Αποστολέας Θέμα: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!  (Αναγνώστηκε 14664 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dionysos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 142
  • Φύλο: Άντρας
  • Just hold my hand, i'll take you there...
    • Προφίλ
Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« στις: 15/09/05, 03:32 »
Έχετε προσέξει πόσα μέλη έρχονται και φευγουν? Είναι παρα πολλά τα μέλη με καμια 20αρα μηνύματα στο χρόνο... όχι ότι λέω κάτι , απλά ...  ::) πάντως από τα 10000 μέλη και κάτι (πλέον) λίγα πιστεύω είναι ενεργά πραγματικά, και πολλοί είναι και "διπλοί"... όχι ότι κάνει διαφορά για την ποιοτητα του site, η ότι υποβαθμίζεται ή υποτιμάται το, ούτως ή άλλως ουρανομήκες, μεγαλείο των διοργανωτών και των μελών  :P  :o  :o  :o(Τι είπα πάλι... σιγα τα σάλια βρεεεε)... απλά λέω...
"Sometimes you wake up. Sometimes the fall kills you. And sometimes, when you fall, you fly." - Dream, Neil Gaiman's The Sandman

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #1 στις: 15/09/05, 10:55 »
Κι άλλο θέμα σχετικά με τις αποχωρήσεις; Δες στο Βιβλίο Εντυπώσεων, και αλλού, το θέμα έχει συζητηθεί πολλές φορές.

Οσο για τα ενεργά μέλη, πάλι έχει συζητηθεί. Φυσικά, σε όλα τα φόρουμ το πλανήτη, πολλοί γράφονται αλλά λίγοι αφιερώνουν τακτικά χρόνο από τη ζωή τους για να γράφουν μηνύματα.

Αποσυνδεδεμένος Nota

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πέτρα που θέλει να κυλά ποτέ δε χορταριάζει...
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #2 στις: 27/10/05, 20:01 »
Λογικό είναι μωρέ να έρχονται και να φεύγουν. Σε τόσα μέλη που αριθμεί το φόρουμ αυτό είναι αναμενώμενο. Δεν είναι και λίγα όμως τα ενεργά μέλη κι αυτό είναι το σημαντικότερο. Προσωπικά όταν μπορώ να μπαίνω καθημερινά έχω παρατηρήσει ότι υπάρχουν και φορές που βαριέμαι. Αν περάσουν όμως μέρες που και δεν έχω μπει μου λείπει.Κι όταν μπω δεν μου κάνει καρδια να βγώ (καλή ώρα). Κι αν είχα καταφέρει να μπω στο chat θα περνούσα σίγουρα πολύ περισσότερες ώρες εδωπέρα. Μέχρι να αγανακτούσαν οι υπόλοιποι και να με διώχναν. Παρά το γεγονός όπως ανέφερα παραπάνω ότι κάποιες φορές βαριέμαι μου αρέσει που υπάρχουν πολύ που αγαπουν το κιθάρα. Και το ότι γίνονται και συναντήσεις και πέρα από το "απρόσωπο" του φόρουμ είναι ένα συν για να μην το αποχωριστεί εϋκολα κανείς. Μακάρι να μπορέσω κι εγώ να είμαι σε κάποια από αυτές τις συναντήσεις γιατί κάθε φορά κάτι μου στραβώνει και δεν μπορώ.

Κι άμα φεύγουν μη σε μέλλει
το kithara είναι μέλι! :-)
Της καρδιάς οι πελαγήτες
κάνουνε γιορτές τις ήττες...

...κι εγω λέω πως ο άνεμος αλλάζει!!!

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #3 στις: 28/10/05, 13:42 »
τα ενεργα μελη μας ενδιαφερουν παιδια!
γι αυτους είμαστε και μεις και είναι κ αυτοι για μας
 :)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #4 στις: 30/10/05, 11:00 »
Τα ενεργά μέλη προσφέρουν όλα αυτά που κρατάνε το σάιτ ζωντανό πέραν της προσφοράς (οικονομικής και μη) των Moderators. Οι περισσότεροι μπαίνουν, γράφονται παίρνουν αυτό που θέλουν και μετά αριβετέρτσι Ρόμα.  ;D

Αλήθεια πόσα μέλη από τα 10000+ είναι ενεργά?  ??? ::) :P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #5 στις: 30/10/05, 19:46 »
Εγω θα ελεγα οτι οσοι εχουν να πατησουν 2 χρονια και να διαγαραφονται δλδ τι να εχουμε και να περιφανευομαστε τον αριθμο απλα?
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #6 στις: 17/11/05, 03:22 »
Εγω θα ελεγα οτι οσοι εχουν να πατησουν 2 χρονια και να διαγαραφονται δλδ τι να εχουμε και να περιφανευομαστε τον αριθμο απλα?

