Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271712 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #375 στις: 16/08/07, 16:04 »
Nope, πιο πολύ συμφέρει το ελληνικό ποδόσφαιρο να πάει ΟΥΕΦΑ η ΑΕΚ!

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #376 στις: 16/08/07, 16:29 »
Πάντως απέναντι στον Jesus Navas κ στον 19χρονο αριστερό χαφ, Rivaldo κ Λυμπερόπουλος, φαίνονταν σαν παλιές ατμομηχανές!

Ενσαλίβα κ Ράμος για μένα ήταν οι καλύτεροι παίκτες της ΑΕΚ!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος Aλχημιστής

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια μερα ολα αυτα θα μοιαζουν με χρωματιστες ευχες
    • Προφίλ
    • το myspace μας....
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #377 στις: 16/08/07, 18:29 »
O Ενσαλιβα ηταν πραγματι πολυ καλος,ο Ραμος δεν μου φανηκε κατι το εξαιρετικο.Για μενα ο καλυτερος παικτης της ομαδας αυτη τη στιγμη ειναι ο Μαντουκα.
Κ συ που καποτε να κοιμηθεις φοβοσουνα...
Τωρα φοβασαι να ξυπνησεις...

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #378 στις: 16/08/07, 18:39 »
O Ενσαλίβα ήταν απλά ο καλύτερος της ΑΕΚ, ο Ράμος ίσως ο χειρότερος! Ο Capel τον έκανε πραγματικά ό,τι ήθελε... ::)

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #379 στις: 16/08/07, 21:27 »
Ο nsaliwa μαζι με τον Manduca πιστευω οτι θα βοηθησουν πολυ την Αεκ φετος. Παντως και ο Ραμος ειναι 20 χρονων και επαιζε Β κατηγορια Βραζιλιας. Πρεπει να παρει λιγο στα ποδια του,και θα βοηθησει(νομιζω :-\)!
Παντως για το Ουεφα στην αρχη θα σταθει καλα η αεκ. Να παρει και κανεναν βαθμο γιατι σε λιγο champions league με τα κιαλια!!!
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #380 στις: 16/08/07, 21:37 »
Η ΑΕΚ μπορεί να κάνει το θαύμα και να περάσει αρκεί να το πιστέψει. Κι αρκεί ο Σέρα Φερέρ να μην είναι με τους Ισπανούς!! Το μόνο που πρέπει να προσέξει είναι να μη φάει γκολ γτ οι Ισπανοί είναι πολύ καλοί εκτός έδρας. Τα υπόλοιπα γίνονται με 80.000 στο πλευρό της. Εδώ πέρισυ νίκησε τη Μίλαν 1-0 που μετέπειτα στέφθηκε πρωταθλήτρια.

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #381 στις: 16/08/07, 21:43 »
Παντως η Μιλαν περσυ ηταν ψιλοαδιαφορη και ηταν στην περιοδο που ειχε κανει μια τεραστια κοιλια...
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #382 στις: 17/08/07, 01:17 »
καλα η οι δυο ομαδες που επαιξαν χτες ηταν η μερα με τη νυχτα.πλεον η πιθανοτητα προκρισης απλως δν υπαρχει.και 65000 να πανε στο γηπεδο
 δεν μπορουν να κανουν τον μαντουκα καλυτερο απο τον ναβας και τον λυμπε καλυτερο απο τον κανουτε.


κατα τα αλλα καλος ο καπελ αλλα πολυ ατομιστης,θα φτιαξει.ο ναβας σε 3 χρονακια θα ειναι το καλυτερο δεξι χαφ στον κοσμο εκτος απροοπτου.απο την αεκ καλος ηταν ο ενσαλιβα οι αλλοι δεν πολυτραβηξαν,ιδιαιτερα στο δευτερο

