Αποστολέας Θέμα: SCORPIONS FESTIVAL  (Αναγνώστηκε 8926 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
SCORPIONS FESTIVAL
« στις: 23/02/08, 13:49 »
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #1 στις: 23/02/08, 13:53 »
μα καλα και φετος???ε οχι....δε θα αντεξω αλλο live  με scorpions...
και στο καυω κατω ποιος μπορει να μην εχει παει μετα απο τεσσερα χρονια συνεχων επισκεψεων στην Ελλαδα??

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #2 στις: 23/02/08, 14:18 »
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........
τοχεις αναγκη?
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #3 στις: 23/02/08, 14:22 »
μα καλα και φετος???ε οχι....δε θα αντεξω αλλο live  με scorpions...
και στο καυω κατω ποιος μπορει να μην εχει παει μετα απο τεσσερα χρονια συνεχων επισκεψεων στην Ελλαδα??

γιατι ρε φιλε τι ζορι τραβας >:( >:(;;;;;αν θες μην πας εχω παει 2 φορες απο τις 4 και θα πηγαινω οσες φορες και να ερθουν.......γιατι οι ανθρωποι ειναι θεοι και μαζευουν πολυ κοσμο οσες φορες και αν ερθουν.......
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........
τοχεις αναγκη?
ναι ρε φιλε το εχω υπαρχει προβλημα;;;;; >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #4 στις: 23/02/08, 15:33 »
Kαλα χαλαρωστε :P δεν χρειαζεται να τσακωνομαστε για τετοια καθημερινα πραματα :P..Παντως  οχι προς το παρον δεν εχει ακουστει τιποτα προς το παρον και δεν νομιζω αλλωστε γιατι φετος εχει παραφορτωθει το προγραμμα με τις συναυλιες.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #5 στις: 23/02/08, 15:45 »
μα καλα και φετος???ε οχι....δε θα αντεξω αλλο live  με scorpions...
και στο καυω κατω ποιος μπορει να μην εχει παει μετα απο τεσσερα χρονια συνεχων επισκεψεων στην Ελλαδα??

γιατι ρε φιλε τι ζορι τραβας >:( >:(;;;;;αν θες μην πας εχω παει 2 φορες απο τις 4 και θα πηγαινω οσες φορες και να ερθουν.......γιατι οι ανθρωποι ειναι θεοι και μαζευουν πολυ κοσμο οσες φορες και αν ερθουν.......
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........
τοχεις αναγκη
ναι ρε φιλε το εχω υπαρχει προβλημα;;;;; >:( >:(


καλα κι εγω εχω παει δυο φορες....και μπορω να πω οτι θα ξαναπηγαινω....
αλλα χαλαρωσε....δες λιγο οτι ειναι μια επιχειρηση που επιασε καλα εδω και 4χρονια....οποτε βλεπω να χανεται ολη αυτη η αυθεντικοτητα........
και στο λεω και παλι χαλαρωσε....

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #6 στις: 23/02/08, 16:53 »
μα καλα και φετος???ε οχι....δε θα αντεξω αλλο live  με scorpions...
και στο καυω κατω ποιος μπορει να μην εχει παει μετα απο τεσσερα χρονια συνεχων επισκεψεων στην Ελλαδα??

γιατι ρε φιλε τι ζορι τραβας >:( >:(;;;;;αν θες μην πας εχω παει 2 φορες απο τις 4 και θα πηγαινω οσες φορες και να ερθουν.......γιατι οι ανθρωποι ειναι θεοι και μαζευουν πολυ κοσμο οσες φορες και αν ερθουν.......
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........
τοχεις αναγκη?
ναι ρε φιλε το εχω υπαρχει προβλημα;;;;; >:( >:(
μην πινεις καφε μεσημεριατιακα.
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #7 στις: 24/02/08, 21:26 »
Σιγα ρε παιδια... οσοι δεν τους αντεχετε αν ερθουν μην πατε, τι σας νοιαζει;... Εσεις θα τους ταΐσετε και θα τους πληρωσετε το ξενοδοχειο;...
Pure f**k**g Metal From Texas

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #8 στις: 26/02/08, 11:04 »
Θα συμφωνησω με τον προλαλλησαντα. Χαλαρωστε λιγο. Καλο ειναι να σεβομαστε τις αποψεις του καθενος, ακομα κ αν δεν συμφωνουμε κ να εκφραζουμε τη διαφωνια μας με κοσμιο τροπο προς αποφυγη παρεξηγησεων.

I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #9 στις: 26/02/08, 12:28 »
μα καλα και φετος???ε οχι....δε θα αντεξω αλλο live  με scorpions...
και στο καυω κατω ποιος μπορει να μην εχει παει μετα απο τεσσερα χρονια συνεχων επισκεψεων στην Ελλαδα??

