Αποστολέας Θέμα: ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Η ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ?  (Αναγνώστηκε 35750 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος e.t.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Γυναίκα
  • First we'll take Manhattan, then we'll take Berlin
    • Προφίλ
    • trafficjam
Εχω περασει στο Ε.Μ.Π χημικος μηχανικος. Το ονειρο μου,τελεια σχολη.....

εχω περασει Νομικη.Το ονειρο μου......μπιαχ..... :-X
τιποτα δεν ειναι τελειο....
 :sing:

"i'm singing in the rain"

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
ΚΑΙ ΝΑΙ!ΒΓΗΚΑ ΑΛΗΘΕΙΝΗ...ελεγα θα περασω επιστημη και τεχνολογια υλικων αν και ηταν σχεδον απιθανο και επεσε κατακορυφα η βαση και απο παρασκευη η αννιω την κανει για ΙΩΑΝΝΙΝΑ!!!!μηχανικος κι εγω μη χεσω!!!
μα το πιο γαματο ηταν στις πανελληνιες που εγραψα σκατα στο αγαπημενο μου μαθημα και τελεια στο χειρωτερο μου.!5,3 μαθηματικα και 17,2 εκθεση!απο θετικη κατευθυνση η σχολη μου ειναι οοοοοοοοτι πρεπει!γεματο φυσικη χημεια και μηχανολογικο σχεδιο!γουσταρω αφανταστα!αν και θα θελα να ειχε κατι παρομοιο κοντα στην αθηνα!....
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΠΕΟΔΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΠΕΟΔΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
τι πρόστυχο υποννοείς πάλι???  :o



 ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
παιδια καλη τυχη σε αυτους που θα δωσουν φετος πανελλαδικες(μαζι με εμενα).....αυριο δηλαδη σημερα γιατι ειναι 12.15 ξεκινανε κανονικα τα σχολεια.......καλη τυχη σε ολους...... ;) ;) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος BluesMe

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Music is the universal language of mankind..
    • Προφίλ
Εγώ πριν 4 χρόνια πέρασα στα ΤΕΙ Αθηνών, στο τμήμα Ενεργειακής Τεχνολογίας. Κι όλα αυτά προκειμένου να δημιουργήσω/κατασκευάσω τον πρώτο ενισχυτή κιθάρας που θα χρησιμοποιεί φωτοβολταϊκά στοιχεία.  :P

Η αλήθεια είναι την βαριέμαι απίστευτα την όλη φάση με τις σπουδές...πολύ διάβασμα παίδες και από πρακτική τίποτα!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Εγώ ήθελα Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας Παντείου, αλλά δεν ξέρω αν περνάω...  :-\

Βασικά δεν πέρασα εκεί που ήθελα, αλλά δεν με πειράζει! Πέρασα στην Θεολογική Σχολή του Καπποδιστριακού Παν/μιου Αθηνών!! Το μόνο που με προβληματίζει είναι το πήγαινε-έλα κάθε μέρα στη σχολή!  ::) :-\ :-\ :-[
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Το μόνο που με προβληματίζει είναι το πήγαινε-έλα κάθε μέρα στη σχολή!  ::) :-\ :-\ :-[
Μην ψαρωνεις. Η σχολη δεν εχει εργαστηρια και δεν χρειαζεται να πηγαινεις, η αδερφη μου πηγαινε μονο την 1η χρονια, στο 2ο εξ. οχι τοσο συχνα, και τωρα που τελειωνει, 8ο εξ., χρωσταει το πολυ 8 μαθηματα.
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Το μόνο που με προβληματίζει είναι το πήγαινε-έλα κάθε μέρα στη σχολή!  ::) :-\ :-\ :-[
Μην ψαρωνεις. Η σχολη δεν εχει εργαστηρια και δεν χρειαζεται να πηγαινεις, η αδερφη μου πηγαινε μονο την 1η χρονια, στο 2ο εξ. οχι τοσο συχνα, και τωρα που τελειωνει, 8ο εξ., χρωσταει το πολυ 8 μαθηματα.
Νταξει αν και προσωπικα διαφωνω καθετα με αυτην την λογικη (τι σκατα σπουδαζεις αμα δεν πατας ποτε το ποδι σου στη σχολη?). Αν απλως θες να δαβασεις βιβλια δενειναι αναγκηνα το κανεις εχοντας μια θεση στο πανεπιστημιο.

Οποτε εγω renee θα σου προτεινα να πηγαινεις. Εγω μενω γλυφαδα και τρεχω καθιε μερα ζωγραφου. Δεν ειναι τιποτα, μια συνηθεια.

Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
 :o :o :o :o  :o
Απο τη Γλυφάδα στου Ζωγράφου?????
Νταξει δεν ξαναμιλάω για απόσταση. ;D
Βασικά δεν με προβληματίζει το γεγονός "τι θα κάνω στη σχολή", αλλα το πώς θα παω. Δλδ στη σχολή δεν νομίζω οτι θα εχω πρόβλημα να πηγαινω, ούτε οτι θα θέλω να αποφύγω το μάθημα. Αλλά όπως και να το κάνεις, η απόσταση και η εναλλαγή μεταφορικών μέσων (ηλεκτρικός-μετρό-λεωφορείο), είναι λίγο παλούκι...
Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλα το βρίσκω τρομαχτικό στο τελευταίο έτος να χρωστας 8 μαθήματα!! Τουλάχιστον για μένα που λεω οτι θα τελειώσω όσο πιο γρήγορα μπορώ τη σχολή για να δώσω κατατακτήριες για άλλη (LOL)!
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ

Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλα το βρίσκω τρομαχτικό στο τελευταίο έτος να χρωστας 8 μαθήματα!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ

Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλα το βρίσκω τρομαχτικό στο τελευταίο έτος να χρωστας 8 μαθήματα!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ειμαι υπερβολικη...8)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΠΕΟΔΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
τι πρόστυχο υποννοείς πάλι???  :o



 ;D ;D

τι λες τωρα?προστυχο εγω???????τς τς τς τς ??? :-\ :'( >:( :P
Το μόνο που με προβληματίζει είναι το πήγαινε-έλα κάθε μέρα στη σχολή!  ::) :-\ :-\ :-[
μην ανησυχεις....το πολυ για κανα εξαμηνο θα πηγαινεις στη σχολη.... :P :P :P
(τι σκατα σπουδαζεις αμα δεν πατας ποτε το ποδι σου στη σχολη?).


ενταξει δεν ειπαμε οτι δε θα παταμε κι ολας αλλα δε θα πεθανουμε να λειπουμε απο ενα μαθημα....εκτος κι αν θελουμε ακαδημαικη καριερα(που να μην εσωνα)και πρεπει να κολλαμε σε καθηγητες και μπλαμπλαμπλα

Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλα το βρίσκω τρομαχτικό στο τελευταίο έτος να χρωστας 8 μαθήματα!!

ενταξει ξερω και ατομα που τελειωσαν στα τρισιμηση.....για να τελειωσεις τοσο γρηγορα πρεπει να γουσταρεις πολυ αυτο που κανεις η πρεπει να ειναι καμια πανευκολη σχολη οπως παραδειγματος χαρην παιδαγωγικα ::) βεβαια γνωριζω και ατομο που εβγαλε μαθηματικο σε 4 χρονια....και 8 μαθηματα δεν ειναι τιποτα σπουδαιο νομιζω πως σε μια εξεταστικη μπορεις να τα βγαλεις....υποθετω δηλαδη....
αντε μηχανικοι ολου του κοσμου ανασκουμποθειτε!ερχετε η αννεζου να σας φαει τις δουλειες!!!!!
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Στη δική μας 8 μαθήματα στο τελευταίο έτος είναι ευλογία....Οπότε μη σκας, 8 μαθήματα για πτυχίο τίποτα δεν είναι...
Χημικό είμαι γω, θεσσαλονίκη.

Αποσυνδεδεμένος blackmaria

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
κανεις βιοχημεια στη λαρισα?
ειμαι πρωτοετης ;D

Αποσυνδεδεμένος Τρελος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 117
  • Φύλο: Άντρας
  • Κολλημενος με την κιθαρα......μου!!!!
    • Προφίλ
Κανεις Διεθνων και Ευρωπαικων Σπουδων Πειραια;;; 1ο ετης απο Οκτωβρη...
Αν η μ***κια ηταν κιθαρα, όλοι θα παιζαμε παπαδες...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ

Δεν ξέρω, μπορεί να είμαι υπερβολική, αλλα το βρίσκω τρομαχτικό στο τελευταίο έτος να χρωστας 8 μαθήματα!!
Νταξει ενας φιλος μου χρωσταγε 23....

