Αποστολέας Θέμα: Ακυρώθηκε η συναυλία της Γουόργουικ στην Αθήνα  (Αναγνώστηκε 6597 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απο το http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1116461&rss=yes

Παράθεση
Ακυρώθηεκ η προγραμματισμένη για το βράδυ της Δευτέρας συναυλία της Ντιόν Γουόργουικ στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών. Την Αμερικανίδα καλλιτέχνιδα μετακαλούσε στην Αθήνα η εταιρεία Intershow Productions.

Σε ανακοίνωσή της η εταρεία αναφέρει: «Με έκπληξη και αγανάκτηση η εταιρεία μας, Ιntershow Productions, έλαβε ένα απλό email στις 14/03/ 2010, δηλαδή μόλις μια μέρα πριν από τη συναυλία κι ενώ έχουν προπωληθεί ήδη πάνω από 1.200 εισιτήρια, από τον μάνατζερ της Dionne Warwick, ότι η τραγουδίστρια δεν θα έρθει στην χώρα μας για τη συναυλία της 15/3 /2010, με πρόφαση ούτε λίγο ούτε πολύ, όπως αναφέρει στο email, ότι η χώρα μας θα βάλει σε κίνδυνο την ζωή της, λόγω των απεργιών και της δύσκολης κατάστασης που επικρατεί εδώ!!! (φρασεολογία που ακριβώς χρησιμοποίησε στο email του μάνατζερ της κυρίας Dionne Warwick).

» Καμία διαβεβαίωση, μέσω του ελληνικού και ξένου τύπου, μέσω του αεροδρομίου Ελ. Βενιζέλος και μέσω της αμερικανικής πρεσβείας, στην οποία αποταθήκαμε και από την οποία ενημερώθηκε η καλλιτέχνιδα και οι υπεύθυνοι του συγκροτήματος για την πραγματική κατάσταση στην Ελλάδα, δεν στάθηκε αρκετή για να ανατρέψει τη στρεβλή εικόνα δήθεν κινδύνων στη χώρα μας.

» Η εταιρία Intershow Productions με λύπη της ανακοινώνει ότι ακυρώνεται η συναυλία της κυρίας Dionne Warwick στις 15/03/10 στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών, λόγω ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ της τραγουδίστριας και -αν και η ίδια δεν φέρει καμία ευθύνη- ζητά την κατανόηση από το κοινό και τους εμπλεκόμενους φορείς, για την όποια ταλαιπωρία και δηλώνει ότι ήδη έχει αναθέσει την υπόθεση σε δικηγορικό γραφείο, ώστε να επιβληθούν όλες οι νόμιμες συνέπειες από την απαράδεκτη, αντισυμβατική, προσβλητική για την Ελλάδα και πρωτοφανή για την σφαίρα των δραστηριοτήτων της εταιρίας μας συμπεριφορά του υπεύθυνου manager και της ίδιας της καλλιτέχνιδας.

» Όσοι έχουν αγοράσει εισιτήριο μπορούν να το επιστρέψουν και να πάρουν τα χρήματά τους πίσω από τα ταμεία του Μεγάρου Μουσικής».


Νομιζω πως ειναι ενα θεμα που πρεπει να συζητηθει...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Τι να συζητηθεί ρε Free? Ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φθηνή δικαιολογία ενός καλλιτέχνη που ζεί απομονομένος/η στο γυάλινο του κάστρο...

