Αποστολέας Θέμα: hotel california solo cover!!  (Αναγνώστηκε 13058 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #25 στις: 22/05/09, 10:45 »
parlats εχουμε ξαναμιλησει στο lazy τον χειμωνα που επαιζε ο mehiko μαζι με το συγγροτιμα του !!!

βασικα ουτε καν ξερω τι ειναι το vibratto  (;D εφοσον μαθαινω μονος μου και δεν εχω καποιο βιβλιο η δασκαλο να μου εξηγησει!)

θα το ξαναηχογραφισω ,και θα μου πεις την κριτικη σου !!!!


guitarero thnx για την υποστηριξη ! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #26 στις: 22/05/09, 10:51 »
1) Σωστό τέμπο.
2) Σωστή χρήση bends κλπ
3) Ηχο της προκοπής

Αρετές που ο φίλτατος parlats προφανώς έπαιζε στην άκρη των δακτύλων του στα 15...

Προσωπικά φίλε δε ξέρω ούτε πόσων ετών είσαι ούτε πόσο καιρό παίζεις κιθάρα.

Και μάλλον δε σε ενδιαφέρει να μάθεις ότι το παιδάκι είναι 15 χρονών, κάτι που θα μπορούσες να διαπιστώσεις αμέσως από το προφίλ του!

Από τη στιγμή που ανεβάζει κάποιος κάτι, αυτόματα υπόκειται σε κριτική και μάλιστα αρκετά απρόσωπη όσο είναι μια γραπτή κριτική διαδικτυακά.
Από τη στιγμή όμως που κάποιος εκφράζει τη γνώμη του, δε σημαίνει αυτοδίκαια ότι αυτή είναι σωστή...

Φιλικά πάντα

ΥΓ. Γεννημένοι κιθαρίστες εναντίον Γεννημένων Κριτών :P
+1

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #27 στις: 22/05/09, 10:53 »
Εγώ πάλι θα πρότεινα όποιος σχολιάζει τόσο έντονα το vibrato ή τα bends κάποιου, να ανεβάζει και ένα video στο youtube όπου να μας δείχνει πως γίνεται σωστά. Γιατί ξαφνικά βρεθήκαμε όλοι να μην έχουμε expression, αλλά κανένας δε μας λέει πως να το πετύχουμε :P

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #28 στις: 22/05/09, 11:06 »
Μπράβο σου νεαρέ! Καλή συνέχεια!  :)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #29 στις: 22/05/09, 11:09 »
ευχαριστω πολυ ! ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #30 στις: 22/05/09, 11:21 »
Αγαπητέ Guitarero 240bpm, δεν είμαι κιθαρίστας, τραγουδιστής είμαι. Μάλλον έπρεπε να το γράψω στο κούτελό μου αυτό μιας και δεν το δηλώνω στο προφίλ μου. Επίσης δεν έχω δει να έχω ανεβάσει προσωπικά κάποιο βίντεο ή mp3 με μένα να παίζει κιθάρα. Την κιθάρα τη γρατζουνάω πολύ ερασιτεχνικά.

Τα σχόλιά σου είναι λίγο άτοπα μιας και τα γραπτά μου που παρέθεσες δείχνουν την ορθότητα των γραπτών μου.

Εγώ στα 15 μου δεν είχα ηλεκτρική κιθάρα, δεν είχα υπολογιστή, δεν είχα guitar ports, ενισχυτές κλπ. Οι καιροί αλλάζουν και οι σημερινοί πιτσιρικάδες έχουν πολύ περισσότερα μέσα για να μάθουν κιθάρα ή οποιοδήποτε άλλο όργανο.

Αν έπρεπε να μπαίνω στο προφίλ όποιου ανέβαζε κάτι εδώ, δε θα είχα άλλη δουλειά.
Εσύ παίζεις καλά την κιθάρα και μου φαίνεται πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι δεν έχεις προσέξει αυτά που λέω όσο μικρός και αν είναι ο παίκτης.
Ξέρεις ότι τα είπα σωστά αλλά κάτι σε τρώει να μου την πεις. Δικαίωμά σου αλλά δεν παύει να είναι σωστό αυτό που έγραψα. Ασχολούμαι με μουσική πάρα πολλά χρόνια και στο θέμα χρόνος, ρυθμός κλπ τα έμαθα πρώτα πρώτα πριν από ο,τιδήποτε άλλο όπως φαντάζομαι και συ και πολλοί άλλοι.

