Αποστολέας Θέμα: ΠΑΟΚ  (Αναγνώστηκε 51392 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #50 στις: 20/01/07, 00:40 »
Ο Σαλπιγγιδης εφυγε για να παρει ο ΠΑΟΚ τα λεφτα ,     οπως λεει....
Αυτος ομως πριν φυγει πληρωθηκε....
Λαθος της ομαδας και κυριως του Γουμενου.

Επισης εχει κυκλοφορησει οτι ο γουμενος του ειπε: Σου δινω τα λεφτα και οταν φυγεις μου τα δινεις
Αν και φαινεται ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ. Οποτε ξεχαστε το!!!
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #51 στις: 20/01/07, 00:43 »
Αυτος ομως πριν φυγει πληρωθηκε....
Λαθος της ομαδας και κυριως του Γουμενου.

Συγνώμη αλλά γιατί να μη πληρωθεί ο Σαλπιγγίδης? Προπόνηση κανονικά έκανε, στα παιχνίδια κανονικά έπαιζε και ξελάσπωσε τον ΠΑΟΚ άπειρες φορές και τα μέγιστα έχει προσφέρει σε αυτή την ομάδα. Γιατί να μη πληρωθεί? Μη λέμε ότι θέλουμε!!!

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #52 στις: 20/01/07, 11:08 »
Δεν πληρωθηκε για τα προηγουμενα...
Προπληρωθηκε
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #53 στις: 20/01/07, 14:55 »
Δεν πληρωθηκε για τα προηγουμενα...
Προπληρωθηκε

Οχι δεν ισχύει κάτι τέτοιο και δεν ξέρω από που τα ακους. Για τον Σαλπιγγίδη ειδικά έχει αποδείξει στους φίλους του ΠΑΟΚ και στην ομάδα του ΠΑΟΚ ότι αγαπάει την ομάδα και δεν θα έπαιρνε λεφτά που δεν έχει δουλέψει. Αν μου ποστάρεις αποδείξεις τότε θα ζητήσω ταπεινά συγνώμη απλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #54 στις: 21/01/07, 22:56 »
δεν πειραζει...
του χρονου

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #55 στις: 21/01/07, 22:59 »
Γμτ χασαμε παλι απο γαυρο.....


Ποιου χρονου ρε...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #56 στις: 21/01/07, 23:23 »
διαβασα σημερα οτι ο παοκ εχει να κερδισει τον ολυμπιακο στη τουμπα απ το 98! σε μια εδρα που ο ολυμπιακος δεν νικουσε επι 20 χρονια!

μην αγχωνεστε... θα συναντησουμε τον ολυμπιακο στον τελικο κυπελλου και θα τον νικησουμε εκει...

δεν ειδα το ματς δυστυχως γιατι ταξιδευα εκεινο το 2 ωρο. οταν ειδα ομως τον ριβαλντο μετα το γκολ του να πουλαει τρελα στη κερκιδα τρελαθηκα... μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι...! που τα κανεις αυτα ρε γελοιε...; τελος παντων, παλι τσατιστηκα...

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #57 στις: 21/01/07, 23:54 »
Νέρι Καστίγιο: "Είναι μια μεγάλη νίκη. Κερδίσαμε ένα σημαντικό παιχνίδι και συνεχίζουμε. Ξέραμε ότι θα το γυρίζαμε το παιχνίδι. Η Τούμπα δεν είναι έδρα. Δεν μας φοβίζει. Εδρα είναι το Καραϊσκάκη. Του χρόνου ας μας πετάξουν περισσότερα αντικείμενα να τους βάλουμε περισσότερα γκολ! Με τον Ζαγοράκη δεν έγινε κάτι. Ο,τι έγινε στο παιχνίδι έμεινε εκεί".

θα τρελαθουμε εντελως...! εκει φτασαμε... κατι κωλοπαιδα σαν τον καστιγιο να μιλανε ετσι για την τουμπα... αλλα βρισκει και μιλαει... α ρε δε θα γυρισουν καποτε τα πραγματα...