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Σιγά τα ταβάνια με τα καλάμια σας αρτίστι περσόνες ανά την υφήλιο...
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
freemind, και πολύ φιλικά αφού έχω διαβάσει αρκετά πετυχημένα σχόλια δικά σου επάνω σε διάφορα σημαντικά θέματα, πιστεύεις στ'αλήθεια ότι κάτι τέτοιο αξίζει να το ξεχωρίσεις ως θέμα ιδιαίτερο?
τι να σχολιάσουμε και με τι να ασχοληθούμε? σε μια κάποια τραγουδίστρια, που εγώ προσωπικά δεν την γνωρίζω και την αγνοώ, τής ήρθαν ξαφνικά τα ... "ρούχα"  ;D της και αποφάσισε να πει ότι είναι πολύ μεγάλη "ντίβα" η βαρεμένη για να έρθει στην σημερινή Ελλάδα. ποτέ της να μην έρθει η βαρεμένη. μόνο 1200 εισιτήρια κατάφερε το ψώνιο να πουλήσει στη χώρα μας. καταλαβαίνεις φαντάζομαι το εύρος τής "επιτυχίας" της εδώ. αυτό και μόνο την ένοιαξε freemind, το ότι δεν πουλάει εδώ. για εμάς τους Έλληνες είναι κοινώς άγνωστη. οπότε με τι ασχολείσαι? το θέμα είναι πολύ απλό : ο manager της γυναίκας αυτής μόλις είδε ότι πούλησε μόνο 1200 εισιτήρια σκέφτηκε ότι τα 1200 ούτε καν τα έξοδα μετακίνησης δεν κάλυπταν και ακύρωσε το όλο θέμα. το ότι έκανε την ακύρωση μόλις μια μέρα πριν έχει να κάνει με το γεγονός ότι τώρα τελευταία οι ξένοι μας έχουν πάρει στο ψιλό. αν αυτός ο μάνατζερ κι αυτή η "καλλιτέχνιδα" τολμούσαν να κάνουν το ίδιο στην Αγγλία θα πλήρωναν κάτι εκατομμύρια ευρώ ως αποζημίωση για τη ζημιά τής εταιρίας που την προσκάλεσε κι αυτή η "καλλιτέχνιδα" έξυσε το μ... της κι έγραψε στο π... της την εταιρία και τα 1200 άτομα που θέλησαν να την ακούσουν κι ας μην αξίζει αληθινά. αν άξιζε αληθινά freemind να είσαι σίγουρος ότι θα την είχα ακούσει κι εγώ κάπου , και έστω λίγο θα τη γνώριζα. όμως την αγνοώ, αγνόησέ την κι εσύ, δεν νομίζω ότι αξίζει της προσοχής σου.
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Κυριως ο προβληματισμος μου δεν ηταν προσωπικα η τραγουδιστρια αλλα η σκεψη που εχουν για την Ελλαδα οι κατοικοι της Αμερικης και το τι πληροφοριες εχουν διοχετευθει απο τα ΜΜΕ της Αμερικης στους κατοικους της ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Κυριως ο προβληματισμος μου δεν ηταν προσωπικα η τραγουδιστρια

το κατάλαβα αυτό freemind και γι' αυτό έγραψα πιο μετά στο ποστ μου κάτι σχετικό με τ' ότι πολλές δυτικές χώρες έχουν πάρει στο ψιλό την Ελλάδα τώρα τελευταία και τα ΜΜΕ τους μας έκαναν πρωτοσέλιδα. εντάξει, αυτά κάνουν τη δουλειά τους κι οι δυτικοί λαοί που τα διαβάζουν η τα βλέπουν στην TV βρίσκουν έναν τρόπο να ξεχνάνε τα δικά τους προβλήματα. όμως γιατί περιορίζεις το φαινόμενο μονάχα στις ΗΠΑ κι όχι και στην Ευρώπη? οι Γερμανοί δεν έκαναν κι ακόμα κάνουν το ίδιο? το έκαναν και οι Εγγλέζοι αλλά πιο συγκρατημένα, είναι φλεγματικός λαός. πιστεύω ότι καλώς είδα κάτω από την απορία σου για την ακύρωση της συναυλίας μια σκέψη πολιτική. με την πλατειά έννοια του όρου. <πόλη+πολίτες+ιδέες+γνώμες = πολιτική> . κι εδώ δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πολλοί δυτικοί λαοί έχουν αναπτύξει ένα αίσθημα καταφρόνιας απέναντι στην Ελλάδα επειδή δεν στέκεται στο ύψος τού αρχαίου παρελθόντος της. εμείς εδώ έχουμε έναν λαμπρό, λαμπρότατο,  αρχαίο πολιτισμό, αλλά αυτοί που σήμερα το παίζουν άρχοντες με πολλά λεφτά έχουν ένα παρελθόν πρωτόγονο κι ατσούμπαλο. δεν είναι φυσιολογικό να τους γεννάει μέσα τους αυτή η πραγματικότητα ένα συναίσθημα ζηλοφθονίας? δεν είναι λογικό να μοιάζουν με τους νεόπλουτους που καταφρονούν τους φτωχούς από τους οποίους προήλθαν αυτοί? εάν επιθυμείς πλατύτερη συνέχεια στο θέμα σου είμαι απόλυτα ανοιχτός. :)
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος eternauta

