Αποστολέας Θέμα: ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ  (Αναγνώστηκε 8298 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« στις: 30/08/04, 15:07 »
Πριν λιγες μερες πηρα το cd του "μονου" πια Σταυρου Λαντσια.Οσοι εχετε ακουσει το cd πιστευετε οτι μπορει να χαρακτηριστει ως μια μορφη ελληνικης jazz?Πιστευετε οτι επραξε ορθα και πηρε τον δικο του δρομο αφηνοντας τη σιγουρια που ειχε αποκτησει διπλα στον  αλκινοο ιωαννιδη?

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #1 στις: 30/08/04, 17:12 »
Να σου πω φίλε δεν γωνρίζω τον τύπο, αλλά πολλές φορές αυτό που εμείς βλέπουμε σιγουριά τον άλλον τον πνίγει..
Αν δεν τον εξέφραζε η μουσική του Ιωαννίδη καθώς και η όλη συμπεριφορά, έσοδα, υποχρεώσεις λογικό να μην μπορούσε να συνεχίσει.
Από την άλλη μέσω του Ιωαννίδη κατάφερε να ανεβεί περισσότερο καλλιτεχνικα, σαν όνομα. Από την στιγμή που έκανε τις "άκρες" του συνεχίζει μόνος.. Νομίζω είναι το ποιο λογικό... για μένα τουλάχιστον.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #2 στις: 30/08/04, 17:52 »
Για ποια σιγουρια μιλας??? ο Λαντσιας ειναι στην ελληνικη σκηνη πριν ο κατα τα αλλα συμπαθεστατος και αξιολογος Αλκινοος μαθει τι ειναι αυτο το κενο ξυλο με τις χορδες.... εδω και πολλα χρονια εχει συνεργαστει με Θοδωρακη...Σαββοπουλο... και ενα σωρο αλλους... οποτε μην μιλαμε για σιγουρια διπλα στον Αλκινοο.... λεφτα εβγαζε ο ανθρωπος και καλα εκανε...απλα τωρα που απομακρυνθηκε μπορει να κανει και αυτος ανετα την μουσικη του...καλα εκανε και εφυγε....τωρα στους Human Touch δειχνει και το ταλεντο του περα  απο το να παιζει αψογα την εισαγωγη απο το θα μαι κοντα σου οταν με θες και το πιο τσαζιζτικο περασμα του που ηταν μια δεκατητριτη στο φα στην αλλαγη του προσκυνητη...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #3 στις: 30/08/04, 18:39 »
Dave συμφωνω σχεδον σε ολα,αλλα για σκεψου ποιος θα αγορασει το cd του εκτος απο τους λιγους(ελαχιστους)που τον ξερουν?ποιος θα παει να τον ακουσει?
Για να μην με θεωρεις αρνητικα προδιατεθημενο,ειμαι φανατικος πιανιστας και κατα προεκταση λατρης του λαντσια,(δεν ειναι και σγουρος,οκ!)αλλα μου αρεσει παρα πολυ.Στον αλκινοο εκανε την περισσοτερη δουλεια απο ολους,η προσφορα του ηταν εξισου σημαντικη με του ιωαννιδη(ενορχηστωσεις,ηχητικα,ανεβαζε την ποιοτητα της μουσικης γενικοτερα,ακου το υπογειο στο live,χαρακτηριστικο παραδειγμα)
Εσυ,ειλικρινα,θα πληρωνες εισητηριο 15ευρο,για να τον ακουσεις?

Αποσυνδεδεμένος bluechild

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace
    • Προφίλ
    • bluechild
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #4 στις: 30/08/04, 23:36 »
Ρε παιδιά δε λέω, ο Ιωαννίδης φοβερός, αλλά πιστεύει κανείς πραγματικά οτι αυτό που ακούμε είναι κάτι που έγραψε (ή μάλλον όπως το έγραψε) ο ίδιος ; Όταν έχει έναν Λάντσια δίπλα του ; 8)

