Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)  (Αναγνώστηκε 63837 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #25 στις: 27/04/07, 00:09 »
Κιρατζο αρχισες την κλαψα????Γραφε εκει και μην μιλας ;D ;D ;D
Ελα φυσικο του χρονου να τα καψουμε ολα(οτι δεν ειναι ηδη κατεστραμενο δλδ εκει περα ;D ;D)
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #26 στις: 05/05/07, 13:59 »
Μεταβαρονε> δυστυχως τα αποτελεσματα βγαινουν (αν θυμαμαι καλα κι απο περσυ) μετα απο καμια 20αρια μερες, μπορει και μηνα...
Τι καλοκαιρι περασα μονο εγω το ξερω.....  :P


Εγω φοβαμαι αοδε ρε γμτ... δε τα μπορω τα θεωρητικα...
Και το αοθ γτ πολλα εχουνε δει τα ματακια μου... ειναι πολυ πονηρο, βαζουν επιτηδες διατυπωσεις-παγιδες (για οσους ειδαν και τα θεματα του ΟΕΦΕ) και καποιες συνδιαστικες ασκησεις ειναι λιγο παλουκακια...

ΑΕΠΠ που ειπε ο γιοκας μου ειναι Αναπτυξη Εφαρμογων σε Προγραμματιστικο Περιβαλλον..
Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους, και καλα νευρα!!!
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Fanoukos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #27 στις: 05/05/07, 14:35 »
Ως καθηγητής Μαθηματικών μπορώ να πω ότι καταλαβαίνω τι περνάνε τα παιδιά.. Το σύστημα είναι απάνθρωπο. Βλέπω μαθητές/τριές που είναι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού.

ΌΜΩΣ οφείλω να τονίσω: Άν κάποιος διάβαζε με κάποιο πρόγραμμα και συνέπεια όλη τη χρονία, δεν θα έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Τα θέματα,τουλάχιστον στα μαθήματά μου απαιτούν απλά σφαιρική γνώση και εξικοίωση με το αντικείμενο. Σε καμία περίπτωση δεν χρειάζεται η επιφοίτηση που χρειαζόταν στις πανελλήνιες των 4 μαθημάτων(δέσμες).

Όσοι δεν διαβάσατε, κάντε έστω και τώρα την προσπάθεια σας.
1ο θέμα θεωρία ---> 5 βαθμοί
2ο θέμα Γελοία άσκηση ---> 5 βαθμοί
Ε αν πιάσετε κάτι και από 3 και 4 νάτο το 15! Άντε μπορείτε!!!

Εύχομαι από την καρδιά μου σε όλα τα παιδιά ψυχραιμία και κουράγιο! Άντε, μπορείτε να τα καταφέρετε!

Αποσυνδεδεμένος Sandman1_1

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 463
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #28 στις: 05/05/07, 19:33 »
. Σε καμία περίπτωση δεν χρειάζεται η επιφοίτηση που χρειαζόταν στις πανελλήνιες των 4 μαθημάτων(δέσμες).


Αυτό ξαναπές το!!! Έπρεπε πραγματικά σε κάποια θέματα ειδικά στα μαθηματικά να σου έρθει η επιφοίτηση!!!
Θυμάμαι κάποιο θέμα , το είχα πάει στον καθηγητή μου κ κάθησε μαζί με ένα συνάδελφό του κ προσπαθούσανε να το λύσουνε. Μάταιη η προσπάθεια...την άλλη μέρα το έφερε λυμένο. Και μετά σου λένε να το λύσεις κ κάτω από την πίεση των εξετάσεων...
Ήθελα να ήξερα, αυτοί που έβγαζαν τα θέματα, τι σκέφτονταν εκείνη την ώρα?

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #29 στις: 05/05/07, 19:48 »
Μεταβαρονε> δυστυχως τα αποτελεσματα βγαινουν (αν θυμαμαι καλα κι απο περσυ) μετα απο καμια 20αρια μερες, μπορει και μηνα...
Τι καλοκαιρι περασα μονο εγω το ξερω.....  :P

Ξέρεις τα μόρια αλλα όχι τις βάσεις!!  ;) ;) ;)
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Ορφεας

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρομπεν των Χαζων
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #30 στις: 05/05/07, 19:53 »
Ήθελα να ήξερα, αυτοί που έβγαζαν τα θέματα, τι σκέφτονταν εκείνη την ώρα?


