Σελίδες:
  • #1 από Tagima στις 07 Dec 2006
  • Είναι festival 3ημερο από τι άκουσα. Θα γινει για πρώτη φορά στη Ξάνθη και θα εμφανιστούν κάλες μπάντες! Τα σίγουρα είναι Firewind, Destruction, Ektomorf και αλλοι που δεν ξέρω ή δεν εκλείσαν ακόμη! Θα είναι καλή φαση!
  • #2 από Apollon18 στις 07 Dec 2006
  • Πλακα κανεις???γινονται στην ελλαδα τετοια πραγματα??? ??? ??? :o
  • #3 από Tagima στις 07 Dec 2006
  • Καθόλου πλάκα δεν κάνω αν μπεις www.firewind.gr το αναφέρει στο tour. Εκεί το είδα!
  • #4 από Kiratzoharris στις 07 Dec 2006
  • Ναι ακουγοταν κατι για βορεια Ελλαδα.Αλλα η Ξανθη ειναι 850χλμ απο δω.Δεν παιζει..
  • #5 από Tagima στις 07 Dec 2006
  • Ναι ακουγοταν κατι για βορεια Ελλαδα.Αλλα η Ξανθη ειναι 850χλμ απο δω.Δεν παιζει..

    Και τι σημασία εχεί αυτό? Και από δω για μένα είναι 750χλμ η Αθήνα και όμως κατεβαίνω. Έσεις απο κει κάτω δεν μπορείτε να κουνηθείτε λιγάκι? καλομαθατε...
    Φιλικα πάντα!

    Υ.Γ. Α και έτσι και αλλιώς ισχυει για Ξάνθη αφού έχει ανακοινωθει κιολάς!
  • #6 από Apollon18 στις 08 Dec 2006
  • Ναι ακουγοταν κατι για βορεια Ελλαδα.Αλλα η Ξανθη ειναι 850χλμ απο δω.Δεν παιζει..


    Ναι ας παιξουν τπτ θεικα ονοματα και αυτο θα σε εμποδισει :P
  • #7 από pan-The_gunslinger στις 12 Dec 2006
  • Μιας και είμαι από Ξάνθη και υποστηρίζω τον τόπο μου θα σας προσκαλέσω όλους εδώ.
    http://www.metalbolt.com/Website/Forthcoming/Forthcoming.html Εδώ μπορείτε να πάρετε πληροφορίες για το τι περιέχει η συναυλία. Όπως βλέπετε η εταιρία είναι ξένη. Η περιοχή που θα γίνει το festival είναι στις πρώτες εικόνες. Απ'ότι ξέρω θα γίνει στα στενά του Νέστου. Πολύ ωραία τοποθεσία, πολύ καλά συγκροτήματα αρκετοί metalheads στην Ξάνθη και θα περιμένουμε και τη δική σας συμμετοχή!
    Ο Νομός μας είναι μικρός. Εύχομαι λοιπόν να υπάρχει συμμετοχή απ'όλη την Ελλάδα για να καθιερωθεί ένα τέτοιο festival και να γίνει αντάξιο του Rockwave!!!
  • #8 από Apollon18 στις 12 Dec 2006
  • Ακομα δε αρχισε και ευχεσαι να πεσει επιπεδο???? :P ;D ;D ;D
    Ακου ροκγουειβ ::)
  • #9 από Apollon18 στις 12 Dec 2006
  • Τωρα εβλεπα τις fest area fotos!Το παρακαναν,καλα μες στο ποταμι θα γινουν??? ;D ;D
    Εκει που εχει κενα θα ανακοινωθουν και αλλα ονοματα να φανταστω??
  • #10 από mydyingbride στις 12 Dec 2006
  • NAI Ο απολλωνας μπορει να χει σπιτι εγω ομως δεν εχωωωωω !!!
    Και πως θα παω Ξανθη????
    ''-μαμα την κανω παω σε μια συναυλια!''
    ''-να πας παιδι μου!που?''
    ''- εδω κοντα μωρε στην Ξανθη μην ανυσυχεις''
    και μετα θα ακουγονται τα ουιοιυοιουιου του ασθενοφορου!!!!! >:(
  • #11 από Tagima στις 12 Dec 2006
  • Θα γίνει πανικός!!! Ρε παιδια ειλικρινα το ήξερα αλλά καταβαθος φοβομούν ότι κάτι τετοιο δεν μπορεί να γίνει και είδικα σε γειτονική μου πολή και φυσικα όχι στη Θεσσαλονίκη άλλα στη Ξάνθη! Από τι φαινεται εχει οργάνωση και ήδη έχει κλείσει μπάντες που αν το συγκρινουμε με το rockwave που τις κλείνει που λέει ο λόγος ακόμη και μια μέρα πριν ξεκινήσει! Και λογικά στα κένα θα μπουν και άλλες!!!
  • #12 από Apollon18 στις 12 Dec 2006
  • Dark tranquillity παιδια,ψηφηστε :P
    Τριακενα ειναι ολα και ολα οποτε η συνολικη εικονα εχει φτιαχτει ηδη,πρωτη φορα βλεπω τοσα συγκροτηματα σε ελληνικο φεστιβαλ :o
  • #13 από pan-The_gunslinger στις 12 Dec 2006
  • Ακομα δε αρχισε και ευχεσαι να πεσει επιπεδο???? :P ;D ;D ;D
    Ακου ροκγουειβ ::)
    Σωστός. Πρέπει να γίνει σαν το download!!!
    Ενημέρωση για την ψηφοφορία. Dark Tranquillity και Amon Amarth "παλεύουν" στις προτιμήσεις όσων ψηφίζουν.  461     με ποσοστό 38% έχουν οι πρώτοι και 436  με 36% οι Amon Amarth.
    Υ.Γ1 Ακόμα και τα ονόματα που τίθενται στην ψηφοφορία είναι τεράστια!!!
    Υ.Γ2 Φέρτε και τους Anathema να μη μείνει τίποτα.
  • #14 από Tagima στις 12 Dec 2006
  • Οι Rage για Ιανουάριο ακυρώθηκαν?
  • #15 από mydyingbride στις 13 Dec 2006
  • Ακομα δε αρχισε και ευχεσαι να πεσει επιπεδο???? :P ;D ;D ;D
    Ακου ροκγουειβ ::)
    Σωστός. Πρέπει να γίνει σαν το download!!!
    Ενημέρωση για την ψηφοφορία. Dark Tranquillity και Amon Amarth "παλεύουν" στις προτιμήσεις όσων ψηφίζουν.  461     με ποσοστό 38% έχουν οι πρώτοι και 436  με 36% οι Amon Amarth.
    Υ.Γ1 Ακόμα και τα ονόματα που τίθενται στην ψηφοφορία είναι τεράστια!!!
    Υ.Γ2 Φέρτε και τους Anathema να μη μείνει τίποτα.