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #383 στις: 17/08/07, 02:00 »
Αυτο που αποδειχτηκε χθες..(σχετικο ειναι το χθες...) ειναι ότι η αεκ πήρε τον ρίμπο για να σβησει αυτα τα 13 χρόνια χωρις πρωτάθλημα..ειναι ανήμπορος να βοηθησει στο γρήγορο ευρωπαικό ποδοσφαρο ο ριβάλντο...και αυτο φάνηκε και απο τα δύο φιλικά στο οακα....αλλα σχόλια σε σχέση με τον αγώνα....αυτον το σέζαρ γιατι τον αφήνουν να εκτελει ακόμα κόρνερ...? ολοι πλεον το μαθανε..πρώτο δοκάρι...δεν πρόκειται να φτσει στο δεύτερο ακομα και 9 μποφόρ να εχει..ο λύμπε....απο τα φιλικά κι αυτος μου έδειχνε τελειως εκτος κλίματος....μα τελειως όμως...επλιζω να στρώσει και να γινει ο λύμπε που ξέραμε...οχι ο υπερπαικτης....αλλα ο ηγέτης της αεκαρας μας.....δελλας....γιατι τον αφήνουν μέσα? εχουμε τον παπασταθοπουλο και καθεται....και αφηνεται τον δέλλα μέσα? έλεος........ramos....έχει πολλα να μαθει ακομα....αλλα μ'αρεσει....nsaliwa...πολυμηχάνημα....ο μονος που ξεχώρισα χθες....η αδυναμία μου ο manduca με αφησε αδιαφορο....κάτι πήγε να κανει...αλλα δεν....ο alves μ'αρεσε γενικα.ντελικάτος αμυντικος...αλλα κι αυτος θέλει αρκετή εμπειρια...ο aruabarrena....πλήρης απογοήτευση για μένα....τον περίμενα πολύ πιο ζωντανό...και πολύ πιο έμπειρο....εκτός γήπέδου μου φάνηκε...ζηκος...αδιαφορος...moretto...για μενα ειναι πολύ παρεξηγημένη περίπτωση....μπορει να δείχνει εκ πρώτης όψεως ότι είναι αρκετα χάφτας....αλλα δεν ξέρω....θα αλλαξει αυτο πιστεύω...θα δειξει οτι αξιζει...αλλα για καλο και για κακο...χρειάζεται κι αλλος τερματοτύφλακας....οι αλλαγές του φερές...χμμμ....τον κονέ δεν θα με χάλουσε να τον δω και βασικο....ο καφες....αδιάφορος......
Άλλο σχόλιο έχει να κανει με τα χαφ τις sevilla....καλα ρε φούστη μου? νεφτι τους βάλαν...? έλεος.....αυτος ο navas....πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.... φουτάνες μας εκανε...προσποιησεις με το κεφάλι..κούρσες...πω...δεν τον είχα προσέξει καλα αυτόν τον παίχτη...φαντασου να ταν και ο dani μεσα δεξι μπακ....χαμος....επίσης παρατήρησα και κάτι ακομα.....η sevilla είναι ομαδα δεκαλέπτου...θα σου δώσει χώρο...αν πεσεις στην παγιδα της φουτσισες....παιζει αρκετα νοθρά για πολύ ώρα....μετά το μεγάλο μπαμ....και μετα ξανακαθεται...και πάει λεγοντας...(καπως πρέπει να ξεκουράζονται και τα καημένα τα χαφ...:p)...επισης παραπονο είναι ότι φαγαμε γκολ απο το borja της sevilla τον φαμπιάνο...τεσπα...το ξεχναω αυτό.....
Τουλάχιστον να πάρουμε νίκη εδώ μέσα και ας αποκλειστούμε.....θα πάρουμε το ουέφα.....να σαι καλά δικέφαλε να μας δίνεις χαρές και λύπες.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #384 στις: 28/08/07, 23:27 »
Μήπως λέω μήπως κάποιοι στην UEFA είναι ανθέλληνες?
Τόσοι άνθρωποι σκοτώθηκαν στην Ελλάδα και δεν τους πείραξε καθώς το ΟΑΚΑ λέει δεν κινδύνευε....
Μόλις όμως απεβίωσε ο Πουέρτα -RIP- αμέσως έτρεξαν και τον ακύρωσαν....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #385 στις: 28/08/07, 23:56 »
Υπάρχει μια λογική που δεν έχει να κάνει με εθνικές προτιμήσεις...είναι διαφορετικό να θρηνείς για την απώλεια συμπολιτών σου που δε γνώρισες, από το συνάδελφό σου που μέχρι πριν λίγο τρώγατε και πίνατε μαζί. Οδυνηρό και το πρώτο, αλλά η ψυχολογία επιβαρύνεται πολύ περισσότερο στη δεύτερη περίπτωση.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #386 στις: 29/08/07, 00:04 »
Θα στο πω πιο ωμά....αξιολογείται περισσότερο η ζωή ενός ανθρώπου από μια χώρα που εκτός απο θύματα θρηνεί και τον εαυτό της?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #387 στις: 29/08/07, 00:09 »
Απο τη στιγμη που το γεγονος των πυρκαγιων(και των αποθανουντων) δεν αφορα την "τεχνοκρατικη" ΟΥΕΦΑ το ματσακι θα γινοταν(εχει συμβει και παλιοτερα 11 Σεπτεμβριου,διπλο της παναθας στο αρινα αουφ σαλκε 8),αλλα και το 99 με τους σεισμους της Τουρκιας...)
Το συμβαν με τον Πουερτα αφενως αφορα αμεσα την ΟΥΕΦΑ(ποδοσφαιριστης που αγωνιζεται στο πρωταθλημα που διοργανωνει) και αφετερου το γεγονος ειναι πολυ κοντα στη διεξαγωγη του αγωνα...

ΥΓ:Αν ο συγχωρεμενος ειχε αφησει τα εγκοσμια το Σαββατο να ειστε σιγουρα οτι το ματσακι θα ειχε γινει κανονικοτατα...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #388 στις: 29/08/07, 00:15 »
Θα στο πω πιο ωμά....αξιολογείται περισσότερο η ζωή ενός ανθρώπου από μια χώρα που εκτός απο θύματα θρηνεί και τον εαυτό της?

Ηταν αργια η σημερινη μερα... ???(ωστε ν'αξιολογησουμε πιο ελευθερα τη ζωη του ανθρωπου)
Και αυτοι(ποδοσφαιριστες) τη δουλεια τους κανουν...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #389 στις: 30/08/07, 19:32 »
Να τη η ΑΕΚαρα! Την ειδαμε και στο 2ο group δυναμικοτητας στο τσ.λ.!!! (Δεν νομιζω να ξανασυμβει αυτο!)
Και στην κληρωση του ουεφα(που εκει λογικα θα παει) θα μπει ως κατοχος!!!(Ουτε αυτο το βλεπω συντομα!!!)
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #390 στις: 31/08/07, 13:01 »
Θα στο πω πιο ωμά....αξιολογείται περισσότερο η ζωή ενός ανθρώπου από μια χώρα που εκτός απο θύματα θρηνεί και τον εαυτό της?


Λοιπον για να μην λετε ακυρα πραματα.Προφανως η Ουεφα εχει καποιους κανονες.Τωρα οταν μονο η μια ομαδα ζηταει αναβολη (ΑΕΚ δλδ) δεν μπορει να αναβληθει το παιχνιδι γιατι και η αλλη ομαδα εχει υποχρεωσεις κτλ κτλ.Μολις ομως και οι 2 ομαδες του αγωνα ζητησαν απο κοινου αναβολη τοτε προφανως η ΟΥεφα δεν μπορουσε να κανει τπτ αλλο απτο να το αναβαλει.Και πιστεψε με δεν ηθελε καθολου...
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #391 στις: 03/09/07, 13:23 »
Πλάκα-πλάκα μπορεί να πάρει και κανένα πρωτάθλημα φέτος η Άεκ..

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #392 στις: 03/09/07, 22:20 »
Κάπου εδώ μάλλον τέλειωσε το εν δυνάμει θαύμα....πολύ καλή προσπάθεια ως τώρα,μια άτυχη θα λεγα στιγμή,μια ενστικτώδης ενέργεια του Σέζαρ για απόκρουση και την πατήσαμε.
Ελπίζω τουλάχιστον να συνεχίσουν να παίζουν καλά...ακόμα και η ισοπαλία κάτι είναι.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #393 στις: 03/09/07, 22:39 »
0-3 στο πρώτο ημίχρονο! Ελεος! Αυτή η Σεβίλλη παίζει με κλειστά μάτια.
Καλό και το ουέφα για ΑΕΚ-ΠΑΟ.

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #394 στις: 03/09/07, 23:53 »
Εξωφυλλο Ενωσητικης εφημεριδας Παρασκευη 31-08-2007 και επειτα απο κληρωση Τσαμπιονς Λιγκ ;D ;D


Χαχαχαχαχαχαχα ;D ;D ;D ;D ;D Ριμπο Ριμπο ;D ;D ;D
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #395 στις: 04/09/07, 01:15 »
εγώ...ειλικρινά...σήμερα χάρηκα που είμαι ΑΕΚ....είμαι περήφανος....είμαι περήφανος που φαγαμε 4 απο την ομαδα που έριξε 5 στην ρεαλ....απο την ομαδα πρωταγωνιστη της ευρώπης τα τελευταια 2 χρονια...ειμαι περήφανος που εβλεπα 45000 κοσμο να κανει σαν τρελος την στιγμή που η ομάδα έχανε.....ειμαι περήφανος που βλέπω τον Παυλή να  κανει ντεμπουτο με την σεβιλλη και να ξεχωριζει...να βλέπω τον σωκράτη να παιζει ολη την επιθεση τον ισπανων μεχρι το 90 μονος του...που βλέπω τον μπούρμπο οτι αντέχει και μπορεί....και τον μαντουκα να ξεσκιζεται.....και επιτελους χαιρομαι που βλέπω οτι θα ζήσουμε στιγμες της πρώτης χρονιας του ντέμη σαν προεδρο...αυτος ειναι λαός......
Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΡΕ!!!!! οσο για τους κοκκινοπράσινους..σε αντιστοιχη περιπτωση...θα είχαν φύγει απο το γήπεδο στο 65...ή θα έκαναν ντου στους παιχτες...(βλ. μορρις χθες....)....σωπαστε τώρα και επαναπαφτείτε στις καλπικες δάφνες σας...γιατί η ένωση την κέρδισε την σεβίλλη......

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #396 στις: 04/09/07, 01:32 »
Έτσι που το παρουσιάζεις φίλε master, είναι σαν να έπιασες το peak της απόδοσής σου και μάζεψες 4. Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσα να είμαι υπερήφανος για την αγωνιστική διάθεση που επέδειξαν κάποιοι παίχτες (γιατί αν μιλήσουμε για το Μορέτο ή το Ζήκο, ασ' το), αλλά πόσο υπερήφανος να είμαι που αποδεικνύω πως δε με παίρνει να κοιτάξω στα μάτια τις σοβαρές ευρωπαϊκές ομάδες και τίποτα δε συνηγορεί πως αυτό θα γίνει στο άμεσο μέλλον με τα γενικότερα χάλια που επικρατούν στη Σούπερ Λίγκα;

Όποιο ολίγον φανατικό γαύρο ή βάζελο κι αν ρωτήσεις, θα σου πουν πως κι η δική τους ομάδα ιδέα είναι. Δε συνηθίζει δα και κανένας να μιλάει για ανώνυμη εταιρία, με ισολογισμό και δοσοληψίες με το δημόσιο.

Το δε αντεπιχείρημα που θα πρότειναν σε κάθε περίπτωση οι κοκκινοπράσινοι είναι πως έχουν περισσότερες απαιτήσεις από την ομάδα τους, από το να δέχονται μια 4αρα και να λένε κι ευχαριστώ. Απόψεις φυσικά κι αυτές κι όπως το βλέπει κανείς.

