τείτλους.. :P
  • #3 από Baroness στις 20 Aug 2008
  • E καλα ρε, δεν θα διορθονουν και οτι ποστ ηπαρχι στο φορουμ. Ανθροπη εινε και αυτη. Η καλιτερη λιση εινε προτα τα μελη να γραφουν το μινιμα τους στο word, να το διορθονουν εκι, και να το ποσταρουν μετα στο φορουμ.
  • #4 από Amylo στις 20 Aug 2008
  • σιγα μην διορθωνουν και τα ποστ..θα πρεπει να καθονται επει μηνες μπροστα σε μια οθονη
    ασπουμε εγω..κοιταχτε ποσα ποστ εχω...σε καθε ποστ κανω 100 λαθη...100 επι τα ποστ μου συν αλλοι 10 εστω..θα τρελαθουν οι ανθρωποι..εδω δεν προλαβαινουν να δουν αλλα θα κανουν και αυτο; :P
    το προβλημα ειναι δικο μας οχι δικο τους :P
  • #5 από hot_sauce (φλουτσ) στις 20 Aug 2008
  • εγώ ψηφίζω να διορθώνουν όλα τα ορθογραφικά οι συντονιστές και εμείς, για να τους βοηθήσουμε από τη μεριά μας, να βάζουμε τα 6χρονα ξαδερφάκια μας να μας γράφουν όλα τα μνματα!!! :P ;D
  • #6 από Arg0 στις 20 Aug 2008
  • Τι θα το κάνουμε? Διαγωνισμό για το ποιός μπορεί να γράψει το πιό ανορθόγραφο μήνυμα?

    Πάντως, προσωπικά αν πάρει κάτι το μάτι μου ίσως και να κάνω edit στο θέμα... Εξαρτάται από τα κέφια μου και την ώρα...
  • #7 από gers στις 20 Aug 2008
  • Καλά, δε λέω να διορθώνουν όλα τα posts!! :D Απλά, όταν παίρνει το μάτι τους κανά post από αυτά που σου βγαίνουν τα μάτια να το διορθώνουν ή ακόμα καλύτερα να το διαγράφουν (εκτός κι αν έχει να πει κάτι σημαντικό όπου εκεί πάμε στο ''διορθώνουν'').. Αν ο χρήστης δεν έχει τη στοιχειώδη ευγένεια να περνά από έναν ορθογραφικό έλεγχο το post του, τότε δεν υπάρχει λόγος και να γράφει...
    Για να μην παρεξηγηθώ, δε λέω για 1-2 λαθάκια που οι περισσότεροι κάνουμε αλλά για κάτι posts που ξεχνάς και τα ελληνικά που ήξερες.. :P
  • #8 από Baroness στις 20 Aug 2008
  • Βασικα, θα ελεγα τα ποστς οχι, αλλα τους τιτλους ναι. Τα ποστ παρα ειναι πολλα για να τα κανεις κουμαντο. Ας κανουν μια προσπαθεια και αυτοι που γραφουν το ποστ, οχι μονο οι συντονιστες.
  • #9 από Stoyo στις 21 Aug 2008
  • Μηπως, λεω τωρα, μηηηηηηηηηπως ειναι δυνατον να μπει ελεγχος ορθογραφιας στην "οθονη" που γραφει καποιος τα θεματα; Ξερετε, διπλα στα χαμογελακια π.χ.  ;D (καλη ωρα)  :P
  • #10 από taxfreesax στις 21 Aug 2008
  • ασχετο (εχει προαναφερθει σε αλλο θεμα -ξερω)αλλα θα το πω...πολυ ασχημο να μη ξερουμε σωστη ορθογραφια παιδια  :(
  • #11 από TheVrachnoprofiter στις 21 Aug 2008
  • Μηπως, λεω τωρα, μηηηηηηηηηπως ειναι δυνατον να μπει ελεγχος ορθογραφιας στην "οθονη" που γραφει καποιος τα θεματα; Ξερετε, διπλα στα χαμογελακια π.χ.  ;D (καλη ωρα)  :P

    Μήπως να κατεβάζανε όλοι το Greek/English dictionary plug-in για το  Firefox; Ή για όποιον browser χρησιμοποιούν τέλος πάντων.
  • #12 από . στις 21 Aug 2008
  • Πάντως, προσωπικά αν πάρει κάτι το μάτι μου ίσως και να κάνω edit στο θέμα... Εξαρτάται από τα κέφια μου και την ώρα...
    Οποιος το κανει σε δικο μου post εκτος του οτι θα του παρει ο διαολος τον πατερα θα εχει να κανει και με τον δικηγορο μου >:( >:( ;)
    Σε καποιο αλλο φορουμ που ειμαι μελος ενω ο τιτλος του θεματος που ειχα ανοιξει ηταν ολοσωστος ορθρογραφικα, γραμματικα και συντακτικα σε καποιους moderaτορες μαλλον φανηκε περιπλοκος και τον αλλαξε με καποιον αλλο νηπιακου επιπεδου με αποτελεσμα να μην γινεται πληρως κατανοητος, αλλα δεν εκανα σκηνη γιατι εκει οι mods ειναι χειροτεροι και απο του kithara :o :o :o :o
  • #13 από Βραζίλης στις 21 Aug 2008
  • Ορθογράφος για τον Mozilla Firefox:

    https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/3439
    ή
    https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/3451