χμμμ καλή σκέψη δεν έχεις και άδικο!  ::)

Αποσυνδεδεμένος credence

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • I keep looking back at someone else.. Me?
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #7 στις: 17/11/05, 04:26 »

Παιδιά μην γενικεύετε..!! Πολλά μέλη (όπως και ο υποφαινόμενος) μπορεί να μην έχουν τεράστιο αριθμό μηνυμάτων και συμμετοχών σε συζητήσεις, όμως επισκέπτονται καθημερινά το forum και είναι μέλη για χρόνια..

Προσωπικά ευχαριστιέμαι να διαβάζω συζητήσεις και ιδίως κάποια άτομα, που δεν έχουμε μιλήσει και ποτέ δλδ, νιώθω πως τα γνωρίζω χρόνια!

Σίγουρα πολλοί μπαίνουν και φεύγουν αμέσως, όχι όμως όλοι...
Τα αιώνια κακός μπελάς, στα εφήμερα χρονοτριβώ..

και συ στο αίμα μου κυλάς σαν δηλητήριο αργό..

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #8 στις: 27/01/06, 22:18 »

Παιδιά μην γενικεύετε..!! Πολλά μέλη (όπως και ο υποφαινόμενος) μπορεί να μην έχουν τεράστιο αριθμό μηνυμάτων και συμμετοχών σε συζητήσεις, όμως επισκέπτονται καθημερινά το forum και είναι μέλη για χρόνια..

Προσωπικά ευχαριστιέμαι να διαβάζω συζητήσεις και ιδίως κάποια άτομα, που δεν έχουμε μιλήσει και ποτέ δλδ, νιώθω πως τα γνωρίζω χρόνια!

Σίγουρα πολλοί μπαίνουν και φεύγουν αμέσως, όχι όμως όλοι...



ΣΑΝ Κ ΣΕΝΑ ΔΛΔ! :)

Αποσυνδεδεμένος tsoukas77

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #9 στις: 28/01/06, 19:11 »
Εχω την εντυπωση οτι ενεργο μελος σε μια παρεα,αποτελει και αυτος ο οποιος απλα ακουει(ή διαβαζει,στην περιπτωση μας).Δεν ειναι απαραιτητο ουτε να γραφει καθε μερα,ουτε να μπαινει καθε μερα...
Duc 748

Αποσυνδεδεμένος nefelh

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #10 στις: 28/01/06, 21:30 »
εμένα μου έρχονται στο νου άλλοι, που ήρθαν αλλά "έφυγαν". δεν βρίσκονται πια στη ζωή. είτε επειδή έτσι το θέλησε η "μοίρα" είτε επειδή το θέλησαν αυτοί. και το δευτερο ειναι το χειρότερο :-\
κι άμα σταθείς στα ίδια μέρη κι αν αγαπήσεις τις ίδιες μουσικές θα πει ότι τυχαία δε βρεθήκαμε θα πει ότι δε φύσηξε τυχαία ο άνεμος που σμίγει των ανθρώπων τις ζωές...

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #11 στις: 28/01/06, 21:48 »
Εχω την εντυπωση οτι ενεργο μελος σε μια παρεα,αποτελει και αυτος ο οποιος απλα ακουει(ή διαβαζει,στην περιπτωση μας).Δεν ειναι απαραιτητο ουτε να γραφει καθε μερα,ουτε να μπαινει καθε μερα...

