Ειδικά θέματα > Τα καλύτερα...

Διευθύνσεις μουσικών καταστημάτων...

<< < (12/12)

Alex_freebird:
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή κατεβαίνω πολυ σπάνια Αθήνα και δεν έχω χρόνο να γυρίσω όλα τα μαγαζιά μήπως ξέρετε κάποιο κατάστημα που να πουλά Gibson; (την les paul traditional pro για την ακρίβεια) τα site που αναφέρονται τα εψαξα Αλλά δεν είχαν αυτή που ήθελα. Και επίσης υπάρχει περίπτωση να έχουν και άλλες κιθάρες εκτός απο αυτές που έχουν τα site τους; ???

ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος:
Τα σάιτ των ελληνικών καταστημάτων είναι συνήθως πρόχειρα και δεν ανανεώνονται συχνά οπότε πολύ πιθανόν να έχουν μια κιθάρα που στο σάιτ δεν αναφέρεται. Οπότε η λύση είναι τηλεφωνάκι... ;)

mariakithara:
Παιδια ευχαριστω κι απο μενα για τις διευθύνσεις...μετακομισα τωρα αθήνα και είμαι χαμμένη τελείως με το που θα βρω τι...Ελπίζω με αυτά να βγάλω κάποια ακρη!Thanks ξανα!  :)

Aloisio:
Υπαρχει ενα πολυ καλο μουσικο καταστημα στο μοναστηρακι,στην οδο πανδροσσου 31 κοντα στο μετρο τηλ.210-3241491! Το ονομα του μαγαζιου ειναι POLYDOROU "THE BOUZOUKI SHOP". Υπαρχει και ιστοσελιδα thebouzoukishop.com! Τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα και σε αφηνουν να δοκιμασεις σχεδον τα παντα "χωρις υφακι". Ειμαι πελατης τους και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.

gymisjae:
Καλησπερα, θα κατεβω κεντρο να δοκιμασω μια:
ESP LTD EC-256 AVG DISTRESSED EC

Μεχρι στιγμης esp παιζει σε Art music  ??? ??? ???

Ευχαριστω.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View