Αποσυνδεδεμένος Faidwnas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι βλαμμένος και χαίρομαι γι'αυτό!
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #5 στις: 31/08/04, 02:43 »
Πότε έβγαλε δουλειά μόνος του;Εγώ προχθές τον άκουσα στο Θησείο μαζί με τους Human Touch.Και τώρα αυτό που λες για το cd του,πολλοί είναι οι καλλιτέχνες που είναι εξαιρετικοί και κάνουν δουλειές μόνοι τους,ξέροντας πως θα τους ακούσει λίγος και "εκλεκτός" κόσμος,όπως πχ. ο Τάκης Μπαρμπέρης.Είναι απίστευτος κιθαρίστας και μουσικός με πάνω από 5 cd στο ενεργητικό του,κι όμως πολύ λίγοι τον ξέρουν.Όποιος ήταν στο Θησείο προχθές που έπαιξε πριν τους Human Touch καταλαβαίνει τι εννοώ...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #6 στις: 31/08/04, 08:25 »
Για ποια σιγουρια μιλας???.... λεφτα εβγαζε ο ανθρωπος και καλα εκανε...
Για αυτή τη σιγουριά μιλάω...

Ρε παιδιά δεν είναι ανάγκη να παίζεις μουσική με τον δημοφιλέστερο για να αγοράζουν τους δίσκους σου. Στην τελικά κανένας δεν αγόραζε τον δίσκο του Ιωαννίδη επειδή ήταν ο Λαντσιάς μέσα, παρά μόνο γιατί έλεγε Ιωαννίδης...
Ο δίσκος δεν ήταν του Λαντσιά ήταν του Ιωαννίδη, δλδ δεν ήταν μια προσωπική δουλειά του πρώτου, συμμετείχε σαν μουσικός.
Το να είσαι μουσικός δεν σημαίνει ότι πρέπει να πουλάς κιόλας. Τόσα χρόνια αν έπαιζε με διάφορους, σκεφτήτε πόσο μάλιστά είχε την ανάγκη να παίξει κάτι που τον εκφράζει καλύτερα...
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #7 στις: 31/08/04, 12:55 »
@Τζαζερ
 Νομιζω οτι και αυτος θα ακολουθησει το δρομο που χαραξαν πολλοι μεγαλοι μουσικοι....θα παιζει και αυτος την δικια του μουσικη με τιμημα το ''περιθωριο''...  εκτος αν αποφασισει να ξανα μπει κατω απο τις φτερουγες καποιου μεγαλου ονοματος...παντως εγω ναι....θα εδινα 15 ευρω για να τον δω...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #8 στις: 31/08/04, 14:35 »
Παιδια χαιρομαι να μιλαω με ατομα σαν κι εσας.Μου αρεσουν οι αποψεις ολων σας.Dave,οταν μαθω για συναυλια του λαντσια θα σε εισαι ο πρωτος που θα ειδοποιησω! :)

Αποσυνδεδεμένος Πελαργός

  • Ασσασινος κατοικος Κιθαρισταν
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Το Πετρωμενον Φαγειν Αδυνατον
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #9 στις: 31/08/04, 16:02 »
Απο που και ως που δηλαδη πρεπει ενας μουσικος να βρισκεται κατω απο τη σκια ενος τραγουδιστη.αυτο φταιει και ολη η ελλαδα ασχολειται με τον ενα μονο παιχτη μιας ομαδας(τον τραγουδιστη)και δεν δινει σημασια σε κανεναν αλλο.Γιαυτο μας εχουν κανει να ψαχνουμε ειδωλα στο προσωπο του ενος που αναγκαστικα ειναι μπροστα στη σκηνη και να μην δινουμε σημασια σε αυτους που κανουν την δυσκολη δουλεια.

Μακαρι ολη οι μεγαλοι μουσικοι να εκαναν το ιδιο και ας επαιρνε το δισκο τους μονο η μανα τους.