γιατι ρε φιλε τι ζορι τραβας >:( >:(;;;;;αν θες μην πας εχω παει 2 φορες απο τις 4 και θα πηγαινω οσες φορες και να ερθουν.......γιατι οι ανθρωποι ειναι θεοι και μαζευουν πολυ κοσμο οσες φορες και αν ερθουν.......
ρε παιδια εχει ακουστει τιποτα αν θα ερθουν οι scorpions φετος στην ελλαδα....υπαρχουν καποιες ημερονηνιες για ευρωπη αλλα δεν γραφει κατι για ελλαδα......αν ξερετε κατι πεστε μου........
τοχεις αναγκη?
ναι ρε φιλε το εχω υπαρχει προβλημα;;;;; >:( >:(
μην πινεις καφε μεσημεριατιακα.

χαχα...θεός!! ;D ;D
..ήμαρτον με τους scorps πάλι... ::)

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #10 στις: 26/02/08, 12:50 »
Αν και προσωπικα εχω ξεπερασει τη φάση με τους Σκόρπιονς και δεν θα πήγαινα να τους ξαναδώ, δε νομίζω να σας έδωσε κανένας το δικαίωμα να τη λέτε σε όποιον θέλει να πάει να τους δει!!! Για χαλαρώστε λίγο επιτέλους και απαντήστε σε αυτό που ρώτησε ο άνθρωπος και αφήστε τις εξυπνακίστικες απαντήσεις και τα δήθεν υπεράνω..!!!!! Δε νομίζω να σας όρισε κανένας κριτή στο τί θα ακούει και που θα πηγαίνει ο καθένας!!!! Αντε χαλαρώστε..!! >:(

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #11 στις: 26/02/08, 13:00 »
Αν και προσωπικα εχω ξεπερασει τη φάση με τους Σκόρπιονς και δεν θα πήγαινα να τους ξαναδώ, δε νομίζω να σας έδωσε κανένας το δικαίωμα να τη λέτε σε όποιον θέλει να πάει να τους δει!!! Για χαλαρώστε λίγο επιτέλους και απαντήστε σε αυτό που ρώτησε ο άνθρωπος και αφήστε τις εξυπνακίστικες απαντήσεις και τα δήθεν υπεράνω..!!!!! Δε νομίζω να σας όρισε κανένας κριτή στο τί θα ακούει και που θα πηγαίνει ο καθένας!!!! Αντε χαλαρώστε..!! >:(
τωρα που το λες,ασχετο,πριν λιγο καιρο ημουν με τον cult ΘΕΟ κριτη Μουρατιδη στην ιδια καφετερια,και τα λεγαμε(και τωρα ας πουμε χαιρομαι...:P )
[/off_topic]
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #12 στις: 26/02/08, 14:20 »
Αν και προσωπικα εχω ξεπερασει τη φάση με τους Σκόρπιονς και δεν θα πήγαινα να τους ξαναδώ, δε νομίζω να σας έδωσε κανένας το δικαίωμα να τη λέτε σε όποιον θέλει να πάει να τους δει!!! Για χαλαρώστε λίγο επιτέλους και απαντήστε σε αυτό που ρώτησε ο άνθρωπος και αφήστε τις εξυπνακίστικες απαντήσεις και τα δήθεν υπεράνω..!!!!! Δε νομίζω να σας όρισε κανένας κριτή στο τί θα ακούει και που θα πηγαίνει ο καθένας!!!! Αντε χαλαρώστε..!! >:(
τωρα που το λες,ασχετο,πριν λιγο καιρο ημουν με τον cult ΘΕΟ κριτη Μουρατιδη στην ιδια καφετερια,και τα λεγαμε(και τωρα ας πουμε χαιρομαι...:P )
[/off_topic]

Έλεος ρε Θοδωρή...!! ΕΛΕΟΣΣ!!  :P

Αποσυνδεδεμένος Tagima

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Άντρας
  • Mr.Ibanezakias
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #13 στις: 28/02/08, 02:04 »
εγώ πιστεύω πως θα περάσουν μια βολτίτσα και από δω...και όποιος θέλει παει...
Life Its running, don't dance too fast
Just catch the rythm, and follow it with your heart

Αποσυνδεδεμένος HeavyHead

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 175
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #14 στις: 28/02/08, 02:09 »
σκορπιονς....πφφφφ....κανεις αλλος που να ειναι στα ψηλα του γτ δεν παταει ελλαδα;;
ολοι οταν αρχιζουν τα κλεινουν ή γερασουν μας θυμουνται?

οσο για τα αλλα..φιλε αν σου αρεσουν,πηγαινε κ μαγκια σου οσες φορες κ αν πας!! ;)
anathema-amehtana

Αποσυνδεδεμένος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #15 στις: 29/02/08, 10:06 »
μακαρι ρε παιδια να ερθουν τουλαχιστον μια κομη φιρα γιατι δεν τους εχω δει απο κοντα :'(την τελευταια φορα που ηρθαν δεν μπορεσα να παω :'( γιατι ελειπα εξωτερικο.....τελος παντον για οσους δεν θελουν να μην πανε ας μην πανε τους υποχρεωνει κανεις;;
σκορπιονς....πφφφφ....κανεις αλλος που να ειναι στα ψηλα του γτ δεν παταει ελλαδα;;
ολοι οταν αρχιζουν τα κλεινουν ή γερασουν μας θυμουνται?