    θα πεθανω αν ερθουν amon amarth και δεν παωωωωω!!!!! :'( :'( :'(
  • #16 από Aggelo στις 13 Dec 2006
  • In Flames γιατί δεν έχει στο poll ??  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
  • #17 από master of puppets στις 14 Dec 2006
  • με βλέπω να ερχομαι ξάνθη και για άλλο λογο περα απο το καρναβαλι....
  • #18 από pan-The_gunslinger στις 14 Dec 2006
  • Δυστυχώς το καρναβάλι το έχουν ξεφτυλίσει... οπότε καλύτερα σε ένα τέτοιο μουσικό γεγονός.
  • #19 από Kiko-K1 Loureiro στις 18 Dec 2006
  • Όλοι εκεί θα γίνει χαμός στη Ξάνθη πάλι σε μια πόλη γεμάτη ζώη!!!  :D
  • #20 από King_of_Angmar στις 18 Dec 2006
  • Τέτοια φεστιβάλ γίνονται πολύ σπάνια, πόσο μάλλον σε μία μικρή πόλη όπως η Ξάνθη. Φυσικά και δεν θα το χάσω!!
  • #21 από Metal Healing στις 26 Dec 2006
  • Metal Healing Fest

    Σύντομα θα ανακοινωθούν και νέα ονόματα στο φεστιβάλ. Αναμένετε!

    Από το Booking Office
  • #22 από King_of_Angmar στις 31 Dec 2006
  • Ανακοινώθηκαν οι τιμές από το site της metalbolt
    TICKET PRICES

    ~ 3DAYS & SINGLE DAY TICKET PRICES ...

    ~ BUY YOUR TICKETS FROM 15 JANUARY - 31 MARCH...
    ~ BUY YOU TICKETS ON-LINE OR BY A TICKET STORE PRICES WILL BE 59,OO Euro (3 DAYS TICKET).
    ~ BUY YOU TICKETS BY POST OFFICE OR BANK DEPOSIT PRICES WILL BE 54,OO Euro (3 DAYS TICKET).

    ~ BUY YOUR TICKETS FROM 1ST APRIL - 10 JULY...
    ~ BUY YOU TICKETS ON-LINE OR BY A TICKET STORE PRICES WILL BE 68,00 Euro (3 DAYS TICKET).
    ~ BUY YOU TICKETS BY POST OFFICE OR BANK DEPOSIT PRICES WILL BE 65,OO Euro (3 DAYS TICKET).

    ~ TICKET PRICES IN THE ENTRANCE OF THE FESTIVAL : 25,00 Euro PER DAY OR 75,00 Euro 3 DAYS.

    ~ ALL TICKETS WILL PROVIDED WITH FREE CAMPING!
    ~ CARS & MOTORCYCLE PARKING WILL BE CHARGED. - 9 Euro (All Cars & Motorcycles)
  • #23 από ερεβος στις 31 Dec 2006
  • Ειμαι ηδη εκει (νοερά)!!!! ;D
  • #24 από Tagima στις 31 Dec 2006
  • Χαιρομαι αγαοητε Ερεβο...! Παρέα θα ειμαστε...! Καλη Χρονια σε όλους!!!
  • #25 από Metal Healing στις 03 Jan 2007
  • Θα ήθελα να μάθω την γνώμη σας για το φεστιβάλ. Παρακαλώ στείλτε μου ένα email στην διεύθυνση booking@metalbolt.com με την ένδειξη "Metal Healing Festival: Opinion".
Σελίδες: