Αποστολέας Θέμα: Do you read me?(Rory Gallagher)  (Αναγνώστηκε 11726 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Do you read me?(Rory Gallagher)
« στις: 15/01/07, 14:32 »
Πήρα κι εγώ το θάρρος να ανεβάσω το πρώτο μου video. Είναι από ένα Rock Festival που έγινε το 2005 στην Ηλοιύπολη. Το ανεβάζω για να μοιραστώ μαζί σας μια από τις πιο ντροπιαστικές στιγμές μου σε live:
Όπως θ'ακούσετε στο 01:32 όπου και πατάω το delay για να δώσω λίγο όγκο στο σημείο γίνεται ένα μπάχαλο. Η αιτία; Το feedback του delay ήταν στο τέρμα(άπειρες επαναλήψεις). Πως γύρισε το κουμπί στο τέρμα; Αυτά παθαίνεις αν δεν τα σώνεις στη μνήμη. Μέχρι να ξεκολλήσω και να το διορθώσω πέρασαν 15 δευτερόλεπτα. Δεν ξέρω πως αντιδράτε αν κάνετε κάποιο σοβαρό λάθος επι σκηνής(αν κάνετε), πάντως εμένα τα χέρια μου ετρεμαν τόσο που στο τελευταίο solo τα bends πήγαν κατά διαόλου!


Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #1 στις: 15/01/07, 14:46 »
Ωραιο!!! Οσο για το σημειο - εισαι καλος παιχτης man ..και φανηκε αυτο οποτε πιστεψε με δε προκειται να εδωσε σημασια κανεις!!!!

Keep rocking!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #2 στις: 15/01/07, 14:54 »
αυτα ειναι τα ωραια στα live και εχουν συμβει σχεδον σε ολους.........ασε που υπαρχουν και χειροτερα.....μετα τα θυμασαι και γελας.........παντως μια χαρα ψυχραιμια εδειξες..........

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #3 στις: 15/01/07, 14:59 »
α, καλα χαλαρα...σιγατο πραγμα...πολύ καλος φιλε....καλος ηχος πολύ καλος..rory-στικος , ωραιο παιξιμο και το λαθος...σιγα το λαθος....εδω μιλαμε αλλοι παιζουμε σε λαθος τονικοτητες ολο το κομματι...εκει κολλησες εσυ;;;:P
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #4 στις: 15/01/07, 15:01 »
Συμβαίνουν και τέτοια σκηνικά, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #5 στις: 15/01/07, 16:41 »
Συμβαίνει και στα καλύτερα σπίτια, μη μασάς! Πολύ καλός παίχτης μπράβο σου.


PS: Η χροιά του τραγουδιστή δεν κάνει για Gallagher  ;)

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #6 στις: 15/01/07, 20:10 »
Γεία σου φίλε. Σίγουρα το να σου συμβαίνει κάτι τέτοιο σε ένα live, είναι κάπως άσχημο... Όμως το καλό είναι οτι αντέδρασες σωστά και ψύχραιμα. Είναι καθαρά θέμα εμπειρίας. Απ' ότι είδα από το video το κατέχεις το άθλημα της κιθάρας, οπότε μη στεναχωριέσαι και πολύ, μη μασάς που λένε, είσαι σε καλό δρόμο  ;D

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #7 στις: 15/01/07, 21:29 »
Οι παραπάνω τα είπαν όλα. Αυτά συμβαίνουν σε ένα live. Τέτοια και χειρότερα έχω δει αρκετές φορές σε συναυλίες και σίγουρα δεν είναι ντροπή. Nτροπή θα ήταν π.χ. να τραγουδάς playback και να σού χαλάσει το CD... δύο φορές!!! (το έχω δει σε συναυλία). Για να μη σού πω ότι θα μπορούσες να κάνεις κάτι παρόμοιο εκ προθέσεως για εφφέ, στο κατάλληλο τραγούδι.

Τέλος πάντων, μια χαρά το αντιμετώπισες επί σκηνής. Είμαι σίγουρος ότι αν ρωτούσες το κοινό κανείς δεν θα έκανε λόγο για "μπάχαλο" ή "σοβαρό λάθος" και σίγουρα δεν θα θεωρούσε ότι έχεις λόγο να ντρέπεσαι. Και πράγματι, έπαιξες πολύ καλά πριν και μετά το ατυχές περιστατικό, οπότε δεν μπορεί να σού καταλογιστεί τίποτα. Σε τελική ανάλυση, έτσι είναι η ζωή. Κάνεις λάθη, μαθαίνεις και συνεχίζεις... ;)
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος ogyon21

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • I think that playing the bass transforms me a bit
    • Προφίλ
    • FunkyBlueQuintet
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #8 στις: 15/01/07, 22:31 »
Αυτο που "ξεχασες" να αναφερεις Μπαμπη, ειναι οτι ηταν το 2ο (αν θυμαμαι καλα) κομματι του Live μας, και μετα απο αυτο δηλωσες οτι θα το παραταγες το Live... Ουμφ, ψυχραιμια...

Παντως στο ειχα πει οπως σου ειπαν εκ των υστερων και τα παιδια παραπανω, οτι κανεις δεν θα πηρε χαμπαρι..λογω παντα της υπολοιπης κιθαριας σου στο Live, οτι θα το ξεχασαν αμεσως εστω....

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #9 στις: 15/01/07, 22:33 »
Μή κολλάς πουθενά!!! Απ' ότι ακουσα είσαι μια χαρά παίχτης!! Οπότε μη κολλάς σε τέτοιες λεπτομέρειες γιατί έχουν συμβεί σε όλους μας...keep it up! ;)

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #10 στις: 15/01/07, 23:05 »
 Λάθη κάνουν και τα μεγαθήρια, δεν θα κάνουμε εμείς οι ταπεινοί? Το καλό είναι ότι και τα υπόλοιπα μέλη αντέδρασαν καλά και δεν κόψανε το κομμάτι! Συνέχισε...  ;)

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #11 στις: 15/01/07, 23:40 »
Πω πω...πολυ ωραιο,τελειο... :) :)μη ξεχναμαι οτι μιλαμε για τραγουδι Gallagher.... ;Λαθη γινονται δε λεει τιποτα αυτο...μπραβο,μπραβο μου αρεσε....

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #12 στις: 16/01/07, 00:07 »
Πρώτα απ'όλα θέλω να σας ευχαριστήσω για το χρόνο που αφιερώσατε και για τα ενθαρρυντικά σας σχόλια.
Μάλλον πρέπει να χαλαρώσω λίγο και να είμαι πιο άνετος σε τέτοιες καταστάσεις.
Thank you all!


Υ.Γ.: Απ'τη στιγμή που ανέβασα το video οφείλω να δώσω credit και στα υπόλοιπα παιδιά στη μπάντα.
Φωνή ο Κώστας, Μπάσο ο Δημήτρης(ogyon21), drums ο άλλος Κώστας και last but not least η Κατερίνα που έπαιρνε ανάσες για το επόμενο κομμάτι και δεν εμφανίζεται στο video.

Αποσυνδεδεμένος YrIazz

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Funky Blue Quintet
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #13 στις: 16/01/07, 09:47 »
Πολλες φορες το λαθος που κανουμε σε ενα live μας φαινονται πολυ μεγαλυτερο απο οτι ειναι στη πραγματικοτητα....

Και ναι ολοι κανουν λαθη στη σκηνη απλα σε καποιον "μεγαλο" δεν θα δωσουν τοσο μεγαλη σημασια ενω σε καποιον αγνωστο οπως εμεις, μας φαινεται οτι θα φαμε το θαψιμο του ελεους....
Παντως σιγουρα δεν ειναι ετσι οταν γινεται απλα ενα λαθος στα τοσα κομματια που παιζεις.....