ΕΝταξει ρε παιδια αμα γουσταρεις την σχολη σου πας σε μαθηματα. Εγω στα 2 φετινα εξαμηνα ζητημα να εχασα συνολικα 10-15 μαθηματα.... Κακο ειναι? Συν οτι αμα εχεις παρακολουθησει η εξεταστικη ειναι παιχνιδακι.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Συν οτι αμα εχεις παρακολουθησει η εξεταστικη ειναι παιχνιδακι.
Ετσι Αρη παραδινεσαι αμαχητι στην εντατικοποιηση, η εξεταστικη ειναι παιχνιδακι; αυτο δε το περιμενα. Δεν κανω πλακα, ειλικρινα κριμα.
Τελικα ο επιστημονοκα*λισμος διαβρωνει ολους τους χωρους.
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Συν οτι αμα εχεις παρακολουθησει η εξεταστικη ειναι παιχνιδακι.
Ετσι Αρη παραδινεσαι αμαχητι στην εντατικοποιηση, η εξεταστικη ειναι παιχνιδακι; αυτο δε το περιμενα. Δεν κανω πλακα, ειλικρινα κριμα.
Τελικα ο επιστημονοκα*λισμος διαβρωνει ολους τους χωρους.
Μα τι λες? Ειπα εγω πουθεμα οτι ειναι υποχρεωτικο να το κανεις. ΕΙπα εγω οτι ειναι καλο αυτο που συμβαινει? Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ισχυει. Εγω παρακολουθω τη σχολη αποκλειστικα παο ενδιαφερον και οχι για να περασω την εξεταστικη. Αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι γινεται και αυτη ευκολοτερη αν παρακολουθεις. Αν θες να κουβεντιασουμε σοβαρα πολιτικα για οτι αφορα την εντατικοποιηση θα δεις οτι σε καμια περιπτωση δεν ειμαι εγω αυτος που παραδιδομαι στην εντατικοποιηση. Χωρια που δεν πιστευω οτι η μη παρακολουθηση μαθηματων αποτελει καποιου ειδους αντισταση. Αν γουσταρεις γιατι να μην το κανεις? Να προσεχουμε τι λεμε...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος .

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μα τι λες? Ειπα εγω πουθεμα οτι ειναι υποχρεωτικο να το κανεις. ΕΙπα εγω οτι ειναι καλο αυτο που συμβαινει? Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ισχυει. Εγω παρακολουθω τη σχολη αποκλειστικα παο ενδιαφερον και οχι για να περασω την εξεταστικη. Αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι γινεται και αυτη ευκολοτερη αν παρακολουθεις. Αν θες να κουβεντιασουμε σοβαρα πολιτικα για οτι αφορα την εντατικοποιηση θα δεις οτι σε καμια περιπτωση δεν ειμαι εγω αυτος που παραδιδομαι στην εντατικοποιηση. Χωρια που δεν πιστευω οτι η μη παρακολουθηση μαθηματων αποτελει καποιου ειδους αντισταση. Αν γουσταρεις γιατι να μην το κανεις? Να προσεχουμε τι λεμε...
Δεν κολλαω στο "αν γουσταρεις γιατι να μην παρακολουθεις", αν και μου φαινεται προβληματικο γιατι τοτε θα αναγκαστεις να συμβιβαστεις με το εξουθενωτικο προγραμμα, αλλα οτι λες οτι η παρακολουθηση βοηθαει. 

Πραγματικα η παρακολουθηση βοηθαει; και λες οτι οντως ισχυει; Αυτο απο εναν αναρχικο, κυριως, μου φαινεται πολυ προβληματικο.

Οσο για τις πραγματικες αντιστασεις σου λεω ενα παραδειγμα η εξωκοιν. αριστερα υποστηριζει οτι το να δηλωσεις αντιρρησιας συνειδησης η να βγεις λιποτακτης δεν αποτελει πραγματικη αντισταση για διαφορους λογους, σιγουρα τους ξερεις, στο θεμα του στρατου θες να ξεκινησουμε μια τετοια μαλακiσμενη συζητηση;

Μαλλον εγω δεν μπορω να κανω τετοια πολιτικη κουβεντα που εννοεις γιατι εμενα οι γνωσεις μου apoteloyntai απο καποια βασικα πραγματα που εχω διαβασει και προσπαθω την εφαρμογη τους στην πραγματικοτητα, δεν ειναι δηλαδη πλουσιες σε θεωρειες και βιβλιογραφιες, επισης ουτε θελω να σε πεισω για κατι, αυτο που σκεφτομουν ειπα.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/08, 23:17 από stagpo »
IN GRIND WE CRUST

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Δεν προκειται να μιλαγα εγω για γνωσεις τρομερες και θεωρειες και βιβλιογραφιες.

Η rene ειπε κατι απλο οτι θελει να τελειωσει νωρις τη σχολη της. Το να παρακολουθεις καλως η κακως βοηθαει, ας ειμαστε ρεαλιστες.