    (αλλά δεν κάνει έλεγχο στον τίτλο, παρά μόνο στο κείμενο του μηνύματος (δηλ. μόνο σε πεδία textarea της φόρμας (πολλές γραμμές), όχι input (μίας γραμμής))
  • #14 από Arg0 στις 21 Aug 2008
  • Οποιος το κανει σε δικο μου post εκτος του οτι θα του παρει ο διαολος τον πατερα θα εχει να κανει και με τον δικηγορο μου >:( >:( ;)

    Ααα... δλδ να περιμένω επίσκεψη από τον Κούγια?

    ...αλλα δεν εκανα σκηνη γιατι εκει οι mods ειναι χειροτεροι και απο του kithara :o :o :o :o

    Χειρότεροι έ? Ξέρεις ποιά είναι η λύση? Άνοιξε δικό σου forum να το κάνεις mod ο ίδιος... Μόνο που το url που θα του πήγαινε είναι πιασμένο...
  • #15 από . στις 21 Aug 2008
  • Χειρότεροι έ? Ξέρεις ποιά είναι η λύση? Άνοιξε δικό σου forum να το κάνεις mod ο ίδιος... Μόνο που το url που θα του πήγαινε είναι πιασμένο...
    Και ποιο ειναι αυτο;
    Ελπιζω να καταλαβες οτι κανω πλακα, αν οχι αυτο που ειπα για τους mods το εννοω σοβαρα.
  • #16 από Arg0 στις 21 Aug 2008
  • Και ποιο ειναι αυτο;
    Ελπιζω να καταλαβες οτι κανω πλακα, αν οχι αυτο που ειπα για τους mods το εννοω σοβαρα.

    Αρχίζει απο bou... ;)

    Παρεπιπτόντως δεν γίνεσαι mod αν δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ... ;)
  • #17 από . στις 21 Aug 2008
  • Αρχίζει απο bou... ;)
    Εγω νομιζα οτι αρχιζει απο mal... ;D
  • #18 από gers στις 21 Aug 2008
  • Παρεπιπτόντως δεν γίνεσαι mod αν δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ... ;)
    Καλά, αυτό βγάζει μάτι...
  • #19 από freemind στις 21 Aug 2008
  • Το αμφισβητει κανεις; Εαν δεν ειχαμε χιουμορ, τα μισα θεματα θα ηταν αλλου τωρα :D Κι εμεις στο ψυχιατρειο απο κριση σοβαροτητας
  • #20 από gers στις 22 Aug 2008
  • Το αμφισβητει κανεις; Εαν δεν ειχαμε χιουμορ, τα μισα θεματα θα ηταν αλλου τωρα :D Κι εμεις στο ψυχιατρειο απο κριση σοβαροτητας
    Ναι.. :P γι αυτό όλα τα θέματα καταλήγουν κάδο!! ::) Όχι τπτ άλλο αλλά υπάρχει και περιορισμός 3ών μηνυμάτων ανά μέρα...
  • #21 από Arg0 στις 22 Aug 2008
  • Ναι.. :P γι αυτό όλα τα θέματα καταλήγουν κάδο!! ::) Όχι τπτ άλλο αλλά υπάρχει και περιορισμός 3ών μηνυμάτων ανά μέρα...

    Πάλι καλά που υπάρχει κι αυτός... Αλλίως θα είχατε καταντήσει το forum έναν τεράστιο κάδο αχρήστων...

    Ξέρεις τελευταία φορά που κοίταξα το forum λέγεται Kithara.gr, όχι oti-na-nai.gr!
  • #22 από Spell@lchemist! στις 22 Aug 2008
  • ρε παιδια μην τσακωνεστε για βλακειες...ελεος πια..ξεκολλατε ολοι σας λιγο..
    αγαπατε αλληλους
















    σαταναδες
  • #23 από Nikos Les Paul στις 22 Aug 2008
  • γι αυτό όλα τα θέματα καταλήγουν κάδο!! ::)

    Εμ πώς να μην καταλήγουν στον Κάδο, αφού το thread ξεκίνησε με θέμα την ανορθογραφία αλλά πριν ακόμα ολοκληρωθεί η πρώτη σελίδα το θέμα συζήτησης άλλαξε 3 φορές.
  • #24 από Θοδωρής στις 22 Aug 2008
  • Νομίζω ότι λίγη ηρεμία ,θα μπορούσε να λύσει πολλά προβλήματα .Που να την βρείς όμως με τόση ζέστη !!
    Πάντως καλό είναι να μην ξεφεύγουμε από το θέμα .
  • #25 από hot_sauce (φλουτσ) στις 22 Aug 2008
  • Εγώ πιστεύω πως ο Γιαννάκης δεν έπρεπε να έχει χρησιμοποιήσει αυτό το σύστημα....
Σελίδες: