Διάφορα > Βιβλίο Εντυπώσεων

Παλιός, πολύ παλιός, αρχαίος!

<< < (2/2)

Υπνοβάτης...:
Χαίρε!
Εδώ σταθερά, με χιόνια, βροχές και πλημμύρες!

Πόσα λάθος τηλέφωνα σε είχα πάρει επειδή σε είχα αποθηκευμένη ως winnie και έβγαινες πρώτη στη λίστα για έναν ηλίθιο λόγο! :Ρ

WINNIE:
μηπως ειχες αλλο nick name παλια;; δν μου θυμιζει κατι το "υπνοβατης" σοριιιιιι!    ::)

Βραζίλης:
χεχε, τελικά καλό μας έκανε που έκλεισε, έστω για λίγες μέρες, γιατί πέρασαν από εδώ παλιοί και καινούργιοι...

Καλώς ξαναήρθες Winnie, ελπίζω να μη σε χάσουμε πάλι.

Sandman1_1:

--- Παράθεση από: kostasd στις 03/09/10, 20:57 ---Έχω να μπω 4 χρόνια... να συμμετάσχω κανονικά 7, 8! Θυμήθηκα την κιθάρα μου ξανά μετά από μεταπτυχιακό+στρατό και θυμήθηκα και σας.  Αμφιβάλλω αν ξέρω πολλούς εδώ πια, αλλά ο Νέος Κιθαρωδός, ο Βραζίλης "δε με λένε Billy", ο bluewind κλπ ας έχουν τους χαιρετισμούς μου! Έφυγα φοιτητής, γυρνάω με απολυτήριο και ΙΚΑ!

Να'στε καλά, καλή συνέχεια, θα'χω τα μάτια μου ξανά στο Στέκι!

--- Τέλος παράθεσης ---
Και εγω καπως ετσι εξαφανιστηκα απο το φορουμ αλλά κυρίως λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων
Δεν υπήρχε χρόνος παρα μόνο να περασω σαν επισκέπτης...να ρίξω μια ματια σε ενα από τα αγαπημένα στέκια του νετ.
Θα απαντήσω και εγώ με το σχόλιο του κώστα...
Να'στε καλά, καλή συνέχεια, θα'χω τα μάτια μου ξανά στο Στέκι!
 

Βραζίλης:
Καλώς ξαναήρθες Sandman.
Από το προφίλ του  kostasd βλέπω ότι ξέχασε να ξαναμπεί, εδώ και 2 χρόνια. Αλλά δεν πειράζει, το Στέκι θα είναι εδώ οποτεδήποτε ξαναπεράσετε...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View