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #58 στις: 22/01/07, 00:17 »
Νέρι Καστίγιο: "Είναι μια μεγάλη νίκη. Κερδίσαμε ένα σημαντικό παιχνίδι και συνεχίζουμε. Ξέραμε ότι θα το γυρίζαμε το παιχνίδι. Η Τούμπα δεν είναι έδρα. Δεν μας φοβίζει. Εδρα είναι το Καραϊσκάκη. Του χρόνου ας μας πετάξουν περισσότερα αντικείμενα να τους βάλουμε περισσότερα γκολ! Με τον Ζαγοράκη δεν έγινε κάτι. Ο,τι έγινε στο παιχνίδι έμεινε εκεί".

θα τρελαθουμε εντελως...! εκει φτασαμε... κατι κωλοπαιδα σαν τον καστιγιο να μιλανε ετσι για την τουμπα... αλλα βρισκει και μιλαει... α ρε δε θα γυρισουν καποτε τα πραγματα...
Τι το κακό είπε ρε συ DHMHTROS ?
Το γκολ του γαύρου το ένα ήταν οφσάιντ πάντως.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #59 στις: 22/01/07, 00:46 »
Μητσάρα ηρέμησε, η αλήθεια είναι ότι ο ΠΑΟΚ όπως και με τον Παναθηναικό στο β' ημίχρονο ήταν σχετικά ανύπαρκτος εν σχέση με το πρώτο ημίχρονο όπου πάτησε τον Ολυμπιακό κανονικότατα. Επίσης δεν ρίχνω φταίξιμο στον 20χρονο Μελίσση που ο Rivaldo τον έκανε ότι ήθελε, έτσι είναι, παιχταράς ο Rivaldo και πολύπειρος τον έκανε σκόνη.

Οντως ήταν offside το γκολ του Ολυμπιακού πάντως.

Από κει και πέρα η Τούμπα ήταν, είναι και θα είναι μια πάρα πολύ δύσκολη έδρα για όλους τους αντιπάλους. Εχω ξαναπεί και ξαναλέω ο κόσμος του ΠΑΟΚ είναι όλη η δύναμη του πέραν από κάθε παίκτη.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #60 στις: 22/01/07, 02:00 »
οταν ειδα ομως τον ριβαλντο μετα το γκολ του να πουλαει τρελα στη κερκιδα τρελαθηκα... μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι...! που τα κανεις αυτα ρε γελοιε...; τελος παντων, παλι τσατιστηκα...

Να με συμπαθάς καλέ μου φίλε, αλλά ο Ριβάλντο, με βάση την προϊστορία του, τις κατακτήσεις του, το ταλέντο του και την εν γένει παρουσία του στα γήπεδα όλου του κόσμου, τα Καραϊσκάκια και τις Τούμπες τις έχει για να πέρδεται. Σιγά δα και τους ναούς, όπου πρέπει να κάνει τεμενάδες και να σκύβει το κεφάλι ο κάθε Ριβάλντο αυτού του κόσμου. Οταν στο μεταξύ, του έχει βρίσει ο κάθε τσογλανάκος χίλιες φορές τη μάνα και του έχει κατεβάσει και μύρια ευαγγέλια.

Παράθεση
Εχω ξαναπεί και ξαναλέω ο κόσμος του ΠΑΟΚ είναι όλη η δύναμη του πέραν από κάθε παίκτη.

