Αποστολέας Θέμα: Queensryche-καποια αλμπουμ..  (Αναγνώστηκε 11093 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Queensryche-καποια αλμπουμ..
« στις: 16/09/05, 21:48 »
Τωρα τελευταια εχω πορωθει με αυτο το συγκροτημα και εχω ολα τα παλιοτερα τους αλμπουμ εκτος απο το warning αλλα εκτος απο το μετριο Q2K δεν εχω ακουσει τα υπολοιπα μετα τη Γη της επαγγελιας..Δλδ το tribe και το Hear in the now frontier(αν δεν κανω λαθος)..Πως θα τα βαθμολογουσατε εσεις?
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #1 στις: 17/09/05, 04:11 »
Δυστυχώς και το Tribe και πολύ περισσότερο το Hear In The Now Frontier είναι κακοί δίσκοι.Το Hear... πήγε να τους καταστρέψει σαν μπάντα,ούτε περιοδεία δεν κάναν για την προώθηση του δίσκου,και μετά την κυκλοφορία του έφυγε και ο DeGarmo,ο οποίος είναι μεγάλη απώλεια για την μπάντα ακόμα και τώρα,8 χρόνια από την αποχώρησή του.Οι συνθέσεις είναι χάλια,χαζοχαρούμενες και δεν έχουν την μαγεία των Queensryche.Μακριά από αυτό λοιπόν...
Το Tribe είναι κι αυτό πολύ πειραματικό,έχει επιρροές και από nu-metal σε σημεία,αλλά είναι ασύνδετος δίσκος,τα κομμάτια δεν κολλάνε μεταξύ τους.Έχει 2-3 καλά κομμάτια,αλλά είναι κακό.Πάντως το Q2K για μένα είναι καλός δίσκος,όχι κανά αριστούργημα,αλλά έχει πολύ ωραία κομμάτια που ειδικά στο live πρόπερσι ήταν πολύ καλύτερα απ'ότι στον δίσκο.Ειδικά τα Liquid Sky και The Right Side Of My Mind είναι κομματάρες.

Και μια βαθμολογία για όλα τα album:
EP - 7
The Warning - 8
Rage For Order - 10
Operation Mindcrime - 10
Empire - 9
Promised Land - 10
Hear In The Now Frontier - 3
Q2K - 7,5
Tribe - 4
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #2 στις: 17/09/05, 15:37 »
Πάνω που ετοιμαζόμουν να ανοίξω θέμα για το Operation Mindcrime! ;)
Eίναι το μόνο που έχω ακούσει και το έχω λιώσει!
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #3 στις: 17/09/05, 19:04 »
Και μια βαθμολογία για όλα τα album:
EP - 7
The Warning - 8
Rage For Order - 10
Operation Mindcrime - 10
Empire - 9
Promised Land - 10
Hear In The Now Frontier - 3
Q2K - 7,5
Tribe - 4
Θα συμφωνησω με τη βαθμολογια αλλα θα αλλαξω το 9 του empire σε 10 και το 10 του promised land σε 9.Kαι thanks για τις πληροφοριες και γω καπως ετσι πιστευα οτι θα ηταν τα αλμπουμ τους..Α ναι εχω και μια συναυλια συγκεκριμενα το  evolution live και την εχω λιωσει φοβερη..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #4 στις: 18/09/05, 00:25 »
To ep πρέπει να είναι το καλύτερο demo μαζί με την κασέτα που έδωσαν οι iron maiden και ο υπεύθυνος έγραψε από πάνω!Οπότε στο Ep 10!!!
The Warning,Rage For Order,Operation mindcrime από τα αγαπημένα μου δισκάκια.Πάλι 10!!!!!
Το Empire 7 άντε με λίγο σπρώξιμο 9.(καλός δίσκος που τον ακούω που και που απλά όχι σαν τους άλλους που προανέφερα.)
Από κει και μετά το χάος!

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #5 στις: 18/09/05, 03:21 »
Α ναι εχω και μια συναυλια συγκεκριμενα το evolution live και την εχω λιωσει φοβερη..

Πολύ ωραίο δισκάκι κι αυτό,μόνο που στο πρώτο cd φαίνεται ότι ο Τate δυσκολεύεται να βγάλει τα παλιά κομμάτια(άσχετα αν πρόπερσι είχε θερίσει),και ο ήχος δεν είναι και πολύ καλός.Το δεύτερο cd είναι καταπληκτικό και απ'εκεί είχα αλλάξει γνώμη για το Q2K,καθώς τα κομμάτια παίζονται φοβερά.
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

psomas

  • Επισκέπτης
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #6 στις: 20/09/05, 15:22 »
Πάνω που ετοιμαζόμουν να ανοίξω θέμα για το Operation Mindcrime! ;)
Eίναι το μόνο που έχω ακούσει και το έχω λιώσει!
είχα ανοίξει εγώ θέμα για mindcrime!...κι εγώ μόνο αυτό έχω... 10++++++  8) :o ;)

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #7 στις: 21/09/05, 00:57 »
Να βαλω και τη δικη μου βαθμολογια

EP - 3
The Warning - 4
Rage For Order - 4
Operation Mindcrime - 7
Empire - 5
Promised Land - 4
Hear In The Now Frontier - 1
Q2K - 4
Tribe - -2

Γενικα τους θεωρω μετριοτατη μπαντα που απλα τους βγηκε ενας πολυ καλος δισκος (για την εποχη του παντα).
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #8 στις: 21/09/05, 01:50 »
EP - 8
The Warning - 7
Rage For Order - 9
Operation Mindcrime - 10
Empire - 9
Promised Land - 10
Hear In The Now Frontier - 6
Q2K - 5
Tribe - 6

η δικιά μου βαθμολογία...(ήμουν αυστηρός)
το αγαπημένο μου συγκρότημα ;)

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #9 στις: 22/09/05, 03:05 »
Γενικα τους θεωρω μετριοτατη μπαντα που απλα τους βγηκε ενας πολυ καλος δισκος (για την εποχη του παντα).

Δικαιωμα σου να το λες αυτο αλλα οι περισσοτεροι εδω μεσα που εχουν σωας τα οτα θα διαφωνισουν μαζι σου.....
Τωρα οσον αφορα το Tribe γιατι το θαβεται ρε παιδια τοσο??? Δεν λεω οτι ειναι το νεο Rage For Order η το νεο Operation Mindcrime η το νεο Promised Land (αυτα ειναι για μενα τα καλυτερα album τους) αλλα δεν λεω, ειναι αρκετα συμπαθητικο album και σιγουρα σε καμια περιπτωση δεν θα το ελεγα κακο.... Αυτη ομως ειναι η δικη μου γνωμη....
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #10 στις: 22/09/05, 17:50 »
εχουν σωας τα οτα θα διαφωνισουν μαζι σου.....

Θα διαφωνησω, θεωρω οτι εχω πολυ σωας τα οτα....Οι προσωπικες αποψεις οταν αντιβαινουν με των αλλων δε σημαινει οτι καποιος απ τους δυο δεν εχει σωας τα οτα...ειναι καθαρα θεμα προσωπικης αντιληψης και γουστου.
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #11 στις: 22/09/05, 22:27 »
ας μη το κάνουμε θέμα...κάποιοι τους λατρευουν κάποιοι όχι...γουστα ειναι αυτα και η συζητηση ειναι ανουσια καθως ουδεις θα αλλαξει γνωμη. Μην οδηγήσουμε και αυτό το θέμα σε χαζες διαφωνίες. ;)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #12 στις: 27/09/05, 19:47 »
Συμφωνω σε οσους δεν αρεσουν να πανε να γ... :PΟχι εναταξει πλακα κανω στον ερεβο δινω τοδικαιωμα να μην του αρεσουν σε κανεναν αλλον ομως..Τραγουδαρα το Roads to Madness σπερνει...
To evolution live σε ντιβιντι το εχω οχι σε σιντι..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #13 στις: 27/09/05, 21:48 »
Συμφωνω σε οσους δεν αρεσουν να πανε να γ... :PΟχι εναταξει πλακα κανω στον ερεβο δινω τοδικαιωμα να μην του αρεσουν σε κανεναν αλλον ομως..Τραγουδαρα το Roads to Madness σπερνει...
To evolution live σε ντιβιντι το εχω οχι σε σιντι..
Όλοι έχουν το δικαίωμα να πουν την γνώμη τους αλλά βρίσκω τον έρεβο πολύ αυστηρο.Δηλαδή πως βάζεις 4?
Δεν το πιστεύω...μάλλον έχεις κάτι με το είδος...μπορεί να μη σε εκφράζουν...αλλά όχι και από 3 μέχρι 7 σε μερικούς από τους αγαπημένους μου δίσκους του 80'.Μάλλον δε σου άρεσε η εποχή...Η δε σου πήρανε πόνυ όταν ήσουν μικρός... ::)