Υποψιαζομαι οτι αναγνωριζουν τον σαδισμο τους...οταν ειναι πολυ αργα...
Και εγω δινω τωρα αλλα θελω15-16 χιλιαδες  μορια(για χημικος μηχανικος) αλλα για να τα βγαλω θελω και λιγη τυχη γτ εχουν δει πολλα τα ματια μου ιδιως απο μαθηματικα κατ.

Παραδοξως εγω παθαινω το εξης κουφο:γραφω πληροφορικη το 4ο θεμα και χανω μισο μοριο,στο 3ο χανω 2 και στο 2ο το πηρα ολο το θεμα.Και εχασα σχεδον ολη την θεωρια... ::) (δεν την αντεχω αυτην την παπαγαλια πια...)


Αντε να ξεμπερδευουμε...
"Η υποληψη!Τι νομιζετε κυριε,ειναι απλο πραγμα?Ειναι ο σεβασμος των ηλιθιων,το σαστισμα των παιδιων,ο φθονος των πλουσιων και η περιφρονηση του συνετου..."

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #31 στις: 06/05/07, 18:26 »
Ήθελα να ήξερα, αυτοί που έβγαζαν τα θέματα, τι σκέφτονταν εκείνη την ώρα?


Υποψιαζομαι οτι αναγνωριζουν τον σαδισμο τους...οταν ειναι πολυ αργα...
Και εγω δινω τωρα αλλα θελω15-16 χιλιαδες  μορια(για χημικος μηχανικος) αλλα για να τα βγαλω θελω και λιγη τυχη γτ εχουν δει πολλα τα ματια μου ιδιως απο μαθηματικα κατ.

Παραδοξως εγω παθαινω το εξης κουφο:γραφω πληροφορικη το 4ο θεμα και χανω μισο μοριο,στο 3ο χανω 2 και στο 2ο το πηρα ολο το θεμα.Και εχασα σχεδον ολη την θεωρια... ::) (δεν την αντεχω αυτην την παπαγαλια πια...)


Αντε να ξεμπερδευουμε...
+1 να δω κ γω τι θα κανω στη θεωρια....ΑΟΔΕ ακομα δεν εχω βγαλει ολη την υλη
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #32 στις: 06/05/07, 19:32 »
παιδια εγω ΑΟΔΕ εβγαλα την υλη!!! δν εχω διαβασει καθολου ολο το χρονο και τωρα προσπαθω να μαζεψω τα αμαζευτα.... παρολο που ΑΟΔΕ και μαθηματικα γενικης που δινω υπολογιζω πανω απο 17 αμφιβαλω αν θα γραψω πανω απο 7 στα υπολοιπα.... 
   εκτος των αλλων για το μουσικο πανεπιστημιο που θελω να περασω δινω και δυο ειδικα μαθηματα , αρμονια και τεστ ακουστικων ικανοτητων, κανονικα ηθελα αλλο ενα χρονο προετημασιας στην αρμονια οποτε καταλαβαινετε... ευτυχος τα ακουστικα ειναι παρα πολυ καλα!! και γιαυτο δινω αλλωστε... γιατι αλλιως δν υπηρχε περιπτωση να περασω, βεβαια δν ξερω και τωρα αν υπαρχει περιπτωση..¨Π 
     παντως η σχολη μου ειναι 12000 μορια μαζι με τα ειδικα που το καθενα εχει συντελεστη 2 δλδ ειμαι ξεφτιλα αν δν περασω, αλλα τι να κανω?? δν το μπορω το διαβασμα ακομα και αν ειναι για καλο σκοπο...
     σε δυο βδομαδες ακριβος δινουμε, και για να καταλαβαιτε η φυσικη που δινω δν ξερω καν γιατι πραγμα μιλαει...
      ευχηθητε μου καλη τυχη ομως και δωστε μου και λιγη θετικη ενεργεια μπας και το καταφερω το θαυμα!!!!!
    ευχαριστω!! 
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #33 στις: 06/05/07, 19:42 »
Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους και όλες! Πάνω απ'όλα ψυχραιμία, δεν είναι τίποτα παραπάνω από απλά διαγωνίσματα! ;)

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #34 στις: 06/05/07, 19:46 »
 το απλα διαγωνισματα μου αρεσε.. ¨Π μακαρι να ηταν απλα.. μακαρι... μακαρι .... μακαρι...  ( εχω παθει παρακρουση .. ¨Π ) ΔΝ ΑΝΤΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
   σνιφ...
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #35 στις: 06/05/07, 19:54 »
Ακούστε και εμάς που τα έχουμε περάσει...Όλα αυτά τα "αμαν, εδω κρίνεται το μέλλον μου" το μόνο που καταφέρνουν είναι να αγχώσουν τα παιδιά....

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #36 στις: 06/05/07, 20:08 »
- "είμαστε στην Ελλάδα που ένας μαθητής των 17000 μορίων δεν έχει δικαίωμα να σπουδάσει στην σχολή των ονείρων του όταν αυτή ζητά 17050 και σε αυτή πάει κάποιος χωρίς να το θέλει επειδή δεν πήγε σε αυτή των 18000"

- "ευτυχώς που και οι σχολές έχουν τον βαθμό πρόσβασης....π.χ. όντως το παιδαγωγικό για να το τελειώσει κάποιος πρέπει να είναι του 18, ενώ για να γίνεις πολιτικός μηχανικός μπορεί να είσαι και λίγο χειρότερος"

"αν δεν αποκηρυχθεί το δημόσιο, στην Ελλάδα δεν θα υπάρξει σωστή παιδεία!"

η καλύτερη πρόταση για την παιδεία θα ήταν η κατάργηση της μονιμότητας των δημοσίων υπαλλήλων!!!
ζούμε στην χώρα του 1/4 δημόσιος υπάλληλος και 1/4 ανάπηρος(?), και ρωτάω μήπως τα δύο αυτά ποσοστά αλληλοκαλύπτονται?

προς όλους τους μαθητές:"σπουδάστε ότι σας αρέσει και αποκτήστε ιδέες και οράματα"
"κυνηγήστε το όνειρο σας, σε μια χώρα που δεν έχει στόχους και οράματα!"
"ζήστε τις μικρές (χαρές)στιγμές της ζωής, χωρίς να αφήνετε τις μεγάλες"
« Τελευταία τροποποίηση: 06/05/07, 20:10 από Βαγγέλης »
Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #37 στις: 06/05/07, 23:55 »
Μεταβαρονε> δυστυχως τα αποτελεσματα βγαινουν (αν θυμαμαι καλα κι απο περσυ) μετα απο καμια 20αρια μερες, μπορει και μηνα...
Τι καλοκαιρι περασα μονο εγω το ξερω.....  :P

Ξέρεις τα μόρια αλλα όχι τις βάσεις!!  ;) ;) ;)


συμφωνω, αλλα ξερεις τι εγραψες! που ειναι πιο αγχωτικο! φαντασου να χεις γραψει τωρα, και να σκεφτεσαι μηπως δε μπεις για 200 μορια..  :-X
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #38 στις: 07/05/07, 00:11 »
Ήμουν 1000 παραπάνω απο αυτή που ήθελα, και ακολουθούσε μια εξίσου καλή... Ηέρεις υποθέτω τη σημασία του καλού μηχανογραφικού...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #39 στις: 07/05/07, 00:15 »
Ναι ναι! πολυ σημαντικο! θελει πολυ προσοχη, και να εισαι σιγουρος με ποια σειρα θα βαλεις τις σχολες..
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #40 στις: 07/05/07, 16:12 »
Έτσι. Αρχικά βρίσκεις τις σχολές που θές, και μετα τις σχολές που σε ενδιαφέρουν σε απόκλιση ±1000 μόρια...

Όταν αυτά συμπέφτουν,(ειδικά στη περιοχή των -1000 μορίων) τότε είσαι ο καλύτερος του χωριού!
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #41 στις: 07/05/07, 21:57 »
Ναι ναι! πολυ σημαντικο! θελει πολυ προσοχη, και να εισαι σιγουρος με ποια σειρα θα βαλεις τις σχολες..

Και εγω σ'αυτο προβλιματίζομαι... στην σειρά... πολύ μπερδεμα ρε παιδί μου!

Υπαρχει δηλ περιπτωση μια σχολή να ανέβει-πέσει 1000 μόρια   :o ???

Αποσυνδεδεμένος Γιώτα Μή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Φύλο: Γυναίκα
  • - -
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #42 στις: 07/05/07, 22:24 »
....βρε παιδιά γιατί τέτοιο μπέρδεμα?γιατί βρε fairy?
δηλώνεις τις σχολές ξεκινώντας από αυτές που ΘΕΣ!!!Θες εσύ πάνω απ'όλα π.χ. να μπεις στην Νομική Θεσ/νίκης ?
τη δηλώνεις πρώτη ,κι ας βγάζεις 16000 μορια!γιατί ποτέ δεν ξερεις!Ναι ,εχει συμβεί σχολές να κατέβουν 1000 μόρια!
Μιλάμε για τα άκρα τώρα έτσι,αλλά είναι εντελώς λυπητερό και πραγματικά είχα απορήσει πώς ειχε φτιαξει το μηχανογραφικό της μια κοπέλα που είχε παραπάνω μόρια πάνω από τη σχολή που ήθελε αλλά δν την είχε δηλώσει γιατί λέει νόμιζε πως δεν την πιάνει.. ::)