Ακριβώς!
Στην τελική δε γινεται να εχεις γνωμη για οοοοοολες τις συζητησεις και για οοοοοοολα τα θεματα...το να μην απανταει κανεις σε ολα τα θεματα μαλλον καλο ειναι, τουλαχιστον ξερεις οτι δεν το παιζει εξυπνος!
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #12 στις: 03/02/06, 15:44 »
Μα δεν ειπε κανεις αυτο αλλα οταν βλεπεις οτι καποιος εχει να συνδεθει 5-6 μηνες και εχει μπει μια δυο φορες δεν εχει νοημα να μενει μεσα..Καψτον!!! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #13 στις: 03/02/06, 19:15 »
Μα δεν ειπε κανεις αυτο αλλα οταν βλεπεις οτι καποιος εχει να συνδεθει 5-6 μηνες και εχει μπει μια δυο φορες δεν εχει νοημα να μενει μεσα..Καψτον!!! ;D

πες τα γιατι φρικαρω με αυτα που γραφονται ποιο πανω! >:(

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #14 στις: 03/02/06, 19:52 »
I am addicted to kithara.gr!!!!
For those about to rock...we salute you!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #15 στις: 04/02/06, 22:20 »
Σε καμια, μα καμια περιπτωση , δεν θελω να φανώ κακός , αλλά πως θα βρισκατε το μέτρο:
"Αν η τελευταια συνδεση του χρηστη ξεπερναει τον 1 χρονο, να διαγράφεται από μέλος"

 ::) ::) ::)

Πηγαινετε στην Λίστα μελών  και κοιταξτε σε συνδυασμο τα στοιχεια(πατώντας πανω στις λεξεις)
"Ημερομηνια Εγγραφης", "Επιπεδο", "μηνυματα"
(Τα μηνυματα τα αφηνω και λιγο στην απέξω, γιατι ειδαμε και περιπτωσεις
μελων που εχουν λιγα μηνυματα,αλλα παρακολουθουν τις συζητησεις)

Αρκετοι ειναι αυτοι που εχουν να "πατησουν" πανω απο χρονο στο site.
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #16 στις: 04/02/06, 23:16 »
Θα έλεγα πως αυτό είναι πρόβλημα των administrators. Αν επιθυμούν να διατηρούν ανενεργούς χρήστες στη βάση δεδομένων, τότε αναμφίβολά πρόκειται για επιλογή τους. Οι ίδιοι πληρώνουν και το όποιο κόστος, οπότε δε μου πέφτει και λόγος.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #17 στις: 08/03/06, 11:13 »
Το πληθος μελων δεν δημιουργει κανενα προβλημα αξιο λογου, και κανενα κοστος.
Προβλημα ισως δημιουργηθει οταν καποιο παλιο και ανενεργο μελος αποφασισει να ξαναμπει στο site. Μπορει να ελειπε στο στρατο, μπορει να ειχε αλλες ασχολιες/υποχρεωσεις εν τω μεταξυ. Γιατι να "φαει πορτα";
Επισης, το πληθος μελων ειναι διαφημιση για ενα site.

Αποσυνδεδεμένος anastasiak

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή είναι ένας διαρκής αγώνας...
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #18 στις: 10/03/06, 19:01 »
Θα συμφωνήσω με αυτόν που είπε πως το να είναι κάποιος ενεργός δεν συνάδει με το πόσα μηνύματα έχει..εγώ για παράδειγμα είμαι στο κιθάρα αρκετά χρόνια , έμπαινα στο τσατ παρα πολύ αλλά τα μηνύματά μου δεν έχουν περάσει τα 100. Γιατί πολύ απλά μου αρέσει να διαβάζω περισσότερο. Πηγαίνω σχεδόν σε όλες τις συναντήσεις.Είμαι ή όχι ενεργό μέλος?
Κράτησέ με σφιχτά η γη γυρνάει γρήγορα, δώσε μου ένα φιλί αυτή η εποχή με τρομάζει..

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #19 στις: 10/03/06, 22:02 »
Δεν υπάρχουν πια και τα δημοψηφίσματα να ρωτήσουμε το λαό του κιθάρα...

