Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271554 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος harris68

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #300 στις: 24/08/06, 13:51 »
Απέναντι σε μια κλειστή άμυνα έδειξε πως δεν έχει λύσεις για άλλη μια φορά στην επίθεση.
Συμφωνώ απόλυτα το ίδιο φάνηκε και με τον ΠΑΟΚ που επίσης έπαιξε κλειστά. Νομίζω ότι ο Ντέμης μη θέλοντας να ρισκάρει λεφτά για μεταγραφές χωρίς να είναι σίγουρος ότι η ομάδα θα περάσει στους ομίλους του CL έχασε το τρένο και η ομάδα φαίνεται ίδια με πέρυσι.
Φυσικά ακόμη είναι πολύ νωρίς οπότε να δούμε και τη συνέχεια.
now there's a look in your eyes...like black holes in the sky... shine on you crazy diamond!

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #301 στις: 24/08/06, 13:56 »
ε όχι κ ίδια με πέρυσι ρε συ...
Εϊναι βελτιωμένοι, χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει ότι δν υπάρχει πολύς χώρος για περαιτέρω βελτίωση....
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #302 στις: 28/08/06, 17:15 »
λοιπόν παιδιά πιστεύω πως η κλήρωση παλεύεται λιλ και αντερλεχτ τις έχουμε αν παίξουμε καλή μπάλα πάντα.αν παιξουμε όπως εχτές τότε ούτε την κολοπετινιτσα δεν νικάμε.
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #303 στις: 02/09/06, 04:57 »
i aek plaka plaka kanei polles ekplikseis sto champion's league.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #304 στις: 02/09/06, 06:21 »
Πράγματι...μηδέν νίκες συνολικά είναι μία έκπληξη. Κάτι αντίστοιχο με τις μηδέν νίκες στο εξωτερικό του Ολυμπιακού. :p

Που να μην έκαναν κι εκπλήξεις αμφότεροι τι θα είχαν δει τα μάτια μας...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #305 στις: 10/09/06, 00:45 »
Κι επειδή δε μ' αρέσουν οι μ.Χ. προφήτες, μέσα σε 3 αγωνιστικές ο "θαυματοποιός" έχει επιτύχει ισάριθμες ισοπαλίες ή, για να το πω διαφορετικά, μία νίκη και 2 ήττες. Δεν ξέρω αν καινοτομεί στο πως δουλεύει, αλλά στο πως αποδίδει μια χαρά τα πάει...για να μην πάρει το πρωτάθλημα. :p

Αποσυνδεδεμένος Neobek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #306 στις: 10/09/06, 09:41 »
Κι επειδή δε μ' αρέσουν οι μ.Χ. προφήτες, μέσα σε 3 αγωνιστικές ο "θαυματοποιός" έχει επιτύχει ισάριθμες ισοπαλίες ή, για να το πω διαφορετικά, μία νίκη και 2 ήττες. Δεν ξέρω αν καινοτομεί στο πως δουλεύει, αλλά στο πως αποδίδει μια χαρά τα πάει...για να μην πάρει το πρωτάθλημα. :p
;D ;D ;D ;D ;D ;D
«Ο κόσμος που έχουμε δημιουργήσει είναι το προϊόν της δικής μας σκέψης. Δεν μπορεί να αλλάξει, χωρίς να αλλάξει ο τρόπος που σκεφτόμαστε».-Άλμπερτ Άϊνστάιν.

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #307 στις: 09/10/06, 10:55 »
ΑΕΚΑΡΑ σε χιονια και βροχες
ΑΕΚΑΡΑ σε δυσκολες στιγμες
ΑΕΚΑΡΑ οπου κι αν παιζεις θα 'μαι
με την ORIGINAL μαζι και στο θεο θα παμε



τα κουρελια τραγουδανε ακομα........


ORIGINAL 21 ANTINAZI
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #308 στις: 18/10/06, 09:25 »
Άλλη μια αγωνιστική πέρασε και για άλλη μια φορά ενώ σταθήκαμε καλά στο γήπεδο δεν πήραμε ούτε βαθμό.Δεν πιστεύω πως παίξαμε άσχημα αλλά είναι απαράδεκτο να τρως δύο πανομοιότυπα γκολ.
Πάντως θα προτιμούσα να είχαμε χάσει 3-0 και να μην τραυματιζόταν ο Ίβιτς.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #309 στις: 18/10/06, 09:29 »
Αλλη μια τριάρα προσθέσαμε ως Ελλάδα εις βάρος μας!!!  :-\