με όλη την καλή διάθεση τα παραπάνω!
καλή επιτυχία σε όλους/ες  που δίνετε εξετάσεις! :)
...La vita e una continua lotta...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #43 στις: 07/05/07, 22:30 »
γιωτα το μπερδεμα μου ειναι το εξής :  Εγω πχ θελω πρωτα πληροφορικη και μετα φυσκιο. Λοιπό δηλώνω πρώτα πληροφορικη αθήνας, μετά να δηλώσω πληροφορικη θεσ/νικη ή φυσικο αθήνας? ιδού η απορία!

Αποσυνδεδεμένος Γιώτα Μή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Φύλο: Γυναίκα
  • - -
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #44 στις: 07/05/07, 22:44 »
Fairy>αν αποφασίσεις ότι θα πας Θεσ/νικη αν περάσεις (αθήνα μένεις μαλλον ε?) δηλώνεις δεύτερη την πληροφορική θεσ/νίκης,γιατί αν δηλώσεις δεύτερο το φυσικό Αθήνας και το "πιάσεις" (σε περίπτωση που δεν περάσεις στην πρώτη επιλογή...) το αποτέλεσμα θα είναι μη αναστρέψιμο!Όπως είπα και πριν δηλώνεις πρώτη αυτή που θες πρώτα,δεύτερη αυτή που θες δεύτερη κλπ...
Εύχομαι να τον πετύχεις τον στόχο σου! ;)
...La vita e una continua lotta...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #45 στις: 08/05/07, 00:57 »
γιωτα το μπερδεμα μου ειναι το εξής :  Εγω πχ θελω πρωτα πληροφορικη και μετα φυσκιο. Λοιπό δηλώνω πρώτα πληροφορικη αθήνας, μετά να δηλώσω πληροφορικη θεσ/νικη ή φυσικο αθήνας? ιδού η απορία!

Μην κάνεις το λάθος να νομίζεις οτι επειδή το Φυσικό Αθήνας είναι "καλύτερο" απο της Θεσ/νίκης επειδή έχει περισσότερα μόρια! Διάλεξε αυτό που θές.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #46 στις: 08/05/07, 01:27 »
Παιδια τα πράγματα είναι απλά. Συμπληρώνετε το μηχανογραφικό σας με βάση το ποιες σχολές θέλετε και τίποτα άλλο. Αν θέλεις να περάσεις πχ θεολογία, δεν πα να έχεις βγάλει μισό εκατομμύριο μόρια, αυτή θα βάλεις πρώτη! Σας παρακαλώ όλους να το θυμηθείτε αυτό όταν συμπληρώνετε το μηχανογραφικό σας, είναι πολύ κρίμα να χάσετε τη σχολή που θέλατε από μια τέτοια μαλ***α!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #47 στις: 08/05/07, 14:50 »
οι βασεις παντως συνηθως μεχρι 500 μπορουν να ανεβουν ή να κατεβουν απο την προηγουμενη χρονια

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #48 στις: 08/05/07, 15:10 »
Ρε παιδια δίνει κανεις ιστορία γενικής να μου πει κανα SOS?
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #49 στις: 08/05/07, 15:32 »
Ρε παιδια δίνει κανεις ιστορία γενικής να μου πει κανα SOS?

με αλλα λογια ο sotoman ψαχνει ατομο με τασεις αυτοκτονιας να του πει σοσ.  ;D ;Dμα καλα ποιος περνει πλεον ιστορια!!!!"??? ??? ??? ??? ???

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3469 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 07:15
από .:°:. Apollon .:°:.
48 Απαντήσεις
12943 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/08, 14:45
από GermanRock
294 Απαντήσεις
87282 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/08, 12:43
από Mithrandir
2 Απαντήσεις
2477 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/08, 15:48
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
33 Απαντήσεις
13648 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 02:17
από themos
4 Απαντήσεις
4407 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/09, 09:27
από Ο Νέος Κιθαρωδός
7 Απαντήσεις
3759 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/10, 21:52
από MiXoLydian
44 Απαντήσεις
11446 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/10, 15:53
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
47262 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/11, 21:29
από Korgy
3 Απαντήσεις
2698 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/11, 17:06
από hot_sauce (φλουτσ)