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Εγω δε νομιζω οτι οι Αμερικανοι και τα μμε τους ασχολουνται με εμας. Υπαρχουν παρα πολλοι Αμερικανοι οι οποιοι δε ξερουν καν που πεφτει οχι μονο η Ελλαδα αλλα και η Γαλλια.
Απο προσωπικες επαφες παντως,οι περισσοτεροι αμερικανοι (αυτοι που εχουν και λιγακι μυαλο και το χρησημοποιουν) γελανε με κατι τετοια και φυσικα δεν εχουν κανενα προβλημα με την Ελλαδα.Τωρα αν αναφερομαστε στους ρεντνεκς της Αλαμπαμα,αυτο ειναι αλλο ανεκδοτο.
Πιο πολυ για παιχνιδια των μανατζερ μου φαινονται ολα αυτα.Εχει να κανει και με τη χαμηλη προπωληση που ειπε ενας φιλος πιο πανω.
Η λογικη μου λεει οτι η Γουοργουικ λογικα θα ρωτησε στη πρεσβεια για τη κατασταση στη χωρα και απο οσο ξερω δεν εχει βγει καποια νεωτερη ανακοινωση που να αναφερει στους αμερικανους επισκεπτες να προσεχουν λογω εντασης και διαδηλωσεων.

Τελος παντων,πολυ θορυβος για το τιποτα,δε θα στερηθει ο πολιτισμος αν η γιαγια δεν ερθει να τραγουδησει  στη μπουρζουαζια του μεγαρου.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Κατ' αρχάς, 1.200 εισιτήρια προπώληση σε χώρο χωρητικότητας 1.961 δεν είναι χαμηλή.

Κατά δεύτερον, η όποια απόφαση ελλήφθη από το management της Warwick δεν έχει σχέση με πολιτικά κριτήρια αλλά οικονομικά, οπότε οι όποιες πολιτικές αναλύσεις του ζητήματος είναι άσκοπες.

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Φήμες λένε ότι την παραπληροφόρησαν πως στην Ελλάδα ψεκάζουν με χημικά συνταξιούχους, οπότε λογικό ήταν να φοβηθεί και εκείνη...Τέλος εντελώς ανυπόστατες είναι και εκείνες οι φήμες που λέγανε πως υπάρχει έλλειψη στη χώρα μας του Adalat το οποίο είναι χάπι για τη πίεση....
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Κατ' αρχάς, 1.200 εισιτήρια προπώληση σε χώρο χωρητικότητας 1.961 δεν είναι χαμηλή.

κατά πρώτον , εάν οι εδώ μάνατζερ περίμεναν μεγαλύτερη ανταπόκριση τότε προφανέστατα θα είχαν επιλέξει άλλον μεγαλύτερο χώρο. φαντάσου κάποιον από αυτούς τους διοργανωτές συναυλιών να προσκαλεί στον τόπο μας τους U2 και να τους βάζει να παίξουν σε 2 στρέμματα χώρο  :o :o :o
άρα Arg0 δεν ήμουν λάθος όταν είπα ότι η συγκεκριμένη καλλιτέχνιδα έχει πολύ μικρή απήχηση εδώ. από ότι διάβασα στα σχόλια άλλου μέλους το ίδιο της προκύπτει κι αλλού.