Και αλλωστε το κοινο τους μπορει να μην ειναι τοσο μεγαλο οσο της Βισση και να μην μπορουν να γεμισουν τον Λυκαβητο αλλα σιγουρα υπαρχουν εκατονταδες μουσικοι και αλλοι τοσοι λατρεις της μουσικης που σιγουρα δεν θα πεινασει κανενας προικισμενος και τεχνιτης μουσικος.
το ΕΙΝΑΙ ειναι αβασταχτα ελαφρυ

Αποσυνδεδεμένος kiseichukan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • Vanitas Vanitatum Et Omnias Vanitas
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #10 στις: 31/08/04, 18:26 »
Πιστευετε οτι επραξε ορθα και πηρε τον δικο του δρομο αφηνοντας τη σιγουρια που ειχε αποκτησει διπλα στον  αλκινοο ιωαννιδη?

Ο Λάντσιας είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Ήδη το 1999 είχε δημοσιοποιήσει την πρώτη του δισκογραφική δουλειά με τον τίτλο "Επιστροφή". Ένα έργο σαφώς καλύτερο από τον τελευταίο δίσκο που παραβγήκε μελό στο ύφος του Yanni. Επειδή λοιπόν μόλις και τον ανακάλυψες ο ίδιος, δε σημαίνει πως τώρα πήρε τον προσωπικό του δρόμο. Πάντα αυτόν ακολουθούσε κι έτυχε να συναντηθεί με αυτόν του Ιωαννίδη.

Καμμία σιγουριά...καμμία ασφάλεια...αυτά είναι τουλάχιστον αστειότητες, όταν υποστηρίζονται για καλλιτέχνες του μεγέθους του Λάντσια.
Woman was God's second mistake

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #11 στις: 31/08/04, 20:05 »
Ο Λάντσιας είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Ήδη το 1999 είχε δημοσιοποιήσει την πρώτη του δισκογραφική δουλειά με τον τίτλο "Επιστροφή". Ένα έργο σαφώς καλύτερο από τον τελευταίο δίσκο που παραβγήκε μελό στο ύφος του Yanni. Επειδή λοιπόν μόλις και τον ανακάλυψες ο ίδιος, δε σημαίνει πως τώρα πήρε τον προσωπικό του δρόμο. Πάντα αυτόν ακολουθούσε κι έτυχε να συναντηθεί με αυτόν του Ιωαννίδη.

Καμμία σιγουριά...καμμία ασφάλεια...αυτά είναι τουλάχιστον αστειότητες, όταν υποστηρίζονται για καλλιτέχνες του μεγέθους του Λάντσια.
Το ποτε ανακαλυψα τον λαντσια,αστο ειναι δικη μου υποθεση μπορω να σου αναφερω ονοματα σπουδαιων μουσικων που δεν θα τα εχεις ακουσει ποτε στη ζωη σου..Ειπα οτι πριν λιγο καιρο ακουσα την νεα του προσωπικη δουλεια(διαβαζε πιο προσεκτικα γιατι εκτιθεσαι)και οχι οτι εμαθα τον ιδιο.Το οτι συναντηθηκε με τον ιωαννιδη δεν ηταν απλα μια τυχαια δουλεια για τον λαντσια.Απο εκει αναδηχθηκε και εγινε γνωστος στο ευρυ κοινο.Σε βλεπω καπως επιθετικο μαζι μου συγκεκριμενα?η εισαι γενικα μουρτζουφλης? ???

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #12 στις: 01/09/04, 11:59 »
Πρωτη φορα που ειδα τον λαντσια ηταν γυρω στο 1994... ειχα παει σε μια συναυλια του Σαββοπουλο...και επαιζε πληκτρα και πιανο... ηταν φοβερος... ξαφνικα σηκωνεται και παει στα τυμπανα...επαθα πλακα...στο τελος πηγα και του μιλησα....να του πω φιλε εισαι μουσικος...τον βρηκα...τα καταφερα... για μενα τοτε ειχε γινει μια μινι αποκαλυψη...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος kiseichukan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • Vanitas Vanitatum Et Omnias Vanitas
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #13 στις: 01/09/04, 15:12 »
...μπορω να σου αναφερω ονοματα σπουδαιων μουσικων που δεν θα τα εχεις ακουσει ποτε στη ζωη σου..