Και ταυτόχρονα η κατάρα του, όπως έχουμε δει πάμπολλες φορές στο παρελθόν να συμβαίνει.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #61 στις: 22/01/07, 02:24 »
οπως και να το κανεις ρε συ schizm το να προκαλεις τον αντιπαλο κοσμο (σε οποιοδηποτε γηπεδο) ειναι γελοιοτητα και δειλια. ειτε το κανει ο ριβαλντο ειτε ο ροναλντινιο ειτε ο κουτσοσπυρος... ας περδεται αλλου... στη τελικη ο πραγματικα σπουδαιος παιχτης πρεπει να κρατιεται...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #62 στις: 22/01/07, 03:39 »
Κι οι πραγματικά σπουδαίοι οπαδοί επίσης...υπάρχουν όμως τέτοιοι στην Ελλάδα; Η συντριπτική πλειονότητα και δει σε κάτι "καυτές" έδρες διαθέτει γιαταγάνι και μπαλτά στην καλύτερη, στη χειρότερη προφυλακτικά και τα εσώρουχα της μάνας του εκάστοτε παίχτη από την προηγουμένη, αν πιστέψουμε το πόσοι υποστηρίζουν πως την έχουν πάρει μια γύρα.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #63 στις: 22/01/07, 11:10 »
συμφωνω οτι οι οπαδοι δεν συμπεριφερονται κοσμια αλλα οι παικτες πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι οι οπαδοι...

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #64 στις: 22/01/07, 12:38 »
κοιτα φιλε κομπλεξ υπαρχει παντου αλλα στη θεσσαλονικη εχουν ξεφυγει τα πραγματα.στα εξωφυλλα των εφημεριδων δεν υπαρχει τιποτα για ομαδες απο αλλες πολεις.ειναι να γελας...

Δηλαδή, έτσι και πέσει στα χέρια σου καμιά "ηχώ της Δράμας" ή κανένας "Καλαματιανός παλμός" θα λυθείς στα γέλια και θα αμφισβητήσεις και τον Αρκά?

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #65 στις: 22/01/07, 15:49 »
συμφωνω οτι οι οπαδοι δεν συμπεριφερονται κοσμια αλλα οι παικτες πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι οι οπαδοι...

Απαντες πρέπει να δίνουν το καλό παράδειγμα...δεν κατανοώ γιατί ακριβώς καταλήγουμε σε μια τέτοια διάκριση. Τη θεωρώ εντελώς αυθαίρετη.

Υπάρχει έστω και άγραφος νόμος ο οποίος να παρέχει το ηθικό δικαίωμα στον εκάστοτε οπαδό να ρίχνει τα καντήλια του ελεύθερα, μόνο και μόνο επειδή πλήρωσε 10-20€; Επειδή δηλαδή τα έσκασες, θα πέσουμε στα τέσσερα και θα κάνουμε τουμπεκί, όσο εσύ ασελγείς πάνω σε ό,τι ιερό ή ανίερο διαθέτουμε ως παίχτες; Η πλήρης αρενοποίηση ενός αθλητικού γεγονότος, υπό το άλλοθι μάλιστα της επί χρήμασι συμμετοχής. Αν ήμουν πάντως ο τάδε ποδοσφαιριστής κι είχαν συνουσιαστεί με τη μάνα μου καμιά χιλιάρα φορές, θα διεκδικούσα και τα χαμένα αναδρομικά που θα συνιστούσε η διαφορά μεταξύ του εισιτηρίου και της πραγματικής ταρίφας που θα ζητούσα ως προαγωγός της. :P

Η μομφή δεν αφορά ούτε αποκλειστικά, ούτε κυρίως τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, αλλά όποιον την έχει δει συνουσιαστής of the universe με τις ευλογίες της ανοχής μας. Σε κάτι τέτοιες στιγμές θυμάμαι τον Ερίκ Καντονά και τις υπέροχες κλωτσιές που έριχνε σε οπαδούς, όταν φρόντιζαν να τον προσβάλλουν από τα 2 μέτρα! ;)

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #66 στις: 22/01/07, 15:53 »
Και μετά αναρρωτιόμαστε γιατί δεν έρχονται μεγάλοι ξένοι παίχτες στην Ελλάδα. Αν κινδυνεύει η σωματική του ακεραιότητα από πέτρες, γόμες με ξυραφάκια, κέρματα και δε ξέρω εγώ τι άλλο, μαλ**ας είναι να έρθει?
Δεν είναι προσωπικό σχόλιο σε σένα DHMHTROS απλά στην ελληνική οπαδείστικη νοοτροπία κανιβάλλων.