Κατά δεύτερον, η όποια απόφαση ελλήφθη από το management της Warwick δεν έχει σχέση με πολιτικά κριτήρια αλλά οικονομικά, οπότε οι όποιες πολιτικές αναλύσεις του ζητήματος είναι άσκοπες.

κατά δεύτερον τώρα Arg0, νομίζω ότι επεμβαίνεις και θες να ορίσεις μάλλον αυθαίρετα αυτά που ήδη έκφρασε ο freemind, κι αυτά που εξέφρασα εγώ διευκρινίζοντας το τι εννοώ όταν μιλάω για πολιτική. κάποιοι αρχαίοι όροι έχουν καταντήσει σήμερα τσίχλα που αλλάζει διαρκώς σχήμα κι έτσι δεν σε αδικώ εδώ. τα οικονομικά κάθε πόλης στην αρχαιότητα αλλά και σήμερα δεν είναι θέμα άσχετο με τα υπόλοιπα θέματά της.

κατά τρίτο Arg0, δεν θα έκανα εγώ πολιτικο-εθνολογική ανάλυση του θέματος εάν δεν είχε ήδη αναφερθεί o freemind στον τρόπο που μας βλέπουν οι αμερικάνοι.

κατά τέταρτο Arg0, δεν καταλαβαίνω εσύ γιατί κι από που αρπάχτηκες και θέλησες να επιβάλεις τις απόψεις σου κάνοντας το θέμα ενός άλλου προσώπου θέμα προσωπικό σου. άσε τον άνθρωπο να εκφραστεί όπως θέλει κι ας μην καλλιεργείς κλίμα ιντερνετικών αντιπαραθέσεων. τις έχω σκυλοβαρεθεί. ναι.




προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
κατά πρώτον , εάν οι εδώ μάνατζερ περίμεναν μεγαλύτερη ανταπόκριση τότε προφανέστατα θα είχαν επιλέξει άλλον μεγαλύτερο χώρο. φαντάσου κάποιον από αυτούς τους διοργανωτές συναυλιών να προσκαλεί στον τόπο μας τους U2 και να τους βάζει να παίξουν σε 2 στρέμματα χώρο  :o :o :o
άρα Arg0 δεν ήμουν λάθος όταν είπα ότι η συγκεκριμένη καλλιτέχνιδα έχει πολύ μικρή απήχηση εδώ. από ότι διάβασα στα σχόλια άλλου μέλους το ίδιο της προκύπτει κι αλλού.

Το αν μία συναυλία έχει ή όχι μικρή προπώληση δεν ορίζεται από τον αριθμό καθ' αυτό των εισιτηρίων που πουλήθηκαν αλλά τον αριθμό των εισιτηρίων σε σχέση με τον συνολικό αριθμό εισιτηρίων που διατείθονται προς πώληση. Αυτό νομίζα ότι είναι πασιφανές, αλλά επειδή δεν είναι είπα να το κάνω. ξεκάθαρο.

Επίσης η επιλογή ενός χώρου δεν έχει σχέση μόνο με το πόσο δημοφιλής είναι ένας καλλιτέχνης αλλά και με πολλά άλλα πράγματα όπως η αμοιβή του, το δικαίωμα του να επιλέγει σε τι χώρο θα εμφανιστεί (κάτι το οποίο έχουν όλοι οι καλλιτέχνες από ένα κασέ και πάνω) και άλλα.

Όσο για το θέμα των πολιτικών αναλύσεων, δικαίωμα σας να τις κάνετε. Επίσης όμως είναι δικαιωμά μου να τις θεωρώ όσο σχετικές με τη συναυλία και την ακύρωση της όσο το να ασχολούνται οι ειδήσεις του Star με κάτι πέρα από την Τζούλια Αλεξανδράτου.
« Τελευταία τροποποίηση: 16/03/10, 12:29 από Arg0 »
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Δεν υπάρχει περίτωση να τίθεται θέμα αισθήματος ανασφάλεις ή τρομοκρατίας. Κάθε χρόνο έρχονται τόσοι και τόσοι καλλιτέχνες από το εξωτερικό, ουδείς επικαλέστηκε κάτι τόσο γελοίο.
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Ιασωνα, ποσο πιθανον ειναι για την εταιρια που το οργανωσε να λαβει καποια χρηματικη αποζημιωση για τη "νιλα" που της προκαλεσε η εν λογω..καλλιτεχνης;
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Ιασωνα, ποσο πιθανον ειναι για την εταιρια που το οργανωσε να λαβει καποια χρηματικη αποζημιωση για τη "νιλα" που της προκαλεσε η εν λογω..καλλιτεχνης;