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #14 στις: 27/09/05, 22:54 »
Να βαλω και τη δικη μου βαθμολογια

EP - 3
The Warning - 4
Rage For Order - 4
Operation Mindcrime - 7
Empire - 5
Promised Land - 4
Hear In The Now Frontier - 1
Q2K - 4
Tribe - -2

Γενικα τους θεωρω μετριοτατη μπαντα που απλα τους βγηκε ενας πολυ καλος δισκος (για την εποχη του παντα).


Αν και αυστηρη η βαθμολογια συμφωνω με τον ερεβο
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #15 στις: 30/09/05, 20:59 »
Να βαλω και τη δικη μου βαθμολογια

EP - 3
The Warning - 4
Rage For Order - 4
Operation Mindcrime - 7
Empire - 5
Promised Land - 4
Hear In The Now Frontier - 1
Q2K - 4
Tribe - -2

Γενικα τους θεωρω μετριοτατη μπαντα που απλα τους βγηκε ενας πολυ καλος δισκος (για την εποχη του παντα).

Α και κατι αλλο του θεωρεις μετριοτατους και δεν σ αρεσουν αλλα εχεις ακουσει ολα τα αλμπουμ τους ακομα και τα χειροτερα τους?Δεν σε πιανω..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #16 στις: 01/10/05, 01:10 »
Α και κατι αλλο του θεωρεις μετριοτατους και δεν σ αρεσουν αλλα εχεις ακουσει ολα τα αλμπουμ τους ακομα και τα χειροτερα τους?Δεν σε πιανω..

Oριστε? Μαλλον εγω δε σε πιανω...Αμα δεν τα ειχα ακουσει πως θα τα βαθμολογουσα? Απο αυτα που ακουω απο φιλους/χαμερ κλπ?
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος φονικό σάντουιτς

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Κάντε ενα διάλειμμα, φάτε ένα σάντουιτς!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #17 στις: 01/10/05, 17:11 »
Και μια βαθμολογία για όλα τα album:
EP - 7
The Warning - 8
Rage For Order - 10
Operation Mindcrime - 10
Empire - 9
Promised Land - 10
Hear In The Now Frontier - 3
Q2K - 7,5
Tribe - 4
Θα συμφωνησω με τη βαθμολογια αλλα θα αλλαξω το 9 του empire σε 10 και το 10 του promised land σε 9.Kαι thanks για τις πληροφοριες και γω καπως ετσι πιστευα οτι θα ηταν τα αλμπουμ τους..Α ναι εχω και μια συναυλια συγκεκριμενα το  evolution live και την εχω λιωσει φοβερη..
Κι εγω με την σειρα μου θα συμφωνησω απολυτα με τον Kiratzoharris! :)
Ακούγωντας μουσική σου ανοίγει η όρεξη...Γιατί δεν τρώς ένα σάντουιτς;

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #18 στις: 01/10/05, 17:51 »
εχουν σωας τα οτα θα διαφωνισουν μαζι σου.....

Θα διαφωνησω, θεωρω οτι εχω πολυ σωας τα οτα....Οι προσωπικες αποψεις οταν αντιβαινουν με των αλλων δε σημαινει οτι καποιος απ τους δυο δεν εχει σωας τα οτα...ειναι καθαρα θεμα προσωπικης αντιληψης και γουστου.

Με συγχωρεις μαλλον το παρακανα με αυτα που εγραψα..... Εχεις δικιο, καθενας εχει την γνωμη του και δεν προκειται να του την αλλαξει ο αλλος....
Απλα ηταν η αντιδραση της στιγμης γιατι μου φανηκε υπερβολικα σκληρη η βαθμολογια σου.... Παντως εχω να προσθεσω οτι: 1ον) Concept σαν το Operation (στιχουργικα μιλοντας...)ΔΕΝ ξαναβγαινει ευκολα και αμφιβαλω αν η συνεχεια του θα ειναι εστω αξιοπρεπης... 2ον) Ο Tate εχει σιγουρα παρα πολυ καλη φωνη και αν και βαζεις 4 στο Promised Land σε παραπεμπω σε 2 τραγουδια: το Lady Jane και φυσικα το Somone Else..... Αν λοιπον νομιζεις οτι εν ετη 1994 (και μετα το πολυπλατινενιο Empire), σε μια εποχη που το grunge δεν ειχε σβησει ακομα ειναι ευκολο καποιος να γραψει και να τραγουδησει τοσο συναισθηματικα κομματια τοτε πραγματικα τι να σου πω......Απλα νομιζω οτι τους αδικεις και φυσικα αυτο ειναι δικαιωμα σου και δεν μπορω φυσικα να σου αλλαφω γνωμη...Αυτα....
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #19 στις: 01/10/05, 23:16 »
Προσωπικά,άκουσα κατά σειρά τα Empire,Promised Land,Operation Mindcrime,Rage For Order τα οποία από πλευράς πωλήσεων κ μόνο είναι οι καλύτεροι τους δίσκοι.
Δεδομένου της ύπαρξης του υποκειμενικού στοιχείου και της διαφορετικής κρίσης του καθενός,κρίνω ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΟ να υπάρχει πολυφωνία απόψεων σχετικά με τους παραπάνω δίσκους.Όπως εγώ σιχαίνομαι πχ. τους Linkin Park,το ίδιο μπορεί να συμβαίνει για κάποιον άλλον  με τους Queensryche.
Παράθεση
Γενικα τους θεωρω μετριοτατη μπαντα που απλα τους βγηκε ενας πολυ καλος δισκος (για την εποχη του παντα).

Προσωπικά τους ΛΑΤΡΕΥΩ.Από την πρώτη μέχρι την τελευταία νότα,από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο στίχο (είναι από τα ελάχιστα αμερικάνικα συγκροτήματα  που περνάνε πολιτικά μηνύματα κ αντιστέκονται στον ηλίθιο αμερικάνικο τρόπο σκέψης).
Επιπλέον,είναι από τις λίγες μπάντες (βλέπε ίσως Sabbath+Queen) που όλα τα μέλη τους,με μπροστάρηδες φυσικά τον De Garmo κ τον Tate,συμμετέχουν στην συγγραφή των τραγουδιών.Μιλάμε για 5 ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ δηλαδή...
Εγώ τους παραδέχομαι για τρεις απλούς λόγους:
Α)Μπόρεσαν κ επιβίωσαν σε μια δύσκολη αγορά σε μια δύσκολη εποχή.Ίσως αυτοί κ οι Savatage.Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι τις περισσότερες πωλήσεις τις έκανε το Empire που όπως είδα το βαθμολογήσατε με 7-9,χαμηλότερα απο τα Operation Mindcrime,Rage For Order,Promised Land που θεωρούνται συνθετικά καλύτεροι δίσκοι...
Β)Κάνουν κ γ**ώ τα SHOW!Μιλάμε για ανατριχίλα με ατελείωτα λυρικά στοιχεία!Όσοι δεν έχετε δει το DVD του Livecrime,XANETE!
Γ)Γιατί ο Tate έχει φωνάρα κ δεν δέχομαι κουβέντα!!!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #20 στις: 02/10/05, 03:46 »

Β)Κάνουν κ γ**ώ τα SHOW!Μιλάμε για ανατριχίλα με ατελείωτα λυρικά στοιχεία!Όσοι δεν έχετε δει το DVD του Livecrime,XANETE!
Γ)Γιατί ο Tate έχει φωνάρα κ δεν δέχομαι κουβέντα!!!

Για το Β το είδαμε και μπροστά μας και στον Λυκαβηττό και στο Rockwave,παρόλα τα χρόνια που έχουν περάσει και την απουσία του DeGarmo παραμένουν δυνατοί στα show τους.Προσωπικά είχα χεστεί από την χαρά μου όταν τους πρωτοείδα.

Όσο για το Γ,λίγες φωνές μπορούν να συγκριθούν με του κύριου Tate,μόνο ο Mercury μου έχει προκαλέσει ανάλογα συναισθήματα και με 'χει στοιχειώσει τόσο πολύ...
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #21 στις: 02/10/05, 04:14 »
υποκειμενικά και αντικειμενικά ο Geoff Tate συγκαταλέγεται στην κορυφαία τριάδα των rock τραγουδιστών... Και είναι από τους λίγους που χρησιμοποιεί όλο το εύρος της φωνής του και δεν κολλάει απλά στα εφφετζίδικα ψηλά... ;) ΘΕΟΣ!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #22 στις: 07/10/05, 18:04 »
Α και κατι αλλο του θεωρεις μετριοτατους και δεν σ αρεσουν αλλα εχεις ακουσει ολα τα αλμπουμ τους ακομα και τα χειροτερα τους?Δεν σε πιανω..

Oριστε? Μαλλον εγω δε σε πιανω...Αμα δεν τα ειχα ακουσει πως θα τα βαθμολογουσα? Απο αυτα που ακουω απο φιλους/χαμερ κλπ?
Καλα ναι ισως να τα εχεις ακουσει απο φιλους..Παντως λιγο δυσκολο να βαλεις βαθμολογια εχοντας κανει απλα μια ακροαση..Δεν λεω οτι δεν τα εχεις ακουσει προς θεου(η διαβολου..)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #23 στις: 08/10/05, 00:40 »
Καλα ναι ισως να τα εχεις ακουσει απο φιλους..Παντως λιγο δυσκολο να βαλεις βαθμολογια εχοντας κανει απλα μια ακροαση..Δεν λεω οτι δεν τα εχεις ακουσει προς θεου(η διαβολου..)

Ρε Κιρατζε θα σε βαρεσω.... ;D Δεν τα χω κανει μια ακροαση....Υπηρχαν καποια χρονια στη ζωη μου που ακουγα και Queensryche, (Μαζι με αλλους τελειωμενους) και ορισμενα απο τα παραπανω cd κυριολεκτικα τα χω λιωσει...
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Queensryche-καποια αλμπουμ..
« Απάντηση #24 στις: 08/10/05, 11:33 »
Καλα ναι ισως να τα εχεις ακουσει απο φιλους..Παντως λιγο δυσκολο να βαλεις βαθμολογια εχοντας κανει απλα μια ακροαση..Δεν λεω οτι δεν τα εχεις ακουσει προς θεου(η διαβολου..)

Ρε Κιρατζε θα σε βαρεσω.... ;D Δεν τα χω κανει μια ακροαση....Υπηρχαν καποια χρονια στη ζωη μου που ακουγα και Queensryche, (Μαζι με αλλους τελειωμενους) και ορισμενα απο τα παραπανω cd κυριολεκτικα τα χω λιωσει...
Οκ οκ τα αναιρω ολα τοτε..Να μην τις φαω κιολας..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2953 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/03/07, 02:16
από nicktgr15
5 Απαντήσεις
2622 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/03/11, 20:12
από Ibanezos
6 Απαντήσεις
2721 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/04/11, 16:59
από Ibanezos
1 Απαντήσεις
2480 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/12/11, 17:07
από mariakithara
10 Απαντήσεις
3315 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/12/11, 15:44
από dio21
10 Απαντήσεις
4989 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/10/12, 23:59
από 314style
0 Απαντήσεις
1670 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/12, 16:15
από freemind
0 Απαντήσεις
2987 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/13, 15:36
από 314style
4 Απαντήσεις
3224 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/01/22, 14:46
από dimgall
0 Απαντήσεις
1568 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/23, 22:05
από Mike Moss