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #67 στις: 22/01/07, 16:21 »
δεν καταλαβαινω το λογο που υπαρχει να συζητιεται οτι πεταχτηκαν μπουκαλια και κερματα στα κορνερ του ολυμπιακου.δηλ τι περιμενατε στην τουμπα?χειροκροτημα και αναγνωρισμο στον παγκοσμιο πρωταθλητ ριβαλντο?οσο για τους ξενους παιχτες να πω οτι τετοια περιστατικα δεν αποτελουν λογο να μην ερθουν στην ελλαδα(συμβαινουν και στην ευρωπη,ο φιγκο ετρωγε ουισκια στο καμπ νου).αυτα που τους αποτρεπουν ειναι αλλα(ελλειψη γηπεδων,μικρος ανταγωνισμος,ή και μικρες προσφορες απο ομαδες)

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #68 στις: 23/01/07, 00:41 »
black sheep κανενα προβλημα

s.s. δηλ στα αλλα γηπεδα θα περιμενες κατι καλυτερο;

schizm ξερω οτι σ αρεσει η διατηρηση μιας κουβεντας και τα καταφερνεις μια χαρα στα λογια αλλα τα πραγματα ειναι πολυ απλα. οποιον σοβαρο ανθρωπο που ασχολειται με το ποδοσφαιρο και να ρωτησεις θα σου πει οτι δε μπορεις να συνετισεις 30000 ανθρωπους να μη βρισουν... ακομα και οι 20000 να σε ακουσουν οι υπολοιποι μαλλον οχι. οταν ομως ενας παικτης θεωρειται εμπειρος τουλαχιστον και σπουδαιος στη συνεχεια, δεν πρεπει να προκαλει τους αντιπαλους οπαδους. για διαφορους λογους. δυστυχως πρεπει να φυγω βιαστικα και δε μπορω να γραψω περισσοτερα.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #69 στις: 23/01/07, 01:34 »
Το πρόβλημα φίλε Δημήτρη είναι πως ταυτίζουμε τον επαγγελματισμό με την ρομποτοποίηση...ξεχνάμε κάπου πως όσο "δικαιούται" να παρεκτρέπεται ο εκάστοτε οπαδός, άλλο τόσο "δικαιούται" να το κάνει ο όποιος παίχτης, όταν μάλιστα τον βρίζουν εν χορώ κι αυτόν και όλο του το σόι. Ο παίχτης ζει το παιχνίδι, παθιάζεται, συγκρούεται και σπρώχνεται κι είναι ευκολότερο να ξεφύγει, από κάποιον οπαδό που έχει αράξει στη θέση του κι έχει ως δικαιολογία μονάχα τον φανατισμό του με την ομάδα.

Δε θα διαφωνήσω πως η παρεκτροπή του παίχτη μπορεί να οδηγήσει σε πιο οδυνηρές καταστάσεις, αλλά δεν πρόκειται και να τον σταυρώσω κι όλας, ακύρωνοντας ανθρώπινες αντιδράσεις (κι όχι δράσεις).

Οσο για το αν μπορείς ή όχι να σιωπήσεις μερικές χιλιάδες κόσμου απο το να λειτουργούν ως ο χαμένος κρίκος του ανθρώπου με τον πίθηκο, εύκολα: τσιμπάς τις ομάδες ως διαιτητής, πας στα αποδυτήρια, παραδίδεις το φύλλο αγώνα και μην τον είδατε τον Παναή. (η περίπτωση να σου σπάσει τα μούτρα κανένας Κούγιας ή το μισό γήπεδο, δε συνάδει με το ιδανικό σενάριο)