Οσον αφορα εσενα Μπαμπη παντως, πιστευω οτι κακος σε επιρρεαζει τοοσο πολυ καποιο λαθος που εχει γινει και περνας απο μικροσκοπειο ολη την κιθαριστικη σου ικανοτητα-που ειναι σεβαστη-εξαιτιας αυτου.. Ειδικα απο τη στιγμη που εχεις κατι που σπανια συνανταμε (τουλαχιστον εγω...) και αυτο ειναι το συναισθημα που βγαζεις στη κιθαρα.... Γιατι τα "τεχνικα" του οργανου μαθαινονται ... το συναισθημα ομως πρεπει να το εχεις  ;)

Αποσυνδεδεμένος takis79

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
  • Φύλο: Άντρας
  • http://poethouse.x10.mx
    • Προφίλ
    • Poets House Villa Apartment Holidays in Corfu,Greece
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #14 στις: 17/01/07, 01:25 »
ωραιος μπαμπη!με τι gear επαιξες; ;)

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #15 στις: 17/01/07, 02:59 »
ωραιος μπαμπη!με τι gear επαιξες; ;)
Πρώτον σέυχαριστώ πολυ που είδες το video.

Και όσον αφορά τον εξοπλισμό:
Κιθάρα: Cort Hiram Bullock Signature model με rosewood ταστιέρα(τώρα βγαίνει μόνο με bird's eye maple ταστιέρα και σε άλλο χρώμα) με τους οriginal μαγνήτες της(πλέον έχω αντικαταστήσει τους 2 humbuckers με τους dimarzio breed neck και evo2)

Το μόνο πετάλι που χρησιμοποίησα στο συγκεκριμένο κομμάτι ήταν το Sansamp GT2 της Tech21, ενώ στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία η προσπάθεια να χρησιμοποιήσω το delay Boss DD20.

Τον ενισχυτή δεν το θυμάμαι καθόλου.Τον είχε φέρει η εταιρεία που είχε αναλάβει την ηχητική κάλυψη του φεστιβάλ και ίσως να ήταν Peavey, αλλά θα σε γελάσω.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #16 στις: 17/01/07, 03:35 »
το χεις το χεις! :) :) :) :) :) :) :)
ενταξει χαλαρωσε,υπηρχαν και χειροτερα στα live...
π.χ στο πρωτο μου θυμαμαι..παιζαμε το rock you like a huriccane και στην στιγμη του σολο,παω να παιξω,και ο drummer χανεται και κατεβαζει τα bmp του τραγουδιου ποοοοολυ χαμηλα....και το ξεφτιλισαμε πολυ..:P
υπαρχουν και χειροτερα πιστεψε με! ;)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #17 στις: 17/01/07, 12:58 »
το χεις το χεις! :) :) :) :) :) :) :)
ενταξει χαλαρωσε,υπηρχαν και χειροτερα στα live...
π.χ στο πρωτο μου θυμαμαι..παιζαμε το rock you like a huriccane και στην στιγμη του σολο,παω να παιξω,και ο drummer χανεται και κατεβαζει τα bmp του τραγουδιου ποοοοολυ χαμηλα....και το ξεφτιλισαμε πολυ..:P
υπαρχουν και χειροτερα πιστεψε με! ;)

Σ'ευχαριστω πολυ SpellAlchemist!
Νομίζω οτι θα είχε πολύ ενδιαφέρον να ξεκινήσουμε ένα topic με αστείες στιγμές και "τραγικά" λάθη που έχουν συμβεί σε live.

Αποσυνδεδεμένος PAN.84

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ένα παπάκι που μου κάνει πά...
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #18 στις: 18/01/07, 02:25 »
Mην κολλας στις άτυχες στιγμές mpamps,ούτε καν λάθος δεν είναι ;)!Εξάλλου κάτι τέτοια σε βοηθάνε πραγματικά να γίνεις καλύτερος :)!Όμολογουμένως πολύ καλό παίξιμο ;)!!Συνέχισε δυνατά!! Να θυμηθώ την πρώτη φορά που έπαιξα σε κοινό...Μπα,άστο καλύτερα,γιατί μετά θα αρχίσω να ...