Δεν εχω σκοπο να ξεκινησουμε τετοια συζητηση.

Σε καμια περιπτωση παντως δεν συμβιβαζομαι με κατι. Για το σκοπο που μιλαγαμε οντως θα βοηθησει η παρακολουθηση. Φυσικα και διαφωνω καθετα με καθε εντατικοποιηση σπουδων και καθε υποχρεωση, κυριως οπως οι εξεταστικες. Αλλα στην προκειμενη νομιζω δεν ηταν αυτο το θεμα.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Φυσικα και διαφωνω καθετα με καθε εντατικοποιηση σπουδων και καθε υποχρεωση, κυριως οπως οι εξεταστικες
γιατί αυτό?
είσαι κατά των σπουδών εξ ολοκλήρου δλδ ή έχεις στο μυαλό σου κάποιο άλλο τρόπο εκπαίδευσης?

Αποσυνδεδεμένος Jizzzm

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εγω τελικά δεν καταφερα να περάσω καπου αλλα πάω deree κανένας απο δω που να πιγαινει???

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Συμφωνω με τον Αρη οτι αν παρακολουθεις τη σχολη στην εξεταστικη τα πραγματα ειναι πιο ευκολα.Και αυτο δεν εχει να κανει με ενατικοποιηση και τη γνωμη μας πανω σε αυτην αλα για καθαρα πρακτικους λογους.Θελω να τελειωσω τη σχολη.Δεν ειναι δα και τοσο τραγικο.Αν σ αρεσει η σχολη κιολας δεν ειναι τραγικο ουτε για σενα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Nevir

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Let's drink to the dead lying under the water...
    • Προφίλ
    • Ŋєvίя тнз vaмpiя
Εγώ δε θέλω να τελειώσω τη σχολήηη θέλω να μείνω έτσι για πάντα! (Εντάξει, ίσως όχι και για πάντα, μέχρι να βαρεθώ πάντως.  :P)
Εμένα δε με τρομάζει ιδιαίτερα το πόσο θα κάνω για να τελειώσω τη σχολή, αλλά περισσότερο το γεγονός ότι *πρέπει* να παρακολουθώ και να μη χάσω ούυυτε ένα μάθημα γιατί αλλιώς θα μείνω πίσω, θα χάσω μάθημα κλπ κλπ. Ευτυχώς ή δυστυχώς πάντως, μια ολόκληρη χρονιά κατάλαβα ότι χρειάζεται η επαφή με τα μαθήματα της σχολής. Όχι απαραίτητα η παρακολούθηση, αν για οποιοδήποτε λόγο δε θέλεις να πηγαίνεις κλπ, αλλά ή επαφή. Γιατί δε γίνεται να περνάς μάθημα χωρίς να ξέρεις τι είναι καν, μαθαίνοντας περί τίνος πρόκεται μόλις 2 μέρες πριν την εξέταση. Τουλάχιστον στη δικιά μου σχολή δε γίνεται, γιατί εγώ είμαι και di σαφέστατα, δεν είμαστε όλοι ίσα κι όμοια  :P Ακόμη, αναρχικός δε σημαίνει και ρεμάλι της κοινωνίας, τέτοιες απόψεις είναι παρωχημένες.
« Τελευταία τροποποίηση: 11/10/08, 12:54 από Nevir »
I'll drink your love in the shadow of blood;
It's a deadly, deadly kiss...

Αποσυνδεδεμένος AndreasD.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εγώ  Forensic Science στο Staffordshire University!!  ::)

ή ακόμα καλύτερα στο RGU στην Σκωτία!
« Τελευταία τροποποίηση: 12/10/08, 20:08 από mEtAl DeTeCtOr »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
31 Απαντήσεις
14482 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/06, 16:03
από Johnie Darko
10 Απαντήσεις
6988 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/08, 16:25
από les-makis
6 Απαντήσεις
4443 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/06/09, 15:09
από tatanka
22 Απαντήσεις
7744 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/10, 16:31
από s.s.
22 Απαντήσεις
6970 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/10, 01:03
από Πάνος Μαλαχιάς
0 Απαντήσεις
1772 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/10, 10:44
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
22 Απαντήσεις
18694 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/11, 16:05
από YmiRLinG
0 Απαντήσεις
6843 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/11, 04:15
από ΚΕΠΕΜ
0 Απαντήσεις
7874 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/11, 04:20
από ΚΕΠΕΜ
0 Απαντήσεις
9197 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/11, 04:23
από ΚΕΠΕΜ