Αποστολέας Θέμα: Schoolwave 2006  (Αναγνώστηκε 92214 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος I stin f(x)

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #250 στις: 04/12/06, 14:40 »
μου ήρθε το παρακάτω mail :D:

Το επόμενο τεύχος κυκλοφορεί την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου δωρεάν με την Κυριακάτικη Ελευθεροτυπία.
 
.::..: Το DVD του Schoolwave 2006 (μας έβγαλε την ψυχή, αλλά) είναι έτοιμο και είναι γ**ώ! Περιέχει τα 21 μαθητικά συγκροτημάτα live και 20λεπτό backstage video. Θα κυκλοφορήσει (κι αυτό δωρεάν) την Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου με την Ελευθεροτυπία. Φροντίστε να πάτε νωρίς στο περίπτερο...
 
.::..: To ηλεκτρονικό αρχείο του περιοδικού με όλα τα προηγούμενα τεύχη θα ανέβει στο site μέχρι την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου.
 
.::..: H προετοιμασία για το Schoolwave 2007 ξεκίνησε. Τα μαθητικά συγκροτήματα που ενδιαφέρονται να παίξουν σε αυτό πρέπει να στείλουν demo μέχρι τις 10 Φεβρουαρίου 2007. Ορους συμμετοχής και λοιπές λεπτομέρειες θα βρείτε στο τεύχος #8 (10.12.06) και σύντομα στο site.
 
 .::..: We are back!
 
Υ.Γ. Αν δεν θέλετε να λαμβάνετε mail από μας, απλώς στείλτε ένα mail με θέμα «NO MORE» και θα σας αφήσουμε   στην ησυχία σας.


Αποσυνδεδεμένος LSSPOILT

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #251 στις: 05/12/06, 15:10 »
υπάρχει κάποιος πού μπορεσε να το δεί πριν κυκλοφορήσει που δεν νομίζω αλλα αν ναι ας μας πει τι παίζει... :o :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος I stin f(x)

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #252 στις: 05/12/06, 23:22 »
Ναι... βασικά αν ξερει καποιος απο ποιον εχουν παρει συνέντευξη ;D

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #253 στις: 06/12/06, 11:18 »
Ρε παιδιά τελικά πότε θα κυκλοφορήσει??????δεν είχανε πει γι'αυτό την κυριακή???? τι έγινε τελικά?

I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #254 στις: 06/12/06, 14:00 »
Stis 10 tou mina...

Αποσυνδεδεμένος LSSPOILT

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #255 στις: 07/12/06, 20:46 »
http://www.theschooligans.gr/ και επίσημα το εξώφυλλο στο site των schooligans..

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #256 στις: 08/12/06, 18:01 »
Επιτελους οργανώθηκε και το σαιτ του περιοδικού. Και ευτυχώς θα γίνει και τρίτο schoolwave και ελπίζω να γίνει ένας θεσμός οπού θα κρατήσει για πολλά χρονια. Γιατί η προσωπική μου άποψη είναι ότι ενώνει τους μαθητές και ότι τους εκφράζει απόλυτα
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος roz tost...

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #257 στις: 08/12/06, 21:15 »
Simfwnw......Poli swsto.....Kai na diorganwnetai kai se alles poleis......

Oxi mono Athina........

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #258 στις: 10/12/06, 13:31 »
Δεκτη garvin ::)