Αποσυνδεδεμένος pan-The_gunslinger

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • Gallagher's Dreamer
    • Προφίλ
    • blues lovers
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #19 στις: 17/09/07, 17:04 »
Που το βρήκα τώρα αυτό? ::) Ρε φίλε τι να λέμε δηλαδή? Βασικά αν δεν έκανες το (θεωρητικά) λάθος θα νόμιζα πραγματικά πως πρόκειται για playback. Έπαιξες RORY, το κομμάτι του το αντέγραψες πολύ πιστά, ήσουν άψογος σε ορισμένα δύσκολα σημεία(δεν έχει και πολλά το κομμάτι αυτό) και είχες άσχημη φωνή να ερμηνεύει δίπλα σου?
Ένα respect σ' εσένα φίλε μου που τον θυμάσαι και τον έχεις μάθει και τόσο καλά.

A.Ο.Ξ - RORY - ΘΑΝΑΤΟΣ +ΤΕΛΟΣ!

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #20 στις: 17/09/07, 18:12 »
Που το βρήκα τώρα αυτό? ::) Ρε φίλε τι να λέμε δηλαδή? Βασικά αν δεν έκανες το (θεωρητικά) λάθος θα νόμιζα πραγματικά πως πρόκειται για playback. Έπαιξες RORY, το κομμάτι του το αντέγραψες πολύ πιστά, ήσουν άψογος σε ορισμένα δύσκολα σημεία(δεν έχει και πολλά το κομμάτι αυτό) και είχες άσχημη φωνή να ερμηνεύει δίπλα σου?
Ένα respect σ' εσένα φίλε μου που τον θυμάσαι και τον έχεις μάθει και τόσο καλά.
Σ'ευχαριστώ πολύ. :)
Πολύ θα 'θελα να μπορώ να ισχυριστώ ότι έχω μάθει καλά το Gallagher, αλλά πιστέυω ότι είναι αδύνατον. Απλά αυτό το κομμάτι όπως ανέφερες δεν έχει πολλά δύσκολα σημεία, μ'αρέσει πάρα πολύ και κατάφερα να βγάλω πιστεύω το απαραίτητο feeling.

Για τη φωνή πιστεύω ότι απλά δεν ταίριαξε με το κομμάτι. Κατά τα άλλα έχει καλή φωνή και από τότε(2005) έχει βελτιωθεί αισθητά...

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #21 στις: 17/09/07, 22:22 »
H κιθάρα πολύ καλή (συμβαίνουν και στα καλύτερα σπίτια - τόχω δεί πολλές φορές σε καταξιωμένους καλιτέχνες), ο ήχος εξαιρετικός, ο μπασίστας αρκετά καλός, ο ντράμμερ σωστός (να βάλει λίγη ψυχή ακόμη), το στήσιμο του τραγουδιστή δεν ήταν καλό, η φωνή είναι καλή, λάθη τονικότητας δεν διέκρινα, λάθη στην αναπνοή όμως.... βάλτε και κάτι δικό σας ρε παιδιά να το νιώσετε καλύτερα το τραγούδι......

Μπράβο σας.

Αποσυνδεδεμένος ogyon21

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • I think that playing the bass transforms me a bit
    • Προφίλ
    • FunkyBlueQuintet
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #22 στις: 18/09/07, 22:09 »
Μπασιστας και Φωνη εκεινη τη μερα , τυχαινε να ειμαστε και ολιγο φυτα απο το αλκοολ.. Βεβαια δεν φανηκε πολυ μιας και δεν πεσαμε κατω.. Αλλα γελιο ειχε.. Θεματακια ηταν το οτι δεν ακουγα τα τυμπανα καθολου, το μπασο μου ελαχιστα, κι οτι ο τραγουδιαρης μας ρευοταν ακαταπαυστα και δεν εβλεπε και τα lyrics, με συνεπεια στο ιδιο live να σηκωσει το χαρτι με τους στιχοι (οπως λεει ο Τζιμακος) και να το κολλησει στη μαπα του για να βλεπει.. ΠΑρολ'αυτα για φεστιβαλ Ηλιουπολης και πολυ τους ηταν... lOl..