Γεννημένε Κιθαρίστα ναι σε θυμάμαι που είχες έρθει με το μπαμπά σου. :)
Επειδή δε θέλω να τσακωθώ με κανέναν, αυτά που έγραψα είναι για το καλό σου και όχι για να σε μειώσω.
Θα σου πρότεινα να κάνεις μαθήματα με κάποιο δάσκαλο, καθώς θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να γίνεις πιο ολοκληρωμένος με τη σωστή μέθοδο εκμάθησης και μελέτης.

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #31 στις: 22/05/09, 11:30 »
νομιζω πως με οσους εχω μιλησει ειτε διαδυκτιακα ειτε κανονικα εχουν καταλαβει πως δεν παρεξηγουμαι !καταλαβαινω πως το κομματι εχει ατελειες και πως μπορει να παιχτει και πολυ καλυτερα αλλα προς το παρον εγω ετσι μπορω να το παιξω και το ανεβασα για να με αξιολογησετε με την δικη σας προσωπικη γνωμη !!  :) ευχαριστω για τα σχολια και τις συμβουλες !!! :)

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #32 στις: 22/05/09, 11:42 »
Αγαπητέ Guitarero 240bpm, δεν είμαι κιθαρίστας, τραγουδιστής είμαι. Μάλλον έπρεπε να το γράψω στο κούτελό μου αυτό μιας και δεν το δηλώνω στο προφίλ μου. Επίσης δεν έχω δει να έχω ανεβάσει προσωπικά κάποιο βίντεο ή mp3 με μένα να παίζει κιθάρα. Την κιθάρα τη γρατζουνάω πολύ ερασιτεχνικά.

Τα σχόλιά σου είναι λίγο άτοπα μιας και τα γραπτά μου που παρέθεσες δείχνουν την ορθότητα των γραπτών μου.

Εγώ στα 15 μου δεν είχα ηλεκτρική κιθάρα, δεν είχα υπολογιστή, δεν είχα guitar ports, ενισχυτές κλπ. Οι καιροί αλλάζουν και οι σημερινοί πιτσιρικάδες έχουν πολύ περισσότερα μέσα για να μάθουν κιθάρα ή οποιοδήποτε άλλο όργανο.

Αν έπρεπε να μπαίνω στο προφίλ όποιου ανέβαζε κάτι εδώ, δε θα είχα άλλη δουλειά.
Εσύ παίζεις καλά την κιθάρα και μου φαίνεται πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι δεν έχεις προσέξει αυτά που λέω όσο μικρός και αν είναι ο παίκτης.
Ξέρεις ότι τα είπα σωστά αλλά κάτι σε τρώει να μου την πεις. Δικαίωμά σου αλλά δεν παύει να είναι σωστό αυτό που έγραψα. Ασχολούμαι με μουσική πάρα πολλά χρόνια και στο θέμα χρόνος, ρυθμός κλπ τα έμαθα πρώτα πρώτα πριν από ο,τιδήποτε άλλο όπως φαντάζομαι και συ και πολλοί άλλοι.

Γεννημένε Κιθαρίστα ναι σε θυμάμαι που είχες έρθει με το μπαμπά σου. :)
Επειδή δε θέλω να τσακωθώ με κανέναν, αυτά που έγραψα είναι για το καλό σου και όχι για να σε μειώσω.
Θα σου πρότεινα να κάνεις μαθήματα με κάποιο δάσκαλο, καθώς θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να γίνεις πιο ολοκληρωμένος με τη σωστή μέθοδο εκμάθησης και μελέτης.


Δεν είπε κανείς ότι ο μικρός έπαιξε άψογα. Είναι όμως ακόμα έφηβος και έχει όλο τον καιρό μπροστά του για να βελτιωθεί. Πιο χρήσιμο είναι να του πεις να προσέξει το χρονισμό του ταυτόχρονα με μια καλή κουβέντα παρά να τον κρίνεις λες και περνά εξετάσεις ανωτέρας.

Και μια και το ανέφερες (χωρίς -πρόσεξε- να είσαι και πολύ εκτός στα σχόλιά σου, περισσότερο το ύφος με χάλασε), πως είσαι σίγουρος ως τραγουδιστής ότι τα σχόλιά σου πάνω στο κιθαριστικό παίξιμο είναι ορθά? Θα δεχτείς το ίδιο εύκολα κριτική στην ερμηνεία σου από κάποιον που δεν τραγουδάει? Πρόσεξε, δε μιλάω κριτική του στυλ "μου άρεσε-δεν μου άρεσε" αλλά σχόλια επί της τεχνικής...

Ας είμαστε λίγο ταπεινοί όταν κάνουμε κριτική στους άλλους, η κριτική δεν είναι δικαίωμα, είναι προνόμιο που δημιουργεί ευθύνες. Όσο για τον πιτσιρικά...



« Τελευταία τροποποίηση: 22/05/09, 12:59 από Guitarero 240bpm »

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #33 στις: 22/05/09, 11:46 »
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :guitar ;D  τα σπαει το μωρο !
« Τελευταία τροποποίηση: 22/05/09, 11:54 από Γεννημενος Κιθαρίστας!!! »

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #34 στις: 22/05/09, 13:59 »
Ναι πρόσεξε κάτι. Δεν μπορώ να παίξω Malmsteen αλλά παίζω κιθάρα έστω και όχι σε υψηλό επίπεδο. Οπότε υπό μια έννοια μπορώ να κρίνω. Επειδή βλέπω ότι έστω και έμμεσα συμφωνείς με την κρίση μου επί του παιξίματος, τότε θα έχεις καταλάβει ότι κάτι κατέχω και γω που το λέω, δεν το λέω έτσι για να γράψω κάτι.

Επίσης μπορώ να κρίνω και σαν απλός ακροατής κάτι που είναι δικαίωμά μου όπως και των υπολοίπων να το κάνουν αυτό.

Εχω δεχτεί άπειρα σχόλια κακά και κακά για μένα στο τραγούδι. Δεν χρειάζεται να'ναι ο άλλος Sotto ή Halford για να μου πει τα σχόλιά του. Μπορεί όποιος θέλει να κρίνει αφού ανεβάσω κάτι για να το κρίνουν.

Νομίζω ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με τα αρνητικά σχόλια. Στην περίπτωση αυτή ο μικρός δεν είχε αλλά είχες εσύ, πράγμα που δεν καταλαβαίνω ειλικρινά. Αμα είναι να ανεβάζει κάποιος κάτι και όλοι να λέμε ''μπράβο'' και ''είσαι απίστευτος'' κλπ, τότε χάνεται το νόημα όλο.


περισσότερο το ύφος με χάλασε...

Αν προσέξεις έγραψα κάτι για το ύφος του διαδικτυακού διαλόγου, οπότε κακώς χαλάστηκες γιατί το ύφος μου δεν ήταν καθόλου ειρωνικό και καθόλου επιθετικό.

Από τη στιγμή που ανεβάζει κάποιος κάτι, αυτόματα υπόκειται σε κριτική και μάλιστα αρκετά απρόσωπη όσο είναι μια γραπτή κριτική διαδικτυακά.


Αυτό είχα γράψει, νομίζω είμαι ξεκάθαρος.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #35 στις: 22/05/09, 14:32 »
Το σολο ειναι συμπαθητικο.Και μενα εννοειται δεν μου αρεσε ο ηχος...αλλα ωστοσο απο οσο ακουσα και για την ηλικια σου θεωρω οτι εισαι σε ενα καλο δρομο.

Καποιος ειπε περι ρεγγε backing track.Το backing track ειναι πολυ σωστο.Απλα στις εκδοσεις των Eagles το rythm section ειναι λιγο θαμμενο κ δεν το προσεχει κανεις οτι κινειται σε τετοιο στυλ.Ειναι οντως ρεγγε-style..