Αποσυνδεδεμένος zappas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 188
  • Φύλο: Άντρας
  • παντα με επιθετικες προθεσεις.............
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #310 στις: 18/10/06, 10:32 »
δεν πειραζει....καποιος πρεπει  να χασει!!!αλλα  παλι  εμεις???? :'( :'( :'( :'(
βρε μονος θα τα γραφω μονος θα τα τραγουδω!!! κι  ας ειναι για πεταμα!!!!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #311 στις: 23/10/06, 23:12 »
η σημερινή ΑΕΚ πραγματικά άξιζε την νίκη κόντρα σε έναν ανύπαρκτο παναθηναικο.....πάλι το γνωστο πρόβλημα στο να πάει η μπάλα στην αντιπαλη περιοχη....αλλα και κατοχή είχαμε....και πολλές κινήσεις.....δικαιώθηκαν οι επιλογες του β'ημιχρόνου.....πολύ καλος ο μαντούκα....ο σέζαρ κινητικότατος απο την στιγμή που μπήκε....ο δέλλας....CAPTAIN...όλα καλα.....και εις άλλα με υγεια....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #312 στις: 24/10/06, 14:11 »
Δεν είδα το παιχνίδι αλλά απ ότι άκουσα μια κακή ΑΕΚ κέρδισε ένα άθλιο Παναθηναϊκό.
Σίγουρα τη χρειαζόμασταν τη νίκη σε συνδυασμό με την ήττα του Ολυμπιακού αλλά αυτό το γεγονός δε λέει κάτι από μόνο του.
Θα πάμε και θα χάσουμε από μια θεωρητικά αδύναμη ομάδα και θα ρθούμε στα ίσα μας.
Τεσπα άντε να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #313 στις: 28/10/06, 13:39 »
Δεν ξερω..εγω παντως πιστευω πολυ στο φερερ..κ πιστευω οτι ειναι καλο το οτι χρησιμοποιει ολους τουσ παιχτες που εχει στη διαθεση του.Ετσι θα ειναι ολοι ετοιμοπολεμοι κ αφυπνισμενοι κ δεν θα καθονται πανω σε μια σιγουρη κ δεδομενη θεση στην εντεκαδα.
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #314 στις: 28/10/06, 13:55 »
ακομα δεν εχετε δει τιποτα αοπ την ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ.εχουμε τον καλυτερο προπονητη.θα παρουμε πρωταθλημα και εχουμε και τον καλυτερο κοσμο.στο οακα καλα ηταν..τρεξαμε τα λαγουδακια και η μερα περασε ομορφα.αλλα ως γνωστο οι λαγοι ξερουν να κανουν ντου μονο οταν μας εχουν κλεισμενους μεσα στην εξεδρα.ειμαστε ομαδα με ιδεολογια και πανω απο ολα η αεκ ειναι ΙΔΕΑ..μη ξενερωνετε ολα θα ερθουν..και τα πρωταθληματα και τα κυπελα..ο κοσμος ειναι κοντα στην ομαδα..στις χαρες και στις λυπες ΜΑΖΙ μοναχα ΕΝΩΣΗ!!!!!σημερα με καλαμαρια ελπιζω να μη κανουμε καμια μαλακια γιατι σε κατι τετοιους αγωνες τις κανουμε τις μαλακιες μας.με τη νικη ρε αρωστεια.
ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ....
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #315 στις: 28/10/06, 14:54 »
Aν και ειμαι Ολυμπιακαρα,θεωρω πως η Αεκ εχει εναν προπονητη ΓΑΤΟ!!!!!!!!Ειναι απηστευτα
εξυπνος και δεν φοβατε κανεναν και  τιποτα διαβαζει το παιχνιδι και κανει ΤΙς ΣΩΣΤΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ!!!!!!!!!!!!Μπραβο στον Ντεμη
που τον εφερε ας τον αφησει να κανει την δουλεια του............




Υ.Γ.(οΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΕ Θ'ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ Η ΓΗ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ Σ'ΑΦΗΣΩ.....ΔΙΠΛΟ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ.......)
Metallica

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #316 στις: 02/11/06, 07:04 »
Καταφέραμε επιτέλους να κάνουμε την πρώτη μας νίκη στην Ευρώπη στον 22ο αγώνα.
Δεν πιστεύω πως αποδώσαμε τα μέγιστα μάλιστα για άλλη μια φορά είδα την ομάδα να πανικοβάλλεται στην ιδέα των 10 αντιπάλων και να τους αφήνει να μας τρέξουν.
Ευτυχώς ήρθε το γκολ αν και δεν το περίμενα και πήραμε 3 βαθμούς.
Βρίσκω δύσκολη την πρόκριση στην επόμενη φάση αλλά πάντα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #317 στις: 02/11/06, 11:04 »
Συγχαρητήρια στην Αεκ για την πρώτη της νίκη στο CL, αν και μας έβγαλε το λάδι να βάλει ένα γκολ. Δεν έπαιξε καλά και αυτό είναι προφανές αν σκεφτούμε ότι η Λιλ έπαιζε με 10 παίκτες για 70 λεπτά. Σημασία όμως έχουν οι 3 βαθμοί!