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #23 στις: 18/09/07, 22:25 »
Και ο Hendrix σε πολλές συναυλίες έχει κάνει λάθη και έχω και κάποια συναυλία όπου ξαναρχίζει το τραγούδι από την αρχή γιατί το πήγε λάθος!!!

τώρα:
1) Ο ήχος σου είναι σίγουρα κατά ένα μεγάλο ποσοστό προς εκείνο του Gallagher
2) Ποτέ δεν με συγκίνησαν τα διπλά πετάλια της boss ούτε και τα πασπαρτού πεταλάκια άλλων εταιριών!
3) Από ότι είδα παραπάνω ένας από τους μαγνήτες σου είναι ο EVO, τελικά έχουν δίκιο όσοι λένε ότι "Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ" - των χεριών πάντα  :P
και ο J.J.Cale Floyd Rose, έχει σε μια κιθάρα του!

Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Do you read me?(Rory Gallagher)
« Απάντηση #24 στις: 18/09/07, 23:42 »
Και ο Hendrix σε πολλές συναυλίες έχει κάνει λάθη και έχω και κάποια συναυλία όπου ξαναρχίζει το τραγούδι από την αρχή γιατί το πήγε λάθος!!!

τώρα:
1) Ο ήχος σου είναι σίγουρα κατά ένα μεγάλο ποσοστό προς εκείνο του Gallagher
2) Ποτέ δεν με συγκίνησαν τα διπλά πετάλια της boss ούτε και τα πασπαρτού πεταλάκια άλλων εταιριών!
3) Από ότι είδα παραπάνω ένας από τους μαγνήτες σου είναι ο EVO, τελικά έχουν δίκιο όσοι λένε ότι "Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ" - των χεριών πάντα  :P
και ο J.J.Cale Floyd Rose, έχει σε μια κιθάρα του!
Από τότε έμαθα ότι δεν πρέπει τελικά να με παίρνουν από κάτω τέτοιες καταστάσεις..Μάλιστα τώρα που το ξαναβλέπω γελάω.

Ναι σίγουρα κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ο ήχος καθορίζεται από τα δάχτυλα...άργησα να το καταλάβω.
Στο συγκεκριμένο live δεν είχα αλλάξει ακόμα τους μαγνήτες και η Cort φοράει τους αρχικούς της(Mightymite)...
τον evo2 και τον breed τους έβαλα πιο μετά...

H κιθάρα πολύ καλή (συμβαίνουν και στα καλύτερα σπίτια - τόχω δεί πολλές φορές σε καταξιωμένους καλιτέχνες), ο ήχος εξαιρετικός, ο μπασίστας αρκετά καλός, ο ντράμμερ σωστός (να βάλει λίγη ψυχή ακόμη), το στήσιμο του τραγουδιστή δεν ήταν καλό, η φωνή είναι καλή, λάθη τονικότητας δεν διέκρινα, λάθη στην αναπνοή όμως.... βάλτε και κάτι δικό σας ρε παιδιά να το νιώσετε καλύτερα το τραγούδι......

Μπράβο σας.
Σ'ευχαριστούμε πολύ.Βέβαια πλέον δεν υπάρχει η μπάντα,αλλά όλοι συνεχίζουμε με διάφορα groups και προσπαθούμε να γίνουμε καλύτεροι!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
4003 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/03/03, 09:48
από Stefania
11 Απαντήσεις
3836 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/06/10, 11:41
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
37 Απαντήσεις
12240 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/11, 20:25
από Eagle Of Kamelot
5 Απαντήσεις
2423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/06/11, 14:19
από kopaniamento
4 Απαντήσεις
2744 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/13, 14:16
από Dr Wolf
5 Απαντήσεις
3892 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/13, 22:37
από freemind
6 Απαντήσεις
4028 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/13, 20:54
από paokz
1 Απαντήσεις
2270 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/12/13, 16:47
από Απόλλων
3 Απαντήσεις
2650 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/03/14, 16:12
από mehiko
11 Απαντήσεις
5484 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/04/16, 09:17
από jamesio