Αν είχε ασφαλίσει το live τότε ναι λογικώς θα αποζημιωθεί. Αν όχι μάλλον θα λάβει απλά την προκαταβολή που είχε δώσει στον καλλιτέχνη. Βέβαια, εξαρτάται και από το μεταξύ τους συμβόλαιο.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
ακριβως αυτο ηθελα να πω κι εγω... συμβολαιο δεν υπηρχε?? δλδ σε τετοια "μεγαλα" ονομα δεν κανεις μια προφορικη συμφωνια...
τεσπα, λιγο μας ενδιαφερει νομιζω... αλλωστε οι περισσοτεροι που θα πηγαιναν μαλλον δεν θα ηξεραν ουτε καν τι θα πηγαιναν να δουν...

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Αφήστε που στο μέγαρο οι περισσότερες θέσεις είναι ρεζερβέ από τράπεζες κλπ που δίνουν προσκλήσεις από εδώ και από εκεί σαν δώρα. Είναι κλασσικό φαινόμενο να πας σε sold-out συναυλία και να είναι μεγάλο μέρος του χώρου άδειο.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Αφήστε που στο μέγαρο οι περισσότερες θέσεις είναι ρεζερβέ από τράπεζες κλπ που δίνουν προσκλήσεις από εδώ και από εκεί σαν δώρα. Είναι κλασσικό φαινόμενο να πας σε sold-out συναυλία και να είναι μεγάλο μέρος του χώρου άδειο.

Αυτό ισχύει περισσότερο σε παραγωγές του Μεγάρου Μουσικής. Σε εξωτερικές παραγωγές, όπως η συγκεκριμένη, η προσκλήσεις είναι πολύ λιγότερες.
ακριβως αυτο ηθελα να πω κι εγω... συμβολαιο δεν υπηρχε?? δλδ σε τετοια "μεγαλα" ονομα δεν κανεις μια προφορικη συμφωνια...

Συμβόλαιο υπήρχε σίγουρα, αλλά όπως όλα τα συμβόλαια οι όροι είναι για την προστασία των καλλιτεχνών παρά του διοργανωτή.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Εγω η μονη Warwick που ξερω βγαζει κατι μπασα...:P

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Αναμφισβητητα ΠΟΛΥ μεγαλη καλλιτεχνιδα και φωνη (εστω και στα γεραματα)...
ΑΛΛΑ με αυτη της την κινηση αποδεικνυεται πολυ μικρη... :-\


Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Εγω η μονη Warwick που ξερω βγαζει κατι μπασα...:P


και να φανταστεις δεν μπορεις να βρεις ευκολα την σειρα rockbass στην αθηνα :P

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
4223 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/07, 00:49
από Anaximandros
6 Απαντήσεις
10735 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/08, 12:02
από Ibanezακιας
Krank στην Αθήνα?

Ξεκίνησε από gers « 1 2 » Ενισχυτές

25 Απαντήσεις
9295 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/10/08, 15:41
από ονομα_χρηστη
0 Απαντήσεις
2406 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/08, 15:19
από Jacksonized
10 Απαντήσεις
15048 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/01/09, 04:21
από cyclo
4 Απαντήσεις
5494 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/09, 02:25
από Takamine
25 Απαντήσεις
11346 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/09, 10:12
από philip the great
37 Απαντήσεις
12148 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/11, 20:25
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
1543 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/05/11, 19:52
από freemind
18 Απαντήσεις
7323 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/03/13, 13:57
από roussos