Parlats ..εγω συμφωνω παντως μαζι σου.Καλυτερα να λες την αποψη σου με ειλικρινεια...γιατι συχνα τονιζονται ετσι στοιχεια που θελουν δουλεια.Ο επαινος και η εμψυχωση ειναι σημαντικα στην ψυχολογια του ατομου..αλλα δεν γινεται να λεμε μονο μπραβο..γιατι ετσι δεν εστιαζουμε και στα προβληματικα σημεια.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #36 στις: 22/05/09, 16:21 »
Ερωτηση: το εβγαλες μονος σου απλα ακουγοντας το κανονικο τραγουδι ή απο καποια παρτιτουρα/guitar pro?


ναι ... απλα το ακουγα και μετα προσπαθουσα να βγαλω τα πατηματα !! βεβαια σε καποια δυσκολα σημεια με βοηθησε και ο πατερας μου!!

δεν εχω guitar pro!
« Τελευταία τροποποίηση: 22/05/09, 16:23 από Γεννημενος Κιθαρίστας!!! »

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #37 στις: 22/05/09, 18:14 »
@parlats
το θέμα δεν είναι τα σχόλιά σου αλλά το τι ζητάς από έναν 15χρονο που δεν παίζει και ιδιαίτερα πολύ καιρό κιθάρα...
και πάει στο καλό, το πόσο καιρό παίζει κιθάρα δν το ήξερες...αλλά από αυτό:

Προσωπικά φίλε δε ξέρω ούτε πόσων ετών είσαι

εγώ καταλαβαίνω πως έχεις ψιλιαστεί κάτι....

συμφωνώ σε όλα όσα είπες περί τεχνικής και βελτίωσης του ήχου...
αλλά μην κρίνεις ένα παιδάκι τόσο αυστηρά....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #38 στις: 22/05/09, 20:15 »
πρώτον διαφωνώ κάθετα με τον τρόπο σου πάρη (και ξέρεις πόσο σ'αγαπαω :P)....η κριτική είναι σωστή.....αλλα τώρα τελευταια μου φαίνεται ότι όπου ποστάρεις κάτι το κάνεις με καθαρά προκλητικό τρόπο.....


δεύτερον...ρε σεις...σταματήστε να το λέτε "παιδάκι" 15 χρονών γαιδούρι :P ;D ;D ;D άλλοι στην ηλικία του παντρεύονται.... ;D ;D ;D :P ήταν αξιοπρεπέστατη η προσπαθεια του αν αναλογιστει κανεις την βελτίωση που έχει απο την πρώτη φορά που ανέβασε κάτι στο φόρουμ και μπράβο του....τώρα Γεννημένε βάλε τον πατέρα σου που το μιλάει πραγματικά το όργανο να σου δείξει λίγο vibratto και καποια τεχνική και σε βλέπω να πετάς.....

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #39 στις: 22/05/09, 20:59 »
Φίλε πόσο καιρό παίζεις? Δε θα μιλήσω για το τί πρέπει να βελτιώσεις, σου τα έχουν πεί οι προηγούμενοι. Απλά να σε παροτρύνω να συνεχίσεις το άθλημα γιατί φαίνεται πως το έχεις. ;)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #40 στις: 22/05/09, 21:27 »
αλλά μην κρίνεις ένα παιδάκι τόσο αυστηρά....

Ηλία απαντάω και σε σένα ταυτόχρονα με το post του hot_sauce.

Με δουλεύετε ή με δουλεύετε?? Ποιος έκρινε αυστηρά? Του είπα να μη ξαναπιάσει στα χέρια του κιθάρα ή ότι μας έφαγε τα αυτιά?
Ελεος ρε παιδιά, έλεος!!! Διαβάστε πάλι τι έγραψα και δείτε αν ήταν αυστηρό ή όχι. Ηλία ειδικά εσύ που με ξέρεις, δεν δικαιολογείσαι να γράψεις αυτό που έγραψες.