Παντως εγω δεν ειδα τιποτα στο σημερινο schooligans. Επαναλαμβανεται με αναμασημενη ψευτοεπαναστατικη τροφη και  "εμεις τα σπαμε και οι αλλοι μας κοιτανε" μαγκια. Κλασσικα αφιερωμα σε εναμονο παιδι με 3 σελιδεσ, 1 μονο σελιδα για τις καταληψεις που επρεπε τουλαχιστον να αφιερωσουν το τευχος, μια σελιδα για schoolwave και αντε και μια παλια φωτο απο διαδηλωση να δειξουμε και κατι. Το παρακανανε νομιζω και εχουν γινει καρικατουρες του εαυτου τους τελειως....
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #259 στις: 10/12/06, 16:29 »
Ελεος!! Πάλι Εντροπια??????? Σιγα τη μπάντα στο κατω κατω... Ποζεράδες τους θεωρώ.  Εντρόπια.... να δεις που θα ξαναπαίξουν το Ενστρο. Ακομα χειρότερα αυτη τη φορά :-X
« Τελευταία τροποποίηση: 18/12/06, 16:00 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #260 στις: 10/12/06, 16:51 »
Κάνεις λάθος για τους εντρόπια...
Τσπ, έλεος με το σκουλιγκανς πια... "Είμαστε έφηβοι, ξυριζόμαστε. ακούμε Νιρβάνα και θα αυτοκτονήσω γιατί ο κόσμος με κοιτάει που φοράω allstar και γιατί η μάνα μου φτιάχνει φαι και δε παραγγελνει σουβλάκια."
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #261 στις: 10/12/06, 17:09 »
Eιλικρινα λυπαμαι που σηκωθηκα πρωι-πρωι και ετρεξα να παρω τους schooligans...Με απογοητευσε οσο δεν παιρνει αυτο το τευχος...Δηλαδη μονο το μονοσελιδο(ελεος ρε!) αφιερωμα στο schoolwave αξιζε.Αναθεωρησα ολη την οπτικη που ειχα για το ενθετο και ειλικρινα το βαρεθηκα αυτο το τευχος.Και δε νομιζω οτι ηταν το τευχος αυτο καθ'αυτο, αλλα το σημερινο  ηταν  η  κορυφωση  της λεγομενης  ''επαναστατικοτητας χωρις αιτια'' και της μεγαλοποιησης των παντων.Καποια στιγμη σιχαινεσαι και την απεριοριστη αισχρολογια χωρις λογο και τον παλιμπαιδισμο του Ιωαννιδη.Αν αυτα περι ''αγαπημενων συγκροτηματων'' και περι βασιλειας Απολλωνα αληθευουν,ενταξει..Εχει ξεφυγει το πραγμα και δεν το χουνε παρει χαμπαρι... ::)
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

mydyingbride

  • Επισκέπτης
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #262 στις: 10/12/06, 20:24 »
Τα θεματα με τα οποια θα επρεπε να πραγματευτουν εξ ολοκληρου ηταν το schoolwave,το πολυτεχνειο και οι καταληψεις!Και το καναν σχεδν με το ζορι με 2 σελιδουλες!ελεος!
Διαβασα το χρηματοστηριο που ειχε μεσα η Κυριακατικη και το ομολογω οτιν ειχε πιο πολυ ενδιαφερον... :P
« Τελευταία τροποποίηση: 18/12/06, 16:01 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #263 στις: 10/12/06, 20:52 »
Eιλικρινα λυπαμαι που σηκωθηκα πρωι-πρωι και ετρεξα να παρω τους schooligans...Με απογοητευσε οσο δεν παιρνει αυτο το τευχος...Δηλαδη μονο το μονοσελιδο(ελεος ρε!) αφιερωμα στο schoolwave αξιζε.Αναθεωρησα ολη την οπτικη που ειχα για το ενθετο και ειλικρινα το βαρεθηκα αυτο το τευχος.Και δε νομιζω οτι ηταν το τευχος αυτο καθ'αυτο, αλλα το σημερινο  ηταν  η  κορυφωση  της λεγομενης  ''επαναστατικοτητας χωρις αιτια'' και της μεγαλοποιησης των παντων.Καποια στιγμη σιχαινεσαι και την απεριοριστη αισχρολογια χωρις λογο και τον παλιμπαιδισμο του Ιωαννιδη.Αν αυτα περι ''αγαπημενων συγκροτηματων'' και περι βασιλειας Απολλωνα αληθευουν,ενταξει..Εχει ξεφυγει το πραγμα και δεν το χουνε παρει χαμπαρι... ::)

συμφωνώ. Μονο το αρθρο για τους muse ελεγε λιγο.. Τα χειρότερα είναι τα γράμματα.. ''Εχω τις μαύρες μου γιατι έμαθα σήμερα οτι η γκόμενα μου- που είναι παρτόλα αλα δ το ξέρω- πηδήχτηκε με τον κολλητό μου'' η καλύτερα ''Ολοι στο δρόμο με κοιτάν περίεργα φταίει οτι οι ψείρες στα μαλλιά μ που είναι ως τον κόλο δε χωράν στο κεφάλι μου''. Δικές σου οι επιλογές σ όλες τις περιπτώσεις δικες σου οι συνέπιες.. Εμείς γιατι πρέπει να το μάθουμε??????????????