Αλλά αφού λύσαμε το χρόνιο πρόβλημά μας με τους κάφρους οπαδούς, ας δούμε τι μπορούμε να κάνουμε με τους επαγγελματίες του είδους.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #70 στις: 23/01/07, 04:03 »
δυστυχως η λυση του προβληματος ειτε ειναι με τους οπαδους ειτε με τους παικτες δεν ειναι ευκολη υποθεση και δε μπορουμε να τη δωσουμε εμεις. ειναι αδικαιολογητος ο οπαδος που θα φερθει απολιτιστα ειναι και ο ριβαλντο που προκαλει. ας συμφωνησουμε σε αυτο. καλη σου νυχτα... :)

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #71 στις: 23/01/07, 13:20 »
δεν καταλαβαινω το λογο που υπαρχει να συζητιεται οτι πεταχτηκαν μπουκαλια και κερματα στα κορνερ του ολυμπιακου.δηλ τι περιμενατε στην τουμπα?χειροκροτημα και αναγνωρισμο στον παγκοσμιο πρωταθλητ ριβαλντο?

Εκτός από το κόμπλεξ, γεωγραφία έχει και η βία και η καφρίλα. Σπουδαία.
Όσο για το χειροκρότημα και την αναγώριση σε παγκόσμιους πρωταθλητές, την βίωσε και το πούλμαν της Ρόμα.

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #72 στις: 26/01/07, 16:18 »
δεν καταλαβαινω το λογο που υπαρχει να συζητιεται οτι πεταχτηκαν μπουκαλια και κερματα στα κορνερ του ολυμπιακου.δηλ τι περιμενατε στην τουμπα?χειροκροτημα και αναγνωρισμο στον παγκοσμιο πρωταθλητ ριβαλντο?
[/quot

Εκτός από το κόμπλεξ, γεωγραφία έχει και η βία και η καφρίλα. Σπουδαία.
Όσο για το χειροκρότημα και την αναγώριση σε παγκόσμιους πρωταθλητές, την βίωσε και το πούλμαν της Ρόμα.

ωπα φιλε μου δεν καταλαβες
οταν ελεγα τουμπα δεν εννοουσα εννοειται την ευρητερη περιοχη της θεσσαλονικη,αλλα συγκεκριμενα αυτην την εδρα και το φανατισμο που πλοι γνωριζουμε οτι υπαρχει στα συγκεκριμενα ματς απο την εποχη της μεταγραφης του κουδα.εννοειται φυσικα οτι και το καραισκακη δεν ειναι εκκλησια (τα μπουκαλια πεφτουν βροχη στα ντερμπυ)

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #73 στις: 27/01/07, 19:07 »
Δεν είμαι σίγουρος ότι εννοούνταν στο αρχικό σου post αλλά σε κάθε περίπτωση βρίσκω μάλλον μάταιη την προσπάθειά σου να στοχοποιήσεις συγκεκριμένες έδρες με έφεση στην καφρίλα, όταν κάθε κυριακή σε όλη την Ελλάδα και κυρίως σε μικρές ερασιτεχνικές κατηγορίες διαδραματίζονται σκηνές απείρου κάλλους. Ακόμη και σε σχολικά πρωταθλήματα.
Την έχουμε, ως λαός, την καφρίλα μέσα μας, βίωμά μας, που με το ζόρι την τιθασεύουμε ακόμα και όταν υπάρχει κίνδυνος γελοιοποίησης σε παγκόσμια κλίμακα. Θυμίσου μόνο τον τελικό 200μ και τον τελικό πόλο γυναικών στο Athens 2004.
« Τελευταία τροποποίηση: 27/01/07, 19:10 από geosim »

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #74 στις: 27/01/07, 20:47 »
δίκιο έχεις geosim. Πιο χούλιγκανς από τους έλληνες δεν έχω δει πουθενά στο κόσμο. δεν έχουμε αθλητική παιδεία, δε θέλουμε να χάνουμε, σα μικρά παιδιά κάνουμε στο στυλ μου πήρες το αυτοκινητάκι μου, θα σου δείξω εγώ.
« Τελευταία τροποποίηση: 27/01/07, 20:51 από black sheep »