Στην τελική τι διάολο έχετε πάθει εσείς και μου τη λέτε? Ο ίδιος που απευθύνομαι δεν έχει πρόβλημα, εσάς τι κάλος σας έπιασε?

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #41 στις: 22/05/09, 21:46 »
Peace mates!! Ο Γεννημενος εκανε μια καλη προσπαθεια και αξιζει πολλα μπραβο!
Μην τρωγομαστε μεταξυ μας! ;)


Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #42 στις: 22/05/09, 21:50 »
αλλά μην κρίνεις ένα παιδάκι τόσο αυστηρά....

Ηλία απαντάω και σε σένα ταυτόχρονα με το post του hot_sauce.

Με δουλεύετε ή με δουλεύετε?? Ποιος έκρινε αυστηρά? Του είπα να μη ξαναπιάσει στα χέρια του κιθάρα ή ότι μας έφαγε τα αυτιά?
Ελεος ρε παιδιά, έλεος!!! Διαβάστε πάλι τι έγραψα και δείτε αν ήταν αυστηρό ή όχι. Ηλία ειδικά εσύ που με ξέρεις, δεν δικαιολογείσαι να γράψεις αυτό που έγραψες.

Στην τελική τι διάολο έχετε πάθει εσείς και μου τη λέτε? Ο ίδιος που απευθύνομαι δεν έχει πρόβλημα, εσάς τι κάλος σας έπιασε?

μου φαινεται είπα ρέ πάρη....και άλλοι έκανα κριτική αλλα πιο "ησυχα"...θα σου εξηγήσω απο κοντά τι εννοώ......τεσπα....χαλαρα.....

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #43 στις: 22/05/09, 22:30 »
δεύτερον...ρε σεις...σταματήστε να το λέτε "παιδάκι" 15 χρονών γαιδούρι :P ;D ;D ;D άλλοι στην ηλικία του παντρεύονται.... ;D ;D ;D :P

Αν ήταν έτσι θα ζούσε στα Πομακοχώρια και θα έπαιζε πίπιζα :P

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #44 στις: 22/05/09, 22:38 »
Η κριτικη,παιδια,ειναι απαραιτητη,και ας ειναι αυστηρη πολλες φορες.για ολους,ΚΑΙ να μην επαναπαυομαστε..παντα υπαρχει το περιθωριο για κατι καλλιτερο. ;)εγω σαν πατερας,και δεδομενης της αγαπης μου για τη μουσικη,ΠΟΤΕ δεν θα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος,γιατι ξερω που μπορει να φτασει αν το παρει σοβαρα και δουλεψει πανω στην κιθαρα..(εμενα ο πατερας μου,με κυνηγουσε να μην παιζω,και επαιζα κρυφα μετα τα μεσανυχτα).
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: hotel california solo cover!!
« Απάντηση #45 στις: 23/05/09, 00:35 »
και επαιζα κρυφα μετα τα μεσανυχτα).
μου φαίνεται πως μόνο έτσι γίνονται οι καλοί...καλλιεργόντας μόνοι τους το πάθος....

@parlats...
πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να διαφωνήσουμε σε αυτό το θέμα...όντως ο Σάββας θέλει βελτίωση και αυτά που του είπες είναι σωστά...
ο τρόπος μου φάνηκε κάπως...αλλά νταξ....μέχρι εδώ...οκ?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
16 Απαντήσεις
6751 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/08, 01:38
από mehiko
8 Απαντήσεις
3489 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/12/08, 20:58
από ogyon21
7 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/06/10, 16:16
από behindthemask
10 Απαντήσεις
5075 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/13, 17:46
από AderfiTouEleous
25 Απαντήσεις
7166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/14, 21:25
από Lampr0s
25 Απαντήσεις
7425 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/01/14, 01:27
από Lampr0s
0 Απαντήσεις
1919 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/03/18, 13:15
από xristoforost98
9 Απαντήσεις
4179 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/18, 10:50
από atav (φλουτσ)
9 Απαντήσεις
3997 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/10/18, 21:52
από panixgr
4 Απαντήσεις
3008 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/11/18, 17:58
από modfori