Αποσυνδεδεμένος drummer_boy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #264 στις: 10/12/06, 20:54 »
Παιδιά οκ! Και γω ξενέρωσα που είχε μόνο μία σελίδα για το schoolwave! Η αλή8εια είναι πως αυτό είναι μεγάλη πατάτα... Το αφησόραμα έβγαλε βινλιαράκι με ψιλοσυνεντεύξεις από κά8ε συγκρότημα! Τώρα για τις καταλήψεις να το σκεπτικό μου: 1) το περιοδικό ήταν να βγει τον Οκτώβριο! Τότε οι καταλήψεις οι απεργίες κ όλα τα σχετικά δεν είχαν απλωθεί τόσο πολύ (αν θυμάμαι καλά)... (αν διαβάσατε στο περιοδικο, αναφέρει πως καθυστέρησε λόγο του ότι τους έλειπε βασικό υλικό για το dvd) Εαν λοιπόν το τεύχος είχε σχεδιαστεί ήδη, λογικό είναι να μην έχει για τις καταλήψεις... Θα μου πεις 2 μήνες τι κάναν? Δεν ξέρω... Η αλήθεια είναι πως σε αυτό το τεύχος κάτι δεν πήγε καλά... Σιγά! Λέτε όλοι ότι τα σκατώσανε (sorry κι όλας), αλλά περιμένατε τόσο καιρό! Σιγά!  Και δε ξέρει κανείς τι έχει παιχτεί... Όποτε μην είμαστε τόσο απόλυτοι...

Όσο για τους Entropia δεν ξέρω τί και πώς, αλλά εγώ θα πάω να τους δω... Μπορεί να είναι όντως αλήθεια πως υπάρχουν κλίκες! Και εγώ θα γούσταρα να τους ξαναδώ όλους! Να ξαναζήσω τη συναυλία! Garvin! Πάρ' τους τηλ. και βρίσ' τους! Αυτό το θεωρώ πολύ μεγαλύτερη μαμακία! Τι δηλαδή?
Αν και απ' ότι καταλαβαίνω πήραν τα συγκροτήματα που θα τραβίξουν περισσότερο κόσμο (είναι και 10 ευρώ είσοδος, ε?)!
 Εμένα με ξενερώνει περισσότερο αυτό (ότι διάλεξαν αυτοι τα bands που θα παίξουν εκεί)! Τελικά και εκεί παίζει το χρήμα...

Φιλικά πάντα! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 18/12/06, 16:02 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος Corky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 227
  • Φύλο: Άντρας
  • I belong to everything I believe...
    • Προφίλ
    • Psychorchestra
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #265 στις: 10/12/06, 22:55 »
Α   Θ   Λ   Ι   Ο  Τ  Η   Τ   Α
Definite an' immortal freedom is all we want. Just free soul and free way of thinking.But can we achieve this?

Αποσυνδεδεμένος drummer_boy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #266 στις: 12/12/06, 01:06 »
A! Και κάτι άλλο! Μπορεί να ξενερώσαμε όλοι (άλοι λίγο, άλοι πολύ) που γράψαν μόνο μια σελίδα για το schoolwave, αλλά έρχεται και dvd, μην το ξεχνάμε (ελπίζω να είναι καλό γιατί θα το φάω το βρισίδι :P)!!! Και όσο για το γεγονός με το Gagarin, παίζει και να διάλεξαν υπεύθυνοι του χώρου και της συναυλίας τα συγκροτήματα που θα παίξουν! Ρε Gervin ρίξε κανα τηλ. να δούμε τι παίζει... ;)