Αποσυνδεδεμένος Nick82

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #397 στις: 04/09/07, 01:42 »
Τελικά ο Ντέμης τα κατάφερε...Σας έκανε να χαίρεστε που φάγατε 4 αντί για 5,σας έκανε να πανηγυρίζετε στο 0-4,να χαίρεστε με τους Μπούρμπους και τους Μαντούκες,να νομίζετε ότι όλοι οι πιτσιρικάδες θα γίνουν Νίνης(ή Μέσι,ή όπως θέλετε)...Αλλά το κυριότερο κακό που σας έκανε,είναι να μην έχετε απαιτήσεις από την ομάδα σας...Να μην έχετε standards...Ναι,φίλε,εγώ άμα έχανε η ομάδα μου 0-4 θα φώναζα "πάρε παίχτες","πάρε προπονητή",θα έβριζα,θα τους έφτυνα και θα έφευγα από το γήπεδο...Γιατί δεν έχω όνειρο να πουλήσει διαρκείας ο πρόεδρος και να γίνεται το σχετικό πανηγυράκι κάθε Κυριακή,αλλά έχω όνειρο να μπορέσει κάποτε η ομάδα μου κάποτε να κοιτάξει στα μάτια την κάθε Σεβίλλη...Αυτά...
Όσο για το άλλο παραμύθι,αυτό που σας πλασάρουν οι εφημερίδες,τα ραδιόφωνα και οι τηλεοράσεις,περί "χρόνο με το χρόνο" βελτίωσης,δες πόσα βήματα μπροστά κάνει η ομάδα σου,και πόσα πίσω...
Νίκησες τη Σεβίλλη...Καληνύχτα και όνειρα γλυκά... ;D
Φιλικά...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #398 στις: 04/09/07, 01:43 »
Μα ποσο γραφικοι θα γινετε τελικα? ::)
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #399 στις: 04/09/07, 01:48 »
λοιπον...κοιτα.....απο την στιγμή που η κληρωτίδα εβγαλε σεβιλλη.....ειχα συμβιβαστει με αυτα...περι 3, 4,5 γκολ.....εγώ ήμουν αυτος αμα ψάξεις στην πισω σελιδα που πραγματικα εκραξα τους παιχτες.....και ακομα πιστευω ότι μερικοι (βλ. σέζαρ, παππας, ζηκος, μορεττο κτλ κτλ..) ειναι ανημποροι να βοηθήσουν....απλα χαιρομαι οταν βλέπω ακομα και παοκτσήδες (εδώ που ειμαι..) να λένε ότι η αεκ έστω του πρώτου 25λεπτου αξιζε πολύ...να πανηγυριζουν το γκολ..και να μενουν με ανοιχτο το στομα με τους φιλαθλους στο οακα..ειναι ενδειξη σεβασμου...τώρα δεν πιστευω πως αυτη η 4αρα αντικατοπτριζει την εικονα της άεκ.....αυτή η 4αρα αντικατοπτριζει την εικονα των ξενων πρωταθληματων γενικοτερα...και το οτι η σεβιλλη ειναι ομαδα πολυβόλο...σαφεστατα και δεν ήθελα να δώ τον χάφτα να τρωει τοσα γκολ....αλλα........τουλάχιστον φάνηκε ότι αυτή η ΑΕΚ χτυπάει πρωτάθλημα...με χαλαρές κινήσεις....και αν με ρωτήσεις τώρα αν μου αρκει αυτο...μετά απο 13 χρονια...ναι μου αρκει.....πες το κομπλεξ, εγωισμο, κατινιά...οπως θες... ;) δεν υπερισχύει τώρα η λογική....αλλά το γ**ώτο....(αυτο λέω εγώ...δεν πιστεύω ότι ολοι οι αεκτσήδες συμφωνουν...εννοειται...) μακάρι...όχι μονο η ΑΕΚ...και οι αιωνιοι και η λαρισσα και και και και να τα πανε καλα απο δω και πέρα ο καθεις στην ευρωπαική διοργανωσή του...γιατι δεν λεει να βγαίνουμε με μια ομαδα cl και να παιζουμε απο τον ιούλη....απο την άλλη η καλύτερη λύση τουλαχιστον για δέκα χρόνια ακομα θα ήταν να κλεισουν τα σύνορα.... :P μεχρι να αποφασισουν να παιξουν μπαλα έξω.....τεσπα στο θεμα μας....απο μοναδες τις οποιες προανεφερα ειμαι πολύ περήφανος....γιατι μιλάμε για δυο παιδια 18 και 19 χρονων που για τα ελληνικά δεδομένα πάντα θεωρούνται ακομα ταλέντα.....

φιλικά πάντα...  ;)