Η σελίδα της Κιθάρας > Συναντήσεις

Μίνι dala summer κιθαρομάζωξη

<< < (12/12)

atav (φλουτσ):

--- Παράθεση από: kkmspm στις 02/08/14, 15:31 --- Όπως και να είχε ήταν υπέροχη βραδιά. Εβλεπα σε ολους να γυαλιζει το ματι οπως παιδια που τους εφεραν καινούρια παιχνλιδια! Υπηρχε κέφι, χιουμορ, καλη διαθεση και το χαρηκα! Γνώρισα και παιδια που μιλαω χρονια μαζι τους αλλα δεν ειχαμε συναντηθει ποτε! Ανυπομονω για την επόμενη συνάντηση!

--- Τέλος παράθεσης ---
Αυτό ακριβώς... Όλα τα άλλα θα τα διορθώνουμε στις επόμενες gaso(και όχι μόνο)συναντήσεις!

giorgos1990:
Γραφω μετα απο πολυυ καιρο για να κανω 2 διορθωσεις που οφειλω στους φιλους που διαβαζουν αλλα και στα παιδια που ειχαμε μαζευτει.Η blackstar καμπινα με τα 4 x 8 '' δεν προοριζεται για τον ht5 αλλα για τον ht1 τον μικροτερο αδερφο της σειρας (λογικο ακουγεται)
Αθελα μου εγω τον ειχα παρει σετακι με τη συγκεκριμενη καμπινα χωρις να ψαξω τοσο το θεμα.Οντως ο ενισχυτης ερχεται κανονικα με 1 x 12''
απο τη blackstar..
Eiχε τονιστει τοτε στις δοκιμες σε ενα wah gc95  που χα φερει οτι το πεταλι δεν "ανοιγε" τοσο καλα.Οντως μετα απο πολυυυυ καιρο προσφατα το ανοιξα να δω αν πεζει κατι και διαπιστωσα οτι ειχε κοπει ενα καλωδιακι γειωσης στο διακοπτη.Σε συνδυασμο με λιγο ρυ8μιση του συχνωτικου φιλτρου το πεταλι ειναι μια χαρα πλεον...
Αυτα  ;D

kkmspm (φλουτσ):
εγω δεν πιατευω τπτ....μονη αποδειξη ειναι live! Ποτε θα τα ξαναπουμε?

giorgos1990:
Οποτε κανονιστει φυσικα!  ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View