Αποσυνδεδεμένος rolander

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
  • E N T R O D U C E R
    • Προφίλ
    • ENTROPIA
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #267 στις: 13/12/06, 10:02 »
Πάλι Εντροπια??????? Σιγα τη μπάντα στο κατω κατω... Ποζεράδες τους θεωρώ.  Εντρόπια.... να δεις που θα ξαναπαίξουν το Ενστρο. Ακομα χειρότερα αυτη τη φορά :-X

Για όσους ενδιαφερονται να μαθουν κ με πιστευουν, δεν τιθεται θεμα κλικας, τα συγκροτηματα στο gagarin φετος οπως κ περυσι δεν τα διαλεγουν οι schooligans αλλα ο τριανταφυλλιδης απ'το gagarin..
Τώρα οσον αφορα το συγκροτημα μας θελω να πω οτι ουτε εμεις θελαμε να παιξουμε το ενστρο στο 2ο schoolwave αλλα μας παρακαλεσανε λογω καποιων παιδιων που ηρθαν απο επαρχια για νατο ακουσουν κλπ δεν ξερω κατα ποσο αληθευουν βεβαια αυτα..Ζηταμε συγνωμη απ'το κοινο που μας ειδε κ το κουρασαμε..ειλικρινα.Στο Gagarin φετος δεν προκειται να το ξαναπαιξουμε(το εχουμε ηδη αποφασισει,οχι λογω του post σου)

Κατα τα αλλα η κριτικη σου ειναι ευπροσδεκτη κ θα τη λαβουμε σοβαρα υποψιν..Σ'ευχαριστουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: 18/12/06, 16:05 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #268 στις: 17/12/06, 16:24 »
Μλκ ελεος!! Πάλι Εντροπια??????? Σιγα τη μπάντα στο κατω κατω... Ποζεράδες τους θεωρώ. γ**ω τις κλικες τους μέσα. Εντρόπια.... να δεις που θα ξαναπαίξουν το Ενστρο. Ακομα χειρότερα αυτη τη φορά :-X

Για όσους ενδιαφερονται να μαθουν κ με πιστευουν, δεν τιθεται θεμα κλικας, τα συγκροτηματα στο gagarin φετος οπως κ περυσι δεν τα διαλεγουν οι schooligans αλλα ο τριανταφυλλιδης απ'το gagarin..
Τώρα οσον αφορα το συγκροτημα μας θελω να πω οτι ουτε εμεις θελαμε να παιξουμε το ενστρο στο 2ο schoolwave αλλα μας παρακαλεσανε λογω καποιων παιδιων που ηρθαν απο επαρχια για νατο ακουσουν κλπ δεν ξερω κατα ποσο αληθευουν βεβαια αυτα..Ζηταμε συγνωμη απ'το κοινο που μας ειδε κ το κουρασαμε..ειλικρινα.Στο Gagarin φετος δεν προκειται να το ξαναπαιξουμε(το εχουμε ηδη αποφασισει,οχι λογω του post σου)

Κατα τα αλλα η κριτικη σου ειναι ευπροσδεκτη κ θα τη λαβουμε σοβαρα υποψιν..Σ'ευχαριστουμε.

Κοίτα ξερω οτι ακούγομαι επιθετικός αλλα νομίζω οτι καθε συγκρότημα αν το βλέπει σοβαρά οφείλει να κάνει πρόοδο, οχι για το κοινό αλλα για τους εαυτούς της. Συνεπώς το να παίζεις ενα κομμάτι σε κάθε live οταν εχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε 3-4 αν μη τι αλλο δείχνει οτι μένεις στάσημος. Από την αλη μπορεί να γουστάρετε πολύ να το παίζεται αλλά οσον αφορά εμένα κομμάτια που εχω γράψει πριν 1-2 χρόνια δε θέλω ούτε να τα ακούω.