Αν το θέμα τίθεται σε επίπεδο γνώσεων, άσε καλύτερα τις υπερφίαλες υπερβολές γιατί δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις τι κατέχω και τι όχι. Πίστεψέ με, οποισδήποτε μπορεί να αραδιάσει χίλια ανύπαρκτα ονόματα για να το παίξει καμπόσος ακόμα και στους γνωρίζοντες. Κατόρθωμα ολκής...

Παράθεση
Ειπα οτι πριν λιγο καιρο ακουσα την νεα του προσωπικη δουλεια(διαβαζε πιο προσεκτικα γιατι εκτιθεσαι)και οχι οτι εμαθα τον ιδιο.

Αυτό που έγραψες (αυτολεξεί) είναι: "Πριν λιγες μερες πηρα το cd του "μονου" πια Σταυρου Λαντσια". Που ακριβώς μίλησες για "νέα" δουλειά, είναι κάτι που η δική μου τουλάχιστον "προσεκτική ανάγνωση" δε μου επιτρέπει να διαπιστώσω. Γράφε λοιπόν προσεκτικά, για να διαβάζω κι εγώ ομοίως και να μην εκτιθέμεθα ποικιλοτρόπως.

Παράθεση
Σε βλεπω καπως επιθετικο μαζι μου συγκεκριμενα?η εισαι γενικα μουρτζουφλης? ???

Δε σε ξέρω κι από χθες. Οι συγκυρίες το έφεραν να διαβάσω μια σειρά "ατυχών" θέσεων/απόψεων από το ίδιο ακριβώς nick. Είμαι βέβαιος πως όλο και κάτι θα υπάρχει που να με βρει σύμφωνο στο μέλλον.

Woman was God's second mistake

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #14 στις: 01/09/04, 16:10 »
Ξερω παντα τι λεω και εχω επιγνωση αυτων που λεω κραταω ομως μια επιφυλαξη μηπως ειμαι λαθος,κατι που οπως φαινεται δεν το κανεις πολυ συχνα(χαρακτηριστικο της ημιμαθιας).Ουτε εσυ εισαι σε θεση να γνωριζεις με τι εχω ασχοληθει,καθαρα πληροφοριακα σου λεω οτι ειμαι 18 και ασχολουμαι με την μουσικη απο οταν ημουν 4ων χρονων.Αν ηταν να σου θεσω ονοματα θα σου ελεγα ατομα τα οποια τα γνωριζω και κανουν συνεχως εμφανισεις σε ελλαδα και ευρωπη π.χ."vibe9".Δεν σε εχω "παρει" καθολου στα σοβαρα λογω του τροπου και του υφους που μιλας.So αν εχεις σκοπο να συζητησεις ξανα,προσωπικα μαζι μου βελτιωσε το "δηθεν" υφος σου,ωστε να συζητησουμε και οχι να βρισκομαστε συνεχως σε αντιπαραθεση(στο forum μπορει ο καθενας να ερχεται συνεχως σε ριξη με αλλα ατομα,χωρις ομως να αιτιολογει τις θεσεις του,κι αλλο χαρακτηριστικο ημιμαθιας)

Αποσυνδεδεμένος kiseichukan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • Vanitas Vanitatum Et Omnias Vanitas
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #15 στις: 01/09/04, 18:50 »
Είμαι βέβαιος πως στα 18 σου χρόνια, κατέχεις το άπαν της γνώσης...άσε εμάς λοιπόν τους ημιμαθείς να ανοησιολογούμε απερίσκεπτα.

Άραγε τι θα έχεις να ανακαλύψεις μετά το πέρας των 18?
Woman was God's second mistake

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #16 στις: 01/09/04, 23:38 »

Άραγε τι θα έχεις να ανακαλύψεις μετά το πέρας των 18?