οσο για τα αλλα..φιλε αν σου αρεσουν,πηγαινε κ μαγκια σου οσες φορες κ αν πας!! ;)
και να σου πω κατι φιλε αυτο που λες δεν ισχυει...οντος την ελλαδα γενικος δεν την υποδεχονται πολλα και καλα συγκροτηματα απο πολλες πλευρες :-\το θεμα ειναι αν ενα συγκροτημα εχει επιτυχια σε μια χωρα γιατι να μην ξαναρθουν πολλες φορες 8)απο οτι ξερω οσες φορες ηρθαν στο Καραισκακη ηταν γεματο :o :o οποτε γιατι να μην ξαναρθουν;;......και κατι αλλο υπαρχουν πολλοι FANS των scorpions που δεν ζουν στην αθηνα[ευτυχως]και δεν εχουν δει το αγαπημενο τους συγκροτημα ειτε ειναι οι scorpions η καποιο αλλο.Οσο για τα παραπανω μηνυματα παιδια να εχουμε και λιγο σεβασμο ετσι....το εχετε ξανακουσει;;;να σεβομαστε την επιθημια του αλλου;;;ας μην συνεχισω.........

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #16 στις: 29/02/08, 12:06 »
Kαι γω θελω να ερθουν ξανα οι paradise lost επειδη τις προηγουμενες 10567 φορες που ηρθαν δεν τους ειδα αλλα δεν το κανω και τοσο θεμα.Προσωπικα δεν με νοιαζει αν ερθουν η οχι και οποιος θελει ας παει αλλα θα κανουν την κινηση να φερουν τους Σκορπιονς ΠΑΛΙ ενω υπαρχουν τοσα αλλα συγκροτηματα που δεν φερνουν.Και οχι μονο αυτους που ειναι στα πανω τους.Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult..Ισως αν ερχοντουσαν παλι οι Σκορπιοι δεν θα βλεπαμε εκινους.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #17 στις: 29/02/08, 13:49 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;; ;D ;Dπιστευεις οτι ειναι καλυτεροι απο τους scorpions???

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #18 στις: 29/02/08, 14:06 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;; ;D ;Dπιστευεις οτι ειναι καλυτεροι απο τους scorpions???

Γουστα ειναι αυτα, μη σφαζεστε ρε παιδια... ;D
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #19 στις: 29/02/08, 14:09 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;; ;D ;Dπιστευεις οτι ειναι καλυτεροι απο τους scorpions???
1)Καλα κανε μια βολτα και ξαναελα ;D
2) Καλυτεροι δεν ξερω πιο μοναδικοι ειναι..
Οπως ξαναειπα βολτα ανασες και ξανα! 8)
Dont fear the reapeeer
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #20 στις: 29/02/08, 14:19 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;

Κακώς, εσύ χάνεις!  ;)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #21 στις: 01/03/08, 12:05 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;

Κακώς, εσύ χάνεις!  ;)
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ........

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #22 στις: 01/03/08, 13:30 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;; ;D ;Dπιστευεις οτι ειναι καλυτεροι απο τους scorpions???
ΛΟΛ ;D Νταξει το οτι δεν τους ξερεις δεν σημαινει οτι δεν αξιζουν :P Να κατεβασεις να ακουσεις να δεις τι χανεις  ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: SCORPIONS FESTIVAL
« Απάντηση #23 στις: 01/03/08, 17:27 »
Παράθεση
Να φετος ερχονται οι Blue oyster cult
ποιοι ειναι αυτοι ρε φιλε;; ;D δεν τους ξερω;; ;D ;Dπιστευεις οτι ειναι καλυτεροι απο τους scorpions???
ΛΟΛ ;D Νταξει το οτι δεν τους ξερεις δεν σημαινει οτι δεν αξιζουν :P Να κατεβασεις να ακουσεις να δεις τι χανεις  ::)
ΛΟΛ μαλλον ειρωνικα το ειπε ο ποιητης
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
138 Απαντήσεις
37935 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/10, 04:35
από YmiRLinG
1 Απαντήσεις
2373 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/04/10, 15:23
από Neikos
6 Απαντήσεις
4515 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/10, 17:18
από Kiratzoharris
0 Απαντήσεις
1786 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/10, 13:14
από Spell@lchemist!
0 Απαντήσεις
1625 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/06/10, 13:36
από Καρχαρίας
1 Απαντήσεις
2654 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/11, 02:38
από Eagle Of Kamelot
2 Απαντήσεις
2579 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/13, 19:14
από jimmy75
7 Απαντήσεις
4367 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/15, 18:24
από tech21man
5 Απαντήσεις
4301 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/04/17, 13:40
από panixgr
0 Απαντήσεις
5889 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/18, 15:17
από Βραζίλης