Ειδικά θέματα > Υγεία

Υγεία των μουσικών : 5 πράγματα που πρέπει να προσέχεις

(1/2) > >>

orestisguitar:
Γειά σας παιδιά , σας παραθέτω ένα άρθρο για την σελίδα μου που έγραψα χτες και νομίζω ότι μπορεί να φανεί χρήσιμο σε πολλούς απο σας.Η σελίδα είναι φρέσκια οπότε αν θέλετε πέστε μου και την γνώμη σας. Ευχαριστω πολυ  http://orestisguitar.com/igia-ton-mousikon-5-pragmata-pou-prepi-na-prosechis-737[/font]

hot_sauce (φλουτσ):
Από μια γρήγορη ματιά που του έριξα φαίνεται πολύ καλό, ωραία δομημένο και περιέχει μία περίληψη όλων των βασικών συμβουλών που έχω συναντήσει κι εγώ!

Ωραίος!  :up

orestisguitar:

--- Παράθεση από: hot_sauce στις 22/11/13, 14:49 ---Από μια γρήγορη ματιά που του έριξα φαίνεται πολύ καλό, ωραία δομημένο και περιέχει μία περίληψη όλων των βασικών συμβουλών που έχω συναντήσει κι εγώ!

Ωραίος!  :up

--- Τέλος παράθεσης ---


Ευχαριστω πολυ φιλε!!!

Aellistas12:
το καλύτερο το άρθρο που έχω διαβάσει για αυτό το θέμα ευχαριστώ πολυ και μπράβο πολύ καλή δουλειά

zeoy:
Πολύ ωραίο  άρθρο αλλά θα συμπλήρωνα κάτι και για έναν από τους μεγαλύτερους κινδύνους για τους μουσικούς (ειδικά αυτούς που παίζουν σε μαγαζια) που δεν είναι άλλος από τους διάφορους εθισμούς. Κλασικό παράδειγμα ο αλκοολισμός. Δεν το έχω ψάξει αλλά έχω την εντύπωση ότι τα ποσοστά είναι δυσανάλογα μεγάλα για τους μουσικούς.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View