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #318 στις: 04/11/06, 02:53 »
μας τρελανε παλι η ΑΕΚΑΡΑ!! τουλαχιστον εχουμε ελπιδες να παμε στο ουεφα..γιατι στο τσ.λ. δεν μας συμφερει να περασουμε..ισα για να λεμε οτι περασαμε??για να παιξουμε 2 αγωνες και μετα καναπε?ουεφα και οτι γινει
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #319 στις: 09/11/06, 22:21 »
ΑΕΚΑΡΑ!!!!!!!!!!

Ο ορισμός της ετεροχρονισμένης χαράς! :D

Όπως και να έχει αξίζουν πολλά μπράβο στο Χαϊδάρι για την προσπάθειά του που είχε και ευτυχές τέλος. Για την ΑΕΚ δεν τρέχει και τίποτα...ο συγκεκριμένος θεσμός έχει διατηρηθεί μάλλον από συνήθεια. Σημαντικότερο είναι να εξετάσουν τι πήγε λάθος και να επενδύσουν στην αλλαγή της στρεβλής νοοτροπίας περί υπερομάδας που αναπτύχθηκε έπειτα από 2-3 καλά αποτελέσματα. Χαμηλά το κεφάλι, δουλειά, στήριξη στους νέους και σιγά σιγά θα δέσει το πράγμα. Αλίμονο...και τα αναπάντεχα "χαστούκια" χρειάζονται για να φτιάξεις χαρακτήρα.

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #320 στις: 09/11/06, 22:26 »
Σημαντικότερο είναι να εξετάσουν τι πήγε λάθος και να επενδύσουν στην αλλαγή της στρεβλής νοοτροπίας περί υπερομάδας που αναπτύχθηκε έπειτα από 2-3 καλά αποτελέσματα. Χαμηλά το κεφάλι, δουλειά, στήριξη στους νέους και σιγά σιγά θα δέσει το πράγμα. Αλίμονο...και τα αναπάντεχα "χαστούκια" χρειάζονται για να φτιάξεις χαρακτήρα.


Συμφωνω απολυτως...
Και ισχυει για ολες τις "υπερομαδες"...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #321 στις: 09/11/06, 22:38 »
Δε μπορώ να πω πως ξαφνιάστηκα.Βλέπετε όταν έχουμε λιγότερους από το συνηθισμένο αντιπάλους μπλοκάρουμε.
Καλά να πάθουμε γιατί ξαφνικά σε μια ομάδα γίναμε υπερομάδα.
Και εις άλλα....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #322 στις: 10/11/06, 10:11 »
Συγχαρητήρια στο Χαιδάρι για την ιστορική του πρόκριση. Η ΑΕΚ ήταν μαύρο χάλι και δεν πιστεύω να δικαιούνταν κάτι παραπάνω!

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #323 στις: 10/11/06, 14:05 »
Αφου επαιξε μεχρι κ ο ξεχασμενος Σαπανης!δεν ειχαν χθες συνοχη στο παιχνιδι τους οι παικτες.Με γιομες την παλευαν!
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #324 στις: 25/11/06, 21:10 »
Μόλις τέλειωσε ο αγώνας με το Αιγάλεω όπου κερδίσαμε μετά κόπων και βασάνων 2-1.
Το διαιτητικό τρίο ήταν από κάθε άποψη και πλευρά επιεικώς τραγικό.Έχω αμφιβολίες για τα πέναλτι που δόθηκαν σε μας μα περισσότερο απορώ για την κόκκινη στον Τσιρίλο και το πέναλτι που δόθηκε εναντίον μας.Μία απόφαση που βασίστηκε σε υπόδειξη του επόπτη ο οποίος αγνόησε την κλωτσιά του αμυντικού στον Τσιρίλο πριν αυτός όντως τον σπρώξει αλλά πολύ ελαφρά.
Γενικά τα σφυρίγματα βασίζονταν στην κατεύθυνση του ανέμου και στη διάθεση των εποπτών.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...