Και γω θα συμφωνήσω πως ενεργό μέλο και μηνύματα δεν πάνε πακέτο κατ' ανάγκην.Καλύτερα να κοιτάμε το χρόνο παραμονής στη σελίδα.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #20 στις: 15/03/06, 22:16 »
Παντως σε αυτο που ειπες Βασιλη δεν θα συμφωνησω.Δλδ διαφημιση για ενα site ειναι τα μελη που μπηκαν για μια μερα?Δεν μου πολυαρεσει... :(
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #21 στις: 16/03/06, 00:21 »
Διαφήμιση για ένα σάιτ είναι μόνο τα επιτεύγματα του και τπτ άλλο. Τα τραγούδια που έγραψαν πολλά παιδιά και μοιράστηκαν μαζί μας, τα ποιήματα, τις διάφορες ειδήσεις για συναυλίες και πρόσωπα, οι συναντήσεις που κάνουμε και γνωριζόμαστε και από κοντά κλπ. Ο αριθμός των μελών προσωπικά με αφήνει αδιάφορο. Κάθε μέρα βλέπω και καινούριο μέλος που μπήκε 1 φορά να πουλήσει ένα όργανο, να βρει ένα τραγούδι και τις περισσότερες φορές μετά από αυτό μας κουνάει μαντήλι και μας σφυράει κλέφτικα.

Ενεργά είναι τα μέλη που συνδέονται συχνά στο σάιτ, τα μέλη που συμμετέχουν στα θέματα του φόρουμ (ακόμα και διαβάζοντας αλλά και καμιά απάντηση μέσα μέσα δεν βλάπτει), τα μέλη που πάνε σε συναντήσεις κλπ

Αν για κάποιο λόγο έχει κάποιο μέλος να μπει καιρό και έχει διαγραφεί, ας ξανακάνει εγγραφή, σιγά το πρόβλημα. Υπάρχουν επίσης άτομα που κατέχουν και κάποιο επιπλέον αξίωμα (συντονιστές κλπ) και έχουν να μπουν στο σάιτ κάποια χρόνια. Αυτά τα άτομα θεωρούνται ενεργά μέλη δλδ ακόμα?  ???

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #22 στις: 06/05/06, 23:58 »
H μεγαλύτερη διαφήμιση του kithara.gr πιστεύω πως είναι το google και το από στόμα-σε-στόμα.
εγώ το βρήκα με αναζήτηση και όποτε γενικότερα ψάχνω οτιδήποτε για μουσικά όργανα πέφτω σε κάποιο θέμα από το site!και αφού το βρήκα, το σύστησα και σε αρκετούς φίλους μου.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #23 στις: 07/05/06, 00:26 »
H μεγαλύτερη διαφήμιση του kithara.gr πιστεύω πως είναι το google και το από στόμα-σε-στόμα.
εγώ το βρήκα με αναζήτηση και όποτε γενικότερα ψάχνω οτιδήποτε για μουσικά όργανα πέφτω σε κάποιο θέμα από το site!και αφού το βρήκα, το σύστησα και σε αρκετούς φίλους μου.
+1 και μενα το ιδιο εγινε.Και μετα το συστησα σε 2-3 φιλους μου αλλα τελικα μονο ο ρουφους μετα απο τεραστιες προσπαθιες μπηκε και κολλησε.. :-\Γμτ ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος analogia

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #24 στις: 08/05/06, 20:27 »
Mήπως κάποιοι φεύγουν γιατί απλά μπήκαν σε κάτι που το νόμιζαν διαφορετικό και μετά από λίγο ατόνισαν;γιαί όταν μπαίνεις με προδιαγραφές να βρείς κάτι που θέλεις[ή σου λείπει]και δε το βρείς ε τότε καλά κάνεις[και για μάς τους υπόλοιπους]και φεύγεις.Αμα κάθεσαι με το ζόρι τυπικά και ανοίγεις θέμα κάθε εξάμηνο χωρίς να παρακολουθείς τα υπόλοιπα μέλη και τα σχετικά τους άλλα θέματα το βρίσκω ανώφελο και για όλους λάθος.
Πολλές φορές βέβαια η ζωή τα φέρνει ανάποδα.Ο χρόνος τελικά δείχνει.Τί μένει.Τί φεύγει.Τί κινείται.Φιλικά

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2514 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/11/09, 13:09
από Arg0
3 Απαντήσεις
2451 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/04/10, 15:24
από Neikos
6 Απαντήσεις
2900 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/10, 12:45
από Kosthrash
1 Απαντήσεις
2445 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/11, 16:34
από jimmy 1916
11 Απαντήσεις
4477 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/03/11, 21:12
από Garvin
0 Απαντήσεις
1598 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/13, 00:52
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ
1 Απαντήσεις
3175 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/18, 00:12
από saved
0 Απαντήσεις
755 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/06/21, 23:15
από diji grampsas