Το αντιδοτο για το ειτζ και τις διαστασεις που κρυβονται πισω απο τις μαυρες τρυπες. 8) 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #17 στις: 02/09/04, 01:59 »
Παιδια τις προσωπικες διαφορες μπορειτε να τις λυνετε με προσωπικα μυνηματα... δεν ειμαστε υποχρεωμενοι εμεις που ανοιγουμε ενα θεμα να διαβαζουμε τις κοντρες και τις διαφωνιες σας...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #18 στις: 02/09/04, 08:37 »
jazzer_n_rocker και kiseichukan.... αφήστε τα μίση και... πιάστε τις κιθάρες! Τι σημασία έχει ποιός ξέρει τον τάδε ή τον δείνα καλλιτέχνη; Το θέμα μας τώρα είναι ο Λάντσιας, που είναι πια μεγάλο παιδί και το σίγουρο (και το λογικό άλλωστε) είναι οτι δεν εμφανίστηκε ξαφνικά από το πουθενά στα 30τόσα του να παίξει με τον Αλκίνοο. Έχει μια μουσική ιστορία πίσω του, όπως όλοι μας άλλωστε ;)

Για να σας λυθούν όλες οι απορίες, ίσως θα μπορούσα να κανονίσω να του πάρω μια συνέντευξη ;)

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #19 στις: 02/09/04, 13:39 »
Για να σας λυθούν όλες οι απορίες, ίσως θα μπορούσα να κανονίσω να του πάρω μια συνέντευξη ;)
Παράθεση

Δεν μιλας σοβαρα ετσι?!η μηπως μιλας?????!!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #20 στις: 02/09/04, 13:58 »
Αν έκανα πλάκα θα έβαζα κανένα ;D ή :P

Πάντως, από τη σκέψη έως την υλοποίηση υπάρχει κάποια απόσταση... Θα προσπαθήσω πάντως.

jazzer_n_rocker

  • Επισκέπτης
Re:ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #21 στις: 03/09/04, 16:30 »
Ξερει κανεις που εμφανιζεται αυτη την περιοδο ο σταυρος λαντσιας?

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #22 στις: 13/09/06, 02:01 »
εγω παντως θα εδινα....και 100 ευρω για να τον ακουσω!κ αυτον κ τον Κιουρτσογλου και τον Lynch γιατι ειναι εξαιρετικοι μουσικοι και συνθετες...!~


ΥΓ. τελικα εγινε κ η συνεντευξη εεετσι?χεχεχε! ;)
For those about to rock...we salute you!!

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #23 στις: 13/09/06, 02:06 »
εγω παντως θα εδινα....και 100 ευρω για να τον ακουσω!κ αυτον κ τον Κιουρτσογλου και τον Lynch γιατι ειναι εξαιρετικοι μουσικοι και συνθετες...!~


ΥΓ. τελικα εγινε κ η συνεντευξη εεετσι?χεχεχε! ;)
αυτο αλλιως λεγετε και "γλυψημο"; :P ;D ;D :-*

Αποσυνδεδεμένος Shu_Ji

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αναίσχυντη σαν Νοέμβριος!
    • Προφίλ
    • Για τη Γ.Νεγκα
Απ: ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΝΤΣΙΑΣ
« Απάντηση #24 στις: 13/09/06, 02:22 »
τι να κανουμε φιλτατε Σωτηρη μου?ολοι εχουμε συμπαθειες ;D ;) ;D ;) (κ ας μην εχουμε ευρωπουλα :'( :'( :'(  )



ΥΓ.αλλωστε...το "κακο"εγινε...χεχε!
« Τελευταία τροποποίηση: 13/09/06, 02:26 από Shu_Ji »
For those about to rock...we salute you!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
1679 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/07, 15:25
από x-versous
0 Απαντήσεις
1562 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/08, 12:40
από Μαργαρίτα Π.
0 Απαντήσεις
2867 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/09, 00:58
από gioefst
0 Απαντήσεις
1822 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/08/09, 11:48
από mogadishu
1 Απαντήσεις
2433 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/10, 09:23
από elrich
0 Απαντήσεις
1650 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/11, 23:42
από kaimeta
5 Απαντήσεις
3541 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/12, 18:18
από Καθόδιος (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1564 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/14, 14:53
από ivikos
0 Απαντήσεις
5330 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/15, 01:14
από krios80
0 Απαντήσεις
5365 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/01/17, 13:46
από GELARIOS