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #269 στις: 17/12/06, 18:15 »
Κοίτα ξερω οτι ακούγομαι επιθετικός αλλα νομίζω οτι καθε συγκρότημα αν το βλέπει σοβαρά οφείλει να κάνει πρόοδο, οχι για το κοινό αλλα για τους εαυτούς της. Συνεπώς το να παίζεις ενα κομμάτι σε κάθε live οταν εχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε 3-4 αν μη τι αλλο δείχνει οτι μένεις στάσημος. Από την αλη μπορεί να γουστάρετε πολύ να το παίζεται αλλά οσον αφορά εμένα κομμάτια που εχω γράψει πριν 1-2 χρόνια δε θέλω ούτε να τα ακούω.
Φιλε μου, νομιζω δεν ειναι ετσι. Το καθε συγκροτημα μπορει να εχει καποιο αγαπημενο του κομματι (για τον οποιοδηποτε λογο) και να το παιζει παντα.
πχ. Οι SOAD παιζουν σε καθε συναυλια τους και το Sugar. Κακο ειναι αυτο?

Αποσυνδεδεμένος Μακρια απο τις 9αρες

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
    • http://music.kithara.gr/NoBodies
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #270 στις: 17/12/06, 21:14 »
ειναι δυνατον οι black sabbath να μην παιξουν σε συναυλια το pranoid?

οι metallica το nothing ealse matters?

οι Nightwish το nemo?

η βιση το nylon?

η κοκκινου το sex? (για τα 2 τελευταια δεν ειμαι σιγουρος)

θελω να πω πως ο καθενας οτι μπορει κανει, τα παιδια εχουν ως δυνατο κοματι το enstro (προσωπικα μου αρεσει πολυ), δηλαδη πρεπει να το παιξουν μια φορα και μετα να το πεταξουν?
Metalheads do not live forever...others do not live at all...

Αποσυνδεδεμένος LSSPOILT

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #271 στις: 18/12/06, 14:41 »
πιστεύω ότι το dvd ηταν μια πολυ καλή δουλειά....εκτοσ απο τισ σπαστικες διαφημίσεις στην αρχή ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #272 στις: 18/12/06, 16:06 »
Παιδιά είναι η τελευταία φορά που κάθομαι να τροποποιήσω μηνύματα και να διαγράψω άλλα που περιέχουν ύβρεις! Αν δεν μπορείτε να γράψετε μια κριτική ή τη γνώμη σας χωρίς να βρίζετε τότε λυπάμαι. Την επόμενη φορά που θα γίνει το θέμα θα κλειδωθεί και οι υπαίτιοι θα είστε μόνο εσείς!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #273 στις: 18/12/06, 19:56 »
Ωραιο το DVDακι...
Eπαιξε βεβαια πολυ στουντιο... ;)
Ποιανου ιδεα ηταν οι διαφημησεις στην αρχη να μην δεχονται fast forward???????? >:( >:( >:( >:( >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 18/12/06, 20:02 από blackie »

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Schoolwave 2006
« Απάντηση #274 στις: 18/12/06, 20:13 »
Έλεος με τις διαφημήσεις! Μου 'ρθε να πετάξω το δισκάκι απ' το παράθυρο...  :P Κατα τ' άλλα πολύ ωραίο το DVD.

Και το κουφό: Είδα στο dvd ένα φιλαράκι μου που κάναμε μαζί διακοπές από 4 χρονών μπόμπιρες! Είχα να τον δω 2 χρόνια και μόλις τον είδα έπαθα την πλάκα μου, είναι ο κιθαρίστας των Υπόνοια! Ε, ρε μικρός που είναι ο κόσμος...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3172 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/06, 03:58
από vert
9 Απαντήσεις
3462 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/07/06, 23:56
από ilianthos-Kanlis
121 Απαντήσεις
43298 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/07, 05:40
από Marios Demigod
32 Απαντήσεις
11093 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/07, 04:07
από Chris2004
34 Απαντήσεις
11338 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/07, 12:12
από rania_roxx
0 Απαντήσεις
3638 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/07/09, 18:01
από MUSICPOST
0 Απαντήσεις
1606 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/10, 17:05
από johnD
1 Απαντήσεις
2208 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 14:10
από Dimitris12345
0 Απαντήσεις
6047 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/12, 00:40
από DreamRiff
1 Απαντήσεις
9878 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/10/13, 19:02
από yiannakis